PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bilgilendirme mesajı

tolgidi
17-04-2011, 14:19
Arkadaşlar foruma girdiğimde aşağıdaki bilgilendirme mesajı geliyor daha önce yoktu neden çıkıyor acaba

Bilgilendirme Mesajı

tolgidi, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:
Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

Mustafa
17-04-2011, 14:24
Bu mesaj geldiğinde adres çubuğunda ne yazıyor acaba?

tolgidi
17-04-2011, 14:44
bu yeni açtığımda şifreyi girdikten sonra yönlendiriyorsunuzdan sonra geliyor

tolgidi
17-04-2011, 14:56
adres satırında bu yazıyor

http://www.seatclubturkey.com/

Mustafa
17-04-2011, 14:59
Bilgilerinizi kontrol ettim herhangi bir sorun yok gibi ama yönlendirildiğiniz sayfada adres çubuğunda http://www.seatclubturkey.com/forum.php dışında bir şey yazıyorsa o mesajı alabilirsiniz. Ben yinede araştırmaya devam edeyim, gözden kaçırdığım bir şey olabilir.

Bu sorunla karşılaşan başka üyelerimizde varsa yazarsa sevinirim.

swotr
17-04-2011, 15:33
bende öyle bi sorun yok ta, yeri gelmişken profilim sayfası bozulmuş sanırım soldaki linkler falan yok

blade038
17-04-2011, 15:46
bende öyle bi sorun yok ta, yeri gelmişken profilim sayfası bozulmuş sanırım soldaki linkler falan yok

aslında bozulmamış ama yazıların rengini siyah yapmak lazım yada fon rengini koyu bi renk yapmak gerek..

Mustafa
17-04-2011, 16:30
aslında bozulmamış ama yazıların rengini siyah yapmak lazım yada fon rengini koyu bi renk yapmak gerek..

Evet dunku guncellemeden sonra boyle bir sorun var ve renklerle oynamak gerekiyor. Bu hafta yeni tema calismasi olacak yeni temadan sonra bu sorunda cozulecek, bilginize.;)

CaNCaN
18-04-2011, 13:23
Arkadaşlar foruma girdiğimde aşağıdaki bilgilendirme mesajı geliyor daha önce yoktu neden çıkıyor acaba

Bilgilendirme Mesajı

tolgidi, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:
Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

Mustafa bende de aynı sorun oluyor..

mete25
18-04-2011, 13:25
Bugün bende de olmaya başladı ama forum bölümüne girdiğimde düzeliyor sadece ilk girişte oluyor

ErdilErdem
18-04-2011, 13:29
Aynı sorun bugün bende de olmaya başladı...

Jackie
18-04-2011, 13:34
aynı mesaj bende de var

swotr
18-04-2011, 13:49
aynı mesaj bende de var

sende şu mesaj mı çıkıyo

Jackie, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

Apaçilikte çığır açmaya çalıştığınız farkedilmiş olabilir.

:D :D

Mustafa
18-04-2011, 13:50
Sorun şundan kaynaklanıyor: siteye yakın zamanda portal bölümüde ekleyeceğiz arkadaşlar, bu portal çalışmaları yüzünden siz ilk girdiğinizde sanki portala giriyormuş gibi yönleniyorsunuz fakat henüz aktif etmediğim için benim dışımdaki kimsede çıkmıyor. Bu mesajı aldığınızda direkt Forum linkine basarak foruma ilerleyebilirsiniz. Sizden 1 haftalık bir ricada bulunuyorum, bir haftaya kadar düzelmiş olacak. Ayrıca temada da bazı aksaklıklar var. Onlarda yeni tema ile birlikte düzelecek. Yapabileceğim en kısa sürede hepsini halletmeye çalışıyorum bilginize. ;) Yakında daha işlevsel bir SCT ile karşılaşacaksınız inşallah.

tolgidi
03-05-2011, 21:09
Mustafa sayfa çok güzel olmuş ellerinize sağlık. bilgilendirme mesajı hala çıkıyor düzelmedi.

Mustafa
04-05-2011, 00:02
Mustafa sayfa çok güzel olmuş ellerinize sağlık. bilgilendirme mesajı hala çıkıyor düzelmedi.

Teşekkürler Abi.

Bu seferde farklı bir nedenden çıkıyor, bir şey deniyorumda. Bir süre daha test edeyim ondan sonra onuda devreye alıcaz ve hiç sorun kalmayacak. ;)

Verdiğim rahatsızlık için kusura bakmayın. :)

Mustafa
04-05-2011, 05:39
Teşekkürler Abi.

Bu seferde farklı bir nedenden çıkıyor, bir şey deniyorumda. Bir süre daha test edeyim ondan sonra onuda devreye alıcaz ve hiç sorun kalmayacak. ;)

Verdiğim rahatsızlık için kusura bakmayın. :)

Geçici çözüm için başka bir yöntem denedim, şuan da da bilgilendirme mesajı çıkıyor mu acaba? Çıkmaması gerekli.

igci_01
04-05-2011, 09:58
bende aynı sorun var!:(

Mustafa
04-05-2011, 21:09
bende aynı sorun var!:(

Ben test ettim bir çok makinede hiç sorun çıkmıyor. Yeniden deneyebilir misiniz acaba?

Ayrıca daha önce bu sorunla karşılaşan arkadaşlar tekrar kontrol edebilirler mi? Sorun devam ediyor mu acaba?

tolgidi
04-05-2011, 21:10
Musatafa teşşekkür ediyorum artık çıkmıyor ellerine sağlık.

Mustafa
04-05-2011, 21:11
Musatafa teşşekkür ediyorum artık çıkmıyor ellerine sağlık.

Ben teşekkür ederim abi hata bildirimi ve geri dönüş için. ;)

igci_01
04-05-2011, 21:28
bende de düzelmiş teşekkürler:)

Mustafa
04-05-2011, 21:30
bende de düzelmiş teşekkürler:)

Bende bakınıyordum acaba nerede ne yaptım yine diye. :] İyi oldu bu mesaj. :)

swotr
04-05-2011, 21:43
düzelmiş çıkmıyo artık Mustafa sağolasın :)