PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sitede hata mı var?

shadow99tr
16-04-2010, 19:37
arkadaşlar üstten yeni mesajlar kısmına tıkladığımda son yazılan konular sıralanıyor bir konuya son mesaj yazan kişinin adı ve yazdığı saat yazıyo ama ben o konuya girdiğimde o mesaj yazanın mesajı görünmüyor aradan 5-10 bazen 15 dk geçtikten sonra o kişinin mesajı o konuya aktarılıyor bugün o kadar çok denk geldim ki...

Bİrde eskiden son 24 saat içinde cevap yazılan konular görülebiliyordu şimdi yok tekrar olursa güzel olacak..

atakan
16-04-2010, 20:35
bana hiç öyle bişey denk gelmedi ama bi kontrol edelim bakalım....

Mustafa
17-04-2010, 20:48
Bende de öyle bir sorun görülmüyor. Son mesaj yazan kimse, konuya girdiğimde gerçekten o kişi en sonda görünüyor.

Son 24 saatlik mesajlar içinde Gelişmiş Arama (http://www.seatclubturkey.com/search.php) bölümünü kullanabilirsiniz. Açılan form üzerinde aşağı doğru indiğinizde Mesajlar diye bir kısım var oradan Dün'ü seçerseniz 24 saat önceden mesajlar sıralanıyor.

Bildirim için teşekkürler.

shadow99tr
17-04-2010, 21:45
Bende de öyle bir sorun görülmüyor. Son mesaj yazan kimse, konuya girdiğimde gerçekten o kişi en sonda görünüyor.

Son 24 saatlik mesajlar içinde Gelişmiş Arama (http://www.seatclubturkey.com/search.php) bölümünü kullanabilirsiniz. Açılan form üzerinde aşağı doğru indiğinizde Mesajlar diye bir kısım var oradan Dün'ü seçerseniz 24 saat önceden mesajlar sıralanıyor.

Bildirim için teşekkürler.

Bende de o gün için oldu sadece bugün hiç karşılaşmadım..teşekkürler ..

leonmania
18-04-2010, 00:06
arada öyle olabiliyor bendede isa abi önemsencek bişi değil ama ;) ha bi önceki ha bi sonraki :) mustafa abi saol bu arada bu renk çok daha iyi oldu :D

Mustafa
18-04-2010, 01:35
arada öyle olabiliyor bendede isa abi önemsencek bişi değil ama ;) ha bi önceki ha bi sonraki :) mustafa abi saol bu arada bu renk çok daha iyi oldu :D

Beğendiğinize sevindim. Güle güle kullanın. ;]

Sorun çözümlendiği için konu kilitlenmiştir. Bilgilerinize.