PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç Stickerlerı - moddraw

moddraw
22-01-2009, 12:13
Aracınıza farklı bir boyut kazandırmak için aracınızın size verebileceği performans, güç ve heyecanın görsel keyfine ortak olmak istiyoruz.

Ayaklarımızı yerden kesen araçların göstermiş olduğu performansı yaşamanın verdiği çoşku kimi zaman bir tutku hatta hastalık halini alabiliyor. Modifiye ve tuning camiası bireylerinin kendi aralarında ve bu camianın dışında olan kişilere kendilerini gösterme hatta ispatlama çabaları hayranlık veren sahnelere sahip olmaktadır. Her araç sahibi kendi tarzına ve zevkine göre standart normlardaki araçlarını en üst düzey formuna getirebilmek için olağan üstü hayal gücü ve efor sarfeder. Bunun sonucunda kelimelerle anlatılmayacak görsel bir şölen ortaya çıkar. Bizde bu safhada*************olarak elimizden geldiğince araştırma, bilgi ve uygulamalarımızı siz modifye ve tuning tutkunları ile paylaşmak istiyoruz.

Hayal gibi bir şeydir, dört teker üzerinde ateşle oynayıp, rüzgarla yarışmak.

İetişim ve firma bilgilerimize sitemizden********yadalinklerinde mevcuttur. Ürün, tedarik ve diğer konularda soru ve sorunlarınız için ******************mail adresimize iletebilirsiniz.

Tüm seat-club-turkey müdavimlerine saygılarımızla.. .

desperado_32
22-01-2009, 13:18
ABi hızır gibi yetiştin almanyada görmüştüm bir tane burda bulamadım ama burda var inş alıcam çeşitlere bakayım teşekkürler

kfy
22-01-2009, 13:33
ekrem bey
sizi tanımıyoruz ve ilk msj.satış yapıyorsunuz ve kaldıki site yönetiminin haberi olmadan bunlara izin verilemez ve belli bir meblağ karşılığı olduğunu benden daha iyi bildiğinize eminim.... yazdığınız yazılar o yönde

kfy
22-01-2009, 13:34
ati.sanada lafım var müşteri olacağına uyarmanı beklerdim

kfy
22-01-2009, 13:37
sayın.adminler , mod ve SCT çıkarlarını düşünen üyelerimiz biraz dikkat edelim bu site hepimizin...

atakan
22-01-2009, 14:24
arkadaşlar bu foruma hepimiz emek vermekteyiz....
ne yazıkki söylemek zorundayım, bu forumun ciddi bir masrafı ve ciddi bir gideri var... kötü niyetli kullanıcılar hiç masraf etmeden burdan reklam yapınca durum oldukça komik oluyo....
lütfen bu ve buna benzer korsan reklamlarda bizi uyarın....
iyi forumlar....