PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yılbaşında Her Lösemili Kardeşimize Bir Oyuncak

ares
19-11-2011, 10:46
​>> Değerli Dostlarım böyle projelere destek verelim Seat Ailesi olarak..<<

http://www.facebook.com/event.php?eid=122916964486257 (http://www.facebook.com/event.php?eid=122916964486257)

Koray
21-11-2011, 15:29
arkadaşlar 24 kişi okumuş mesajı ama 1 yorum yok. yok mu katılım böyle projelere?

Mustafa
21-11-2011, 15:45
Bilgilendirme için teşekkürler. Katılmakta nasip olur inşallah.

ares
23-11-2011, 17:05
>>Forum'a giren ve paylaşımlarda bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum,bu konuya ilgisiz kaldıkları için + yöneticilerden de ses yok,demek oluyor ki bu tip sosyal sorumluluk içeren etkinliklerde bulunamayacağız,öyle anlaşılıyor...Site yöneticileri bu konuyu silmenizi rica ediyorum,çok sağolun.....

akarags1905
23-11-2011, 20:55
ben dumlupınar üniversitesinde okuyorum.. bireysel olarak destek vericem, bide ultrAslan-DPÜ'lü arkadaşlarla konuşup toplu yardım olabilir mi onu konuşucaz, inşallah öyle olur ve daha çok kardeşimiz sevinir:)

İlkan
23-11-2011, 21:42
bende bireysel oalrak katılıcam ve facebooktan gerekli paylasımlarımı yaptım az öncede,teşekkürler.

matafleur
23-11-2011, 22:39
Aslında yorum olmaması normaldir.Çünkü her türlü yardım el altından gizlice insanlara ifşa etmeden yapılmalıdır kanaatimce (:

Ama yorumdan öte -ilk defa okuyorum konuyu (:- aslında bireysel olarak da çocuk yuvalarında veya hastanelerde yapabilirsiniz bunları.Açıkçası biz üniversitedeyken Karşıyaka çocuk yuvasındaki çocuklarla gezi düzenlemeyi planlamıştık bölümcek bilgisayar mühendisliği olarak.Her şey hazırlandı ve biz 3 kişi yuvadaki hemşirelele iletişim kurduk.Çok sıcak karşıladılar açıkçası ve oldukça olumlu baktılar.Ama benim en son aklımda kalanın aksine 0- 6 yaş grubuna çevirilmiş çocuk yuvası (((:

Demem o ki bu tarz birşeyi facebook grubundan değil de-anladığım kadarıyla sadece adanadaki lösemili çocuklara dağıtılacak- bireysel olarak veya çevremizdeki insanları örgütleyerek de yapabiliriz.Bu forumda bile örgütlenebiliriz.Çekinecek çok birşey yok.Çocuk yuvaları ve çocuk hastaneleri-İzmir de 1 adet var- genelde sıcak bakıyorlar bu gibi olaylara...

Mustafa
24-11-2011, 10:16
Ayrıca http://www.losev.org.tr/v2/tr/content.asp?ctID=789 adresinde de Lösev'in belirtmiş olduğu listelerdeki araç, gereçlerden temin edip ya da elinizde iyi durumda olanlar varsa gönderebilirsiniz.

Konu az ilgi görmüş olabilir ama bir kişinin bile bu konudan yola çıkıp bir şey yapması önemlidir. Umarım ileri dönemlerde bizlerde topluluk olarak sosyal sorumluluk projelerinin içinde daha çok yer alır, hatta böyle sosyal sorumluluk projeleri üretiriz.

LoXoL
24-11-2011, 11:15
Listeye göz atarsanız gerçekten bizler için maliyet açısından küçük ama onlar için çok önemli olan malzemeler var.
Mesela bir cetvel, defter, kalem, silgi. Toplasan nedir ki? 3-5 TL.
Aslında gerçekten aile olarak böyle bir şeyi yapmak lazım. Allah'a şükür hepimizin 5-10 TL harcayarak bunları temin etme gibi bir lüksümüz var.
Var değilmi???

yigtyazar
29-11-2011, 23:14
Ayrıca http://www.losev.org.tr/v2/tr/content.asp?ctID=789 adresinde de Lösev'in belirtmiş olduğu listelerdeki araç, gereçlerden temin edip ya da elinizde iyi durumda olanlar varsa gönderebilirsiniz.

Konu az ilgi görmüş olabilir ama bir kişinin bile bu konudan yola çıkıp bir şey yapması önemlidir. Umarım ileri dönemlerde bizlerde topluluk olarak sosyal sorumluluk projelerinin içinde daha çok yer alır, hatta böyle sosyal sorumluluk projeleri üretiriz.

ister facebookdaki düzenlediğiniz kampanyadan ister losev.org adresinden yapacağınız yardımlar basit ihtiyaçlar herkes elinden geleni yapsa kişi başı en fazla tutacağı 25 - 30 lira.. ordaki kardeşlerimizi de unutmayalım

Leonica
30-11-2011, 00:08
bu konuyu görmeyen yada gözardı eden arkadaşlar olmuştur mutlaka.. bende yeni farkedenlerdenim.. güzel bi proje.. bunun için sct ankara da ki üye arkadaşlarla en kısa zamanda konuşacağım.. destek geleceğine inanıyorum.. duyarlılığınız içinde sizleri tebrik ediyorum..

Bizage
30-11-2011, 23:54
evet guzel bir paylasim ve oradaki kardeslerimizin yasadiklari yasamayanlarin bilemeyecegi seyler maalesef...sadece adana icin degil diger illerdeki merkezlere de yardim yapilabilir sadece losemili kardeslerimiz degil kimsesizler icin de yardim yapilabilir..ben sahsen bireysel olarak arastacagim kargo ile gonderimleri dediginiz gibi o kadar luksumuz var cok sukur oldukca da yardim yapmaliyiz bence de...bir de konuu silelim diye sitem etmeyelim yorum yazmadan da yardim yapan olabilir en azindan boyle bir proje oldugundan haberi olur arkadaslarimizin icinden gelen de yardimini yapar zaten...