PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vatan haini şerefsizler !!!

by_carizma
15-03-2009, 21:38
ttp://video.google.com/videoplay?docid=4759244719460490811

NOT : Linkte sorun var arkadaşlar yukarıdaki linkin başına h harfini koyup internet explorerde öyle izleyiniz

Arkadaşlar bu İstanbul'da yaşanan bir olay. Gelde şimdi şu şerefszilere insan gözüyle bak! Orda olmak isterdim yemin ederim !!! Ölümüne koşardım, hatta üzerimde herhangi bir öldürücü birşey olsaydı kesinlikle onlarcasını götürürdüm... Ya böyle bir vatan hainleri şerefsizler olamaz ya.. ALLAH BELANIZI VERSİN

Burada sorumluluk kimin biliyormusunuz arkadaşlar? Devletin değil, vatandaşın... İstanbul'da bu olay oluyor PKK yanlısı şerefsizler olay çıkartıyor ve vatanını milletini sevenler birleşip ayaklanmıyor orada...

Ben memleketimi en çok neden seviyorum biliyormusunuz, DTP parti binası bile yok olamazda... Burda tek harfe onbinlerce kişinin toplanıp başkaldırdığını bile gördüm. Ne vali, ne millet vekili, ne panzerler nede çelik kuvvet yanaşamadığını gördüm. Vatanın bölünmez bütünlüğünü, bayrak sevgisinin ne demek olduğunu gördüm. Herkez en azından memleketinde elinden ne geliyorsa bu ülke için yapsın arkadaşlar. Din, dil, ırk ayrımı yapmadan bu ülkeye ihanet eden herkeze tavrınızı alın arkadaşlar. Bu vatan bizim, hepimizin...

mayham85
15-03-2009, 22:00
serbaycım kan beynime sıçradı daha ilk görüntülerde bunlar nasıl insanlar bunların hiç mi kendilerine saygısı yok:(

bunun aslında suçu birazda bizde hiç ceza veremiyorsunki adamı tutup karakola götüryorsun akşama çıkıo bu yetmiyor idam cezası kalksın o olsun bu olsun yeter ya....

schumi
15-03-2009, 22:02
terörün ve pkk'nın dağda değilde şehirdeki versiyonları...dağda pkk'lı aramaya gerek yok ki,terör zaten ayağına gelmiş..neden temizlenmiyo..bunlar şehirde temizlense dağda bir tane pkk lı kalmaz...yazık hemde çok yazık...

HHaKo
15-03-2009, 22:04
linki düzelttim ama ben hala izleyemiyorum

şovalye
15-03-2009, 22:07
Allah hepsinin belasını versin.
İzlerken tüylerim diken diken oldu.ve bu serefsizliği yapanlardan birisi gecen sene ankarada canlı bomba oldu.bu nasıl iştir aklım almıyor!!!yapanların hepsi belli.

paylaşım için teşekkürler

şovalye
15-03-2009, 22:08
http://video.google.com/videoplay?docid=4759244719460490811

doğru link

kaya5789
15-03-2009, 22:36
Haysiyetsizler.
Sinirden ne diyeceğimi bilmiyorum valla...

Ben siteden izleyemiyorumlinke tıklayınca açılıyo ama.

by_carizma
15-03-2009, 22:43
linki düzelttim ama ben hala izleyemiyorum

Hako linki yazdığında video izleme çıkıyor ama video hata veriyor izletemiyorsun bu yüzden direk başına h harfi koyarak explorer ile açıp izleyin bilerek h harfini yazmadım video formatına dönüşmemesi için.

http://video.google.com/videoplay?docid=4759244719460490811

doğru link

bu linkte çalışmıyor kendi sitesinden kaynaklanan sorun yüzünden olabilir. en iyisi linki koplayayıp başına h harfini ekleyip izleyiniz.

digiersoy
15-03-2009, 22:48
Allah hepsinin belasını versin...

