PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bugün ne oldu?

barbar55
12-11-2011, 00:33
Arkadaşlar bugün öğretmen arkadaşlarla muhabbet ederken dedim nasipse mart ayında alacağım beyaz leonumu.
O zaman görüşeceğiz. Onlarda Opel astra(2006) 1.6 ve diğerinde toyota rav4(2005) var.
Alma pişman olursun falan filan neyse bunları hep duyuyorum ama kulak asmıyorum.

Asıl önemli olan şu oldu. Benim yıllarca hayalini kurduğum, hayalimdeki arabamı, Kaldı ki ben kalbimi leonu görene kadar eşime ayırmıştım ki artık ortak kullanıyorlar.

Adam benim kalbimin üstüne vura vura "bak kardeşim alacaksın ve buraya yazıyorum pişman olacaksın" dedi. Nasıl koydu bir bilseniz bu laf. Git diyor 45 vereceksin toyota opel bilmem ne al dedi. Sanki bu leonu ben ürettim ağlicaktım az daha. İçine henüz hiç binmedim nasıl bir aşk inşallah dediği gibi pişman olmam.

swotr
12-11-2011, 00:46
bence etrafına kulak asma, ben alırkenede herkes muhalifti, hepsi değişti onların aracı görünce, çok farklı bakıyorlar bu markaya artık :) eğer içinden geçeni değil onların dediklerini yaparsan yolda gördügün her leonda için gidecek buna eminim :)

barbar55
12-11-2011, 00:54
Ben de şöyle dedim peşine Hocam Sayın hocam Mesih çıksa gelse (haşa tövbe) leoncular arabalarıyla cehenneme dese ben bu arabayı alacağım. Başka lamı cimi yok.

İyi demişim ama

öztürk
12-11-2011, 01:27
ender abiye katılıyorum ben arabayı almadan öncede aynı lafları çok duydum fakat inanın aldıktan sonra arkadaşlarınızda bu markaya yönelicek

Sinan
12-11-2011, 01:45
İnsanların cahil cahil konuşmalarına bayılıyorum, çok güzel kavga malzemesi oluyor :) Bilmeden, araştırmadan, kulaktan dolma bilgilerle marka fanatikliği yapıyorlar ya, bi tane patlatasım geliyor açık konuşmak gerekirse :)

Kusursuz araç diye birşey yoktur. Ancak diğerlerine göre daha az kusurlusu mümkündür. Seat Toyotaya veya Opele göre daha mı kusurluymuş? Hele hele pişman olacaksın mertebesinde sorunlu muymuş? O zaman biz hepimiz hiç birşey bilmiyoruz, Doğuş Otomotivden de para alıyoruz etrafımızdakileri Seat sahibi yapalım diye. Siz kulak asmayın bu sözlere :)

sweetcrazy
12-11-2011, 07:20
sen al hocam bir tsi motorlu leon bak keyfine opel ile toyotacılar baksın arkandan..

Daywalker
12-11-2011, 08:40
seat i kötüleyen vatandaşların kaç tanesi seat in koltuğuna oturup ta keyfini çıakrdı ki... Salla gitsin... Opel kullanmış biri olarak söylüyorum dikkat edin hönt arabanın önde gideni... Toyota ya gelince Komşumun 2011 Auris i var SAtıyo ve leon alacak... neden acaba... :D

anilcoluk
12-11-2011, 08:53
bana da leonumu almadan once sana dediklerini dediler. simdi ne kadar opel toyota sahibi arkadasım varsa işyerime kadar geliyorlar arabamı gormek icin :)

Leonturco
12-11-2011, 09:53
Arkadaşlar bugün öğretmen arkadaşlarla muhabbet ederken dedim nasipse mart ayında alacağım beyaz leonumu.
O zaman görüşeceğiz. Onlarda Opel astra(2006) 1.6 ve diğerinde toyota rav4(2005) var.
Alma pişman olursun falan filan neyse bunları hep duyuyorum ama kulak asmıyorum.

Asıl önemli olan şu oldu. Benim yıllarca hayalini kurduğum, hayalimdeki arabamı, Kaldı ki ben kalbimi leonu görene kadar eşime ayırmıştım ki artık ortak kullanıyorlar.

