PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CYCLONE & MONZA X-TREME H7 kullanıcıları

feedexxstrom
08-01-2009, 23:26
Arabama Kısa far Xenon kit almak istiyorum , bu ikisi arasın da kaldım fiyatları hemen hemen aynı (200 ytl) ;

:rolleyes1: CYCLONE H7 8000K XENON

:rolleyes1: MONZA X-TREME H7 8000 K XENON

Bu ürünlerden herhangi birini Kullanan arkadaslardan öneri ve tavsiye bekliyorum:ponder:

Şimdiden teşekkürler....:wave:

maceren
08-01-2009, 23:27
bilal bu konuyu görmesin :)

feedexxstrom
08-01-2009, 23:34
Dün Leon Sport tarafından konu kapanmış... Cevap ;

forumu araştırırsan yeterince bilgi bulabilirsin...aşağıdali linki incele istersen...

http://www.seatclubturkey.com/forum/...ighlight=xenon

diye yazılıp kapanmış..

İlgili linki herkes gibi ben de ilk günden beri biliyorum.Bende İstanbulda olsam buraya yazıp bir yardım öneri talebinde bulanmayıp gidip Yılmaz'dan alıp taktırıp işimi hallederdim. Ancak böyle bir imkanım olmadığı için burada yani kendi forum sitemizde cevap almayı bekledim.. İlimizde sadece bu 2 markaya ulaşabiliyorum ve bunlardan birini seçmek durumundayım..

yanlış yorumlanmasın.. MOd.ce. Herşey açık ..

by_carizma
08-01-2009, 23:35

katılıyorum :D:D:D:D:D

by_carizma
08-01-2009, 23:37
monzayı al ;)

feedexxstrom
08-01-2009, 23:38

Kimine Göre Forum
Bize Göre Bir Aile

Ne güzel demişsin Forum & Aile ,,,, Biz aile olarak değerlendirdik.. o yüzden hergün belli süremizi buraya ayırıyoruz..

by_carizma
08-01-2009, 23:45
Güray bey, ben dediğim gibi cyclone 6k olanından kullanıyorum kesinlikle 6k olanını tavsiye ederim 8k olanı artık çok basit oldu araçlarda... Hem park ve sislerin görüntüsünü öldürüyor ayrıca usun farlarında... Kesinlikle 6k tavsiye ediyorum..

NOT: Marka olarak cyclone tavsiye etmiyorum fakat görüntüsü çok güzel ama bende sorun yaptı sürekli flaş patlatıyor göz kırpar gibi oluyor o yüzden monza al derim.

maceren
08-01-2009, 23:57
Kimine Göre Forum

Bize Göre Bir Aile

Ne güzel demişsin Forum & Aile ,,,, Biz aile olarak değerlendirdik.. o yüzden hergün belli süremizi buraya ayırıyoruz..

güray abi sen sitem etme arkadaşlarda haklı mesela bu xenon mevzusu o kadar çok konuşulduki forumda doğal olarak tepki gösteriyorlar..
ben xenon kullanmıyorum ama kullanan arkadaşların ortak görüşü ve en sorunsuzu m-tec diye biliyorum ama arkadaşlar daha detaylı bilgiyi verecektir. :)

kfy
09-01-2009, 00:00
Kimine Göre Forum

Bize Göre Bir Aile

istediğin markayı biz gönderelim..varsa buradan beğendiğin ne demek:)

leon sport
09-01-2009, 01:03
güray abi sana bi link daha vericem şimdi..bana bu yolladığım linkte kaç tane xenonla alakalı konu var sayıp söylermisin ? aklına gelebilicek incik cincik bütün tartışmalar zaten mevcut..hangi markalar iyi hangileri kötü,hangisi kaç para nerden alınır nası temin edilir vs vs...
diğer bi konu; ben konuyu kapatmış gerekçesini göstermişimeğer tatmin olmadıysan bana özelden yazarsan ben duruma göre seni ya yönlendiririm yada konunun açılması gerektiğinde mütabık olursak açarım.ama bu şekilde ben yoruma kapatıyorum,sen tekrar bi konu daha açıyosun olmaz abi...

http://www.seatclubturkey.com/forum/search.php?searchid=299488

feedexxstrom
09-01-2009, 02:49
Eyvallah Bilal Kardeş ; Nasıl dersen öğle olsun ; Gerçi Link de açılmıyor neyse önemli deil.. Başka Biryerlerden net sonuç aldım ; burda da kapatmış olalım ,

Okuyupda Meşkul ettiğim kiişlerden Özür Dilerim..

howercraft
09-01-2009, 03:09
Güray hengi marka istiyosan söyle buradan temin edelim sıkma canını.Bu arada Cylone kullanan hiç kimse memnun değil burada hatta servisler ana bayisi ile papaz oldu onu biliyorum

HHaKo
09-01-2009, 03:52
Arkadaşlar cylone ve cenmax kesinlikle tavsiye etmiyorum başınız agrır.. Sorunsuz vede uygun fiyatlı Monza var memnun kalırsınız..

by_carizma
09-01-2009, 20:39
Güray hengi marka istiyosan söyle buradan temin edelim sıkma canını.Bu arada Cylone kullanan hiç kimse memnun değil burada hatta servisler ana bayisi ile papaz oldu onu biliyorum

Arkadaşlar cylone ve cenmax kesinlikle tavsiye etmiyorum başınız agrır.. Sorunsuz vede uygun fiyatlı Monza var memnun kalırsınız..

cyclone kullanan ve sorun yaşanlardan örnek olan ben varım... ışığı süper ama sorun yaratıyor! bende Yılmaz kardeşimle geçen gün iletişime geçtim bende ondan xenon far alacağım değiştireceğim ;)

desperado_32
10-01-2009, 10:16
Her ikiside kaliteli marka ancak ben aracımda monza kullanıyorum gayet memnunum:)

omercanilica
08-02-2009, 21:42
MONZA X-TREME H7 6000 K XENON kullanmaktayım cok asırı memlunum vede cogu arkadasımda cok fazla begendı :)