PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : NFS Shift 2 Unleashed çıkıyor ..

swotr
27-03-2011, 13:28
29 Martta çıkıyor arkadaşlar, bir kac trailer ekledim.. Cupra duruyor mu acaba :)

yarışçı chris rado nun pistlerdeki virajların tehlikeleri üzerine açıklamalarını içeren son çıkan promosyon videosu:

http://www.youtube.com/watch?v=R8GHl5xmVTY&feature=player_embedded

bu da rüzgar tanrısı huayra trailer i:) :

http://www.youtube.com/watch?v=GjdguZvTUOI

Şafak!
27-03-2011, 13:46
Ah bide bilgisaayrım kaldırsa..

Sinan
27-03-2011, 13:57
iyiymiş.. Ama hala underground serisindeki ruh yok.. :)

Şafak!
27-03-2011, 14:01
carbon ve most wanted.. Carbondaki drift olayı hele manyaktı.. Şİmdi hiç zevk almıyorum hiç birinden.. pro street tam bi faciaydı zaten..Biz pistleri istemiyoruz sokak işleri daha zevkliydi :D

swotr
27-03-2011, 14:37
şafak bence sen bi de masraf listene ps3 ü ekle :)) ekran kartına ben tonlarca para verirdim 2 senede bi.. en son aldıgım ekran kartı pc de 700$ falandı (2005-2006 sanırım ati 1800xt) ps3 te upgrade derdinden kurtuluyorsun, ve oyunlarda çözünürlük antialising vs le ayarları kapatarak oynanabilir hale getirerek görüntüden efektlerden ödün vermek zorunda da kalmıyosun.. ps3 oyunlarında grafik ayarlarında sadece parlaklık ayarı oluyo herşey sonda zaten :D full hd 1920x1080 de, dts/dolby digital sesle kocaman lcd de koltuk konforyula müthiş oluyor.. oyunlar pahalı sadece :))

Şafak!
27-03-2011, 14:51
şafak bence sen bi de masraf listene ps3 ü ekle :)) ekran kartına ben tonlarca para verirdim 2 senede bi.. en son aldıgım ekran kartı pc de 700$ falandı (2005-2006 sanırım ati 1800xt) ps3 te upgrade derdinden kurtuluyorsun, ve oyunlarda çözünürlük antialising vs le ayarları kapatarak oynanabilir hale getirerek görüntüden efektlerden ödün vermek zorunda da kalmıyosun.. ps3 oyunlarında grafik ayarlarında sadece parlaklık ayarı oluyo herşey sonda zaten :D full hd 1920x1080 de, dts/dolby digital sesle kocaman lcd de koltuk konforyula müthiş oluyor.. oyunlar pahalı sadece :))

Sorma abi hala agp sistem kullanıyorum ve en son ekran kartımı Agp hd 3850 ye 240 lira para verdim :D bidahada ellemem.. Çok oyun oynayamıyorum sıkılıyorum ama dediğin gibi oyun oynanıcaksa ps3 yada X box :)

sweetcrazy
27-03-2011, 22:58
müthiş oyunlar ama bende moss wanted ve carbondan sonra koptum.

ggt
05-04-2011, 02:30
shift 2 oynadım.makyajsız cupra var.Fakar 210 hp gücü.Modifiye ile max 467 hp oluyor..Oyunda çok güzel araçlar var ve zor geldi bana.Direksiyon ile çok zevkli.Araçların iç-dış görünüşleri tamamen gerçekçi.Sesler güzel ,ama daha iyi olabilirdi.

swotr
05-04-2011, 08:11
shift 2 oynadım.makyajsız cupra var.Fakar 210 hp gücü.Modifiye ile max 467 hp oluyor..Oyunda çok güzel araçlar var ve zor geldi bana.Direksiyon ile çok zevkli.Araçların iç-dış görünüşleri tamamen gerçekçi.Sesler güzel ,ama daha iyi olabilirdi.

pc de mi oynadın.. cupra yı normal leon'a düşürebiliyo muyuz :)))

ggt
05-04-2011, 11:26
pc de oynadım.Cuprayı normal leon yapılmıyor fakat garip body kitleri vardı.Çok detaylı oynamadım ben,zaten başka pc de oynadım.
Çok güzel araçlar var ve gerçekçi, nfs 5 porsche den sonraki en gerçekçi nfs olmuş bence. 300 le viraj dönülmüyor artık :)

cordoba68
06-04-2011, 10:36
valla arkadaslar bende oynadım ama driftt olayında takıldım 1 haftadır gecemiyorum :(

swotr
20-04-2011, 10:39
cupra

http://www.youtube.com/watch?v=0sc8IcPyzfM

blade038
20-04-2011, 11:41
cupra

http://www.youtube.com/watch?v=0sc8IcPyzfM

yalnız abi oyunu oynayanda müthiş yetenek var taktir ettim :) kaç yaşından beri oynuyor aceba

swotr
20-04-2011, 11:50
yalnız abi oyunu oynayanda müthiş yetenek var taktir ettim :) kaç yaşından beri oynuyor aceba

virajlarda vites düşürmeye dikkat ettin mi

blade038
20-04-2011, 12:07
ettim ama joistick ile yapıyorsa müthiş bişey ama oyun konsolu varsa normal araç kullanan yapar sanki

Şafak!
20-04-2011, 12:12
yapılmıyor işte.. Ben ne kadar uğraşsamda yapamadım.. O vitesi düşürsemde bu kadar çabuk hız kesemedim... Yetenek istiyor :) Ama carbon un driftinde frensiz full gaz çarpmadan bitirrim :)

