PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : seatclubturkey tam bir dostluk ve arkadaşlık örneği

samet
29-06-2007, 23:40
yaklaşık 1 senedir üyeyim galiba bu siteye ve o günden beri sürekli girmeye çalışıyorum,konulara yorum yapmaya çalışıyorum kendimce:) ama son zamanlarda bu sitenin gerçekten bir aile ortamı içerisinde herkesin birbirine yardım etmek için koşuşturduğu bir ortam olduğunu anladım,gerek adana toplantmız ile olsun gerek tshirt isteklerimle gerekse jant lastik olayıyla vs...hiç tanımadığımız kişilerle çok samimi ve candan sohbetler yapıyoruz,problemlere beraber çözüm yolları bulmaya çalışıyoruz,ya iyi ki seat leon almışım,iyi ki üye olmuşum bu güzel siteye,iyi ki de varsın SCT:D hepinize teşekkür ederim...saygılarımla samet hoca

*ACI*
30-06-2007, 07:58
bence de abi iiki var bu sct ne güzel bir sürü arkadaşım var şimdi bazı forum siteleri var adamlar hep ciddi isim soyisim yanına bir de bey akliyorlar konuşurken iğrenç oluyor:D:D:D

iltaroglu
30-06-2007, 09:11
abi seat demek dostluk demektir en güzel duygu seat araba sürmektir:D abi hepimiz SCT için varız.

atakan
30-06-2007, 09:29
evet çok cana yakın herkes, birimizin bi ihtiyacı olsa tanısakta tanımasakta hep birbirimize yardımcı oluyoruz doğrusuda bu değilmi....

hepimiz birimiz birimiz hepimiz için (sct)

patrıot
30-06-2007, 16:50
evet çok cana yakın herkes, birimizin bi ihtiyacı olsa tanısakta tanımasakta hep birbirimize yardımcı oluyoruz doğrusuda bu değilmi....

hepimiz birimiz birimiz hepimiz için (sct)
+1903 baska sıtelere benzemez bızım adımız SCT

mesutyj0822
30-06-2007, 20:04
samet abi çok damardan girdin nerdeyse ağlayacaktım:) bencede öyle iyiki ibrahimn bana bu siteyi tavsiye ettiğin için saol herkese tşk edrim

howercraft
01-07-2007, 01:39
Güzel düşünceleriniz için hepinize çok teşekkür ederiz yönetim olarak.Ayrıca şahsım adınada teşekkür ederim gerçekten burası son zamanlarda her ne kadar işlerimin yoğunluğundan ve bazı şahsi sorunlarımdan dolayı aranızda olamasamda emin olun yönetim olarak sizler için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.sizler varsanız SCT var yönetimde herhangi bir sorun sıkıntı paylaşım vs için bana ulaşamazssanız Güray kardeşim burda burda kısacası sizler için gücümüzün yettiğince burdayız

mesutyj0822
01-07-2007, 08:23
Güzel düşünceleriniz için hepinize çok teşekkür ederiz yönetim olarak.Ayrıca şahsım adınada teşekkür ederim gerçekten burası son zamanlarda her ne kadar işlerimin yoğunluğundan ve bazı şahsi sorunlarımdan dolayı aranızda olamasamda emin olun yönetim olarak sizler için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.sizler varsanız SCT var yönetimde herhangi bir sorun sıkıntı paylaşım vs için bana ulaşamazssanız Güray kardeşim burda burda kısacası sizler için gücümüzün yettiğince burdayız

teşekkürler iyi ki burdayım çok memnunun sct ailesinden

samet
01-07-2007, 12:28
hocam işlerini hafifletelim ya da sorunlarına yardımcı olabileceğimiz bi şeyler varsa haberim olsun,burdayım!

*KORAY*
01-07-2007, 14:16
sct üyesi olduğumdan bu yana bir çok dost kazandım. gerçekten buradaki yardımlaşma olsun, birbirine saygı olsun başka hiç bir yerde yok iyiki varsınız dostlar ve iyiki varsın sct.

howercraft
01-07-2007, 15:33
samet abi teşekkür ederim gerçekten sağol ama sanırım tek başıma çözmem gerek zaman sıkıntılı bi zamanb benim için ama yaz sonuna kadar rahatlıycam inşallah

samet
02-07-2007, 10:41
samet abi teşekkür ederim gerçekten sağol ama sanırım tek başıma çözmem gerek zaman sıkıntılı bi zamanb benim için ama yaz sonuna kadar rahatlıycam inşallah
inşallah en kısa zamanda çözümlersin tüm dertlerini yılmaz

atakan
02-07-2007, 10:56
inşallah en kısa zamanda çözümlersin tüm dertlerini yılmaz
aynen:)

