PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ibiza 1.4 tdi yardım !

enjooy
12-02-2011, 01:59
İi geceler dün 2007 ibiza 1.4 tdi aldım artık bende seatçıyım :) Araç Stylance ama yol bilgisayarı yok sanırım yada bulamadım malesef. Bir de aynalar kapanmıyor kapama yerıne getırıorum hareket yok sanırım ondada bı sorun var. Yada araç stylance değil dicem ama okuduğum kadarıyla sadece bunlar eksik araçta stylance dan. Nasıl öğrenebilirim stylance yada başka bişi olduğunu. Çok huzursuzum şu anda nasıl yol bilgisayarı olmaz anlamıorum cruıse control çalışıyor :S Yardımlarınızı bekliyorum çok teşekkür ederim şimdiden.

Şafak!
12-02-2011, 02:03
Kendinizi üyelerimiz bölümümzden bi tanıtsanız.. Arkadaşlarımıza forum kuralları gereği merhaba derseniz size daha çabuk yardımcı olucaklardır..

Şafak!
12-02-2011, 02:09
Hız sabitleme sonradan takılmadıysa yol bilgisayarı olmayan araçta yok die bişi duymuştum ama.. Ne kdar doğru bilmiyorum.. İbizası olan arkadşlar gelince aydınlanır konu.. Ganiiiiiiiii nerelerdesin :)

enjooy
12-02-2011, 02:13
Kendinizi üyelerimiz bölümümzden bi tanıtsanız.. Arkadaşlarımıza forum kuralları gereği merhaba derseniz size daha çabuk yardımcı olucaklardır..

Tanıttım zaten sanırım dikkat etmemişsin :D malum gece 2 benımde gözler kapanıo gıbı :D

Şafak!
12-02-2011, 02:25
Tanıttım zaten sanırım dikkat etmemişsin :D malum gece 2 benımde gözler kapanıo gıbı :D

ben siz tanıtmadan yazmıstım :) Neyse uzamasın konu böle şimdi..

enjooy
12-02-2011, 02:31
ben siz tanıtmadan yazmıstım :) Neyse uzamasın konu böle şimdi..
Neyse abi bi zaman kayması yaşadık sanırım olsun kusura bakma hata bende

Şafak!
12-02-2011, 02:38
yok kardeşim ne demek.. Ben hatalısın die azarlar gibi demedim.. Senin bizimle daha çabuk kaynaşman bakımından dedim :)

gani
12-02-2011, 13:22
Aramıza hoşgeldiniz. Yol bilgisayarı derken öyle 2011 VAG grubu araçlardaki gibi kocaman bi ekran beklemeyin. Soldaki kadranın altındaki tek satır ekran ( varsa şayet) yol bilgisayarınızın ekranı. Ekranın görüntüsünü silecek kolunun ucundaki 2 tane tuş ile değiştireilirsiniz. O tuşlar da yoksa yol bilgisayarı yok demektir. Aracın stylance'mı ruhsata bakabilirsin ne diye geçiyor, bagajda halıyı kaldırdığında bi etiket görürsün, orda da yazar ne olduğu. Bi de direksiyonda müzik sistemi kontrol düğmeleri var mı?

enjooy
12-02-2011, 21:33
Hoşbulduk tekrardan bugün servise gittim orda gösterdiler herşeyini ben diğer kolda arıomusum yol bilgisayarını :D cruıse orda olunca. Sorgulattım araç stylance mıs yınede tessekkur ederim yorumlarınız için..

swotr
12-02-2011, 21:39
Hoşbulduk tekrardan bugün servise gittim orda gösterdiler herşeyini ben diğer kolda arıomusum yol bilgisayarını :D cruıse orda olunca. Sorgulattım araç stylance mıs yınede tessekkur ederim yorumlarınız için..

hadi iyisin :)