PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çokk amaa çokkk acil

kemalbalibey
09-04-2009, 04:58
sakaryadan üyelerimz varsa lütfen benimle temasa geçsinler kız kardeşim dün saat 2den beri kayıp. en son tespit ettiğimiz bilgilere göre sakarya karasu ilçesinde Şenol Kurşun isimli şahıs tarafından kaçırıldığını öğrendik. karasu emniyet müdürlüğü baskın için nedense sabahıı beklediğini söylediler bende birazdan yola çıkacağım eğer sakaryadan karasu mevvkiinden tanıdığınız üst düzey polis görevlisi amiri varsa yardımları bekliyorum numaram 05063872637 kardeşimin adı burcu balıbey

TU2424
09-04-2009, 05:10
arkadaşlar bende bu üzücü haberi özelden kemal kardeşimizden ögrendim sakaryada tanıdıkları yakınları varsa herkesten acil yardımlarınızı bekliyoruz inşallah sag salim kardeşine kavuşursun kemal senin kardeşin bizimde kardeşimiz...

TU2424
09-04-2009, 05:16
ayrıca polisin sabahı beklemesine bianlam veremiyorum....tespit ettiyseniz artık neyi bekliyosunuz savcıdan izin desek nöbetçi savcı vardır bildigim kadarıyla....

kemalbalibey
09-04-2009, 05:34
adres tespit edilmiş fakat savcı sabahı bekleyin demiş abi ailecek şu an haber bekliyoruz yola çıktık fakat görüştüğümüz çocuk şube amirliği bizden haber gelmeden sakın çıkmayın hiçbirşey bulamassınız herşey karışır diyince beklemeye geri döndük

kemalbalibey
09-04-2009, 05:44
şenol denen adam kız kardeşimi internette netog araclığı ile tanımış tanışmış kandırmış para göndermiş evlenme vaadi vermiş kız kardeşim daha 17 yaşında, gelmiş ve afyondan zorla almış arabayla görenlerin anlattıklarına göre eski beyaz renkte bi arabaymış. inanın polis hiçbir şekilde bize yardımcı olmadı herşeyi kendi çabamla buldum iyiki başına bişiy gelir diye kardeşimin telefon rehberini kopyalamışım çocuk sakarya karasu sanayisinde oto tamircisi 23 yaşında. lütfen abilerim kardeşlerim eğer kardeşiniz varsa sizler de bi şekilde bu internet ortamına önlem alın benim ailemin herkezin canı yandı babam şeker komasında hastanede annem evde yatıyor kendinden geçmiş halde ve ayakta birtek ben kaldım sizleri ailem dostum bildiğim için bu saatte içimi döküyorum şu an beklediğim sadece bir telefon kardeşiniz emniyette buraya gelin. eğer yanlış bişiy söylediysem affola inanın kendimde değilim ve bu saatte bilgisayar başında çaresizlikten oturuyorum allah kimseyi çaresiz bırakmasın

TU2424
09-04-2009, 05:56
kemal inşallah sag salim ALLAH size kavuşturur kardeşimizi dualarımız onunla hayırlı telefonlar gelir inşallah en kısa sürede... savcıda ne diye bekliyor sabahı anlam veremiyorum burda sözkonusu olan bir can bir insan ve çocuk yaşta başka bişey degil...

schumi
09-04-2009, 06:04
kemal kardeşim öncelikle geçmiş olsun...şu saat içerisinde okuduklarım karşısında adeta şok oldum..sakarya karasuda bizim dayı oğlunun elektrik işleri dolayısıyla orda çalıştı ve karasudan ev aldı..ancak şu an istanbulda havalimanında çalışıyo fakat telefonu kapalı ulaşamıyorum ona..polis sabahı bekleyin derse bi bildiği muhakkak vardır..hiç bi operasyon öyle apar topar çar çabuk olmuyo çünkü..birazcık sabır sadece...

quoasimodo
09-04-2009, 06:54
kardeşim çok geçmiş olsun
ama polise güvenmekten başka yapabileceğimiz bişey yok.
hayırlı haberlerini bekliyoruz

desperado_32
09-04-2009, 07:36
Değerli abicim walla çok üzüldüm hatta kahroldum benimde kız kardesim var kimsenin basına böyle birsey gelmesin.Abi yapabileceğimiz birsey olursa lütfen ama lütfen söyle hemen gelelim bu durum acil bende ıspartada oturuyorum...

abi sitemizden çok sağlam bir abi var sitedeki adı by_carizma (http://www.seatclubturkey.com/forum/member.php?u=2184) kendi adı serbay abi onunla hemen irtibata geç kendisi sakaryada yasıyor oraları bilir.Demişti zaten burası hep it kopuk diye inanmamıstım. Bizi durumdan haberdar et abi...

