PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sapanca resimleri yorumları!!!

KWNCH
17-05-2009, 19:22
arkadaslar resımler hakkındakı yorumlarımızı buraya yapalım

VaqabonD
17-05-2009, 19:30
abi süper organizasyon olmuş keşke orada olabilseydim

leon sport
17-05-2009, 19:51
resimleri istiyorum :d

Ulukan
17-05-2009, 20:14
Kıvanç'ın tepsisi günü Kıvanç açısından özetleyen resim bence :D

karapale
17-05-2009, 20:14
resim ve videoları merakla bekliyorum...mükemmel ve sorunsuz bir organizasyondu,, gelemeyenler çok şey kaçırdı :P

KWNCH
17-05-2009, 20:15
butun masanın ekmegını ben tasıdım ama bana burda bı komplo var :D:D bunu yapanların yanına kar kalmayacak :):)

yılmaz
17-05-2009, 20:18
kıvanç o ne tepsi öyle herkes aç kalmamıştır bu tepsi yüzünden :D:D

ama muhteşem olmuşşş yaaa herkes orda gelemedim gelemedim gelemedimmmm :(:(:(

omercanilica
17-05-2009, 20:28
vıdeo ve fotoları ıstemekteyım

yılmaz
17-05-2009, 20:31
resimlerr çook güzell ellerine sağlık çekenlerin ve ekleyenlerin

leon sport
17-05-2009, 20:49
cezmi abi imzadaki resim ?

şovalye
17-05-2009, 20:59
keşke fotoğrafların altına isimlerde yazılsaydı
sizleri az cok tanıma şansı bulurduk

Didem
17-05-2009, 21:02
yorumsuz!!!!
http://img29.imageshack.us/img29/5303/snc00633.jpg

Ulukan
17-05-2009, 21:04
hakkaten yorumsuz :D

schumi
17-05-2009, 22:16
katılan ve emeği geçen herkese teşekkürler..çok güzel bir gün geçirdik...

TaHR!K
17-05-2009, 22:16
muhtesem bır gundu gercekten.guzel bır degısıklık oldu.organızasyonda emegı gecen herkese tesekkur ederım.çekilişle de bir motor yagı sahıbı oldum hos bı duygu:):)donuste cok ıyıydı super bı kapısma oldu ben erkenden cıktım sonradan 2 ark yetıstı bırı emreymıs herkesın camlar fılmlı bıseyde gorunmuo dıorum bende bu kıım:D:D saglam bı kapısma yaptık toyotalı bırı sardı cok saglam kullanan baya zıpladı ama hakkından geldık:):)hondalıda cerez nıyetınee:D:D 70 km sorunsuz kapıstık gıselere geldık ılk ben cıktım polıs benı cevırdı dıgerlerın hepsı o boslukta kactı:):)bende ucuz yırtttım walla baglatıoduk arabayı az daha:)

omercanilica
17-05-2009, 22:20
guzeldı guzel ozellıklede donus yolu mert abı ve dogusla gecılen anları :D .... bırde baska foto yok mu ?

Gilgamesh
17-05-2009, 22:24
guzeldı guzel ozellıklede donus yolu mert abı ve dogusla gecılen anları :D .... bırde baska foto yok mu ?

imageshack beni fıtık etmeden yükleyebilsem koyacağımda deli ediyor beni :(:rifle: zaten hep sanki benimle Cezmi abi çekmiş gibi geliyor resimleri :)

omercanilica
17-05-2009, 22:24
imageshack beni fıtık etmeden yükleyebilsem koyacağımda deli ediyor beni :(:rifle: zaten hep sanki benimle Cezmi abi çekmiş gibi geliyor resimleri :)
sevgılımden yarın alıcam resımlerı senın bol resmın var merak etme sen ama benım hıc mı resmım olmaz :D

Gilgamesh
17-05-2009, 22:27
sevgılımden yarın alıcam resımlerı senın bol resmın var merak etme sen ama benım hıc mı resmım olmaz :D

