PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : league of legends

Alp_
11-09-2011, 09:58
http://www.youtube.com/watch?v=IzMnCv_lPxI

arkadaşlar, online oynanan ve benim tek oynadığım oyun olan "league of legends"ın official trailerı bu,, oyundaki karakterlerden bazılarının yer aldığı bir video, sizler de yükleyip oynamak isterseniz kesinlikle tavsiye ederim, çok eğlenceli ve hiç monoton olmayan, sürekli yenilenip geliştirilen bir oyun,, düzenli olarak yeni karakterler ekleniyor,, bir bakın beğenrseniz yardımcı olmaya çalışırım,, hatta belki de kendi takımımızı kurar, (genelde) yabancı takımlarla maç yaparız,, :)

Alp_
11-09-2011, 10:03
arkadaşlar, konuyu yanlış yere açmışım, yetkisi olan bir arkadaş konuyu online oyun bölümüne taşıyabilirse çok sevinirim,, :D

Leonturco
11-09-2011, 10:07
Taşındı.

Alp_
11-09-2011, 10:09
çok teşekkürler,, :)

LEWİS_16
11-09-2011, 12:21
görsel açıdan çok güzel bir oyunmuş film gibi izledim valla filmini yapsalar bayağı gişe yapar bence:)

Alp_
11-09-2011, 15:11
oyun içerik ve yapı olarak da çok güzel, abartılı veya çocuk oyunu gibi bir hava yok, baya kaliteli bir oyun,,
dediğim gibi siteden oyunu indiren arkadaşlar olursa haber versin bana, kendi takımımızla maçlar yaparız,,

Bruglione
11-09-2011, 15:54
Alp bende dota oynuyorum bikaç senedir ancak grafik olarak bu oyunun daha iyi oldugunu biliyorum yaklasık 10 kısılık bir grup var bakalım ikna edersem herkesi geceriz lol' e :)

Mustafa
11-09-2011, 17:02
Bizim Arda Abi'de kendi Gamer Arena'sında bu oyunun turnuvasını yapıyordu. Her ne kadar benim tarzım olmasada güzel oyun.

Alp_
11-09-2011, 20:33
Alp bende dota oynuyorum bikaç senedir ancak grafik olarak bu oyunun daha iyi oldugunu biliyorum yaklasık 10 kısılık bir grup var bakalım ikna edersem herkesi geceriz lol' e :)

ooo süper walla,, :D
bizim şuanda 6-7 kişilik bir grubumuz var, bunların zaten 2 kişis benm realden de arkadaşım, geri kalanıyla oyunda tesadüfen tanıştık, oyunu efendi gibi sadece keyif için oynuyorlar,, dotacılar zxaten bu oyunu en iyi bilenlerdir, eğer gelmek isterlerse topla gel,, hatta sen indir şimdiden, yükle, atarız arada,, :)

Bruglione
13-09-2011, 11:19
Daha goremedim bizim arkadasları gordugumde konuscam alp gecersek gene burdan haber veririm sana :)

ekol25
17-12-2011, 21:10
kusura bakmayın 100 msj doldurmak için yazıyorum arıyoruma ilan vermek için

blade038
17-12-2011, 21:12
kusura bakmayın 100 msj doldurmak için yazıyorum arıyoruma ilan vermek için

abdullah bey lütfen forum kurallarına uyun, gereksiz mesaj yazmak ve forum kirliliği yapmak yasaktır..

suniUA
17-12-2011, 21:39
O kadar online oyun gördüm ve oynadım fakat ***** of Warcraft gibisini oynamadım. Eğer online oyun oynayacaklar varsa hiç macera aramasın WOW oynasın. Fakat çok kötü bir yanı var ki sanal alem dışında bir hayatınız olmuyor. :)

Uğurk
17-12-2011, 22:21
Online oyun denildimi senelerdir var olan, senelerdir oynanan Ultima online'den başkasını tanımam :))))

KEN
17-12-2011, 22:27
Ben Ogame oynarım . Türkiye 1. liğim çoktur. varmı ogame meraklısı acaba bu form üyeleri arasında.