MMA
09-04-2009, 08:13
kemal allah yardımcınız olsun,çok üzücü bir durum gücünü sakın kaybetme en kısa zamanda iyi haberlerle bekliyoruz.

zapi
09-04-2009, 08:18
müjdeli haberini bekliyoruz dostum, Allah yardımcınız olsun.

karapale
09-04-2009, 08:23
kardesim cok geçmiş olsun allah kimseye böyle bi durum yaşatmasın...karasuyu bilirim ama çok fazla tanıdığım yok..serbay buraya gelene kadar vakit kaybı olur ben telefonunu buraya yazıyım..muhakkak vardır onun tanıdığı sakarya ufacık yer çünkü...

Serbay ; 0532 2658182

yılmaz
09-04-2009, 08:42
kemal kardeşim çok geçmiş olsun.sevindirici haberlerini bekliyoruz.buarada senden ricam kız kardeşine sakın baskı yapma o yaşta olabilecek şeyler herşeyi tatlılıkla hallet

patrıot
09-04-2009, 08:49
gecmiş olsun sevındırıcı haber beklıyoruz serbayın muhakkak tanıdıgı vardır

AHMET1907
09-04-2009, 09:32
Çok geçmiş olsun, umarım biran önce polis duruma el koyar.

atakan
09-04-2009, 09:49
çok çok geçmiş olsun... hayırlı haberlerini bekliyoruz....

koray sandal
09-04-2009, 09:57
Dondum kaldım resmen nasıl olur böyle bişey.
Kemal çok geçmiş olsun Allah salimen kavuşmayı nasib etsin

KWNCH
09-04-2009, 10:00
Kemal kardesım cok gecmıs olsun ıyı haberlerı beklıyoruz

nmn61
09-04-2009, 10:01
Çok geçmiş olsun. Allah yardımcın olsun.

mehmet07
09-04-2009, 10:02
Geçmiş olsun kardeşim iyi haberlerini bekliyoruz

fnasif
09-04-2009, 10:05
Geçmiş olsun Kemal, dondum ne yazacağımı bilemedim... Benim Sakarya bağlantılarım şu an yurt dışında burada olsalardı kesin bişeyler yapabilirdim ama elim kolum bağlandı şu an...

by_carizma
09-04-2009, 10:12
Kemal kardeşim geçmiş olsun,

Keşke bana dün ulaşsaydın dün saat 12 civarından itibaren şehir dışındaydım gece 01.00 de geldim. Neyse arkadaşlarlar ben irtibat kurdum kendisiyle gerekli yapabildiğimiz müdahaleleri yapacağız. Kız kardeşi şu anda emniyetteymiş, bir problem yokmuş buna çok sevindim.

nmn61
09-04-2009, 10:14
iyi valla hayırlısı çok şükür.

koray sandal
09-04-2009, 10:18
Şükürler olsun. Çok çok geçmiş olsun. Allah bir daha göstermesin

BiRTaN_Altea
09-04-2009, 10:20
büyük geçmiş olsun allahım esirgesin sevdiklerimizi bizlere bağışlasın...

Cupra
09-04-2009, 10:27
Bir Türk nasıl birinin bacısına, bir bayana yanlış yapabilir.. Kabul edilir, anlaşılır tarafı yok! Allah yardımcınız olsun.

mechule_99
09-04-2009, 10:34
Allah korumuş gerçekten verilmiş sadakanız varmış. Ortalık çok kötü böyle kalitesiz çok insan var. Size bir eğitimci olarak naçizane tavsiyem sakın kardeşinizin üzerine gitmeyin ailecek ve mümkünse bir psikolojik danışmanla bir süre görüşsün. Bu kardeşiniz için çok yararlı olacaktır. Tekrar geçmiş olsun.