Adam benim kalbimin üstüne vura vura "bak kardeşim alacaksın ve buraya yazıyorum pişman olacaksın" dedi. Nasıl koydu bir bilseniz bu laf. Git diyor 45 vereceksin toyota opel bilmem ne al dedi. Sanki bu leonu ben ürettim ağlicaktım az daha. İçine henüz hiç binmedim nasıl bir aşk inşallah dediği gibi pişman olmam.

Leon alınca pişmanlık duyacağınız bazı durumlar vardır.

Bunlar;

- Sokakta siz giderken aracınıza bakan insanlardan dolayı
- Aracınızı park ettikten sonra birkaç defa daha dönüp bakmanızdan dolayı
- Aracınızı ara sokaklara park edince biri çizer mi diye düşündüğünüzden dolayı
- Duramayıp body-kit vs. için para harcayacağınızdan dolayı
- Arabayı aldıktan sonra bu foruma müptela olacağınızdan dolayı
- Bir süre sonra eşinizin/kız arkadaşınızın ya araba ya da ben diyeceğinden dolayı
- "Bir tur verir misin?" diyenlere verip, kullanırken içinizin gideceğinden dolayı
- Yolda göreceğiniz diğer leonları süzüp "benimkinden farkı ne?" diyerek inceleyeceğinizden dolayı :) :)

anilcoluk
12-11-2011, 10:10

Bunlar;

- Bir süre sonra eşinizin/kız arkadaşınızın ya araba ya da ben diyeceğinden dolayı
- "Bir tur verir misin?" diyenlere verip, kullanırken içinizin gideceğinden dolayı
- Yolda göreceğiniz diğer leonları süzüp "benimkinden farkı ne?" diyerek inceleyeceğinizden dolayı :) :)

murat abi son sözü söylemiş olaya noktayı koymuşsun :)

Black Pearl
12-11-2011, 10:19

Bunlar;

Kesinlikle Murat Bey'in dediği gibi aynen böyle oluyor ayrıca arkadaşımın birisi ben leon alacağım dediğim zaman napıcaksın leonu git başka arabamı kalmadı dedi sonra gitti kendi aldı :)

Daywalker
12-11-2011, 10:22

Bunlar;

Üstüme alınıyım mi abi ? :D

Leonturco
12-11-2011, 10:26
Üstüme alınıyım mi abi ? :D

Üstüne alınmana gerek yoktur. Benden daha iyi kullananlara sözüm yoktur. Yazın arıları kovmak için arabayı sana vereceğim. :)

http://www.dailymotion.com/video/xmadu3_wasp-hunter_auto

İlkan
12-11-2011, 10:42
Toyota'nın sürekli bilmem kaç bin arabasını yaklasık 3 ayda 1 geri çagırması ve servise yönlendirmesi......

Opelden 3 ay içinde 2 tane sıfır araba alıp 2 astrasındada direksiyon problemi yasayan ve Opel Türkiye tarafından mahkeme kararıyla türkiyenin herhangi bir ilinden su sahısa Opel sıfır arac satısı yapılamayacak damgası yiyen bir amcam var.

Alın size en basitinden 2 örnek. Kesinlikle sorunsuz araba yoktur, her arabanın bir kusuru vardır.
Marka fanatikliğine gerek yok alıp istediğini kullan hocam eger memnun kalırsan yoluna onunla devam edersin.

Bizage
12-11-2011, 11:50
Toyota'nın sürekli bilmem kaç bin arabasını yaklasık 3 ayda 1 geri çagırması ve servise yönlendirmesi......

Opelden 3 ay içinde 2 tane sıfır araba alıp 2 astrasındada direksiyon problemi yasayan ve Opel Türkiye tarafından mahkeme kararıyla türkiyenin herhangi bir ilinden su sahısa Opel sıfır arac satısı yapılamayacak damgası yiyen bir amcam var.

Alın size en basitinden 2 örnek. Kesinlikle sorunsuz araba yoktur, her arabanın bir kusuru vardır.
Marka fanatikliğine gerek yok alıp istediğini kullan hocam eger memnun kalırsan yoluna onunla devam edersin.

