PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 5" Navking Navigasyon 189 TL - 8 taksit Kargo bedava ! - Darty

inkubus
22-05-2011, 22:07
Merhabalar,

Öncelikle SCT üyeliğimin yanı sıra Darty çalışanıyım.. Bu nedenle çok geç olmadan bu kampanyayı sizinle paylaşmak istedim zira gerçekten güzel..
Not. Bu işten bir çıkarım yok ama uygun görülmezse konu silinebilir..

Darty'de Navking 5" X-20 HD navigasyon 299 TL yerine 189 TL,
peşin fiyatına 8 taksit ve kargo bedava..

Ürünün öne çıkan bir kaç özelliği;

-ömür boyu ücretsiz harita güncelleme dolayısıyla ömür boyu ücretsiz navigasyon..
- Bluetooth üzerinden internet'e bağlanma (cep telefonu ile) böylece hava durumu, trafik vb. bilgileri alabilme..
- Benim en çok hoşuma giden özelliğide dandik navilerde gündüz ekran doğru dürüst görünmez ama bu HD serisinde güneşin altında bile ekranı rahatlıkla görebilirsiniz..

5" için güzel fiyat ama birde Navking olunca bence çok çok güzel fiyat...

alternatif 3,5" Navking 119 TL

Link: http://www.darty.com.tr/e_commerce/univers.cfm?cat_id=17&type_produit_id=137&m=-1&pmin=119.00&pmax=999.00

bir de bu gece biten özel kampanya var onda da 46" (117 ekran) full hd Sony LCD TV 2599 yerine 1999 TL sony garantili.. vb. birçok ürün var.. Fiyatlar güzel.. : http://www.darty.com.tr/e_commerce/tr/pages/kampanya_18mayis.cfm

Eğer yöneticiler izin verirse bundan sonra benzer güzel indrim olunca haber verebilirim..

blade038
22-05-2011, 22:14
tersine verdiğin bilgi için teşekkür ederiz emrah. sürekli verme işi sıkıntı olabilir. araçlarla ilgili parçalar uygun olursa versen yeterli..

Sinan
23-05-2011, 00:17
Merhabalar,

Öncelikle SCT üyeliğimin yanı sıra Darty çalışanıyım.. Bu nedenle çok geç olmadan bu kampanyayı sizinle paylaşmak istedim zira gerçekten güzel..
Not. Bu işten bir çıkarım yok ama uygun görülmezse konu silinebilir..

Darty'de Navking 5" X-20 HD navigasyon 299 TL yerine 189 TL,
peşin fiyatına 8 taksit ve kargo bedava..

Ürünün öne çıkan bir kaç özelliği;

-ömür boyu ücretsiz harita güncelleme dolayısıyla ömür boyu ücretsiz navigasyon..
- Bluetooth üzerinden internet'e bağlanma (cep telefonu ile) böylece hava durumu, trafik vb. bilgileri alabilme..
- Benim en çok hoşuma giden özelliğide dandik navilerde gündüz ekran doğru dürüst görünmez ama bu HD serisinde güneşin altında bile ekranı rahatlıkla görebilirsiniz..

5" için güzel fiyat ama birde Navking olunca bence çok çok güzel fiyat...

alternatif 3,5" Navking 119 TL

Link: http://www.darty.com.tr/e_commerce/univers.cfm?cat_id=17&type_produit_id=137&m=-1&pmin=119.00&pmax=999.00

bir de bu gece biten özel kampanya var onda da 46" (117 ekran) full hd Sony LCD TV 2599 yerine 1999 TL sony garantili.. vb. birçok ürün var.. Fiyatlar güzel.. : http://www.darty.com.tr/e_commerce/tr/pages/kampanya_18mayis.cfm

Eğer yöneticiler izin verirse bundan sonra benzer güzel indrim olunca haber verebilirim..
ne zamana kadar kampanya?

matafleur
23-05-2011, 00:58
İçindeki navigasyon yazılımı nedir?