_diesel_
09-04-2009, 10:38
kardeşim çok geçmiş olsun,iyi haberlerini bekliyoruz!polis sabah diyorsa bi biliği vardır mutlaka!sen evdekilere kol kanat ol,kardeşin en kısa zamanda aranızda olacaktır Allahın izniyle!

Can Alan
09-04-2009, 10:41
Çok geçmiş olsun ve gözünüz aydın. Allah sevdiklerimizin üzüntüsünü göstermesin...

digiersoy
09-04-2009, 10:42
çok çok geçmiş olsun inan çok üzüldüm mesajların sonunda bulunduğunu öğrenince çok sevindim bununla gelsin geçsin artık inş.
tekrar geçmiş olsun.

R€D SH@RK ~~ÇAĞLAR~~
09-04-2009, 10:44
allah yardımcınız olsun inşallah sıkıntısız sorunsuz çözülür

SİMON
09-04-2009, 11:03
mtlu bıtmesıne sevındım cok gecmıs olsun...

zeynelsener
09-04-2009, 11:11
Çok geçmiş olsun. Allah kimseye evlat, kardeş acısı vermesin...

joker_dd
09-04-2009, 11:11
Kemal kardeşim çok geçmiş olsun...tüylerim diken diken oldu..o şerefiszde inşallah yakalanmıştır...iyi haberlerini bekliyoruz...Allah annene babana da acil şifalar versin...inanılmaz üzüldüm!

35KEM05
09-04-2009, 13:09
Çok geçmiş olsun .

yılmaz
09-04-2009, 13:22
serbayın dediğine göre kardeşin bulunmuş durumuda iyiymiş çok sevindim.dediğim gibi ani öfkene kapılıp kızcağazı hırpalama hata sıkıca sarıl öp okşa tatlı tatlı konuş herşeyin doğrusunu anlat bilgilendir olabilir bu yaşlarda sen dikkatli ol kemal kardeşim

Gilgamesh
09-04-2009, 13:24
Mesajı şimdi gördüm ve kanım dondu salak salak yazılanları okuyorum. Ve bir Sakaryalı olarak acaip rahatsız oldum bu yaşananlardan. Serbay kardeşinizin emniyette olduğunu yazmış açıkçası bu biraz yüreğime su serpti ama herşeye rağmen böyle bir olayın yaşanmış olması beni muazzam rahatsız etti. Sakaryalıyım ama maalesef cenazeden cenazeye gidebiliyorum memleketime. Büyükler için acil şifalar diliyorum, Kemal kardeşim sanada yükleneceğin sorumlulukta Allah tan kolaylık diliyorum. Bir çok arkadaşımızında dediği gibi olayın üzerinden biraz geçtikten sonra konuyu ciddi olarak ele alıp profesyonel bir şekilde değerlendirilmesinde bende fayda görüyorum. Çok çok geçmiş olsun.

Barjuan
09-04-2009, 13:38
Geçmiş olsun. Kardeşinin bulunmasına çok sevindim.

Aile büyüklerine de ayrıca geçmiş olsun.

Allah kimsenin başına böyle sıkıntı vermesin ...

Doukan
09-04-2009, 14:00
Çok geçmiş olsun kardeşim Allah bi daha yaşatmaz inş bulunduğuna çok sevindim...

leonlife
09-04-2009, 14:05
geşmiş olsun, Allah kimseye böyle ızdıraplar yaşatmasın. mutlu haberlerini bekliyoruz.

desperado_32
09-04-2009, 15:04
Çok ama çok geçmiş olsun abi aman allah bir daha böyle duruma düşürmesin kimseyi ...

schumi
09-04-2009, 15:29
kemal kardeşimle şu an yaptığım telefon görüşmesinde,kız kardeşini almak için karakolda olduklarını,kaçıran kişininde yakalandığı bilgisini aldım..gerçekten çok sevindirici bi haber..kemal kardeşimize tekrardan geçmiş olsun diyorum...