O amcanin durumu enteresanmia ya ayip koca opel boyle bi karar aldiysa:)

LEWİS_16
12-11-2011, 12:11
ender abiye katılıyorum ben arabayı almadan öncede aynı lafları çok duydum fakat inanın aldıktan sonra arkadaşlarınızda bu markaya yönelicek bu cümlelere katılıyorum aracımı bi çok araba tutkunu arkadşım test etti açıkçası şok oldular imkanları olsa hepsi leon alıcak:) bende alırken aynı şeyleri duydum:) ama leon anlatılmaz yaşanır diyerek ve vw arkasında olduğu sürece bu markaya güvenim tam diyerek aldım iyiki almışım tüm gözler üstümde herkez maaşallah nazarlardan saklasın diyor sadece bir ön tampon ve jant takmama rağmen:) siz alın leonun sürüş keyfi çok başka:)

LEWİS_16
12-11-2011, 12:14

Bunlar;

- Yolda göreceğiniz diğer leonları süzüp "benimkinden farkı ne?" diyerek inceleyeceğinizden dolayı :) :)tamamen katılıyorum şaka değil gerçek tamamen yazdıkları bunları emin ol yaşarsınız:)

crocodile_16
12-11-2011, 15:30
tamamen katılıyorum şaka değil gerçek tamamen yazdıkları bunları emin ol yaşarsınız:)
+1 katılıyorum;)

barbar55
12-11-2011, 16:12

Bunlar;

İnanın bu dediklerinizi yapmak ve yaptırmak için can atıyorum. Hani diyorlar ya büyüdükçe küçüleceksin hayır diyorum bazen alacaksın harika bir şekilde yapacaksın ve sırf bu insanlara inat havanı atacaksın. O eksozun sesini duyunca pişmanlıklarının sesini duyacaksın.

osm1907
12-11-2011, 16:13

Bunlar;

+1907

thehopeless
12-11-2011, 16:49

Bunlar;

Murat abi ancak bu kadar güzel bir tespit yapılabilir hepsini hergün yaşıyorum :)

blade038
12-11-2011, 16:57
aslında bu yorumu yapan kişiler vw araçlar içinde aynı yorumu yapabiliyorlar mı merak ediyorum. küçük bi malzeme kalitesi vs dışında bir golfte çokta bir eksiği yoktur leonun. golf alcam de , bide o zmn yorumları gör :D

Şafak!
12-11-2011, 17:56
aslında bu yorumu yapan kişiler vw araçlar içinde aynı yorumu yapabiliyorlar mı merak ediyorum. küçük bi malzeme kalitesi vs dışında bir golfte çokta bir eksiği yoktur leonun. golf alcam de , bide o zmn yorumları gör :D

Seatın vag grubuna dahil olduğundan haberi bile yoktur eminim.. Ben çok gülüyorum bu söyleyenlere.. Geçen kuaförde traş olurken tanımadığım bi arkadaş araba alıcakmış benim çocukluk arkadaşım olan kuaförle konuşuyodu
- Araba alıcam opel astra 1.3 cdti düşünüyorum sürdüm çok hoşuma gitti bide hb toyoya çok hoşuma gidiyor a3 hastasıyım ama param yetmiyo felan dedi.
Bende atladım neden leon düşünmüyorsun bana verdiği yanıt.

Ya onlar çok yüksek araba koltuğa oturunca içerde boğulcak gibi oluyorum kutu gibi sanki ne bilim ruhsuz dandik araba yapmışlar. Dedi..
Kuaför güldü benim verdim anahtarı git dedim kapıda leon var benim git bin bakim nesi kutu gibi

Herif bi geldi ya dio kumandadan farlar yanıyo hasta oldum.. Koltuklarda hiç yüksek deil tam tersi spor koltuk coupe araba gibi hasta oldum gidip leon bakıyım dedi..

Kesin bunada anlatmışlar saçma saçma şeyleri adam daha arabaya binmeden binmiş... Takılma bunlara al keyfine bak...

barbar55
12-11-2011, 18:39
Hocam zaten sizler olmasanız milletin lafıyla çoktan vazgeçmiştim.
Allah sizin gibi leonu kullanan ve ne olduğunu bilenler var. Yoksa bilmeden atıp tutanlara baksak çoktan vazgeçmiştik. Teşekkürler hepinize...

mayham85
12-11-2011, 18:42

Kapasitesi bazi seyleri kavramaya yetmeyecek insanlarla neden muhattab oluyorsunuzki. bu forumda seati en cok elestiren adam benimdir cok gicik olanim vardir ama kalkipta 1.6 opel al seat elinde patlar diyen cahilede cok guzelde soverim o kadar degil. kendisi bundan iyisine binmiyorki konusuyor hele o rav 4 e binene allah akilk fikir sabir versin daha ne diyeyim.

VW almiyorsan catir catir alinir. Sen aldiktan sonra araba konusur zaten onlar kiskancliktan catlama baslarlar iste o zaman tadini alirsin sen :)

Greatest
12-11-2011, 19:02
En iyisi siz bir an önce bir leonla test sürüşü yapın. Test sürüşünden sonra aklınızdaki tüm soru işaretlerinin kaybolacağını garanti edebilirim. Belki de eve leonunuzla gitmek isteyebilirsiniz :)

LEWİS_16
12-11-2011, 19:25
İnanın bu dediklerinizi yapmak ve yaptırmak için can atıyorum. Hani diyorlar ya büyüdükçe küçüleceksin hayır diyorum bazen alacaksın harika bir şekilde yapacaksın ve sırf bu insanlara inat havanı atacaksın. O eksozun sesini duyunca pişmanlıklarının sesini duyacaksın. bu dediklerini kesinlikle yapmalısın:)

igci_01
12-11-2011, 20:10
anneme geçen sene mayıs ayında 1.6 leonu sattırdım auris 1.4 d4-d m/m aldırdım bugün itibariyle sattırdım kurtulduk desemde yeri yani daha da toyota aldırmam daha da bişey demem o insanlara

kurtbil
13-11-2011, 17:02
Leon dunyanın en ıyı arabası degıl belkı ama kendı kategorısınde gayet ıyı bır araba.fanatıklık yapmaya de gerek yok en ıyısı leon olsaydı herkes leon alırdı.Herkesın zevklerı farklıdır.Araba sahıbı her ınsan teknık anlamda bakmaz kullnadıgı arabaya.kımısı seklıne bakıp bu araba saglam der oyle alır kımısı motor hacmını buyuk gorup alır kımısı gozune hıtap edenı alır.Bazısı ıse hıc bır seyden haberı olmadan araba konusunda sadece kullanıcı olup sagdan soldan duydukları ıle hareket eder.Bugun hemen hemen herkesın elının altında ınternet var ve sızın yaptıgınız gıbı ıstedıgınız araba hakkında yorumları rahatca ogrenebılıyorsunuz.Bunların hıc bırıne guvenınız olmamasa bıle dunyaca unlu dergıler bır cok arabanın test verılerını yayınlıyorlar,yorumlarını eksık etmıyorlar.Sadece bunları bıle arastıracak olursanız ıstedıgınız ozellıklerdekı arabayı secmenız cok da zor olmaz

LFR
13-11-2011, 21:41
Selam dostlar,
Bir ufak yaşa ve gör deneyimi de benden...
Ben ilk leonumu aldığımda (bak ilk diorum, bi kere aldın geçmiş olsun, başka marka görmeyeceksin), almadan evvel, babam dahil "olm Seat alınır mı, neyin nesi suyun sesi vs. gibi saçma sapan şehir efsaneleri ile beni bayırlttırlar. Sonuç dedim, para benim, zevk benim verdim aldım, getirdim bahçeye koydum, 1-2 güne vay lar ah lar off lar başladı. Geçenlerde 2006 Leonumu sattım, babam, "Olm senin araban çok iyiydi yaw nie sattın" dedi :)). Dedim daha iyisi çıktı :)
2012 FR 1.4 aldım, mahallede meraklı sayısı 3 le çarpıldı :), orda burda dedikodu yaparlar, sonra gelirler bakın lean şu şöle bu böle diye gösteriyorum, abi bu ne Mercedes Bmw mi gibi abartı yorumlar dahi duydum...Nazar boncuğu takacak yer kalmadı arabada :)))
Allah herkesin gönlünden geçen arabı nasip etsin...

_AS_
13-11-2011, 22:14
Bırak 2006 kütük astrayı 2009 tertemiz bir astra verdiler bana aracım servisteyken geçici olarak 3 günlüğüne. Kendi yorumumu geçtim kız arkadaşımın yorumu bile "niye yine leon vermediler bu araba çok rahatsız motoruda çok ses çıkartıyor" oldu.
Çok objektif olarak kullandım 3 gün boyunca ama yok yani kendi aracıma binince tebessüm ederek gittim eve:)

cnk
14-11-2011, 04:12

sende arabayı alınca yine aynı şeyi söylerse sen karınla niye evliysen yada hayatında biri varsa onunla neden berabersen bende o yüzden bu arabayı aldım kardeşim anladınmı dersin... :)

seat aşktır leon apayrı bi aşktır leon mk1 kara sevdadır yaşamayan bilemez içini ferah tut seat herşeydir ama asla pişmanliık değildir... :)

barbar55
14-11-2011, 08:57
Sizler olmasanız inanın çoktan vazgeçmiştim. Bu şekilde yaptığınız objektif yorumlar insana çok ayrı bir güven ve huzur veriyor.
Çok Teşekkürler arkadaşlar...

ERC
14-11-2011, 22:41
yaşıyacağınız tek pişmalık 2.el de satarkendir birde aracın çok yakmasından değilde benzinin çok pahalı olmasından araba yakıyor demenizden dolayı olabilir.45bine opel değilde toyota honda alınabilir.arakdaşınız eminimki satarken sıkıntı yaşıyabiliceniz düşündüğü için öyle söylemiştir.onun haricinde leondan sora kendi arabam olduğu için söylemiyorum bu lafı ne toyotaya ne hondaya biniceksinz anca bmw ve mercedes audi yi düşünün leondan soraki aracınızı

ERC
14-11-2011, 22:44
birde bana sorucak olursanız 45 bine siz leon alırmıydınz yine diye almazdım auris veya corolla diesel alırdım çünkü bi toyota honda kadar kolay satılmıyor çünkü herkes bu aracı bilmiyor.

barbar55
14-11-2011, 22:51
birde bana sorucak olursanız 45 bine siz leon alırmıydınz yine diye almazdım auris veya corolla diesel alırdım çünkü bi toyota honda kadar kolay satılmıyor çünkü herkes bu aracı bilmiyor.

Hocam çok doğru söyluyorsunuz da alırsam mod anlamında baya bi masraf yapıcam. Çok oynicam arabayla ve bu kesinlikle leona çok yakışıyor. O yüzden hemen satmayı düşünmem.

barbar55
14-11-2011, 22:54
Bırak 2006 kütük astrayı 2009 tertemiz bir astra verdiler bana aracım servisteyken geçici olarak 3 günlüğüne. Kendi yorumumu geçtim kız arkadaşımın yorumu bile "niye yine leon vermediler bu araba çok rahatsız motoruda çok ses çıkartıyor" oldu.
Çok objektif olarak kullandım 3 gün boyunca ama yok yani kendi aracıma binince tebessüm ederek gittim eve:)

Hocam 1.2 tsi dan memnun musun 45 diyor bayide orj. aero kit ve plus paket varmış da. 1.2 diye tam emin olamıyorum. Sen ne dersin. Benim avatarda görmüşsündür düğün olmadığı için baba anne beraber kalıyoruz da berlingo var ben de şu an (babam sağolsun):D Trafikte yediğim şamarın haddi hesabı yok çok ezik durumdayım. Acaba 1.2 ile de aynı duruma düşer miyiz?

ERC
14-11-2011, 22:56
ozaman gözünz kapalı alın dicem olmıcak bayiden aracı gündüz alın didik didik edin çünkü geneld kusurlu veryolar aracı sorada bizlere atıyolar suçu.bu arada 45bin 1.4tsi fr verio bayiler alıcaksanız tam zamanı.

_AS_
14-11-2011, 23:46
Hocam 1.2 tsi dan memnun musun 45 diyor bayide orj. aero kit ve plus paket varmış da. 1.2 diye tam emin olamıyorum. Sen ne dersin. Benim avatarda görmüşsündür düğün olmadığı için baba anne beraber kalıyoruz da berlingo var ben de şu an (babam sağolsun):D Trafikte yediğim şamarın haddi hesabı yok çok ezik durumdayım. Acaba 1.2 ile de aynı duruma düşer miyiz?
Ben çok memnunum performans olaraksa neredeyse tüm atmosferik 1.6lardan daha seridir 1.2 tsi. Sınıfındaki hiçbir araç kolay kolay şamarlayamaz merak etme en iyi gidip bir test sürüşü yap anlarsın zaten ne demek istediğimi. 1.4 tsi tabiki daha seri fakat ortada çok fark yok onun yerine aradaki farkla opsiyon ekletirdim 1.2 tsi a

barbar55
14-11-2011, 23:49
1.2 Tsi de 40 bin, fr 45 insan vermişken şunu alayım 5 daha 5 daha derken 50 bine çıkıo araç:D

swotr
15-11-2011, 08:49

- araç satılmak için alınır ?
- iyi araç kolay satılan mıdır ?
- aracın sadece taşıma görevi mi vardır ?
- hiç mi duygusal bağınız olmaz ?
- sizin beğeniniz araştırmalarınız değil başkalarının ne bildiği mi önemlidir ?
- hayatta hep başkaları mı çizer yolu sizlere ?

Leonturco
15-11-2011, 09:57
- araç satılmak için alınır ? Benim için asla ama galericiler için doğrudur. :)
- iyi araç kolay satılan mıdır ? Tabii ki değildir. Kolay satılan araç en başta ucuz olandır.(En azından TR'de :) )
- aracın sadece taşıma görevi mi vardır ? Bir grup insan için öyledir. Benim için 2. evim gibidir. Ruhumu yansıtan öğelerden biridir. :)
- hiç mi duygusal bağınız olmaz ? Çok var abisi! Arada dertleşiriz. :)
- sizin beğeniniz araştırmalarınız değil başkalarının ne bildiği mi önemlidir ? Öncelikle benim beğenim ve araştırmalarım sonra uzman(başkaları değil) yorumları gelir.
- hayatta hep başkaları mı çizer yolu sizlere ? Hiç olmadı ve olamaz da! :)

swotr
15-11-2011, 10:02
- iyi araç kolay satılan mıdır ? Tabii ki değildir. Kolay satılan araç en başta ucuz olandır.(En azından TR'de :) )
- aracın sadece taşıma görevi mi vardır ? Bir grup insan için öyledir. Benim için 2. evim gibidir. Ruhumu yansıtan öğelerden biridir. :)
- sizin beğeniniz araştırmalarınız değil başkalarının ne bildiği mi önemlidir ? Öncelikle benim beğenim ve araştırmalarım sonra uzman(başkaları değil) yorumları gelir.

95 verdim, 5 puanı adını yazmamışsın ordan kırdım :)

hsn003
15-11-2011, 10:08
bende 2008 yılında daha leon alacaktım ama dayım (Afyonda galerisi var) leon almamam konusunda kandırdı beni satamazsın servisi yok çok yakar vs. bi sürü şey söyledi bana megane 2 hb aldırdı niyeymiş bakımları ucuzmuş satışı kolaymış vs... megane'dan neler çektim bir ben bilirim bir allah bilir.. daha sonra içimdeki leon aşkını daha fazla dizginleyemedim ve megane'ımı satıp leon aramaya başladım ve en büyük aşkıma kavuştum..

Leonturco
15-11-2011, 10:08
95 verdim, 5 puanı adını yazmamışsın ordan kırdım :)

Sağol Örtmenim! :)

Leonturco
15-11-2011, 10:10
bende 2008 yılında daha leon alacaktım ama dayım (Afyonda galerisi var) leon almamam konusunda kandırdı beni satamazsın servisi yok çok yakar vs. bi sürü şey söyledi bana megane 2 hb aldırdı niyeymiş bakımları ucuzmuş satışı kolaymış vs... megane'dan neler çektim bir ben bilirim bir allah bilir.. daha sonra içimdeki leon aşkını daha fazla dizginleyemedim ve megane'ımı satıp leon aramaya başladım ve en büyük aşkıma kavuştum.. Dİpnot:2 yıldır konustugum kız arkadasımdan leonum yüzünden ayrıldım :(

İnsan aşkını satar mı be ya! :)

barbar55
15-11-2011, 10:23
bende 2008 yılında daha leon alacaktım ama dayım (Afyonda galerisi var) leon almamam konusunda kandırdı beni satamazsın servisi yok çok yakar vs. bi sürü şey söyledi bana megane 2 hb aldırdı niyeymiş bakımları ucuzmuş satışı kolaymış vs... megane'dan neler çektim bir ben bilirim bir allah bilir.. daha sonra içimdeki leon aşkını daha fazla dizginleyemedim ve megane'ımı satıp leon aramaya başladım ve en büyük aşkıma kavuştum..

Eğer lenonun imzandaki leon ise insan 40 yıllık karısından boşanır bu araba için...:D

hsn003
15-11-2011, 10:59
Eğer lenonun imzandaki leon ise insan 40 yıllık karısından boşanır bu araba için...:D
evet imzadaki leon.. leon manita avcısı zaten :))

hsn003
15-11-2011, 11:00

abi reklam olsun die koydum.. bu sıra yenilikler yapacağımm sır gibi saklıyorum..

Leonturco
15-11-2011, 11:08
abi reklam olsun die koydum.. bu sıra yenilikler yapacağımm sır gibi saklıyorum..

Bekliyoruz o zaman... Şu arka difüzör kısmına el atmayı unutma! :)

hsn003
15-11-2011, 11:17
Bekliyoruz o zaman... Şu arka difüzör kısmına el atmayı unutma! :)

abi olay zaten orada kopacak digiersoy style ;)

barbar55
15-11-2011, 11:20
Hocam bu mayham85 nerelerde arabayı satılığa çıkarmıştı bir ara şimdi ortalıkta yok sizin haberiniz var mı?

Ben bir ara yazmıştm belki hatırlarsınız borç var araba almak için beklemeli miyim diye. Sizler de bekle demiştiniz. Artık dayanamıyorum da.
Mayham85 arkadaşla görüşmek istiyorum artık dayanamayacağım aracında sıkıntı yoksa talip olmak istiyordum

Sinan
15-11-2011, 12:03
daha dün akşam konuştum eniştesi alacaktı emrenin "beyaz zilli"yi :) DOD'da idi sanırım araç..

barbar55
15-11-2011, 12:12
daha dün akşam konuştum eniştesi alacaktı emrenin "beyaz zilli"yi :) DOD'da idi sanırım araç..

Hocam araba güzel araba benm alasım var onu ya. Borcum olmasına rağmen buradan birinin arabasını almak için tüm gemileri yakıoyurm

patrıot
15-11-2011, 12:12
Benim aracım 2004 model toledo....Opel ve toyota kullanıcılarının yanına aracı park ettıgımde veya yolda benim aracımı ınceledıklerı çok oluyor.Ben ise onların aracına hiç bakmıyorum.Acaba benim aracım cok dandık o yuzden mı bakıyorlar.2008 astraya arkadan vurdum.Arabanın tampon vs patladı bagaj yamuldu.Bende cupra-r tampon var kırılmadı ıcerde sadece tamponu tutatn tampon demırı yamuldu o kadar......Toyotalara sakın seat aracınızla vurmayın her tarafı dagılıyor....

Onların cok memnun oldugu aracları boyleyse ben seat aldıgıma cok pişmanım..............

mayham85
15-11-2011, 17:32
Hocam bu mayham85 nerelerde arabayı satılığa çıkarmıştı bir ara şimdi ortalıkta yok sizin haberiniz var mı?