Bizage
20-04-2011, 13:56
indirdim ben bunu yaw şimdi napcaz..? :) bi denerim :)

Sinan
30-04-2011, 04:04
yapılmıyor işte.. Ben ne kadar uğraşsamda yapamadım.. O vitesi düşürsemde bu kadar çabuk hız kesemedim... Yetenek istiyor :) Ama carbon un driftinde frensiz full gaz çarpmadan bitirrim :)
aklıma underground2 deki driftlerim geldi, eğer 2.nin 2 katı veya daha fazlası değilsem bölümü baştan oynardım :)

Alp_
07-05-2011, 19:51
ya arkadaşlar resmen sinir krizi geçiriyorum, pcyi parçalamama ramak kaldı, bu oyunu oynamayanlar varsa iyi yapıyor, oynamayın yani, hiçbişey kaybetmemişsiniz, hatta zamanınız çok değerli hiç harcamayın bu oyunla,,
bugüne kadar oynamadığım yarış oyunu kalmadı gibi, ama bunun kadar saçmasını görmedim!!! blur gibi saçma sapan bir oyun bile oynadım ama böylesi yok yani,,
yanımdan araç geliyor (yaklaşıyor) diye aracın yönünü değiştirememek nedir yahu??! oyunda resmen oynayamasınlar, günlerce uğraşsınlar diye yapılmış bir çok ayar var, herşey oynanmamak üzere hazırlanmış,,
hasarsız bir şekilde düz yolda giden araç sağa çeker mi? valla bu oyunda o da oluyor, sırf duvara vurun, son düzlükte geçsinler diye,,
drift yapan bir aracın "hiç" "asla" düz gitmemesi mümkün değil, buzlu yolda bile okadar kaymaz araba, lastikler kabak olsa, yerde sıfır motor yağı olsa yine biraz düz gider ama araç vites boştayken bile kayıyor,, ben böylesine saçma bir oyun görmedim, gerçeklik diye resmen saçmalamışlar,,
(ohh bee rahatladım :) )

Sinan
07-05-2011, 19:58
çok merak ettim şimdi bak :D

swotr
08-05-2011, 00:51
ya arkadaşlar resmen sinir krizi geçiriyorum, pcyi parçalamama ramak kaldı, bu oyunu oynamayanlar varsa iyi yapıyor, oynamayın yani, hiçbişey kaybetmemişsiniz, hatta zamanınız çok değerli hiç harcamayın bu oyunla,,
bugüne kadar oynamadığım yarış oyunu kalmadı gibi, ama bunun kadar saçmasını görmedim!!! blur gibi saçma sapan bir oyun bile oynadım ama böylesi yok yani,,
yanımdan araç geliyor (yaklaşıyor) diye aracın yönünü değiştirememek nedir yahu??! oyunda resmen oynayamasınlar, günlerce uğraşsınlar diye yapılmış bir çok ayar var, herşey oynanmamak üzere hazırlanmış,,
hasarsız bir şekilde düz yolda giden araç sağa çeker mi? valla bu oyunda o da oluyor, sırf duvara vurun, son düzlükte geçsinler diye,,
drift yapan bir aracın "hiç" "asla" düz gitmemesi mümkün değil, buzlu yolda bile okadar kaymaz araba, lastikler kabak olsa, yerde sıfır motor yağı olsa yine biraz düz gider ama araç vites boştayken bile kayıyor,, ben böylesine saçma bir oyun görmedim, gerçeklik diye resmen saçmalamışlar,,
(ohh bee rahatladım :) )

konuyu açan biri olarak sorumluluk hissetim yav, valla ben yapmadım :D

Alp_
08-05-2011, 12:25
tüm sorumlu sizsiniz efenim! ! ! bulup getirip insanları tahrik ediyorsunuz, sonra da oynayamayınca deliriyoruz, sonra da öyle oluyo böyle oluyo, oluyo işte! ! ! :rifle::rifle::rifle: :D:D:D

swotr
16-06-2011, 14:50
dnr da bugün oyun 99 tl ye düşmüş aldım :))) hala almayanlar baksın :) ))

Şafak!
16-06-2011, 14:52
Bir ps3 üm bile yok.. Anlıyormusunnnnnnnn :D

swotr
16-06-2011, 14:56
Bir ps3 üm bile yok.. Anlıyormusunnnnnnnn :D

anlıyorum :))

Pasha
16-06-2011, 14:58
nfs bozuttu son oyunlarinda ya. Counter strikeye devam :D

swotr
16-06-2011, 14:59
nfs bozuttu son oyunlarinda ya. Counter strikeye devam :D

:)))))))) dirt3 ü de iyi diyorlar deneyen varsa beri gelsin anlatsın :))

Pasha
16-06-2011, 15:36
:)))))))) dirt3 ü de iyi diyorlar deneyen varsa beri gelsin anlatsın :))

indirdim oynadim yaramaz yaa :D hemen sildim geri. bilmem belki sen begenirsin :D

swotr
16-06-2011, 15:40
indirdim oynadim yaramaz yaa :D hemen sildim geri. bilmem belki sen begenirsin :D

hadi ya dirt3 , gamespot ta son 6 ayın en yüksek puanlı oyunu üstelik (ps3 kategorisinde 9 puanı) ... shift2 yi de cupra için alıyoruz :)