PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ziebart'ın Işıldatan Kampanyada Son günler!

CaNCaN
28-07-2011, 11:23
http://www.ziebart.com.tr/images/resimler/editor/diger/kampanya_web.jpg

Hem yeni hem de kullanılmakta olan otomobillere uygulanabilen Ziebart Boya Koruma Sistemleri ile aracınızın boyasını güneşin UV ışınları, çamur, tuz, hava kirliliği, asit yağmurları, ağaç reçinesi ve kuş pisliklerinin boyayı yakıcı, soldurucu ve matlaştırıcı etkilerine karşı %25 indirimle koruma altına alıyoruz.

Ayrıca içindeki ses emici lifler ve minerallerle yol ve tekerlek sesini %60'a varan oranlarda kesen ve otomobilinizin altını fiziksel darbelerden koruyan Ziebart Ses Yalıtım Sistemi'ni aldığınızda otomobilinizin altını paslanmaya karşı Ömür Boyu koruyan Gövde Altı Pas Koruma Sistemi'ni HEDİYE EDİYORUZ!

Otomobilinizi 6 Ağustos'a kadar size en yakın Ziebart İstasyonu'na getirin yıllarca pırıl pırıl kalacak otomobilinizde gürültü yerine müzik dinleyin.

MTV TEMMUZ ÖDEMELERİNDE
CARDFİNANS VE ZİEBART YİNE KAZANDIRIYOR!

http://www.ziebart.com.tr/images/resimler/editor/diger/MTV500.jpg

Motorlu Taşıtlar Vergisi 2011 Temmuz ayı taksidini CardFinans'ınızla www.gib.gov.tr'den, Finansbank şubelerinden, Finansbank İnternet Bankacılığı'ndan veya 444 0 900'den yapın,
5 taksitte ödeme kolaylığı ve Ziebart'tan 400TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabileceğiniz tam 100TL değerinde indirim çeki kazanın!

+4 Taksit Kampanyası, 1 Temmuz – 01 Ağustos 2011 tarihleri arasında www.gib.gov.tr , www.finansbank.com.tr , tüm Finansbank şubeleri ve 4440900 Finansbank Çağrı Merkezi üzerinden Finansbank kredi kartlarıyla yapılacak tek çekim işlemlerde geçerlidir. Ayrıca, www.finansbank.com.tr , tüm Finansbank şubeleri ve 4440900 Finansbank Çağrı Merkezi üzerinden hesaptan ödeme yapılabilecek olup, bu ödemelerde taksit uygulaması geçerli değildir. Belirtilen kanallar üzerinden kredi kartı veya hesaptan yapılan ödemelerde Ziebart bayilerinde geçerli olmak üzere 400 TL ve üzeri uygulamalarda www.ziebart.com.tr adresinde belirtilen liste fiyatı üzerinden 100 TL indirim sağlanacaktır. Ziebart’tan herhangi bir uygulama yaptıran tüm müşterilere Ozonlama Yöntemi ile Dezenfeksiyon uygulaması ücretsiz olarak verilecektir. Ziebart hizmetleri için uygulama tarihleri 1 Temmuz – 30 Eylül 2011 olup, Ziebart istasyonlarından uygulama öncesi telefonla randevu alınmalıdır. Ziebart uygulaması için, ödemesini kredi kartı ile yapan müşterilerimizin alındı belgesini ve ödeme yapılan kredi kartını, hesaptan ödeme yapan müşterilerimizin ise ödeme dekontunu ilgili hizmet noktasına uygulama öncesinde ibraz etmeleri gerekmektedir. Kampanya Ziebart’ın diğer kampanyaları ile birleştirilemez ve yıllık bakım uygulamalarında geçerli değildir. Her araç bir kere indirimden yararlanabilir. Bir firmaya ait kurumsal kredi kartları toplam en fazla 15,000 TL’ye kadar taksit kampanyasından faydalanabilirler, bu rakamın üstünde yapılan ödemeler taksit uygulamasından faydalanamaz. Detaylar için: www.finansbank.com.tr , www.cardfinans.com.tr , www.ziebart.com.tr ve 4440900.

Mustafa
28-07-2011, 11:27
Vaay misilleme. :]

Çöllü
28-07-2011, 11:30
Aynen.. Ama artık çok geçben doğru sonaxa

CaNCaN
28-07-2011, 11:33

Oradan Misillime gibi mi geliyor:D baktım herkes senin açtığın konunun firmasıyla sıkıntı yaşamış buyrun dedim cebinizde para var ise ( Ne kadar ekmek o kadar köfte :D ) hizmet burada :D

Mustafa
28-07-2011, 11:36
Vallahi abi fiyat listesine baktıktan sonra kendim mi alıp uygulasam diye düşünmedim değil. :]

Pipp0
28-07-2011, 11:38
7-8 cm kaldırıma yanaşırken ön tampon altı boya kalktı babam saolsun bunu nerde güzel bir şekilde yaptırabilirim

Mustafa
28-07-2011, 11:40
7-8 cm kaldırıma yanaşırken ön tampon altı boya kalktı babam saolsun bunu nerde güzel bir şekilde yaptırabilirim

Fatih benimde benzer bi şey geldi başıma, dün arabayı Auto King Maslak'a bıraktım, bugün alıcam sonucu görünce söylerim sana.

Pipp0
28-07-2011, 11:44
Hemen yanı başımda Auto King var İkitellide söyledim onlara hallederiz dediler hemde kaskodan kaskoyu bozmadan yapıyolarmış 10cm geçmiyecek şekilde ama güvenemedim forumda okudum pek memnun kalmayan arkadaşlar var ********den

Mustafa
28-07-2011, 11:48
Vallahi dün çok ilgiliydiler, daha önce bir arkadaşımda astra'sını orda yaptırmıştı güzeldi sonuç, bakalım bize ne çıkacak. Hatta bendeki sürtme kısmı normalde onarıma girme limitlerinden büyük olmasına rağmen hallederiz dediler.

Pipp0
28-07-2011, 11:53
Senden haber bekliyorum :)