PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.6 TDI CR Leon sonunda gelebildi!

Caşak
17-10-2010, 07:42
Arkadaşlar Haziran ayında Kayseri ÖZ-SA'dan sipariş verdiğim arabama sonunda 2 gün önce kavuştum.BU süreç içinde sitede okumadığım yer kalmadı sanırım.Bayada fikir sahibi oldum.Bunun için çok teşekkür ediyorum.

Araçta ESP paketi,Bi-Xenon Dönüşe duyarlı far paketi,Teknoloji Paketi mevcut. 1.6 tdi cr ciddende eşe dosta tavsiye edilecek bi motormuş.Performansından ve henüz rodajda olmasına rağmen yakıtından oldukça memnun kaldım.

Tek beğenmediğim şey Yağmur Sensörü Ön camın sağ üst köşesine şappadanak yapıştırılmış durumda ve sağ ön koltukta oturulduğu zaman rahatsız edebilmekte,Dikiz aynasının arkasına saklanabilirdi diğer modellerdeki gibi.Buda devede kulak sanırsam.:)

Öz-sa Satış danışmanlarına ve buradan bilgi veren herkese tekrardan teşekkür ediyorum.İyi günler...

Ulukan
17-10-2010, 08:38
Öncelikle hayırlı,uğurlu olsun.Allah kazadan beladan korusun.Beğenmiş olmana sevindirici.

Yağmur sensörüne gelince silecekler A sütununa konumlandırıldığı için silecekler sadece dikiz aynası arkasını temizlemiyor.Yağmur sensörü de temizlenmeyen bir yere konumlandırılamaz mantık olarak :)

bohem30
17-10-2010, 09:34
aynen öyle,en mantıklı yağmur sensörü leondaki.
malesef 2010 model leon 1,4 tsi aracımda yağmur sensörü yok hırsız doğuş bu özelliği aracımdan caldığı için her yağmurda doğuşu anıyorum.

Caşak
17-10-2010, 09:39
Teşekkürler! :D Evet haklısınız! Tamam şimdi onuda sevdim. :) Bendende sipariş hatasından dolayı bluetooth um gelmedi malesef.

crocodile_16
17-10-2010, 11:22
hayırlı olsun

huzeyir
17-10-2010, 11:42
hayırlı olsun

JaMaL
17-10-2010, 11:43
Hayirli olsun gule gule kullan

mehmetelt
17-10-2010, 14:22
hayırlı olsun güzel bir araç. motoru tam ideal olmuş. tükettiği yakıta göre performansı iyidir.

kara_davut
17-10-2010, 14:50
Hayırlı uğurlu kazasız cezsız sürüşler dilerim. Aracın Manuel sanırım DSG değil keşke dsg li olsaydı daha hoş olurdu sanırım...

Caşak
17-10-2010, 18:08
Arkadaşlar çok teşekkür ederim.Evet dsg düşünmüştüm ancak kafa karıştıran çok olunca cesaret edemedim sanırım.
Arkadaşlar şu belli bi hızı geçince uyarı verme özelliği vardı sanırım onu bulamadım forumda arattırdım ama yardımcı olursanız sevinirim. :S

CaNCaN
17-10-2010, 20:46
Hayırlı olsun, güle güle kullan :)

Unfukable
17-10-2010, 20:57
Kazasız belasız sürüşler dilerim :)

blade038
17-10-2010, 22:39
hayırlı uğurlu olsun öncelikle, vites uyarısı TSI larda vardı galiba, dizellerde var mı bilmiyorum, aracı full almanızda çok güzel olmuş güle güle kullanın..

erkanc
18-10-2010, 00:15
Hayırlı ugurlu olsun,kazasız cezasız sürüşler dilerim. zamanla yakıt sıkıntı olmayacaktır zaten :)

süha demirtaş
18-10-2010, 08:49
Hayırlı olsun. Keşke birde motor sesini duyabilsem merak ediyorum bu motoru.

mtahakorkmaz
18-10-2010, 09:02
hayırlı uğurlu olsun abicim bende aldım tdi leon hala bekliyorum çarşamba teslim edicekler inş. süha abi aracı kullandım ben emin ol benzinmi dizelmi ayırt edemez ilk gören çok sessiz motoru var