HHaKo
15-03-2009, 23:15
Bunların Analarını alıp karşılarında...

onder_235
15-03-2009, 23:44
bu vatan hainleri cezalarını mutlaka çekecekler.:rifle:

seydi
16-03-2009, 00:23
bu görüntüler 1995 yada 1996 da 1 mayıs gösterilerinde kadıköyde çekilmişti hatırlarmısnız bilemem hırsını alamayan bir kaltağın( szlerden özür dilerim) elindeki sopa ile laleleri dağıtması enstantenesi vardı.... görüntüde kj olarakda yazdığı gibi yerdelinç edilmeye çalışılan kişi maalesef sivil polis memuru idi....
bunların zerre kadar yüreği olsa çocukların arkasına sığınmaz lalelerden hınçlarını lmaz 1 kişiye karşı 1000 kişi saldırmazlar.....
diyecek çok şey var ama kısacası hepsiinn allah binbir türlü belasını versin sadece bunların değil bunlara vesile olan bunları böyle yapmaları için talimatı veren hepsinin belasını versin....

KWNCH
16-03-2009, 00:24
arkadaslar bu gun bostancıdan gelırken bende catısmanın ortasında kaldım ıkıncı kopru yolundan cıkınca okmeydanı sapagı ndan gırdım halıce dogru gıderken bı anda yol durdu nurtepe cıvarında cevre yolunun bı tarafından obur tarafına catısıyorlardı bu serefsızler kürt hakları ıcın savasmıyor bu serefsızler Türkiyeyi bolmek ısteyen ermeni asıllılar doguda buyuk sorunda bu kurt kokenlı vatandaslarımız Türküm dıyor ama en az onlar kadar ermeni kokenlı ve turkıyeyı bırbırıne katma dusuncesı ıcınde olanlar da var ve zaten sartlardan yetersızlıkten okuyamayan cahıl vatandasları da kandırıyorlar bende terorıst resımlerı var ve bakıyorum bı cogunun uzerınden hac cıkıyor ? bu şerefsizliği az çok ortaya cıkarıyor

seydi
16-03-2009, 00:27
arkadaslar bu gun bostancıdan gelırken bende catısmanın ortasında kaldım ıkıncı kopru yolundan cıkınca okmeydanı sapagı ndan gırdım halıce dogru gıderken bı anda yol durdu nurtepe cıvarında cevre yolunun bı tarafından obur tarafına catısıyorlardı bu serefsızler kürt hakları ıcın savasmıyor bu serefsızler Türkiyeyi bolmek ısteyen ermeni asıllılar doguda buyuk sorunda bu kurt kokenlı vatandaslarımız Türküm dıyor ama en az onlar kadar ermeni kokenlı ve turkıyeyı bırbırıne katma dusuncesı ıcınde olanlar da var ve zaten sartlardan yetersızlıkten okuyamayan cahıl vatandasları da kandırıyorlar bende terorıst resımlerı var ve bakıyorum bı cogunun uzerınden hac cıkıyor ? bu şerefsizliği az çok ortaya cıkarıyor

büyük geçmiş olsun allah onların binbir türlü belalarını versin

LeonRider
16-03-2009, 00:27
Kan beynime sıçradı! Bunları kısırlaştırmadıktan sonra yada auschwitz kampı kurmadıktan sonra bu beladan biraz zor kurtuluruz. Apo'nun talimatı her pkk'lı kadın 12 çocuk doğuracak ki ilerde referanduma gidilsin ve kürt devleti kabul edilsin. Tayyibin dediğine göre her türk vatandaşı 3 çocuk yapsa iş çözülüyormuş, şaka gibi. itte ürüyor ama biz çocuğumuzu sokağa salıp kapkaç yaptıramayız.

