PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İzmir Buluşması Vayy... :D

VaqabonD
03-03-2010, 21:35
Aileye geri döndüm ama organizasyona geç kaldım herhalde.Aslında Aklımda İzmir'e gitmek var.Ve ben çok büyük İzmir hayranıyım...Hatta abilerim bilir Ben Lise öğrencisiyim...Ve üniversite olarak İzmir Ege Üniv. istiyorum... ve bir organizasyona katılmak istiyorum ama Yeni Van'a döndüm...nasıl gelirim bilmiyorum....Hastane ortamıda bayağı sıkmıştı...iyi bir eğlenceye ihtiyacım var ama bir bakalım....ayarlayabilirsem gelmeyi çok isterim...alt tarafı iki gün uçakla gelir uçakla giderim...ama bir bakalım...ayarlayabilirsem geri dönüşümüde kutlamış oluruz...Hadi hayırlısı :D

JaMaL
03-03-2010, 22:05
hoşgeldin kardeşim tekrar umarım sağlığına kavuşmuşsundur

erkanc
03-03-2010, 22:16
kardeşim henüz geç kalmış sayımazsın,durumunu ayarlayabilrsen senide aramızda görmek ve tanışmak isteriz. ;)

Ulukan
03-03-2010, 23:06
Ali Mert işlerini ayarlıyosun ve geliyosun.Mazeret yok

mtahakorkmaz
03-03-2010, 23:24
al biletini şimdiden uç cumartesi sabahı sonrada pazar gecesi dön

VaqabonD
04-03-2010, 19:26
Ulukan abi dersane var...hadi dersane neysede...bir kaç problem var...onları ayarlarsam....Gelirim....Seni hiç bir zaman kırmam bilirsin....Şu problemi halledebilirsem...her türlü gelirim....

*Administrator*
04-03-2010, 19:39
Başımızın üstünde yerin var kardeşim her zaman. Gelmeye çalış mutlaka tanışalım yüz yüze sohbetimizi edelim kardeşim benim...

007
05-03-2010, 01:26
Ali Mert sen ne iyi bir insansın yaa..Sana dua edicem bu gece kurtul bitsin bişeyin kalmasın güzel kardeşim benim..

VaqabonD
05-03-2010, 17:05
Tuğrul abi,buluşmaya 20 günden fazla var toparlayabilirsem gelirim...Ben sizinle tanışmayı herşeyden çok istiyorum...Biliyorsunuz tek isteğim bir organizasyonda yer almak ve sizlerle tanışmak...Durumumu düzeltebilirsem sizlerleyim...Önümde 20 gün var...İnş toparlarım...Biliyorsunuz uzun bir süre boyunca hastanedeydim..ve durumumuz sıkıştı...onu düzeltebilirsem gelirim abi sizi mi kıracağım... :D