PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sponsorumuz

yılmaz
02-01-2009, 10:13
konuyu açmamın sebebi sponsorlarımızdan özgüotomotivin fiyatlarının sct için indirimli olacağı idi.jantlarına bakmak ve fiyat almaya gittiğimde aynı marka jantların dışardaki herhangi bir jant satıcısıyla hemen hemen aynı olduğunu fark ettim sct üyesiyim dediğim halde hissedilir bir indirim alamadım.fiyatlar aynı hemen hemen

leon sport
02-01-2009, 10:27
günaydın abi..keşke giderken bizede haber verseydin.yada böyle bi sorun olduğunda bizimle paylaşabilirsin önce.çünkü biz kendimizde özgü den jant ve lastik alışverişi için orda bulunduk ve çok ciddi rakamlarda indirim sağladılar bize..bu gibi konularda daha organize hareket edersek daha etkili sonuçlar çıkarabiliriz...bugün cezmi abi ve yılmaz oraya gidicekler sanırım irtibata geçersen onlarla sana yardımcı olabilirler....

kfy
02-01-2009, 10:38
yılmaz şimdi bir konuda anlaşalım.dışardaki fiatlardan kastın arada ne gibi fark var eğer özgü sana dışardan 3,5 lira daha eksik söylüyorsa başka ne isteyebiliriz kaldıki jant&lastik tekel fiyatları gibidir birçok markada. sadece elindeki kalan ürünlerde bazı esnaf birtakım büyük indirime gider o da peşin paraya...bunları açıklıyorum kimse sanmasın hesap veriyorum bizler SCT'ye ne verdikki neyi istiyeceğiz vermeden almak ALLAH'a mahsus
fakat özgü bizlere aynı ürünü dışardan fazla fiat veriyorsa ki bunu asla yapmaz 35senelik bu piyasanın en sözü geçen firmaların başında gelir..gereken ne ise yapılır.

yılmaz
02-01-2009, 11:04
cezmi abi ve bilal kardeşim ilginize teşekkürler. cezmi abimle telefonda konuştuk gerekeni aslında sıkıntıda değildi ama genede görüşlerimi sizlerle paylaşmak istedim .enazından şunu öğrendim birlikten kuvvet doğar.

jetgs
02-01-2009, 12:19
günaydın abi..keşke giderken bizede haber verseydin.yada böyle bi sorun olduğunda bizimle paylaşabilirsin önce.çünkü biz kendimizde özgü den jant ve lastik alışverişi için orda bulunduk ve çok ciddi rakamlarda indirim sağladılar bize..bu gibi konularda daha organize hareket edersek daha etkili sonuçlar çıkarabiliriz...bugün cezmi abi ve yılmaz oraya gidicekler sanırım irtibata geçersen onlarla sana yardımcı olabilirler....

bende jant lastik almayı düşünüyorum, özgüye gittiğimizde sct'denmi geldik diyelim yoksa yılmaz, cezmi abi yada bilalin yanındanmı geldik diyelim?

leon sport
02-01-2009, 12:26
bende jant lastik almayı düşünüyorum, özgüye gittiğimizde sct'denmi geldik diyelim yoksa yılmaz, cezmi abi yada bilalin yanındanmı geldik diyelim?
özgü otomotiv in bostancıdaki merkez yerine gidip orda yetkili olan hakan bey yada murat bey le konuşabilirsiniz..sct den üyesi olduğunuzu belirtirsiniz..yılmaz yada cezmi abi yi ordan arayabilirsiniz de isterseniz...

jetgs
02-01-2009, 12:45
özgü otomotiv in bostancıdaki merkez yerine gidip orda yetkili olan hakan bey yada murat bey le konuşabilirsiniz..sct den üyesi olduğunuzu belirtirsiniz..yılmaz yada cezmi abi yi ordan arayabilirsiniz de isterseniz...

tşkler

yılmaz
02-01-2009, 12:47
yılmaz derken ben değil howercraft arkadaşımız ;)