Yav ne diyorum resim var da image e yüklemek beni öldürüyor acaip yavaş :(

eyup_ur
17-05-2009, 22:31
Herkese bu çok güzel gün için teşekkür ederimm çok güzel vakit geçirdikk çok hoş sohbetlerimiz oldu bu arada mobil1 yağı da kaptımm :D:D:D

omercanilica
17-05-2009, 22:33
Yav ne diyorum resim var da image e yüklemek beni öldürüyor acaip yavaş :(
gec olsun guc olmasın bıze :D

mayham85
17-05-2009, 22:36
keşke yetişebilseydim:(

Gilgamesh
17-05-2009, 22:39
keşke yetişebilseydim:(

Büyük kayıp telafisini ERYA bahçesinde ki mangal partisinde yaparsın umarım :)

mayham85
17-05-2009, 22:40
11 inde finaller bitiyor 17 sinde telafi vizem var 30 una kadar arada 1 hafta kadar adanada olacağım eğer uygun zamanda olrsa bu sefer kesin ayarlamak istiyorum.
mahçup oldum sizlere arkadaşlar yetişemedim özür dilerim.

eyup_ur
17-05-2009, 22:42
Resim bekliyoruzz resiimm

Gilgamesh
17-05-2009, 22:44
Resim bekliyoruzz resiimm

Bir yandan size laf yetiştiriyorum bir yandan yükleme yapıyorum :) Bu arada bende tebrik ederim...

omercanilica
17-05-2009, 22:46
Bir yandan size laf yetiştiriyorum bir yandan yükleme yapıyorum :) Bu arada bende tebrik ederim...
helal olsun sana mert aga :clap::clap::clap::clap:

Gilgamesh
17-05-2009, 22:49
helal olsun sana mert aga :clap::clap::clap::clap:

Eyvallah bu arada o kadar da kötü resimler çekmemişim benim dandik makina ile direksiyon başında; şimdi inceliyorumda :)

omercanilica
17-05-2009, 23:10
Eyvallah bu arada o kadar da kötü resimler çekmemişim benim dandik makina ile direksiyon başında; şimdi inceliyorumda :)
bendekılerde oyle ama ancak yarın paylasabılcem :(

dennis
17-05-2009, 23:29
çok güzel geçmiş organizasyon resimlerden belli keşke gidebilseydim dedim resimlerde artık bi daha organizasyon da yanınızdayım =)

omercanilica
17-05-2009, 23:31
tesekkurler paylasan herkese daha varsa alalblılırz bırde vıdeo cekenler vardı onlara ne oldu?

Doukan
17-05-2009, 23:32
tesekkurler paylasan herkese daha varsa alalblılırz bırde vıdeo cekenler vardı onlara ne oldu?

yarın kasetten cd ye aktartıcam kaset bende şuan yönetime verince en kısa zamanda yüklerler...:)

KWNCH
17-05-2009, 23:33
beklıyoruz dogukan ım ama onda bacı kol bacak haraketlerı var onları bı sansurleyelım :D:D

Doukan
17-05-2009, 23:34
beklıyoruz dogukan ım ama onda bacı kol bacak haraketlerı var onları bı sansurleyelım :D:D

Az önce yakaladım abi o görüntüleri...:D :D

KWNCH
17-05-2009, 23:35
evet guray ve benım bacaklara kramp gırmıstı :):)

Doukan
17-05-2009, 23:36
evet guray ve benım bacaklara kramp gırmıstı :):)

tmm abi artık güray abi ayarlıcak onları...:D

TU2424
17-05-2009, 23:38
bugün bu güzel organizasyonda a dan z ye emegi geçen herkese çok teşekkürler...:)
organizasyonumuz çok zevkli çok renkli geçti ve benim için tabi çok sulu...(plajhavlusu) :) havlusun ama kurulamadın bile....:( :ponder: :)

KWNCH
17-05-2009, 23:39
ya ınanırmısın gozum daha cok su sısesı aradı :D:D ıslakken daha guzelsın engın
yanlız sızı denız bısıkletınde ıslatırken ersoy abımın sozlerı kulagımdan gıtmıyor
ahaha dok kıvanc dok kardesım sen olmezsın :):)

