PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SCT üyeleriyle site üstünde tavla oynamak??

heysem
02-11-2009, 16:56
arkadaşlar site üzerinden birbirimizle tavla okey batak falan oynayamaz mıyız? facebook'taki gibi olsa süper olur bence ne dersiniz?

Jr. howercraft
02-11-2009, 17:01
bencede Heysem abi çok güzel bi fikir. :D poker de olsa tam süper olur :D

*KORAY*
02-11-2009, 17:13
Counter strike oyununa yeterince katılım gösterilmezken bu düşüncenin olacağını hiç sanmıyorum. Neticede Counter strike oyununa büyük bir talep vardı siteye ekledik.İlk 1 hafta yoğunluk vardı. 1 hafta geçti şimdi oyuna 4 kişi ya giriyor ya girmiyor.

heysem
02-11-2009, 17:21
bence bu counterdan cok daha etkili olur çünkü counterda illa bilgisayarda yüklü olması gerekiyor.ama bu java uygulaması olcagından dolayı herkes her istediğinde istediği yerde girer.mesela ben counterı sevmediğim için girmiyorum.tavla yada benzeri oyun konusunda benim gibi düşünen bir sürü insan vardır denemekte yarar var bence:)

Ahmet
02-11-2009, 17:24
onu da ayarlamaya calısırız arkadaslar.Yönetim olarak bunu da göz önüne alacaz.Olabilitesi varsa size kısa zaman icinde acıklama gelir.Güzel fikirleriniz icin Teşekkürler..Ayrıca Konuyuda affınıza sıgınaraktan kilitliyorum.

Güray
02-11-2009, 17:31
Sitemizde çok fazla oyun ya da içeriği farklı bir boyuta taşıyacak farklı uygulamalar SCT'nin kimliğini bozacağından bu konuyu şu anda düşünmemekteyiz.daha sonrası için bu tarz uygulamalar kullanabiliriz.
fikriniz için teşekkürler..