PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbulda işini iyi yapan otoking bayii

hknakcyrFR
03-08-2011, 23:39
Geçenlerde otoparkta geri geri giderken bir çatırtı koptu indim baktım meğersem bagaj kapağım sonuna kadar açıkmış haberi yok. Neyse bagajın sol alt kısmı garajda araçlar için numaralandırılmış kontroplağa çarptı ve içeriye doğru eğildi. Sanayideki boyacıma ve mez servisine gösterdim ezik yeri düzeltip cam altını komple boyayacaklarını söylediler. Son şans aklıma auto king geldi. Boyasız halledebilirler mi acaba orjinali gibi yapabilirlermi yada sizlerin önerileri nelerdir? Nasıl bu durumdan boyasız düzgün bir şekilde kurtulabilirim. Ve memnun olduğunuz işini iyi yapan auto king bayisi hangisidir. Teşekkürler ilginiz için.

http://img225.imageshack.us/img225/8592/adszltq.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/225/adszltq.jpg/)

(((CUPRA-R)))
04-08-2011, 01:05
öyle bir bayi yok bence kardeşim, auto kinglerin hiç birinin işini düzgün yaptığını düşünmüyorum. yakın zamanda aynı bölgede aynı sıkıntıdan arabayı teslim ettim pendiktekine 3 gün araç orda kaldı aldım aracın ön lip yerinden çıkmış arka plaka ışıkları kırılmış ne alaka ise. sabah farkettim neyse. 1 ay sonra da işçilik yapılan yerde boya tamamen kırıldı. götürüp kafalarına atsam bir dert atmasan bir dert.

hknakcyrFR
04-08-2011, 01:16
http://www.mtcoto.com/

Maslakta böyle bir yer var acaba benim işimi çözebilirlermi komple boya gerektirmeden?

hknakcyrFR
04-08-2011, 01:22
öyle bir bayi yok bence kardeşim, auto kinglerin hiç birinin işini düzgün yaptığını düşünmüyorum. yakın zamanda aynı bölgede aynı sıkıntıdan arabayı teslim ettim pendiktekine 3 gün araç orda kaldı aldım aracın ön lip yerinden çıkmış arka plaka ışıkları kırılmış ne alaka ise. sabah farkettim neyse. 1 ay sonra da işçilik yapılan yerde boya tamamen kırıldı. götürüp kafalarına atsam bir dert atmasan bir dert.

Geçmiş olsun gerçekten çok iyi anlayabiliyorum yaşadığınız durumu. Ne yazıkki istanbulda durum böyle. Doğru düzgün iş yapan yer yok. Kara kara düşünüyorum içinden çıkamıyorum :(

Ulukan
04-08-2011, 01:44
Hakan Magic Touch Center'ı iyi bilirim.aracımdaki yaklaşık 45 adet ufak tefek göçükleri gram boya vs. kullanılmadan temizlediler.İşçilikleri en iyisi.Gündüz beni ararsan detaylı olarak bilgi veririm.

hknakcyrFR
04-08-2011, 10:25
Hakan Magic Touch Center'ı iyi bilirim.aracımdaki yaklaşık 45 adet ufak tefek göçükleri gram boya vs. kullanılmadan temizlediler.İşçilikleri en iyisi.Gündüz beni ararsan detaylı olarak bilgi veririm.
Öncelikle ilginiz için teşekkür ediyorum. Resimde görüldüğü gibi baya bir içeri girdi o kısım. Gidip göstermeyi düşünüyorum bakalım ne diyecekler.

Pipp0
04-08-2011, 10:28
Benimde 1-2 yerde boya kalkma var bayan arkadaş arabayı park ederken kaldırıma sürttü birde şöför kapısının orada kapıyı açarken direğe değdi hafif şekilde göçük var araba çok temizken belli ediyo bu işlemleri nerede yaptırabilirim mini onarım olarak ?

Ulukan
04-08-2011, 10:33
Öncelikle ilginiz için teşekkür ediyorum. Resimde görüldüğü gibi baya bir içeri girdi o kısım. Gidip göstermeyi düşünüyorum bakalım ne diyecekler.
Rica ederim ne demek.Orda Hasan Hüseyin var yetkili olarak benden bahsedersen çok yardımcı olur.İşlerinde gerçekten iyiler ellerinden geldiğinde en iyisini yaparlar.

taner76
04-08-2011, 11:12
Benimde 1-2 yerde boya kalkma var bayan arkadaş arabayı park ederken kaldırıma sürttü birde şöför kapısının orada kapıyı açarken direğe değdi hafif şekilde göçük var araba çok temizken belli ediyo bu işlemleri nerede yaptırabilirim mini onarım olarak ?

fazla göze batmıyorsa boyamayın derim lokal boya diye bişey yok hatalı yriri boyuyorlr parçaya komple parlatıcı vernik atıyorlar