TU2424
17-05-2009, 23:45
deniz bisikletiyle açıldık başkanla....... muhabbette de bayaa açıldık çok dinlemek lazım başkanı çokkk.........:) özellikle sen kıvanç feyz alman lazım başkandan...:D :D :D

Tommyboy
18-05-2009, 00:15
resimler süper :) orda olmak vardı...
lambo'da değişik bi estantane olmuş :)

black_buyu
18-05-2009, 00:22
resimlerden organizasyonun ne kadar güzel geçtiği belli oluyor.yeni üye olmamdan dolayı bir dahaki sefere.

schumi
18-05-2009, 00:22
resimlerden organizasyonun ne kadar güzel geçtiği belli oluyor.yeni üye olmamdan dolayı bir dahaki sefere.
öncelikle kendinizi bi tanıtırsanız seviniriz...

cankan00
18-05-2009, 00:30
tonla foto cektim kameranın pc,ye bağlamak için usb kablosu bulamıyorum bi buluyim hemen şipşak koyucam..:smoke:

hasret36
18-05-2009, 08:59

Sapanca'ya gelemedik.. Ama Erya bahçesindeki mangal partisine evet....:D

:clap::cop: :clap::cop: :clap::cop: :clap: :cop: :clap::cop: :clap:

Ne zamanmış bu mangal işi Mert ?

Barjuan
18-05-2009, 09:52
Emeği geçen herkese çok teşekkürler..Gerçekten çok güzel bir organizasyondu..İstanbul dışına çıkıp kafa dağıtmak çok iyi geldi..

ertaç yıldız
18-05-2009, 10:22
valla en yakın zamanda bende siz değerli arkadaşlarla tanışmak istiyorum..

seydi
18-05-2009, 10:25
dostlar büyük bir keyifle resimlere bakyım ama bir önerim veya talebim olcak giden dostalr birbirleri ile tanıştılar ama bizler tanımıyoruz:(:(: resimlerin altına kimler oldğu ismen yada sitedeki nicki ile yazılma ihtimali varmı acaba:)

Tr@nsAtl@ntik
18-05-2009, 10:36
Güzel bir organizasyon olmuş.

katılmak güzel olurdu .

kfy
18-05-2009, 11:37
dostlar büyük bir keyifle resimlere bakyım ama bir önerim veya talebim olcak giden dostalr birbirleri ile tanıştılar ama bizler tanımıyoruz:(:(: resimlerin altına kimler oldğu ismen yada sitedeki nicki ile yazılma ihtimali varmı acaba:)
bu konuda ben vakit buldukça yazıcam...yönetimdeki arkadaşlarla birlikte.

4rd4
18-05-2009, 11:38
Çok güzel bir organizasyondu emeği geçen herkese teşekkürler...

seydi
18-05-2009, 13:37
bu konuda ben vakit buldukça yazıcam...yönetimdeki arkadaşlarla birlikte.

baba herzaman olduğu gibi büyüksün:):):) bu arada eryada mangala benden de evet allah izin verirse:)

*KORAY*
18-05-2009, 15:06
Ben kendi adıma dün bütün anlardan müthiş bir zevk aldım ama tüylerimi diken diken eden bir an vardı oda konvoyun başından baktığında sonunun görülmemesiydi. Herkese bu güzel gün için teşekkürler.

ZGR
18-05-2009, 16:33
Ben kendi adıma dün bütün anlardan müthiş bir zevk aldım ama tüylerimi diken diken bir an vardı oda konvoyun başından baktığında sonunun görülmemesiydi. Herkese bu güzel gün için teşekkürler.

ankaraya giden konvoydakı kısalıgı görünce buna cok üzülmüştüm ama dünkü konvoyu gördükten sonra sevindim açıkçası :)

TU2424
18-05-2009, 16:37
ankaraya giden konvoydakı kısalıgı görünce buna cok üzülmüştüm ama dünkü konvoyu gördükten sonra sevindim açıkçası :)
ben daha fazla bekliyodum açıkcası kaynaştıkça oluruz özgür...... daha fazla olmamız lazım abininde gelme gayreti göstermesi gelmesi çok güzel oldu...:)

aux
18-05-2009, 16:41
konvoyla birlikte kırkpınara kadar geldim ancak , arabada klima açık olmasına rağmen boncuk boncuk terlemek , beni kara kara sapancadaki yazlıkta havuza girme planları yapmama itti ve bu şeytani plana uydum..kimseye haber vermeden bunu yapmiş olmam gerçekten çok sorumsuzluk oldu , meraka düşürdüğüm arkadaşlarımdan tek tek özür dilerim..

