PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lütfen siyasetten uzaklaşmayın...(yüzyılın projesi metrobüs buyrun)

felixtofelix
21-05-2009, 20:50
Biz gençler siyaseti bırakırsak çocuklarımıza nasıl hesap vereceğiz?

eyup_ur
21-05-2009, 20:56
burada siyaset konuşulması bana göre uygun değil zaten yönetim bu duruma el koydu konuyu kapadı burada her görüşte insan mvcut olduğundan dolayı insanları bölmeye sebep olabilir gereksiz tartışmalar yaşanmasın bence yönetim uygun olanı yaptı

ZGR
21-05-2009, 20:58
siyasette her zaman tartışma ve sonra kavga ve arkasından ayrılık..
burada siyasete hiç gerek yok

koraybilge
21-05-2009, 21:35
diğer konuya ben dahil hemen herkes bir yorum yaptı ve konu gereksiz yerlere kaydı bence de doğru olan konuyu kilitlemekti ama bazen çarpık düzeni gördüğümüzde ağzımızdan çıkana dikkat edemeyebiliyoruz burada büyük bir topluluğuz her kesimden ve düşünceden üyemiz var ve söylediklerimizle bazen kalp kırabiliyoruz artı olarak ağzımızdan dökülenler yüzünden sitemize yasal yaptırım bile uygulanabilir sonucunda yine biz üzülürüz...

mayham85
21-05-2009, 21:44
diğer konuya ben dahil hemen herkes bir yorum yaptı ve konu gereksiz yerlere kaydı bence de doğru olan konuyu kilitlemekti ama bazen çarpık düzeni gördüğümüzde ağzımızdan çıkana dikkat edemeyebiliyoruz burada büyük bir topluluğuz her kesimden ve düşünceden üyemiz var ve söylediklerimizle bazen kalp kırabiliyoruz artı olarak ağzımızdan dökülenler yüzünden sitemize yasal yaptırım bile uygulanabilir sonucunda yine biz üzülürüz...
katılıyorum.

Manowar_
21-05-2009, 22:12
siyaset burada değil oturup birer çay içilip tartışılmalı

schumi
21-05-2009, 23:56
siyaset burada değil oturup birer çay içilip tartışılmalı
aynen katılıyorum..burası siyaset yapılacak veya tartışılacak bi platform değil..!!

leon sport
22-05-2009, 00:28
siyasi içerikli konuşmalar yapmak site kurallarına aykırıdır !!!

Logical_Election
22-05-2009, 00:34
evet fazlasıyla uzamıştı eleştirilir,negatif+pozitif yönler çıkartılır ortaya ama belirli makul çerçeveler içerisinde... ;)

Güray
22-05-2009, 04:14
yeteri kadar ve her görüşe uygun siyasi parti var ülkemizde.çocuklarımıza faydalı olunacaksa bence oradan başlamak ya da oralarda siyaset yapıp doğru yolu bulmak daha faydalı.