PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni yazılım yüklettim :)

zafa38
31-08-2010, 23:23
Bugun Maslak Dogus servise randevu ile gittim ve aracın genel 2011 Yazılımını yüklettim. Arabanın gaz tepkileri vites atıs zamanlamarı herşeyi dört dörtlük oldu. Resmen gaz dolgunlaştı. Zaten memnun oldugum dogus oto maslagın servisini bugun birkez daha taktir ettim. Gerçekten ilgi alaka yapılan iş mükemmeldi. Birkez daha Teşekkürler hem Maslak hemde bu yazılımı yazanlara :)

crocodile_16
31-08-2010, 23:38
hayırlı olsun hangınden memnun degılsın sen??

zafa38
31-08-2010, 23:54
hayırlı olsun hangınden memnun degılsın sen??
Maslak ve esenyurt Dogus oto hariç hepsinden (servis)

FLap1x
01-09-2010, 00:24
Bugun Maslak Dogus servise randevu ile gittim ve aracın genel 2011 Yazılımını yüklettim. Arabanın gaz tepkileri vites atıs zamanlamarı herşeyi dört dörtlük oldu. Resmen gaz dolgunlaştı. Zaten memnun oldugum dogus oto maslagın servisini bugun birkez daha taktir ettim. Gerçekten ilgi alaka yapılan iş mükemmeldi. Birkez daha Teşekkürler hem Maslak hemde bu yazılımı yazanlara :)

Eski sorunlar var mı artık ?

Şafak!
01-09-2010, 00:25

kanka bu yazılım tam olarak neleri deiştiriyor.. Zararları varmı ? ve her servis yapıormu.. chip gibi bişe felan mı :)

mehmetelt
01-09-2010, 01:08
ne kadar verdin safa?

RA673
01-09-2010, 02:57
hayirli olsun!!

Ahmet
01-09-2010, 08:51
hayırlısı olsun uzun zamandır seni memnun görmek sevindirici:)))

omercanilica
01-09-2010, 11:40
guncel yazılıma servısler para almıyor sanırım ben toledoma devamlı yaptırırdım ...

ekremsensoy
01-09-2010, 11:44
peki yazılım dediğimiz olay bizim araçlarda da varmı ?

omercanilica
01-09-2010, 11:50
bu yazılımı revo superchıps gıbı zannetmeyın bu altı ustu tum aracların yıl ıcerısınde daha verımlı daha ekonomık vs gıbı ozellıklerının olması ıcın yapılan calısmalarda cıkan sonucların yenılenmesı .... aracın beynınınde orjınal yazılımı sadece guncellıyorlar atıyorum gaz tepkımesı bıraz daha duzgunlesıyor yakıt yarım lıtre daha az yakmasını saglıyor vs vs ... gıdın servıse sorun aracınızla

ERK_RS
01-09-2010, 14:00
bizde bi soralım bakalım :)

zafa38
01-09-2010, 15:28
Eski sorunlar var mı artık ?

Gaz tepkimesi rezaletti düzeldi biraz DSG nin vites geçiş zamanlamalarıda gayet düzeldi artık geciktirp arabayı sarsmıyor kasmıyor... Ayrıyeten en dipte tutan fren pedalı sertleşti şişti... Ses sorunu zaten dewam ediyor ona yapack bişey yok...

kanka bu yazılım tam olarak neleri deiştiriyor.. Zararları varmı ? ve her servis yapıormu.. chip gibi bişe felan mı :)

Bu yazılım guncel bir yazılım pc gibi dusunun surekli uzerinde calısıp mevcut hataları gideriolar bir Firmware gibi...

ne kadar verdin safa?

Ücretsiz Mehmet abi :)

hayirli olsun!!
Sağolasın :)

hayırlısı olsun uzun zamandır seni memnun görmek sevindirici:)))
Teşekkürler Demek okadar mutsuzdum dışardanda :)

Kesinlikle vardır... Zaten siz aracınızı bakıma verdiğinizde yeni yazılım kontrol edilir varsa size sorulmadan guncellenir...