Floydian
09-04-2009, 15:45
Çok büyük geçmiş olsun. Herkez hayatta birtakım hatalar yapabilir önemli olan bu hatalardan ders çıkartmaktır, bunun için lütfen kardeşinizin çok üstüne gitmeyin. Gerekirse psikolojik destek almanızda yarar var. Allah kimseye böyle şeyler yaşatmasın...

seatleonlevent
09-04-2009, 15:54
Kardeşim gerçekten çok geçmiş olsun, içim sızladı okuyunca. Çok şükür ki kavuşmuşsunuz kardeşinize...

Allah kimseye vermesin

leonmania
09-04-2009, 17:22
böyle bişey olabilir mi yha bi konuda yine söylemiştim nerye gidiyoruz biz diye çok byük geçmiş olsun abicim ...

seat.ak
09-04-2009, 17:30
kardeşim geçmiş olsun.çok üzücü bir olay.Allah a şükür bulunmuş.

63owen63
09-04-2009, 17:47
aile büyüklerinize ve size cok geçmiş olsun..hayatta hertürlü olayla durumla denenebiliriz,benimde 2 tane kız kardeşim var şuan ne durumda oldugunuzu yada neler düşünüyor olabiliceginiz bile tüylerimi ürpertiyor,Allah uzak eylesin.. fakat demek istedigim sizin ve ailenizin şuan verdiginiz daha büyük bir sınavla kız kardeşiniz karşı karşıya...lütfen ona sahip cıkın destek olun,mutlaka kızgınlıklarınız olacaktır ama olaylar yumuşadıktan kız kardeşinizin ruhu onarıldıktan sonra mümkünse sorular sorun,gerekirse pskilojik destek alsın üzerine giden aile büyükleri olabilir mutlaka ama yanında olun.Allah yardımcınız olsun,kız kardeşimizede burdan geçmiş olsun diyorum.

o şerefsizede 2 kelime etmeden edemeyecegim...Allah seninde canını kardeşini böyle etsin demeyi cok istesemde diyemiyorum...Allah seni bildigi gibi etsin namussuz kansız yaratık...

eupsrn
09-04-2009, 18:14
Çok geçmiş olsun Allaha şükür sağ salim kavuşmuşsunuz..Büyüklerinizinde sağlık durumunun olumlu cevabını bekliyoruz allahin izniyle.. Allah şifa versin büyüklerinize.!

mandufla
09-04-2009, 18:26
çok geçmiş olsun kemal...gerçekten çok üzüldüm...umarım böyle tatsız şeylerle karşılaşmazsınız bir daha..

omercanilica
09-04-2009, 18:34
allah yardımcınız olsun,çok üzücü bir durum gücünü sakın kaybetme en kısa zamanda iyi haberlerle donmenı beklıyoruz

AHHA
09-04-2009, 18:37
kardeşim çok geçmiş olsun, yoruma gerek yok kardeşine kavuşmuşsun ya, allah bir daha böyle sıkıntılar yaşatmasın, diyecek bir şey bulamıyorum.. bu saatten sonra lütfen sağduyulu yaklaşın... geçmişler olsun...

hasanaco
09-04-2009, 19:02
kardeşim çok geçmiş olsun.allah yardımcınız olsun..dualarımız seninle...

aspava983
09-04-2009, 19:19
gerçekten çok üzücü bir durum allah yardımcınız olsun umarım sorunsuz bir şekilde kardeşine ulaşmışsınızdır o şerefsizden de şikayetöi olun ki önce allah sonra da devlet belasını versin.

JaMaL
09-04-2009, 20:07
geçmiş olsun kardeşim çok şükür bulunmuş gerçekten üzücü bir durum allah yardım etmiş kardeşim sana tavsiyem kardeşine yaklaşım tarzın şuan için çok önemlidir bu sinirle yapacağın davranışlar çok daha büyük sorunlar açabilir bu yüzden biraz sakin olmalısın tekrar geçmiş olsun

ZAFER
09-04-2009, 20:19
yeni gördüm mesajı ..ne diyeceğimi ne yazacağımı bilemedim, çok üzüldüm ,neyseki sonu hayırlı olmuş çok çok geçmiş olsun kardeşim allah mutluluğunuzu huzurunuzu sınamasın inşallah bir daha.
bacımıza da yüklenme onun şimdi daha çok ilgiye şefkate ihtiyacı olacaktır nacizane tavsiye sadece sen daha iyi bilirsin.
Allah şerlerin şerrinden hasetlerin hasetinden aileni ve cümlemizi korusun inşallah..

neslihan
09-04-2009, 20:33
yazılanların ilk satırlarını okuduktan sonra son sayfaya geçtim hemen bulunmuş olmasını dileyerek.çok üzüldük.çok büyük geçmiş olsun hepinize.

