PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Garanti MTV Ödeme Kampanyası - %50 Sonax İndirimi.

Mustafa
28-07-2011, 09:36
1-31 Temmuz tarihleri arasında Motorlu Taşıt Vergisi’ni Garanti İnternet Şubesi'nden ister hesabınızdan ister kredi kartından ödeyen herkese 300 TL değerindeki SONAX Araç Bakım Uygulaması %50 indirimli!

Üstelik uygulama yaptıran herkese 40 TL değerinde SONAX Araç Bakım Seti hediye! Motorlu Taşıt Vergisi ödemenizi İnternet Şubesi Ödemeler menüsü Vergi Ödemeleri adımından hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detayları:

Kampanya 01.07.2011 tarihinde başlar ve 31.07.2011 tarihinde sona erer.

Kampanya kapsamında, MTV ödemesini Garanti İnternet Şubesi'nden ve Paramatik'lerden yapanlar, SONAX Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma uygulamasını yarı fiyatına KDV dahil sadece 150 TL’ye satın alabilirler. Ayrıca uygulamadan yararlanan SONAX tarafından 40 TL değerindeki Araç Bakım Seti hediye edilecektir.

Kampanyadan yararlanabilmek için hesaptan ödendiyse ödendiğine dair dekontunuzu ; kredi kartından ödediyse kredi kartı dönemiçi işlemleri sayfanızın basılmış halinin SONAX’a götürmeniz yeterlidir.

Kampanya Türkiye genelindeki tüm SONAX uygulama merkezlerinde geçerlidir.

Kampanya sadece binek ve hafif ticari araçlar için geçerlidir.

Uzun araçlar kategorisinde uygulanacak fiyat KDV dahil 187,50 TL’dir.

SONAX indirimi ve araç bakım seti hediyesi İnternet Şubesi MTV ödeme dekontu ya da Paramatik'ten alınan işlem makbuzu (makbuzun kaybedilmesi durumunda İnternet Şubesi’nden alınan işlem dekontu) gösterilerek en geç 1 Eylül 2011 tarihine kadar SONAX Uygulama Merkezleri'nde kullanılabilir.

"SONAX Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma uygulaması"; Zift – Katran Temizleme, Reçine Temizleme, Kılcal Çizikleri Giderme, Harelenmeleri Giderme, Boya Parlatma, Boya Koruma uygulamalarını içeririr.

SONAX ve Garanti Bankası gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Kampanya SONAX'ın ve Garanti Bankası'nın diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

Pipp0
28-07-2011, 09:41
Geç kaldık desenize biz normal elden yatırdık :)

Mustafa
28-07-2011, 09:44
Bende yeni gördüm, ama Allah'tan yatırmamışım. :]

mertozkan
28-07-2011, 09:45
tüh tüh tüh bende axess'le yatırdım :D

Şafak!
28-07-2011, 09:46
yahu ben garantiden yatırdımda sonax bu işte iyimi orası ayrı bi konu..

Mustafa
28-07-2011, 09:48

Kötü mü diyosun Şafak? Öyleyse hiç bulaşmayayım. Ben temizlik ürünlerini hep Sonax marka alıyorum.

Pipp0
28-07-2011, 09:50

Araç bakım setini al sadece :)

Şafak!
28-07-2011, 09:51
Kötü mü diyosun Şafak? Öyleyse hiç bulaşmayayım. Ben temizlik ürünlerini hep Sonax marka alıyorum.

Musti yok kardeşim ben daha denemedim hiç sonax.. Bende hep sonaxın ürünlerini kullanıyorum cilası koltuk temizlemesi vs.vs. olsun ama geçen seferde ben yaptırcaktım kanıma girdiler Sonax iyi deil diye.. Ama fiyat çok iyi şimdi bi meguiras ta felan yaptırmaya kalksak en az iki katı fiyat..

Şafak!
28-07-2011, 09:52
Araç bakım setini al sadece :)

He bide o var :D :)

Mustafa
28-07-2011, 09:53
Musti yok kardeşim ben daha denemedim hiç sonax.. Bende hep sonaxın ürünlerini kullanıyorum cilası koltuk temizlemesi vs.vs. olsun ama geçen seferde ben yaptırcaktım kanıma girdiler Sonax iyi deil diye.. Ama fiyat çok iyi şimdi bi meguiras ta felan yaptırmaya kalksak en az iki katı fiyat..