ZGR
18-05-2009, 16:42
ben daha fazla bekliyodum açıkcası kaynaştıkça oluruz özgür...... daha fazla olmamız lazım abininde gelme gayreti göstermesi gelmesi çok güzel oldu...:)

vallahi gelmesini hiç beklemiyordum kahvaltıdan sonra dışarı cıktım bi baktım abim:D
ama erkenden ayrılmamız biraz burukluk yarattı ama yinede o ortamda bulunmak cok guzeldi :)

ZGR
18-05-2009, 16:43
konvoyla birlikte kırkpınara kadar geldim ancak , arabada klima açık olmasına rağmen boncuk boncuk terlemek , beni kara kara sapancadaki yazlıkta havuza girme planları yapmama itti ve bu şeytani plana uydum..kimseye haber vermeden bunu yapmiş olmam gerçekten çok sorumsuzluk oldu , meraka düşürdüğüm arkadaşlarımdan tek tek özür dilerim..

bir ara sürekli seni arıyordu
meğerse havuz daha çekici gelmiş:D

karapale
18-05-2009, 17:08
wolkan ben seni hiç göremedim..hatta herkezle tek tek tanışamadım bile?? acemiliğimize geldi bidahaki buluşmada telafi ederiz..

aux
18-05-2009, 17:42
wolkan ben seni hiç göremedim..hatta herkezle tek tek tanışamadım bile?? acemiliğimize geldi bidahaki buluşmada telafi ederiz..
valla kıvanç kırkpınara girene kadar gözüm senin aracı aradı hep özellikle senle de tanışmak istiyordum...
bir dahaki organizasyona inşallah

by_carizma
18-05-2009, 17:45
Çok güzel geçti buluşma, biraz daha serin olsaydı hava daha güzel olacaktı :D Bir dahaki organizasyon sanırım 7 Haziran Pazar günü Erya Oto'nun bahçesinde öyle söyleniyordu...

fnasif
18-05-2009, 17:57
Ben kendi adıma dün bütün anlardan müthiş bir zevk aldım ama tüylerimi diken diken eden bir an vardı oda konvoyun başından baktığında sonunun görülmemesiydi. Herkese bu güzel gün için teşekkürler.

aynı duyguları otobanda değil de Maşukiye sonrası virajlarda bende çok hissettim çok keyifliydi, bir virajdan çıkıyorsun düzlük sonrsaı diğer viraja girerken konvoy hala devam ediyordu harikaydı. çevreden gelen yorumlarda süperdi, "ulan bunların hepsi Leon" "bunların hepsi Seat" "abi yarış mı var"...

ama otobanda önlerdeki grubun bir ara sert fren yapması epeyce korkuttu beni millet duman olacak diye, Allahtan öndeki araçla arada mesafe konusunda dikkatliydim. Bence konvoy halindeyken herkes girdiği yerde kalmalı ve konvoy içi asla sollama yapılmamalı. Her organizasyonda yöneticilerimiz bunu dile getiriyordu herkesin bildiğini düşünerek bu organizasyonda bunu tekrarlama gereği bile duymadılar haklı olarak. Benim bildiğim tek kaza ki buna temas denir kaza denmez, tesisin otoparkı kapısına girerken 2 siyah araç plakalarını hatırlamıyorum biraz korkuttu beni. Allahtan bişey olmadı, organizasyonun en güzel yanı kazasız geçmiş olmasıydı.

