PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Wallpaper ?

Ferhat35
15-09-2011, 11:55
Bilgisayarımın dışı sct stickerları ile dolu ama ekranda boş ibiza resimleri yerine sct'nin wallpaperı olsa veya yapılsa çeşit çeşit onları kullansak nasıl olur ? yani ciddi anlamda güzel duvarkağıtları istiyorum açıkcası.okulda ekranı açtığımda sınıfın tamamı sct'yi görsün istiyorum.saygılar iyi günler :)

swotr
15-09-2011, 11:57
Bilgisayarımın dışı sct stickerları ile dolu ama ekranda boş ibiza resimleri yerine sct'nin wallpaperı olsa veya yapılsa çeşit çeşir onları kullansak nasıl olur ? yani ciddi anlamda güzel duvarkağıtları istiyorum açıkcası.okulda ekranı açtığımda sınıfın tamamı sct'yi görsün istiyorum.saygılar iyi günler :)

öğretmen miyiz öğrenci mi :) "sınıfın tamamından" öğretmeniz ağır basıyo gerçi :) )

Mustafa
15-09-2011, 12:12
Vakit bulabilirsem ve içime sinen bir şey yapabilirsem paylaşırım. Bende ne zamandır böyle bir şey yapmak istiyordum aslında güzelde olur. ;]

Ferhat35
15-09-2011, 13:20
öğretmen miyiz öğrenci mi :) "sınıfın tamamından" öğretmeniz ağır basıyo gerçi :) )
yok ender abi öğrenciyim :D

Vakit bulabilirsem ve içime sinen bir şey yapabilirsem paylaşırım. Bende ne zamandır böyle bir şey yapmak istiyordum aslında güzelde olur. ;]
valla sabırsızlıkla bekliyorum :)