O zaman deneyeyim bakalım, nasıl olarak. :]

Şafak!
28-07-2011, 09:53
O zaman deneyeyim bakalım, nasıl olarak. :]

Hangi sonaxa gitcen ?

Mustafa
28-07-2011, 10:03
Maslak Oto Sanayi'de vardı bi tane orda yaptırabilirim. Bana en yakın orası gibi.

ErdilErdem
28-07-2011, 10:06
Ben sonax a pek guvenemiyorum.Bır kere arabayı bıraktım yıkama için geldigimde hiç görmediğim çiziklerle karşılaştım.Üstelik fırça kullanmamalarını söylememe rağmen.Adamına göre muamele yapıyor adamlar.Parayı çok verene iyi muamele yapılıyor yani.Tabi benim yaşadığım sıkıntıyı herkes yasayacak diye birsey yok.Ama kesinlikle sancaktepe Sonax a gitmeyin.

CaNCaN
28-07-2011, 10:24
Maslak Oto Sanayi'de vardı bi tane orda yaptırabilirim. Bana en yakın orası gibi.

Yaptır da yakından göreyim ;)

Mustafa
28-07-2011, 10:30
Bugün Auto King'den alıcam Abi arabayı, oraya çıkmışken Sonax'a da bi uğrar bakarım, gözüme güzel gelirse giderim. :]

CaNCaN
28-07-2011, 10:37
Bugün Auto King'den alıcam Abi arabayı, oraya çıkmışken Sonax'a da bi uğrar bakarım, gözüme güzel gelirse giderim. :]

Hayırdır Auto King ?

rafetkurt
28-07-2011, 10:38
sadece adı olan ve dışarıda aynı hatta daha iyi hizmeti yarı fiyatına yaptırabileceğiniz alternatiflerinin bulunduğu oto bakım yıkama firmasıdır. zırt pırt motorlu taşıtlar vergisi ödemesi zamanlarında bankalarla kampanya yaparlar. ben uzak duruyorum bu firmadan.

bir defalığına boya koruma partlatma işlemi için gittim kendilerine. güya yaptıkları iş garantili ya güvendik gittik. tamamen baştan savma bir işçilik. yani dışarıda aynısını rahatlıkla 100 tl ye yaptırabilecekken sonax'a gidip 250 tl verip adamları zengin etmek istiyorsanız orasını bilemem. neyse ben yapılan işlemden memnun kalmadığımı belirttim. yapılan işlem yarım yamalak baştan savma güneş altında araçta şiddetli harelenme var hani hare gideriyordunuz benim aracımda hare yoktu size verdikten sonra oluştu dedim. ek bilgi olarak belirteyim boya koruma işleminde boyaya sürülen kimyasal madde polisaj makinasıyla araca işleniyor, yapılan iş baştan savma yapılınca halince ilgili madde kopartoya tam yedirilemeyince güneş altında harelenme tarzı şeylere neden oluyor. ben şikayetimi belirtince ilgi alaka havada uçuşuyor verilen sözler vaatler yeniden yapacaz şöyle yapacaz uçucaz kaçıcaz. iletişim bilgilerim alındı bana dönüleceği söylendi. ben şikayetimi belirtirken araç yanımda olmadığından aracı kendilerine gösteremedim ama bana aracı görmelerine gerek olmadığını memnun olmadığım için işlemi tekrarlayacaklarını söylediler. tabi aradan bir hafta geçti ne telefon açan var ne ilgilenen. aldım aracı doğru sonax bayisine. gelin bakın dedim. yapılan işlem ortada haliyle kabullendiler. güneşli bir günde getirin zaten biz sizi arıcaz dediler. tekrardan iletişim bilgilerimi almalar falan. yahu kardeşim siz zaten almadınız mı önceden ben sizinle önceden görüşmedim mi? demek ki görüşüp hemen iletişim bilgilerinin yazıldığı kağıdı yırtıp atıyorlar. beni tekrar arayacağını söyleyen sonax yaklaşık bir aydır arayacak bekliyorum. hala daha arayacaklar. ben kendilerini üç defa aramama rağmen bana hiçbir dönüş yapmayarak yaptıkları işin arkasında duramadıklarını göstermiş oldular.