VaqabonD
09-04-2009, 20:34
abi geçmiş olsun yha çok kötü bi durum

YsF_TSI
09-04-2009, 21:27
Çok geçmiş olsn, neyseki bulunmuş kardeşimiz..

cckoc
09-04-2009, 21:30
Çok geçmiş olsun. Allah kimseye böyle acı tecrübe yaşatmasın.

mayham85
09-04-2009, 21:35
çok geçmiş olsun allah o şerefsizi bildiği gibi yapsın inşaallah cezasını çeker.

ZGR
09-04-2009, 21:58
cok geçmiş olsun abi gercekten okudugumda şoka ugradım bende herkes gibi.. ama iyiki bulunmus sag salım..
sen sen ol sakın kendını kaybetme aileni ayakta tutacak olan yine sen olucaksındır.
maalesef hayatta iyi insanlar oldugu gibi böyle sıfat bulunamayan insanlarda var
tekrar gecmıs olsun

cankan00
09-04-2009, 23:19
Çok geçmiş olsun. Allah kimseye evlat, kardeş acısı vermesin

haxal
09-04-2009, 23:24
çok büyük geçmiş olsun.
çok üzüldüm.

fnasif
09-04-2009, 23:42
Kemal tekrar geçmiş olsun, kardeşine burada yazılanları okut bence ve her birimizin selamlarını ilet. hepimiz hatalar yapıyoruz bazen geri dönüşü çok ağır olsa da muhakkak ders aldığımız yönler oluyor. önemli olan bundan sonra aynı hataları yapmamak.

mrhan
09-04-2009, 23:48
abı gecmıs olsun valla cok uzuldum

quoasimodo
09-04-2009, 23:51
çok geçmiş olsun...

GÖKHAN ŞİMŞEK
10-04-2009, 00:05
kardeş çok geçmiş olsun senin kardeşin bizim de kardeşimiz...hepimizin başına gelebilir bu gibi olmasını istemediğimiz olaylar tekrar çok geçmiş olsun...

ramnet
10-04-2009, 00:09
Efendim, fevkalede üzüldüm. Büyük geçmiş olsun. Allah yardımcınız olsun....

ogasbes
10-04-2009, 00:47
geçmiş oolsun

HHaKo
10-04-2009, 01:03
Kemal çok geçmiş olsun, beterinde beteri vardır, sag saglim kavuşmuşsunuz çok şükür gerisi boş..

erkin006
10-04-2009, 01:06
geçmiş olsun başıma geldiğini düşünemiyorum...

Berkan
10-04-2009, 01:36
çok geçmiş olsun, ne kadar acı bişey yaşamış olursan ol sonu güzel olmuş, Allah bi daha böle acılar yaşatmasın

howercraft
10-04-2009, 01:49
Yoğun okul ve sınav temposundan ötürü mesajları çok sık okuyamıyorum çoğu zaman,Kemal kardeşim büyük geçmiş olsun,Allah hiçbirimize sevdiklerimizin acısını yaşatmasın.Kardeşine destek ol arka çık onunla ağabey gibi değil arkadaş gibi konuş bu şekilde hisleri çözülecektir ve gönül rahatlığı ile sana içini dökecektir.O şuanda gerçekten çok doludur...