3 gün hiç uyku uyumadan işe gittim. Bu oyun yüzünden.

ozturk_200
17-12-2011, 22:37
o game bende çok oynadım ilk 100 girebildim sadece filom ilk 10 da idi 3 kişi filomu indirmişlerdi ogunden beri o game baklmıyorum:D

KEN
17-12-2011, 22:41
o game bende çok oynadım ilk 100 girebildim sadece filom ilk 10 da idi 3 kişi filomu indirmişlerdi ogunden beri o game baklmıyorum:D

hangi evrenlerde oynadın

ben e7- e39 -e42- e47- e45 - andromeda -fornax-gemini evrenlerinde oynadım. Kırmızı olanlarda 1.lik yaşadım ve sattım.

ozturk_200
17-12-2011, 23:00
walla abim ne desem yalan taaa 3 sene önce oynadım ama 40 felanmıydı walla bilmiyorum:(

Alp_
26-05-2012, 12:28
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=964QawleCBM

elemanlar oyunun tema müziğini coverlamışlar! :D
süper de olmuş,,
rock severlere armağan olsun,, :D

AlperMertKocak
26-05-2012, 12:36
keşke ozamanla bu zamanın fotoğraflarını koysaydın hergün üstüne koyarak giden bir ekip riot oyunuda dota seven herkese tavsiye ederim

wonderfullchild
26-05-2012, 15:00
Knight falan gibi börtü böcek kesip adamı kasıyoruz öylemi savaşlara giriyoruz nasıl tarzı belki başlarım bende :)

Alp_
26-05-2012, 17:32
knight bu oyunun yanında lego gibi kalır, kıyaslamam bile kesinlikle,,
Oyunda 3 veya 5 kişilik 2 takım karşılıklı olarak, kendi seçtiği karakterlerle savaşıyor,,
herkesin bölgesi var; takımlar, rakip takımın bölgesine girip ana binayı yıkmaya çalışıyor, tabi ara yollardaki turret denen savunma kulelerini de yıkmak gerek,,
temel olarak 3 farklı karakter var oyunda; ağır savunmacı tank'lar, attack damage üzerine yoğunlaşan savaşçılar ve ability power üzerine yoğunlaşan karakterler,,
her hesap kendi içerisinde güçlendirme ünitelerinden (built page) kendi seçtiği bir veya birkaç alanda gelişerek oyun başında seçtiği karaktere göre yönlendirebiliyor,,
örneğin; o oyun için tank kategorisinden bir eleman seçen birisi (herkes istediği oyuncuyu, istediği gibi geliştirebilir, ama özelleştiği yönde geliştirmesi; yani tanksa tank olarak, tavsiye edilir) tamamen (iki build page'den birisi "rune" diğeri "masteries") savunma üzerine (armor, magic resist ve healt) geliştirerek takımın taşıyıcısı olabilir,,
youtube'dan oyun videolarını izleyebilirsiniz, oyundaki herkes gerçek kişi olduğundan çok keyifli oluyor, interaktif ve çok keyifli bir oyun,,

wonderfullchild
26-05-2012, 18:23
Online takım oyunlarını çok severim. Cs keza.. Son zamanlarda pek oynamıyodum yerini doldurur umarım akşam indirmeyi düşünüyorum. İndirince paslaşırız yardımcı olursun artık :)

CeyhuN
26-05-2012, 21:54
knigt online, WoW gibi MMORPG oyunlarla League of legends, Dota gibi MMO oyunları birbirleriyle kıyaslamamak gerekir. MMORPG lar grafik ve özellik açısından daha zengin (wow la bu zenginlik tavan yapmıştır ve bilinen en iyi online oyundur) MMO oyunlar ise MMORPG lere göre daha basitleştirilmiş oyunlardır. Ben uzun yıllar Knigt online oynadım ve yaklaşık 2 senedirde wow oynuyorum. Lol de pc de yüklü onuda girip bi inceledim tabi ama lol ve dota gibi oyunlar pek bana hitap etmiyor, özellikle wow gibi bir oyunu oynayan biri kolay kolay başka oyun beğenmiyor :) ama lol ünde geniş bir hayran kitlesi var buda aşikardır :) WoW a gel Alp :D

osqur
13-10-2013, 07:47
Alp_ nickini söle ekleyeyim seni :D noob miraz 27. seviyedeyim eger hala oynuyorsan takılırız... ben garen'ciyim...

TOZ
13-10-2013, 08:37
Alp_ nickini söle ekleyeyim seni :D noob miraz 27. seviyedeyim eger hala oynuyorsan takılırız... ben garen'ciyim...