Caşak
18-10-2010, 09:04
Teşekkürler! Vites uyarısı dizellerdede var.Motorun dışarıdan çok sessiz olduğu söylenemez ancak Cordoba kadar gürültülü çalışmıyor fakat içeriden ses duyulmuyor,yalıtımı güzel yapmışlar,yol sesi hariç tabi :) Diğer beğendiğim bi özellik ise geri vitese taktığım zaman müzik sesini azaltması ve kararan dikiz aynasını devre dışı bırakması oldu.iyi günler!

bohem30
18-10-2010, 12:43
hayırlı uğurlu olsun abicim bende aldım tdi leon hala bekliyorum çarşamba teslim edicekler inş. süha abi aracı kullandım ben emin ol benzinmi dizelmi ayırt edemez ilk gören çok sessiz motoru var
Taha gardaşım öncelikle hayırlı olsun aracın,benzinlimi dizelmi farkına gelincede,hava alanı yolu uygun sanırım,:))

mtahakorkmaz
18-10-2010, 13:03
ya uğur abi valla küsüm ben sana ne görüşebiliyoruz ne bişe yapabiliyoruz valla abi ya

bohem30
19-10-2010, 18:21
taham canım gardaşım bu aralar valla mesaiden cok geç çıkıyorum,ama mazeret değil biliyorum ,inşalalha yeni arabanı aldığın zaman beraber inceleriz,

legend
19-10-2010, 19:12
hayırlı olsun...

labienus
19-10-2010, 22:01
Arkadaşlar Haziran ayında Kayseri ÖZ-SA'dan sipariş verdiğim arabama sonunda 2 gün önce kavuştum.BU süreç içinde sitede okumadığım yer kalmadı sanırım.Bayada fikir sahibi oldum.Bunun için çok teşekkür ediyorum.

Araçta ESP paketi,Bi-Xenon Dönüşe duyarlı far paketi,Teknoloji Paketi mevcut. 1.6 tdi cr ciddende eşe dosta tavsiye edilecek bi motormuş.Performansından ve henüz rodajda olmasına rağmen yakıtından oldukça memnun kaldım.

Tek beğenmediğim şey Yağmur Sensörü Ön camın sağ üst köşesine şappadanak yapıştırılmış durumda ve sağ ön koltukta oturulduğu zaman rahatsız edebilmekte,Dikiz aynasının arkasına saklanabilirdi diğer modellerdeki gibi.Buda devede kulak sanırsam.:)

Öz-sa Satış danışmanlarına ve buradan bilgi veren herkese tekrardan teşekkür ediyorum.İyi günler...
hayırlı olsun turan kardeşim.bende ibiza almak istiyorum dizel.ama bu gisişle ibizayı göremeden gideceğiz.1 ay sonra gelecekmiş.bende doblo kullanıyorum.arabanın gidişi güzel fakat yol tutuşu kötü.frenler berbat.bugün kaza yaptım.öndeki araç ise grande punto idi.ama kullanan eroinmanmış.sonradan öğrendim.Allahıma bin şükür ki bana birşey olmadı.neyse araban tekrar hayırlı olsun.kaza bela gelmez başına inşallah

Caşak
19-10-2010, 22:22
Teşekkür ederim.Çok büyük geçmiş olsun şükürki sende bişey yok.Darısı başına diyeyim bende uzun süre bekledim ama değdi umarım sende memnun kalırsın.

labienus
19-10-2010, 23:21
Teşekkür ederim.Çok büyük geçmiş olsun şükürki sende bişey yok.Darısı başına diyeyim bende uzun süre bekledim ama değdi umarım sende memnun kalırsın.
kalırım eski kasa doblolardan doblo 1 lerden araç. ya araçta abs olsa kurtaracaktım.birde doblo kamyonet tipi.vurmamak için ani firen yaptım.arkası boş olunca frene bastım arkasının kalkıp oturduğunu hissettim.dedim gittik. derken güm

mayham85
19-10-2010, 23:23
geçmiş olsun ancak ani frenlerde abs fren mesafesini uzatacağı için tehlike yaratabilir. abs olsa kurtarırdm görüşü her zamn doğru değil.

labienus
19-10-2010, 23:26
geçmiş olsun ancak ani frenlerde abs fren mesafesini uzatacağı için tehlike yaratabilir. abs olsa kurtarırdm görüşü her zamn doğru değil.
evet absliçok araç kullandım dediğin doğru her zaman işe yaramaz ama bu olayda öyle bir yarardı ki absyi bulan adama yatıp kalkıp dua ederdim

ilkerbilim
25-11-2010, 23:04
Hayırlı olsun kazasız belasız...

taner76
25-11-2010, 23:06
hayırlı olsun