PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : plaka lambası

Beeza
15-07-2011, 17:20
Merhaba arkadaşlar,
Modifiyeden sayılır mı bilemedim bu başlıkta açtım konuyu. Arka plakaya beyaz ampul taktırmak istiyorum, Ankara'da Finspeede gittim ancak ibizaya uygun yokmuş. Onun dışında başka bir yer bilmiyorum o yüzden size danışayım dedim :) Önerileriniz?

Leonturco
15-07-2011, 17:21
Merhaba arkadaşlar,
Modifiyeden sayılır mı bilemedim bu başlıkta açtım konuyu. Arka plakaya beyaz ampul taktırmak istiyorum, Ankara'da Finspeede gittim ancak ibizaya uygun yokmuş. Onun dışında başka bir yer bilmiyorum o yüzden size danışayım dedim :) Önerileriniz?

Plaka lambaları ya dipsiz ya da sofit ampulden oluyor. Bunların ledli olanlarından bulursanız değiştirebilirsiniz. İkisinin de ledli beyaz ışık vereni var.

Beeza
15-07-2011, 17:34
peki önerebilceğiniz bir yer var mı yaptırmak için?

skymz
15-07-2011, 17:35
tuning shoplarda bulabilirsiniz,gayet te basit takılıyor..

Leonturco
15-07-2011, 17:37
peki önerebilceğiniz bir yer var mı yaptırmak için?

Aracınız 2003 sonrası çıkan Ibiza ise aksesuarcılarda sofit ampul taktırabilirsiniz. Plaka lambasını ve üzerindeki lensi(şeffaf kısım) sökmek çok kolay bir iştir.

Eğer 2003 sonrası ibiza ise aşağıdaki üründen alıp taktırabilirsiniz. Kargo vs. ile uğraşmak istemiyorsanız Ankara'daki aksesuarcılarda kesin bulursunuz. Hatta Engin(Eagle01) size bu konuda yardımcı olabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-sofit-8-letli-beyaz-ampul/detay/?

Beeza
15-07-2011, 17:42
teşekkür ederimmm :)

Leonturco
15-07-2011, 17:43
teşekkür ederimmm :)

Rica ederim. :)

EAGLE01
16-07-2011, 13:24
Aracınız 2003 sonrası çıkan Ibiza ise aksesuarcılarda sofit ampul taktırabilirsiniz. Plaka lambasını ve üzerindeki lensi(şeffaf kısım) sökmek çok kolay bir iştir.

Eğer 2003 sonrası ibiza ise aşağıdaki üründen alıp taktırabilirsiniz. Kargo vs. ile uğraşmak istemiyorsanız Ankara'daki aksesuarcılarda kesin bulursunuz. Hatta Engin(Eagle01) size bu konuda yardımcı olabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-aksesuar-otomobil-arazi-araclari-sofit-8-letli-beyaz-ampul/detay/?

abi valla gururum okşandı teşekkür ederim :) senin topuzun 5 viteslisini buldum körüğüyle gelsin ona da bi konu açacam nasıl takılacağıyla ilgili :) gülçin senle buluşup bakmamız lazım ölçülerini alır yaparım elimde ledli ampulum var ama önce seninki ne tip görmem lazım.

Beeza
16-07-2011, 13:56
tamam engin teşekkür ettim:))

zoran
18-07-2011, 01:50
Şu led olayını yaparken benimkinede bakalım engin başkanım :) bende istiyorum

mertozkan
18-07-2011, 09:16
sanayıde can can da proshop da vs de bulabılırsın hemen her aksesuarcıda var kendısı buyuk gırıs kısmı dıpsız olanlardan alırsan bmw lerdekı gıbı parlak beyaz renk elde edersın