PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son konular kayıp ?

swotr
10-10-2011, 09:25
Profil ekranından ulaşılan Üyenin Konuları bölümünde, son açılan konular yine kayıp, Mustafa nerelerdesin, bir kez daha olmuştu halletmiştin diye hatırlıyorum.. :help::help:

blade038
10-10-2011, 09:39
yok hallolmamıştı abi, hallolur gibi olup öyle kalmıştı. uzun bi süredir yok. yeni farkettin galiba :) ama büyük bi eksik bencede. mustafa abi hallecektir..

swotr
10-10-2011, 09:41
yok hallolmamıştı abi, hallolur gibi olup öyle kalmıştı. uzun bi süredir yok. yeni farkettin galiba :) ama büyük bi eksik bencede. mustafa abi hallecektir..

olmuştu diye hatırladım, ne zamandır bakmamıştım, şimdi bakayım dedim son konularıma bulamayınca kaldım öylece.. ki gerçekten ço büyük eksiklik.. bekliyoruz ..

swotr
11-10-2011, 22:46
güncel ??

Şafak!
11-10-2011, 22:56
Musti yine arazide golf oynuyor :D

swotr
11-10-2011, 23:01
Musti yine arazide golf oynuyor :D düzeltmiş bir şekilde dönecek biliyorum ben :)

Mustafa
12-10-2011, 14:47
Abi üye girişi yapınca göremiyorum böyle konuları misafir olarak bakınca gözüme çarpıyor.

Normalde bu sorunun olmaması için her saat başı çalışan bir iş var ama ne hikmetse çalışmıyor. Günlük ben elle çalıştırayım bari.

Not: Böyle sorunlarla ilgili konuların linklerini bana özel mesajlada atarsanız sevinirim. Hep gözden kaçırıyorum. :[

swotr
12-10-2011, 16:57
Abi üye girişi yapınca göremiyorum böyle konuları misafir olarak bakınca gözüme çarpıyor.

Normalde bu sorunun olmaması için her saat başı çalışan bir iş var ama ne hikmetse çalışmıyor. Günlük ben elle çalıştırayım bari.

Not: Böyle sorunlarla ilgili konuların linklerini bana özel mesajlada atarsanız sevinirim. Hep gözden kaçırıyorum. :[

mesela benim son 1 aydır açtıgım konular görünmüyor bixenon başlıklı falan .. bekliyoruz, teşekkürler :)