bu yazılımı revo superchıps gıbı zannetmeyın bu altı ustu tum aracların yıl ıcerısınde daha verımlı daha ekonomık vs gıbı ozellıklerının olması ıcın yapılan calısmalarda cıkan sonucların yenılenmesı .... aracın beynınınde orjınal yazılımı sadece guncellıyorlar atıyorum gaz tepkımesı bıraz daha duzgunlesıyor yakıt yarım lıtre daha az yakmasını saglıyor vs vs ... gıdın servıse sorun aracınızla
Evet aynen bir nevi hata düzetme iyileştirme işi...

zafa38
01-09-2010, 15:29
bizde bi soralım bakalım :)
Rıza snn arabanda zaten en güncel yazılım vardır böyle oturmus arabalarda sık sık cıkmaz daha yeni çıkan ve bikaç senelik oturmamış arabalarda sık sık gelir güncelleme :D

ERK_RS
01-09-2010, 15:43
Rıza snn arabanda zaten en güncel yazılım vardır böyle oturmus arabalarda sık sık cıkmaz daha yeni çıkan ve bikaç senelik oturmamış arabalarda sık sık gelir güncelleme :D

dogru diyorsun safa. 20 yıllık motor neredeyse :)

FLap1x
01-09-2010, 17:48
o ses sorunu tüm cupralarda mı var ? yoksa sadece o şans kapısı sana mı açıldı :)

zafa38
01-09-2010, 19:32
o ses sorunu tüm cupralarda mı var ? yoksa sadece o şans kapısı sana mı açıldı :)
Tüm 7 ileri DSG kullanan araclarda war. (Scirocco,Jetta,İbiza,Leon,Passat......)

FLap1x
01-09-2010, 19:40
Bende boca düşünüyodum,vaz geçmemin sebebi olabilir :)

zenox
02-09-2010, 09:23
manuelllll !!!!!

omercanilica
02-09-2010, 14:24
Tüm 7 ileri DSG kullanan araclarda war. (Scirocco,Jetta,İbiza,Leon,Passat......)
bence genelleme yapma. boca'da senın cuprada kullandım o sesmes yoktu... onuda bıraktım ozellıkle tdı leonda da baktım ondada sesten eser yoktu ....

zafa38
02-09-2010, 17:28
bence genelleme yapma. boca'da senın cuprada kullandım o sesmes yoktu... onuda bıraktım ozellıkle tdı leonda da baktım ondada sesten eser yoktu ....

Cam kapalı kullandıysan gelmemiştir ses cam açıkken düşük hızlarda gelir. Bende kullandım onları bizzat o seslere özellikle dinledim, baktım merak etme sallamıyorum genellerim çünki genelinden geliyor 3 ayımı bu ses için harcadım inanmayanlar bana cevap yazmasın lütfen bilip bilmeden....

FPLEON
02-09-2010, 17:34

senin aracın neyine yazılım yapıcaklar moruk :) 5 bg alırsın

omercanilica
02-09-2010, 18:49
Cam kapalı kullandıysan gelmemiştir ses cam açıkken düşük hızlarda gelir. Bende kullandım onları bizzat o seslere özellikle dinledim, baktım merak etme sallamıyorum genellerim çünki genelinden geliyor 3 ayımı bu ses için harcadım inanmayanlar bana cevap yazmasın lütfen bilip bilmeden....
garıp cam kapalı camda burhan gecırırım ... ve ben hıcbırınde yok demıyorum gayet yakın arkadasımın mk6 160lıgında dedıgın gıbı var ama o gun onlarda duymadıgımı yınelerım.

feh
31-12-2011, 14:20
2000 model seat ibizaya da yetkili serviste yazılım atılırmı? acaba.

Leonturco
31-12-2011, 14:25
2000 model seat ibizaya da yetkili serviste yazılım atılırmı? acaba.

O'na yazılım falan olmaz. Biraz performans artsın diyorsan egsoz sistemi, hava filtresi vs. modifikasyonları yapman gerekir.

agape666
19-03-2012, 23:19
bu guz doğus oto esenyurt u aradım 15000 bakımında yazılım guncellniyormu yeni yazılım çıktımı diye sordum,bana sıztemın direkt doğuş otoya bağlı olduğunu aracın sısteminde hata varsa guncelleme yapılbileceğini soyledı mantıksız geldi sonucta herşey çok güzeldide neden yeni bir yazılım yapıldı ?

hsn003
19-03-2012, 23:30
hayırlı olsun

mozkan4
19-03-2012, 23:59
1,6 2008 leona varmıdır acaba??