Logical_Election
18-05-2009, 18:20
aynı duyguları otobanda değil de Maşukiye sonrası virajlarda bende çok hissettim çok keyifliydi, bir virajdan çıkıyorsun düzlük sonrsaı diğer viraja girerken konvoy hala devam ediyordu harikaydı. çevreden gelen yorumlarda süperdi, "ulan bunların hepsi Leon" "bunların hepsi Seat" "abi yarış mı var"...

ama otobanda önlerdeki grubun bir ara sert fren yapması epeyce korkuttu beni millet duman olacak diye, Allahtan öndeki araçla arada mesafe konusunda dikkatliydim. Bence konvoy halindeyken herkes girdiği yerde kalmalı ve konvoy içi asla sollama yapılmamalı. Her organizasyonda yöneticilerimiz bunu dile getiriyordu herkesin bildiğini düşünerek bu organizasyonda bunu tekrarlama gereği bile duymadılar haklı olarak. Benim bildiğim tek kaza ki buna temas denir kaza denmez, tesisin otoparkı kapısına girerken 2 siyah araç plakalarını hatırlamıyorum biraz korkuttu beni. Allahtan bişey olmadı, organizasyonun en güzel yanı kazasız geçmiş olmasıydı.

Evet abi dokunan bendim yılmaza slm verim derken sağa baktım tam otoparka geçerken,ayağım frendeydi ama tam basmamıştım birazda aşagı meyillidi öndende Eyüp abi sanırsam frene basmış,göz kapayım açana kadar dokundum :( .Yeni cupra tamponumda ilk nazarlığım oldu ama başkasının arabasına zarar vermek beni daha çok üzdü :( çizik dahi da olsa...

yılmaz
18-05-2009, 18:36
herkese çok geçmiş olsun bu organizasyonlarımızda malesef sollamalar yaşanıyor arkada kalma fobisi var herkeste ve ne oluyorsa adrenalin kana karışıyor ve gaza basıyor olmamalı ama oluyor

AHMET1907
18-05-2009, 18:37
Tek kelimeyle herşey harikaydı. Bir kez daha SCTli olmaktan gurur duydum. Emeği geçen herkese teşekkürler

by_carizma
18-05-2009, 18:40
He şimdi aklıma bişi geldi :D biz sabah 9 da İzmit otogarda beklerken konvoyu çocuğun biri geldi dediki hepimize; abi siz yarışacakmısınız, ama hepsi aynı birbirini geçmezki felan :D sabah sabah iyi makaraya almıştı bizi :D

Ayrıca en keyif aldığım nokta İzmit merkezden konvoyla giderken bi ara hepimiz fena gazladık hepimiz fena makaslara girdik hele o alt geçide girip sonradan çıkışlarımız vs tam bir canavardı! Herkez yüksek devirde kullandı arabayı egzoz sesleri felan hiç susmadı :D bütün millet bizi acayip seyretti hatta kadının biri Jeep'ini sağa çekmiş kızıyla bizi izliyordu :D

fnasif
18-05-2009, 18:50
Maşukiyede Range Rover konvoyun önündeydi, arkadaki kuyruğu görünce sağa çekip keyifli keyifli konvoyu izledi kıskandım valla, yüzündeki harika gülümseme ve imrenme gerçekten görülmeye fotoğraflanmaya değerdi. Bir ara ben önde Aux Volkan arkada her gördüğümüze korna çalıp el sallıyorduk çok keyifliydi, traktörlü bir gencin de aynı ritimde kornayla selamlaşması çok daha eğlenceliydi.

by_carizma
18-05-2009, 18:56
Aynı araçtan söz ediyoruz Faruk abi :D Hatta 2 tane yanımızdan honca civic geçti selektör yapıp durdular :D

fnasif
18-05-2009, 18:57
İzmitte durduğumuzda yanımızda geçen dizel Corsa da çok güzeldi, çufçuflaya gazlaya kendine baktırmayı bildi:)

KWNCH
18-05-2009, 19:14
He şimdi aklıma bişi geldi :D biz sabah 9 da İzmit otogarda beklerken konvoyu çocuğun biri geldi dediki hepimize; abi siz yarışacakmısınız, ama hepsi aynı birbirini geçmezki felan :D sabah sabah iyi makaraya almıştı bizi :D

