PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : nasıl alet be bu 1.9 tdı toledo

birolyılmaz
20-01-2009, 21:52
:fool: arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım sizlerin sayesinde aracımı daha iyi tanıyacağım şimdiden teşekkürler size toledo anımı anlatayım kısaca....
bende 92 model renault concorde vardı memnundum ve ayrıldım dedim düşündüm yine renault alayım dedim ve bir cami hocasından kando aldım 1.4 benzinli ve full aksesuarlıydı aracı aldık satışı yaptık bir kaç ay sonra kasko için bir şirkete gittim aracım pertden ayrılma öğrendim olan olmuştu acıyı çektik bir an önce bu araçtan kurtulmam lazımdı ve internet sayesinde istanbuldan bir galerici arkadaşla tanıştık durumu izah ettim ve aracı takas yollu kabul edebileceklerini söylediler ve istanbula gittiğimde 3 araç sundular 99 toledo 1.9tdı ,laguna ,mondeo baktım 3 ünden en mantıklı seat dı ve korkarak aldım istanbul içinde pek test şansım olmadı usatya gittik ve usta onayından sonra aracı aldık.
korkuyordum aracı bilmiyorum parçası ne dizel kafamda çok soru dolaşıyordu ama kangodan kurtuldum ya o bana yetiyordu kendimi teselli ediyordum ....
eveeeet artık araç benimdi 140000 km yol gitmiş ya allah dedim marşa bastım şak diye çalıştı o turbodan gelen tatlı bir inlemesi var ahhhh o beni bitirdi taktım 1 e ve aman allahım o ne 2 3 4 5 benzinlimi dizelmi bu koltuktan kendimi öne çekemiyordum nasıl bir güç nasıl bir tork anlatamam bir dizelde bu güçün ne işi var ne kadar çevik ne kadar hızlı aman allahım ankaraya kadar ikimizde (seat) delirdik o istiyor ben veriyorum ve o kadar basmama rağmen çeyrek deponun üstünde ankara eryamana geldim ve 1 senedir biniyorum hiç sıkıntım yoktu yoktu diyorum artık aracım sbahları hariç motor ısınınca marş süresi çookk uzuyor anlam veremedim buz gibi hava tırt diye çalışıyor ama hararet az kalksın uzun bir tırttt tek üzüldüğüm bu ne yapılır buna çaresi nedir bilgisayar sağlam diyor ama aracım hasta bilen varmı...? :no: :no: :no: :no: :crying: :crying: :crying: