PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç sticker

KEY
30-10-2011, 21:56
Bugün trafikte s.cw üyesine denk geldim stickerlarımızda ki benzerlik cok fazla rahatça ayırt etmek hareket halindeyken zor oluyor yeni bir logo dizaynı talep ediyorum ben farkımız olsun bence :)

blade038
30-10-2011, 22:12
Bugün trafikte s.cw üyesine denk geldim stickerlarımızda ki benzerlik cok fazla rahatça ayırt etmek hareket halindeyken zor oluyor yeni bir logo dizaynı talep ediyorum ben farkımız olsun bence :)

onlar değiştirsin bence, kimse bizi ilgilendirmiyor. onların stickerdan haberim yok ama pek kaliteli değildi son gördüğümde..

KEY
30-10-2011, 22:13
ben bgn biraz dikkatli bakabildim tabi onlar değiştirsin de mantıklı bir karar :D sanırım tek fark W ve T harflerinde daha dikkatli bakmak lazım tabi benim ki fikirdi =)

Leonturco
30-10-2011, 22:27
Bence birbiri ile alakası yoktur. Üç harfin ikisi ortak olduğuna göre ne yapsak ne etsek yine benzeyecektir. Tabii SCT yerine TCS yaparsak o ayrı mesele... :)

KEY
30-10-2011, 22:29
Aslında kafamda bir şeyler var ama logo haline dökebilir miyim denicem bu hafta SCTeam Leon ve ya ibizaa sahibiyse SCTeam İbiza bilmiyorum logo haline dökünce nasıl olur ama denicem bir en azından günün birinde belki lazım olur :)

ares
30-10-2011, 22:43
>>Bende bizim logomuz güzel diyorum....

SELİM
30-10-2011, 23:04
bence bizim logo on numara herkez özeniyor bizim logomuza

speed_blue
31-10-2011, 00:07
bence takıntı yapmaya gerek yok hepimiz aynı markayı sevioz çünkü SCT - S.CW farkedermi önemli olan gönlümüz bir olduktan sonra :)

mican
31-10-2011, 02:13
S.C.T ile S.C.W birbirini düşman gibi görüyor ama böyle şeylere gerek yok bence..hepimiz aynı platformdayız "SEAT" :)

Bizage
31-10-2011, 09:52
S.C.T ile S.C.W birbirini düşman gibi görüyor ama böyle şeylere gerek yok bence..hepimiz aynı platformdayız "SEAT" :)

Dusman gibi gorme kismini tum siteye yaymayalim:) orda da kullanicilar var burda da ve kimsenin birbiriyle bi derdi yok iki tarafa uye olanlar da var. Taaa bizanslilar zamaninda bi problem olmus hala fanatiklik yapiyolar ordakiler de burdakiler de.. Ayni telliogullari ve seferogullari gibi:)

Leonturco
31-10-2011, 09:55
Bence yolda SCT harici sticker taşıyan biri görürseniz selam verin. Mümkünse kenara çekip tanışın. Burada futbol fanatikliği yoktur. Aslında seat da bahane, işin özü beraber olmaktır.

mican
31-10-2011, 17:28
Bence yolda SCT harici sticker taşıyan biri görürseniz selam verin. Mümkünse kenara çekip tanışın. Burada futbol fanatikliği yoktur. Aslında seat da bahane, işin özü beraber olmaktır.

aynen öyle..eski davayı başkaları farklı şekilde algılıyor..gerek yok..ben sticker olsun olmasın karşıdan gelen leona selektör yapıp selam veriyorum karşılık alıyorum..iki siteyede üyeyim iki siteyide seviyorum ..burda önemli olan dostluk , yardımlaşma ..

Alp_
31-10-2011, 18:35
anaa öyle bi forum daha varmış,, ciddiyim ha, ben daha yeni gördüm,, ortak payda seat ama ya, rakip gibi görmek mantıksız,, hem biizm stickerlarımız daha güzel,, :D

speed_blue
31-10-2011, 23:56

Nokta :)

mgencay
04-11-2011, 21:18
aynen öyle..eski davayı başkaları farklı şekilde algılıyor..gerek yok..ben sticker olsun olmasın karşıdan gelen leona selektör yapıp selam veriyorum karşılık alıyorum..iki siteyede üyeyim iki siteyide seviyorum ..burda önemli olan dostluk , yardımlaşma ..

Aynen ben de, bence de!

Jackie
04-11-2011, 22:08
Beni pek sevmezler :D

Şafak!
04-11-2011, 22:59
Beni pek sevmezler :D

:):):)