KWNCH
16-03-2009, 00:32
arkadaslar olay doguyu bılınclendırmekten gecıyor adamlar beyın yıkama yapıyorlar orda

BiRTaN_Altea
16-03-2009, 09:22
şerefsizler!!!.... banka camlarını kıran arabayı harcayanların hepsi çocuk!!!
polise helal olsun dimdik başı gökte kalktı gitti!!!! polislerin vur emri gelmeden vuramamaları ne acı!!! şerefsizler ayağımıza kadar gelmişler neden hala temizleyen yok!!!

yılmaz
16-03-2009, 11:07
türkiyedeki cehaletin en büyük boyutu ve geldiği nokta allah onları bildiği gibi yapsın

by_carizma
16-03-2009, 11:17
valla ben vur emrini felan dinlemezdim kesin vururdum! neden silah çekmedi hayla hayret ediyorum.... en azından havaya ara ara ateş ederek oradan kaçabilirdi. Birazcıkta kendisinide fazla savunmadı :(

ismaiLL
16-03-2009, 12:09
Arkadaşlar artık dağda terörist aramaya gerek yok.Bunlar şehirdeler.Hatta üniversitedeler...Bugün bizim üniversitede pkk'lıyım diyen kaç tane adam tanıyorum ben.Ve köklerini araştırdığımda birinin arap asıllı,birinin ermeni asıllı olduğunu öğreniyorum.Yani kürt felan değiller.Biz sesimizi çıkartıp biz TÜRK'üz dediğimizde bu yasaya göre ırkçılık.Fakat onlar sesini çıkartıp birşeyler yaptığında ''Hak Savunucusu''. Sınıfımda 3-4 tane var sempatizan pezevenk.Her gün en ufak şeyden tartışma çıkıyor.Sınıfta adam bana bu ülkenin parasının %50'si neden TSK'ya yatırılıyor diyor.Neye yatırılacak diye sorduğumda eğitim felan olabilir mesela diyor.O zaman dedim şu anda Irak'ta Filistin'de ne kadar eğitim var git bak? İnsan ülkesi işgal edilirken,kafasının üstünden savaş uçakları geçerken ne kadar eğitim yapabilir? Mesela en basitinden sınıftaki doğudan gelen bütün arkadaşların (Yaklaşık %60'ı Sınıfın) Hepsi'ne devlet burs veriyor.Bana vermedi burs.Benim gibi birçok Türk asıllı arkadaşıma da.Nerde kaldı bu ülke hani ayrımcılık yapıyordu? Yapıyor ama onları ayırmıyor bizi ayırıyor o duruma gelmişiz. Yazıklar olsun yediği kaba tüküren şerefsizlere,yazıklar olsun onlara uyan beyni yıkanmış ipnelere...

Dağda üç Beş domuz Sürüsü

Tutturmuş Bir Kürdistan Türküsü

Eline Almış Bayrak Diye Bir Masa örtüsü

Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne De ölüsü

Soyu Soysuz Olan Sensin Toprak Senin Neyine

İte itlik Yapıp Kafa Tutma Beyine

Anlasa Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline

Duy Ulan Soysuz Ne Mutlu Türk'üm Diyene!!!

misic
27-03-2009, 11:21
Arkadaşlar artık dağda terörist aramaya gerek yok.Bunlar şehirdeler.Hatta üniversitedeler...Bugün bizim üniversitede pkk'lıyım diyen kaç tane adam tanıyorum ben.Ve köklerini araştırdığımda birinin arap asıllı,birinin ermeni asıllı olduğunu öğreniyorum.Yani kürt felan değiller.Biz sesimizi çıkartıp biz TÜRK'üz dediğimizde bu yasaya göre ırkçılık.Fakat onlar sesini çıkartıp birşeyler yaptığında ''Hak Savunucusu''. Sınıfımda 3-4 tane var sempatizan pezevenk.Her gün en ufak şeyden tartışma çıkıyor.Sınıfta adam bana bu ülkenin parasının %50'si neden TSK'ya yatırılıyor diyor.Neye yatırılacak diye sorduğumda eğitim felan olabilir mesela diyor.O zaman dedim şu anda Irak'ta Filistin'de ne kadar eğitim var git bak? İnsan ülkesi işgal edilirken,kafasının üstünden savaş uçakları geçerken ne kadar eğitim yapabilir? Mesela en basitinden sınıftaki doğudan gelen bütün arkadaşların (Yaklaşık %60'ı Sınıfın) Hepsi'ne devlet burs veriyor.Bana vermedi burs.Benim gibi birçok Türk asıllı arkadaşıma da.Nerde kaldı bu ülke hani ayrımcılık yapıyordu? Yapıyor ama onları ayırmıyor bizi ayırıyor o duruma gelmişiz. Yazıklar olsun yediği kaba tüküren şerefsizlere,yazıklar olsun onlara uyan beyni yıkanmış ipnelere...