Bu nası bi hort Özgür :) Ben de knight oynuyodum hala daha karakterim duruyo hatta girer Ardream'e bi bakınır çıkarım. Lol'ü biz de denedik ama niye bilmiyorum o tadı alamadık.

osqur
13-10-2013, 08:47
Bu nası bi hort Özgür :) Ben de knight oynuyodum hala daha karakterim duruyo hatta girer Ardream'e bi bakınır çıkarım. Lol'ü biz de denedik ama niye bilmiyorum o tadı alamadık.
:D valla ben iki üç kez oynadım sardı şimdi seviye 27 olmuş:D oynarsan gel :D vurum kafana:D

Alp_
13-10-2013, 13:21

TR serverda ben hesap açtım ancak çok tkaılmıyorum, oynayan tiplerin çoğu çoluk çoçuk, küfürler havalarda, felaket yani,,
Kuzey amerika serverdayım, çok temiz, oynayanlar oyununu oynayıp çıkıp gidiyor, sohbet muhabbet bile dönüyor, çok güzel ortam var,,
biologist666 nick'im, ekle sen de, oynayalım,,

JawS
14-10-2013, 10:41
elcasejaws lol da tr serverındayım ekleyın kankıler :) 30 lvl gold 3 72 hero :D

ismail
14-10-2013, 13:47
paylaşım ve bilgilendirme için teşekkürler
ben sadece F1 2002 oynuyorum

gazanfer_ro
14-10-2013, 16:47
benim 8 yaşındaki oglumda bu oyunun sevdalısı malesef

BadKoala
23-11-2013, 19:59
Ben de küfür ve liseliler yüzünden west e geçtim. Oyundan soğuttular diyebilirim

kaghan_88
24-11-2013, 01:37
Ben de küfür ve liseliler yüzünden west e geçtim. Oyundan soğuttular diyebilirim BadKoala Kubi başlığı görünce neden seni burada bulabileceğimi hissettim bir an anlam veremedim :) west e geçtiğinden haberim yoktu. hayırlı olsun. artık gündüzleri yeni oyuncağınla geceleri de eski oyununla devam ha :) önce CR-Z sonra Lee Sİn :)

BadKoala
24-11-2013, 02:13
BadKoala Kubi başlığı görünce neden seni burada bulabileceğimi hissettim bir an anlam veremedim :) west e geçtiğinden haberim yoktu. hayırlı olsun. artık gündüzleri yeni oyuncağınla geceleri de eski oyununla devam ha :) önce CR-Z sonra Lee Sİn :)
:D abim benim ya, nasıl da tanıyorsun beni :) sınav zamanı olduğu için biraz seyreldi. yoksa biliyorsun LCD de LoL durumlarımı :)

eecelin
24-11-2013, 23:22
Knight falan gibi börtü böcek kesip adamı kasıyoruz öylemi savaşlara giriyoruz nasıl tarzı belki başlarım bende :)

konuyu basdan okurken knıght yuzunden uykusuz kaldıgım boss kovaladıgım cz ardream gırıdıgım gunler aklıma geldı tam dıyordumkı acaba oynayan varmıdır dıye senın mesaı gordum hemen ne gunlerdı bee ama artık b.... unu cıkarmıslar..

wonderfullchild
25-11-2013, 13:21
konuyu basdan okurken knıght yuzunden uykusuz kaldıgım boss kovaladıgım cz ardream gırıdıgım gunler aklıma geldı tam dıyordumkı acaba oynayan varmıdır dıye senın mesaı gordum hemen ne gunlerdı bee ama artık b.... unu cıkarmıslar..

Knightta o kadar değilde, cs de baya baya yıllarımı harcamışım bende düşününce :D

BadKoala
29-11-2013, 00:23
http://www.youtube.com/watch?v=IzMnCv_lPxI

arkadaşlar, online oynanan ve benim tek oynadığım oyun olan "league of legends"ın official trailerı bu,, oyundaki karakterlerden bazılarının yer aldığı bir video, sizler de yükleyip oynamak isterseniz kesinlikle tavsiye ederim, çok eğlenceli ve hiç monoton olmayan, sürekli yenilenip geliştirilen bir oyun,, düzenli olarak yeni karakterler ekleniyor,, bir bakın beğenrseniz yardımcı olmaya çalışırım,, hatta belki de kendi takımımızı kurar, (genelde) yabancı takımlarla maç yaparız,, :)
Tr ye döndüm bu arada :) Bad Koala nickim, ekleyın oynayalım

eraymakul
29-11-2013, 01:21
bende TR'deyim. Sohbet muhabbet için giriyorum aksamları işten gelince 1-2 maç atıp 2 muhabbet edip çıkıyorum veletlerin olduğu maçlarda mesajları okumuyorum bile :) Nickim: SugarWhiteLeonFR :)