*ACI*
02-07-2007, 21:53
allah yardımcın olsun yılmaz

howercraft
03-07-2007, 01:34
sağolun teşekkürler eksik olmayın

seydi
31-07-2007, 17:10
çok yeni üyelerden sayılırm ama katılımınn oldukca yoğun olduğu ve her konuda herkezin yarıdmlaştığı bi form olarak gördüm herkez çok candan ve içtenlikle konulara müdahil oluyor herkeze teşekkür ediyorum

Analist1
31-07-2007, 17:18
Ben de eski sayılmam, siteye yeni üye oldum sayılır, herkes çok ilgili maşallah, siteye üye olduğumdan beri vazgeçilmezlerim arasına girdi. Tüm SCT ailesine ve yönetime teşekkürler...

samet
31-07-2007, 20:37
çok yeni üyelerden sayılırm ama katılımınn oldukca yoğun olduğu ve her konuda herkezin yarıdmlaştığı bi form olarak gördüm herkez çok candan ve içtenlikle konulara müdahil oluyor herkeze teşekkür ediyorum

Ben de eski sayılmam, siteye yeni üye oldum sayılır, herkes çok ilgili maşallah, siteye üye olduğumdan beri vazgeçilmezlerim arasına girdi. Tüm SCT ailesine ve yönetime teşekkürler...
seydi sen de zamanla bi bakmışsın daimi üyelerden olmuşsun:)

analist,benim içinde SCT artık vazgeçilmez oldu...

eyup_ur
31-07-2007, 20:41
SCT vazgeçilmezlerim arasında bağımlılık yapıor burdaki arkadaşlıklar bambaşka derdimö olduğunda buraya geldğimde kafamı dağıtabiliyorum saolun arkadaşlar dostlar

samet
31-07-2007, 20:43
SCT vazgeçilmezlerim arasında bağımlılık yapıor burdaki arkadaşlıklar bambaşka derdimö olduğunda buraya geldğimde kafamı dağıtabiliyorum saolun arkadaşlar dostlar
doktor tavsiyesi günde 3 defa yemeklerden sonra SCTye gireceksin dedi:) yan etkisi yokmuş:)

eyup_ur
31-07-2007, 20:46
abi kilo aldırmasın sonra kiloları geri vermek zor oluyor :)

samet
31-07-2007, 20:48
abi kilo aldırmasın sonra kiloları geri vermek zor oluyor :)
yok hocam ya,baksana kilo problemine önlem olarak halı saha turnuvası düzenleniyor:) maç görüntülerini maçın yıldızını falan görmek isterim şahsen:)

eyup_ur
31-07-2007, 20:50
abi attığım gollerin ressimlerini sana yollarım :)

samet
31-07-2007, 20:51
bekliyorummm:) frikikden de olsun:)

eyup_ur
31-07-2007, 20:54
rovaşata bile atıcam sen kafanı yorma kilom kadar yeteneğim de vardır :)

samet
31-07-2007, 20:56
maşallah ağırlığınca yetenek:) Allah arttırsın diyeceğim ama :rolleyes1: yeteneklerin artınca kilon da ya artarsa eyüp:)

eyup_ur
31-07-2007, 20:58
yok abii koşunca kilolar gider ya zaten bende fazla yokta eskisine nazaran şimdi biraz fazla geliyor ama turnuva başlasın hepsini atıcam zımba gibi olucam

samet
31-07-2007, 21:00
ya zayen bu sıcaklarda kilo falan kalmaz,eriyoruz durduğumuz yerde:) Allah sonumuzu hayır eyler inşallah...

eyup_ur
31-07-2007, 21:07
inşallah aminn

howercraft
31-07-2007, 21:55
Yönetim olarak bu güzel aile ortamına sağladıkları katkılardan dolayı bizde üyelerimize teşekkürü bir borç biliriz.Teveccühlerinize daima layık olmaya çalışacağız...

eyup_ur
01-08-2007, 12:54
hadi bakalım güm güm güm

LeonRider
01-08-2007, 13:37
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:

LE-10
01-08-2007, 21:21
süpersiniz arkadaşlar böyle devam tek yumruk tek yürek:smoke:

seydi
01-08-2007, 23:31
[quote=samet;37109]seydi sen de zamanla bi bakmışsın daimi üyelerden olmuşsun:)

daimi üyeliği bilememde müptelesı oldum diyebilirim:D :d

Demlik__
02-08-2007, 09:39
[quote=samet;37109]seydi sen de zamanla bi bakmışsın daimi üyelerden olmuşsun:)

daimi üyeliği bilememde müptelesı oldum diyebilirim:D :d

daha bu ne ki :)

samet
02-08-2007, 10:15
[quote=seydi;37316]

daha bu ne ki :)
+1903

eyup_ur
02-08-2007, 10:44
ayağınızı gaz pedalından hiç çekmeyin yolun sonuna kadar devamm