Aile büyüklerininde ellerinden öperim,inşallah toparlanırlar en kısa sürede

Tekrar geçmiş olsun

sameterten
10-04-2009, 01:52
bende yeni okudum msjı çok geçmiş olsun allaha binlerce şükür sağ salim kavuşmuşsun kardeşine...

mog1903
10-04-2009, 11:06
Sorunun çözüldüğüne sevindim Allah beterinden korusun sanada ailenede çok geçmiş olsun

canede
10-04-2009, 11:55
çok geçmiş olsun kardeşim Allah sonunu hayır etmiş ona çok şükür.

kemalbalibey
10-04-2009, 12:39
arkadaşlar dün gece saat 9 da afyona geldik çok şükür kardeşimi sağa sağlim getirdim. kaçıran çocuğa gerekli ceza hem emniyet güçleri hem yakın dostlarım, kendim, çevrem tarafından verildi. kardeşimde çok şükür şu an hiç birşey hiçbir sıkıntı ırza geçme allaha şükür ki yok en büyük tesellimiz bu oldu. biraz once annemi babamı kardeşimi izmire tatile gönderdim. gezicekler kendilerini toparlayacaklar biraz. bütün sct ailesine (yani aileme), beni cepten arayan serbay abi, sezgin abi buradan mesajla ulaşan ve hatırlayamadığım birsürü kişiye sonsuz teşekkür ederim hepiniz iyiki varsınız

seydi
10-04-2009, 13:11
arkadaşlar dün gece saat 9 da afyona geldik çok şükür kardeşimi sağa sağlim getirdim. kaçıran çocuğa gerekli ceza hem emniyet güçleri hem yakın dostlarım, kendim, çevrem tarafından verildi. kardeşimde çok şükür şu an hiç birşey hiçbir sıkıntı ırza geçme allaha şükür ki yok en büyük tesellimiz bu oldu. biraz once annemi babamı kardeşimi izmire tatile gönderdim. gezicekler kendilerini toparlayacaklar biraz. bütün sct ailesine (yani aileme), beni cepten arayan serbay abi, sezgin abi buradan mesajla ulaşan ve hatırlayamadığım birsürü kişiye sonsuz teşekkür ederim hepiniz iyiki varsınız

büyük geçmiş olsun kemal allah kimseye yaşatmasın..
yanlız belki asıl sorun bu noktadan itibaren başlıyor olablir eğitimci dostlarımız daha iyi bilirler profesyonel bir desteğe ihtiyacınız olablir özellikle kız kardeşinin.
kız kaçırma tasvip etmesek bile ülkemize varolan bir durum ve buda art niyetle olmadığı sürece gönül ilişkisinden kaynaklanıyor yani sevmek ve kavuşamamak kaygısı gibi,bu noktadan bakınca kardeşinin profesyonel anlamdaki desteğe ihtiyacının gerekli olduğunu sonucunu çıkıyor diyebilirim .ne olursa olsun makineden çıkma eş olmaz.
tekrar geçmiş olsun dostum allaha emanet olun...

rustemmm
10-04-2009, 14:18
kemal büyük geçmiş olsun Allah hiç kimseye yaşatmasın inşallah... Hepimizin kardeşi var... Çok üzüldüm gerçekten Allah senin ve ailenin yardımcısı olsun. İnternetin iyi yanlarının yanında maalesef böyle yanlarıda var. Tekrardan çok geçmiş olsun sağ salim eve getirmişsiniz ya çok şükür...

by_carizma
10-04-2009, 14:53
Buna çok sevindim kardeşim, 3 gündür şehir dışındaydım siteye pek giremiyorum. Bugünden itibaren 2-3 gün daha yokum. Eğer aşamadığın bir problem yada sıkıntı olursa bana yine alo de elimizden geleni yaparız.

Tekrar geçmiş olsun kardeşim.

aliguldur
10-04-2009, 15:30
Çok geçmiş olsun Allah beterinden herkesi korusun.

kemalbalibey
10-04-2009, 15:41
Buna çok sevindim kardeşim, 3 gündür şehir dışındaydım siteye pek giremiyorum. Bugünden itibaren 2-3 gün daha yokum. Eğer aşamadığın bir problem yada sıkıntı olursa bana yine alo de elimizden geleni yaparız.

Tekrar geçmiş olsun kardeşim.
çok sağol serbay abim inan beni arayıp yanındayım demen bile bana çok büyük güven sağladı

Ahmet
10-04-2009, 15:47
dostum buyuk gecmiş olsun.