Ayrıca en keyif aldığım nokta İzmit merkezden konvoyla giderken bi ara hepimiz fena gazladık hepimiz fena makaslara girdik hele o alt geçide girip sonradan çıkışlarımız vs tam bir canavardı! Herkez yüksek devirde kullandı arabayı egzoz sesleri felan hiç susmadı :D bütün millet bizi acayip seyretti hatta kadının biri Jeep'ini sağa çekmiş kızıyla bizi izliyordu :D

o kadın ablamdı serbay

KWNCH
18-05-2009, 19:15
Maşukiyede Range Rover konvoyun önündeydi, arkadaki kuyruğu görünce sağa çekip keyifli keyifli konvoyu izledi kıskandım valla, yüzündeki harika gülümseme ve imrenme gerçekten görülmeye fotoğraflanmaya değerdi. Bir ara ben önde Aux Volkan arkada her gördüğümüze korna çalıp el sallıyorduk çok keyifliydi, traktörlü bir gencin de aynı ritimde kornayla selamlaşması çok daha eğlenceliydi.

faruk abı tanımadın mı arabayı ???? bkz ıdealtepe karsılasma :D

JaMaL
18-05-2009, 19:20
süper bir keyifti gerçekten özellikle dışarıdan gelen ilgi muhteşemdi her geçtiğimiz yerde insanlar durmuş bu muhteşem konvoyu izliyordu walla hatta gişelerde bir aile beni durdurdu hayırdır site pikniğimi fln dedi ben evet deyince adam harika bir siteniz varmış dedi :) SCT olarak reklamımızı yaptık tabi ;)

fnasif
18-05-2009, 19:24
:D:D:D Allah iyiliğini versin abicim:):):) ama tanımadın mı derken, walla standart olmasa kesin tanırdım, plaka ezberlemek hiç adetim değil. Şaka maka bu sınıf araçları hiç sevmem ama Range Rower X5ve FX35 olunca sözümü yerim:) ha alırmısın dersen yok belki keyfine kiralamayı tercihlerim.

by_carizma
18-05-2009, 19:34
o kadın ablamdı serbay

Doğrudur... Ben dışarıdan birisi bizim güzelliğimizi durmuş izliyor diye sevinmiştim yahu :)

omercanilica
18-05-2009, 19:39
bısey olduk sandık valla :) ama sorun olmaması guzel

fnasif
18-05-2009, 19:54
Doğrudur... Ben dışarıdan birisi bizim güzelliğimizi durmuş izliyor diye sevinmiştim yahu :)
Serbay ablamız benim komşum:D:D

by_carizma
18-05-2009, 21:05
Abi ikimizde atlamışız detayı :D

Rush
18-05-2009, 22:15

Lokanta var abi şurda kahvaltı için :P

schumi
18-05-2009, 22:42
bu uzun konvoyun tepeden kuşbakışı çekilmiş fotoğrafları çok süper olurdu valla Faruk abi..:) bir sonraki buluşmada helikopter kiralayalım tepeden kuşbakışı çeksin konvoyu :P

fnasif
19-05-2009, 00:04
aslında oda mümkünmüş tepemizde planörler geziyordu:D

by_carizma
19-05-2009, 00:08
Lokanta var abi şurda kahvaltı için :P

:D:D:D:D:D

Çetin'im senin mak. ile foto çektik ya toplu resim onları koyarmısın siteye. Zira bi o resimlerde varım da :D

howercraft
19-05-2009, 02:41
Sen yine bi resimde varsın ben nerde varımki :(

schumi
19-05-2009, 02:43
Sen yine bi resimde varsın ben nerde varımki :(
gölde bisiklette iken çekmişler ya yılmaz..niye yalan atıyosun :P :D

cankan00
19-05-2009, 03:04
gölde bisiklette iken çekmişler ya yılmaz..niye yalan atıyosun :P :D
evet vardı da.. cezmi babanın açtığı resimler topiği nerede yahu..:ponder:

howercraft
19-05-2009, 04:12
sanırım teknik bir nedenden ötürü silindi ve yeniden eldekileri paylaşmak zorunda kalacağız

leon sport
19-05-2009, 10:30
bu arada resim boyutlarına dikkat edelim.büyük boyutlu resimlerde silinicek....