atakan
02-08-2007, 14:39
ayağınızı gaz pedalından hiç çekmeyin yolun sonuna kadar devamm
tam gaz ileri................:smoke:

gorkemsarigul
23-10-2007, 23:56
Kesinlikle Hocam Buna Sonuna Kadar Katiliyorum Dostluk Arkadaslik örnegi Yok Bir Eşi

desperado_32
26-10-2007, 22:00
Bn bu siteye ne kadardır üye olduğumu bilmiyorum ama sunu biliyorum burda o kadar sıkı dostluklar varki bunu bozabilecek bir kuvvet yok sanırım ben burda kimse ile en ufak bir tartışmada bile bulunmadım bulunmamda biz anadan ve babadan böyle gördük her çok ii ve birbirinin sıkıntısı sevinci ve üzüntüsünü beraber paylaşıyor en sevdiğim özelliğimizde BU HARİKASINIZ SCT AİLECESİ herkese hayırlı,sağlıklı,mutlu günler dilerim
ATİLLA PEYNİRCİ
ISPARTA[32]
SAYGILARIMLA

mehmet07
04-12-2007, 12:38
evet haklısın insanlar hobi olarak yaptıkları işlerde diğer insanlarında kendileri gibi aynı işleri yapması mesela ben motorcuyum yarış motoru kullanıyorum artık çor çocuk sahibi olunca motoru depoya kaldırdım seat çupra alcam bilgi alayım diye katıldım ve burdaki dosluğu gördüm ayrılmadım gerçi arabayıda daha alamadım ama ocak 15 gelecek param var inşallah o zamana kısmetse demek istediğim insanlarla paylaşmak güzel iş iş nereye kadar ticaretmi yapıyorsun tamam senden daha sitresli kişi yok insanlara yararlı olmak ucuz aldığın bir şeyi duyurmak paylaşmak çok güzel bizim aramızdaki kişilerde işte böyle ben etrafımda görüyorum arkadaş bişey almış soruyorsun nerden aldın diye söylemiyor sanki bi sende olacak sanki bulması çok zor işte bizde o zihniyet yok yardımlaşma var...

samet
04-12-2007, 13:12
evet haklısın insanlar hobi olarak yaptıkları işlerde diğer insanlarında kendileri gibi aynı işleri yapması mesela ben motorcuyum yarış motoru kullanıyorum artık çor çocuk sahibi olunca motoru depoya kaldırdım seat çupra alcam bilgi alayım diye katıldım ve burdaki dosluğu gördüm ayrılmadım gerçi arabayıda daha alamadım ama ocak 15 gelecek param var inşallah o zamana kısmetse demek istediğim insanlarla paylaşmak güzel iş iş nereye kadar ticaretmi yapıyorsun tamam senden daha sitresli kişi yok insanlara yararlı olmak ucuz aldığın bir şeyi duyurmak paylaşmak çok güzel bizim aramızdaki kişilerde işte böyle ben etrafımda görüyorum arkadaş bişey almış soruyorsun nerden aldın diye söylemiyor sanki bi sende olacak sanki bulması çok zor işte bizde o zihniyet yok yardımlaşma var...
hayırlısıyla arabanı al güle güle kullan inşallah mehmet:)

mehmet07
04-12-2007, 13:42
sağol abicim herkez inşallah istediğini alsın

koraybilge
15-02-2008, 14:38
ben daha siteye yeni üye oldum o yüzden kim kimdir kim değildir yavaş yavaş çözmeye başlıyorum ama tüm arkadaşlardan aldığım ortak izlenim hiç kimse kibirin esareti altında değil yaş farkı yok 35 yaşındaki üye 15 yaşındakiyle aynı şeyleri paylaşabiliyor veya benim aracımın özelliği çok fazla o yüzden ben daha fazla söz sahibiyim tarzında bir yaklaşım görmedim...
kimse buraya zorla üye olmamıştır ve kimse zorla burada durmuyor ben kendi adıma burada olmaktan keyif alıyorum ki herkes alıyor ki burada:)
bir yerlere gelinecekse öncelikle anlayışlı ve paylaşımcı olmak gerekmiyor mu zaten?

HHaKo
15-02-2008, 19:28
bende ilk defa bir forum sitesine üye olup çevre yaptım diyebilirim :) 10larca birbirinden iyi ve güzel arkadaş edindim burda kendime. gücümüzün bilgimizin yettigi kadarda yardımcı olmaya çalışıyoruz bütün arkadaşlara.. siteden biri yeni olsun eski olsun artık 40 yıllık dostummuş gibi geliyor :) Bu siteyi o yüzden çok sewiyorum. iiki varsın sct :)

samet
18-02-2008, 07:13
iyi ki sen de varsın aramızda hakan:)