Mustafa
28-07-2011, 11:24
sadece adı olan ve dışarıda aynı hatta daha iyi hizmeti yarı fiyatına yaptırabileceğiniz alternatiflerinin bulunduğu oto bakım yıkama firmasıdır. zırt pırt motorlu taşıtlar vergisi ödemesi zamanlarında bankalarla kampanya yaparlar. ben uzak duruyorum bu firmadan.

bir defalığına boya koruma partlatma işlemi için gittim kendilerine. güya yaptıkları iş garantili ya güvendik gittik. tamamen baştan savma bir işçilik. yani dışarıda aynısını rahatlıkla 100 tl ye yaptırabilecekken sonax'a gidip 250 tl verip adamları zengin etmek istiyorsanız orasını bilemem. neyse ben yapılan işlemden memnun kalmadığımı belirttim. yapılan işlem yarım yamalak baştan savma güneş altında araçta şiddetli harelenme var hani hare gideriyordunuz benim aracımda hare yoktu size verdikten sonra oluştu dedim. ek bilgi olarak belirteyim boya koruma işleminde boyaya sürülen kimyasal madde polisaj makinasıyla araca işleniyor, yapılan iş baştan savma yapılınca halince ilgili madde kopartoya tam yedirilemeyince güneş altında harelenme tarzı şeylere neden oluyor. ben şikayetimi belirtince ilgi alaka havada uçuşuyor verilen sözler vaatler yeniden yapacaz şöyle yapacaz uçucaz kaçıcaz. iletişim bilgilerim alındı bana dönüleceği söylendi. ben şikayetimi belirtirken araç yanımda olmadığından aracı kendilerine gösteremedim ama bana aracı görmelerine gerek olmadığını memnun olmadığım için işlemi tekrarlayacaklarını söylediler. tabi aradan bir hafta geçti ne telefon açan var ne ilgilenen. aldım aracı doğru sonax bayisine. gelin bakın dedim. yapılan işlem ortada haliyle kabullendiler. güneşli bir günde getirin zaten biz sizi arıcaz dediler. tekrardan iletişim bilgilerimi almalar falan. yahu kardeşim siz zaten almadınız mı önceden ben sizinle önceden görüşmedim mi? demek ki görüşüp hemen iletişim bilgilerinin yazıldığı kağıdı yırtıp atıyorlar. beni tekrar arayacağını söyleyen sonax yaklaşık bir aydır arayacak bekliyorum. hala daha arayacaklar. ben kendilerini üç defa aramama rağmen bana hiçbir dönüş yapmayarak yaptıkları işin arkasında duramadıklarını göstermiş oldular.

Böyle şeyler varsa olay değişir. Birimizi madur eden hepimizi madur eder. Başka yere bakarım artık.

rafetkurt
28-07-2011, 11:37
Böyle şeyler varsa olay değişir. Birimizi madur eden hepimizi madur eder. Başka yere bakarım artık.
valla hocam inanki yaramaz yer bak oturduğum semt'e çok güzel bir yer var artık
bütün arabamı yıkatma iç temizlik cila pasta cam filmi herşeyimi bunlara yaptırıyorum

http://www.autozen.com.tr
sitedeki fiyatlara aldanma kendileri çok yardımcı oluyorlar..

CaNCaN
28-07-2011, 11:41
valla hocam inanki yaramaz yer bak oturduğum semt'e çok güzel bir yer var artık
bütün arabamı yıkatma iç temizlik cila pasta cam filmi herşeyimi bunlara yaptırıyorum

http://www.autozen.com.tr
sitedeki fiyatlara aldanma kendileri çok yardımcı oluyorlar..

Sadece sizin gittiğiniz bayi de sorun olmuş olabilir genelleme yapmak yanlış olur;)

rafetkurt
28-07-2011, 11:43
Sadece sizin gittiğiniz bayi de sorun olmuş olabilir genelleme yapmak yanlış olur;)

Evet Bahçelievler Bayisi Kötü Olabilir Sadice Arkadaşlarımdan duyduğuma göre, ortaköydeki bayileri çok iyiymiş...

Çöllü
28-07-2011, 12:05
Hangi kartlayatırdığınız önemli değil arkadaşlar Garanti dekontu olsun elinizde yetiyor en azından Balıkesirde :)