Dağda üç Beş domuz Sürüsü

Tutturmuş Bir Kürdistan Türküsü

Eline Almış Bayrak Diye Bir Masa örtüsü

Satsan Beş Para Etmez Ne Dirisi Ne De ölüsü

Soyu Soysuz Olan Sensin Toprak Senin Neyine

İte itlik Yapıp Kafa Tutma Beyine

Anlasa Dediğimi Sokaktaki Köpek Ağlar Haline

Duy Ulan Soysuz Ne Mutlu Türk'üm Diyene!!!

:rifle::rifle::rifle::rifle::rifle::rifle:

SİMON
27-03-2009, 17:34
bole ınsanların taaa a...

leon sport
27-03-2009, 17:54
güç biziz güçlü olan biziz güç bizim elimizde onların değil...nerde olduklarının bi önemi yok nekadar sayıda olduklarının bi önemi yok..asla olmaları gerektiğini düşündükleri yerde olamicaklar..küfretmeye bile gerek yok...

bugra_leon
27-03-2009, 17:55
Allahın belası haysiyetsiz şerefsizler

VaqabonD
27-03-2009, 19:10
abi öyle bir küfür edecem ama kendime yakıştıramıyorum hatta filmi bile var ama söylemiyorum allah cezasını verecektir onların kimsenin yanına yaptığı kâr kalmaz

Jr. howercraft
23-04-2009, 21:34
:rifle::rifle::rifle:Allah hepsinin belasını versin Vatan haini şerefsizler!!!:rifle::rifle::rifle:

Ulukan
24-04-2009, 07:07
Allah'tan bulsunlar...

GÖKHAN ŞİMŞEK
24-04-2009, 23:47
bunlar bir hiç!!!istenilse gökte kuş uçurtulmaz beyler güneydoğuda görev yapmış uzman assubay arkadaşlar istenilse bir yandan girer öte yandan çıkarız taş üstünde taş bırakmayız 3-5 it sürüsü ama birileri onları koruyolar diyorlar!!!uyanın beyler uyanın devletimizzin içinde onların olmasını isteyenler var!!!asla onlara zarar veremezsin...ben güneydoğuda askerlik yaptım kısa dönemdim ama kule vb.nöbetler tutuyodukl deli düzün ortasında bizim uzman arkadaşlar içeri geçmek isteyen biri olursa tek kurşuna indirebilecekseniz ateş edin eğer ölmezse başınız belaya girer o dünyanın en mahsun insanı olur diyordu...bunlara yüz verenler utansın bunların zaten utanacak yüzleri yok!!!

joker_dd
25-04-2009, 00:12
bunlar insan mi ya...keske bu konuda hersey yazilmaya musait olsa da icimizde gecenleri bi saydirabilsek...

skymz
25-04-2009, 17:13
Başımızdaki yöneticilerin pasifliği ve beş para etmeyen politikaları bakın nelere sebep oluyor,bunları idam edeceksin ki diğer şerefsizlere ibret olsun..İçimden geçen yazmak istediğim neler neler var bu itler için ama bu sitede yazamam..