Ben bir ara yazmıştm belki hatırlarsınız borç var araba almak için beklemeli miyim diye. Sizler de bekle demiştiniz. Artık dayanamıyorum da.
Mayham85 arkadaşla görüşmek istiyorum artık dayanamayacağım aracında sıkıntı yoksa talip olmak istiyordum

ben suan irakta calisiorm cok fazla nete giremiyorum. mersajinizi yeni gordum cevap veriyorum.

barbar55
15-11-2011, 18:59
ben suan irakta calisiorm cok fazla nete giremiyorum. mersajinizi yeni gordum cevap veriyorum.

Hocam hoşgeldin:D Gel anlaşacağız seninle...:D

ERC
19-11-2011, 01:23
- araç satılmak için alınır ?araç satılmak için alınmaz fakat bigün satılıcağı kesindir ve ozaman en az zararla satılan arabayı ararım
- iyi araç kolay satılan mıdır ? iyi araç kolay satılandır çünkü kendi kanıtlamıştır ve alan kişi gözü kapalı alır
- aracın sadece taşıma görevi mi vardır ? aracın sadece tasıma görevi vardır ev görevi de görebilir
- hiç mi duygusal bağınız olmaz ? olur ama sonuçta satılıcaktır bir gün
- sizin beğeniniz araştırmalarınız değil başkalarının ne bildiği mi önemlidir ? benim bildiklerim önemlidir bilmediklerim için araştırırım
- hayatta hep başkaları mı çizer yolu sizlere ? her zaman yolumuda ben çizerim de

LEWİS_16
19-11-2011, 10:48
- araç satılmak için alınır ?araç satılmak için alınmaz fakat bigün satılıcağı kesindir ve ozaman en az zararla satılan arabayı ararım
- iyi araç kolay satılan mıdır ? iyi araç kolay satılandır çünkü kendi kanıtlamıştır ve alan kişi gözü kapalı alır
- aracın sadece taşıma görevi mi vardır ? aracın sadece tasıma görevi vardır ev görevi de görebilir
- hiç mi duygusal bağınız olmaz ? olur ama sonuçta satılıcaktır bir gün
- sizin beğeniniz araştırmalarınız değil başkalarının ne bildiği mi önemlidir ? benim bildiklerim önemlidir bilmediklerim için araştırırım
- hayatta hep başkaları mı çizer yolu sizlere ? her zaman yolumuda ben çizerim deyazıyı çok beğendim güzel yazı olmuş....

cnk
20-11-2011, 18:03
cnk = cenk kalkan - 35 y 2462

+'ların +'sı 1925... :)

öğretmenim ben adımıda yazdım... :)

not: ben kopya çekmedim murat abi benden kopya çekmiş... :):):)

06BN1178
20-11-2011, 18:08
Yaa bırakın allah aşkına yaa.. opelmiş.. 1.6 180 Hp dedikleri araba ile, bizzat ankara yolundaki opel servisinde test aracı olan full insignia ile birebir kapıştım.. adam sinek gibi kaldı benim aynalarda yaa... Bide kalkmış bana opel'i övenlere gıcık oluyorum.. Adam indikten sonra senin araban 2.0 demeye başladı.. Bence sınıfının en şık, en güzel mootor ve fiyatına göre de en dolu aracı olan LEON'a biniyoruzz... Bundan daha güzel bişey olamaz...

Ahmet.e
18-12-2011, 13:19
seat leon u alırken bana da hep aynı lafları söyledi arkadaşlarım yok o paraya o alınırmı vs. ama eminimki böle diyenlerin alayı zamanında seat leon almak istemiş ancak başkalarının lafları yüzünden vazgeçip almamış başka araç almış ve içine oturmuş ama kendilerini avutmaya çalışan kişiler :)

TUNAHAN_LEON
18-12-2011, 17:42
Valla bu devirde kardes kardesi cekemiyor ben de almadan once etrafimdakiler alma diye soylenip durdular dinlemedim aldim ve gordum ki alma diyenler beni kiskananlarmis :)

ozturk_200
18-12-2011, 18:39
walla ben ibiza alırken daha önce hiç görmemişdim kardeşim nasıl bişe felan dıyodum aldım bindim içim sinmedi ama sürdükçe bakış açın değişiyor şimdi çok sevyorum ibizamı sen kalbine vurana değil kalbinin dediğini yap:)