Zira yanlış anlamazsan http://www.dealextreme.com/ burada fazlasıyla mevcut.

Sinan
23-05-2011, 02:08
dealextreme.com dan anti statik anahtarlık aldım şu an :D alakasız oldu ama olsun :D

mustafa serdar
23-05-2011, 09:07
dealextreme.com dan anti statik anahtarlık aldım şu an :D alakasız oldu ama olsun :D

Hayırlı olsun:)

matafleur
23-05-2011, 11:21

Yollasana linki bende bakayım.Araba anahtarı için alacağım 1 tane.

Sinan
23-05-2011, 11:54
yaa PayPal hesabıyla aldım, PayPal'da işlem tamamlandı yazıyor, İş Bankasının sanal kartındaki limit olaylarına bakıyorum hareket yok :S yani limitim düşmüş 4 lira 63 kuruş, ama dönem hareketleri mi, o dönemde yapılan harcamaları gösteren sayfada bir türlü o 4 lira 63 kuruş çıkmıyor. PayPal uyarı vermişti, Türk lirası ile ödeme yapamazsınız, başka şekilde ödeme yapmanız gerekir gibisinden. Adamlara bir sorayım.

link de şu, http://www.dealextreme.com/p/anti-static-static-removal-prevent-shock-keychain-24031

daha pahalıları da var ama buna iyi demişler alıverdim.

swotr
23-05-2011, 11:58
sinan, paypal ı çok kullandım ben , TL falan diye bi olay yok, direkt kur neyse onla alıyosun, senin kart limitin düşüyor, .. güncel işlemlere hemen yansımıyor ertesi gün ya da bi kaç gün sonra anca yansır, provizyondaki işlemleri listeleme opsiyonu varsa orda görebilirsin , garantide öyle yani

matafleur
23-05-2011, 17:32
yaa PayPal hesabıyla aldım, PayPal'da işlem tamamlandı yazıyor, İş Bankasının sanal kartındaki limit olaylarına bakıyorum hareket yok :S yani limitim düşmüş 4 lira 63 kuruş, ama dönem hareketleri mi, o dönemde yapılan harcamaları gösteren sayfada bir türlü o 4 lira 63 kuruş çıkmıyor. PayPal uyarı vermişti, Türk lirası ile ödeme yapamazsınız, başka şekilde ödeme yapmanız gerekir gibisinden. Adamlara bir sorayım.

link de şu, http://www.dealextreme.com/p/anti-static-static-removal-prevent-shock-keychain-24031

daha pahalıları da var ama buna iyi demişler alıverdim.

Bekleyen işlemlerine bak.Aldığın günkü kur üzerinden hesaplayıp hesabında bloke ediyor o parayı.Belirli bir süre sonrasında çekiyor hesabından

Sinan
23-05-2011, 19:56
bekleyen işlemlerde var zaten, ama borç olarak çıkmıyor şu an :) bekleyelim bakalım ne olacak.

alan var mı bu anahtarlıktan başka? :D

sweetcrazy
23-05-2011, 20:43
ben sct anahtarlığı kullanıyorum :P

inkubus
24-05-2011, 22:55
İçindeki navigasyon yazılımı nedir?

Zira yanlış anlamazsan http://www.dealextreme.com/ burada fazlasıyla mevcut.

Hocam ne yanlış anlaşılması.. burada beni satıcı olarak görmeyin lütfen.. evet Darty'de çalışıyorum ama kampanya gerçekten avantajlı olduğu için ilettim. Bir çıkarım yok.. Koca şirket.. benim burada yazdığımı bile bilmezler..

dealextreme ile ilgili üç konu var;
1 - bu vb. pahalı ürünlerde gümrük sıkıntı çıkartabilir.
2 - Ömürboyu ücretsiz harita güncelleme imkanı veriyorlar.
3. ve en önemlisi ise şu dandik navigasyonlarda güneşli günlerde ekranda hiç birşey görünmüyor. Ama pahalı navigasyonlarda olduğu gibi bu üründe görüntü çok kaliteli ve güneş vb.'de rahatlıkla görünebiliyor.

Benim için 2. durum çok dert değil ama 3. durum gerçekten çok önemli.. Ablamın eşinde var piranha, çok da güneşli olmayan bir günde arabanın camındayken ekranı hiç görünmüyor. Ben kapalı sanıyordum konuşunca çalıştığını anladım ve şaşırdım :)

Dediğim gibi beni satıcı olarak görmeyin daha avantajlısı varsa burada paylaşmak çok daha faydalı olur..

Sevgiler, saygılar..

swotr
24-05-2011, 23:18
teşekkürler emrah :) darty sevdigim bir magazadır

matafleur
25-05-2011, 01:44
Hocam ne yanlış anlaşılması.. burada beni satıcı olarak görmeyin lütfen.. evet Darty'de çalışıyorum ama kampanya gerçekten avantajlı olduğu için ilettim. Bir çıkarım yok.. Koca şirket.. benim burada yazdığımı bile bilmezler..

dealextreme ile ilgili üç konu var;
1 - bu vb. pahalı ürünlerde gümrük sıkıntı çıkartabilir.
2 - Ömürboyu ücretsiz harita güncelleme imkanı veriyorlar.
3. ve en önemlisi ise şu dandik navigasyonlarda güneşli günlerde ekranda hiç birşey görünmüyor. Ama pahalı navigasyonlarda olduğu gibi bu üründe görüntü çok kaliteli ve güneş vb.'de rahatlıkla görünebiliyor.

Benim için 2. durum çok dert değil ama 3. durum gerçekten çok önemli.. Ablamın eşinde var piranha, çok da güneşli olmayan bir günde arabanın camındayken ekranı hiç görünmüyor. Ben kapalı sanıyordum konuşunca çalıştığını anladım ve şaşırdım :)

Dediğim gibi beni satıcı olarak görmeyin daha avantajlısı varsa burada paylaşmak çok daha faydalı olur..

Sevgiler, saygılar..

Dediğim gibi en önemlisi içindeki yazılım.Tomtom ve google maps hariç bir çoğu eksik verilere sahip Türkiye yolları hakkında.En basitinden Nokia'nın ovi'sinde bile bırak Çandarlı'nın içini göstermesini haritada Çandarlı bile yoktu (:

Not:Gümrükte 300€ yu geçmiyorsa sıkıntı çıkmıyor bildiğim kadarıyla.

Sinan
25-05-2011, 01:45
anasızlık babasızlık ille de parasızlık :) alakasız harcamalarımdan bütçe ayarlayabilirsem kendime alabilirim ürünü.

peki harita olarak hangisini kullanıyor? + haritalar güncel mi, adam gibi hassas çalışıyor mu cihaz..? Yoksa N900'ümde de var navigasyon, ama sesli olayda sapıtıyor..

firozat
26-05-2011, 01:41
Fiyat gerçekten iyiymiş. dealextremeden ilk navigasyonumu almıştım, sorunsuz ve gümrüğe takılmadan geldi. Daha sonra ebayden iki adet farklı zamanlarda navigasyonlar aldım, onlarda hiç problem yaşamadan kapıma kadar geldi. Onlarda da sınırsız harita var :D Kafama göre istediğimi yükleyip istediğim zaman güncel harita atabiliyorum :D Kullanırken görüntüde pek problemde yaşamadım..
Tabi bu fiyata garantili bir cihaz almakta gayet mantıklı..

typer46
26-05-2011, 16:54
darty bende çok seviyorum alldıgım ürünlerde bi sıkıntı çıksa alıp ürünü kendileri yolluyolar bide üstüne yedek cihaz veriyolar paylaşım için tesekkürler.