PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaşlar Sıfır Fr

barbar55
22-11-2011, 11:31
Arkadaşlar Samsun 45 bin e Fr ı vercek gibi duruyor. Ne dersiniz fiyat iyi mi? Sunroof yok Tr de yokmuş şu an o şekilde söyledi. Gemileri yakıp alıyorum inşallah

anilcoluk
22-11-2011, 11:39
kardesim dun aksam telefonda da uzun uzun konustuk dedıgım gıbı o fıyata hıc dusunme hemen al

barbar55
22-11-2011, 11:43
kardesim dun aksam telefonda da uzun uzun konustuk dedıgım gıbı o fıyata hıc dusunme hemen al

Abicim çok saol fikirlerin çok yardımcı oldu. Aradım sunrooflu yokmuş dedim 45 e vercekseniz varı yoğu bozdurup gelecem dedim. Bakalım döneceğim size dedi.

barbar55
22-11-2011, 11:44
Bu arada kasko plaka falan ne kadar ekstra masrafı oldu seninkinin

LEWİS_16
22-11-2011, 11:44
zaten sitede 45900 yazıyo fiyat normal alınabilir hayırlısı olsun:)

anilcoluk
22-11-2011, 11:50
Bu arada kasko plaka falan ne kadar ekstra masrafı oldu seninkinin

kaska bana bıraz ucuz cıktı cunku dıger arabamda kı kaskoyu buna gecırdım az bır fark odeyerek. plaka masrafını onlar oduyor zaten. sana dun aksam soylemeyı unuttum trafık sıgortasını yapıomusunuz dıye mutlaka sor cunku bana basta yapıyoruz dedıler sonra sıze aıt dedıler bosuna 200 lıra cıvarı bı para verdım.

anilcoluk
22-11-2011, 11:51
zaten sitede 45900 yazıyo fiyat normal alınabilir hayırlısı olsun:)

levent ben alırken 47,100 tl di 46,500 zor aldım. cok fazla ındırım yapmıolar.

barbar55
22-11-2011, 11:57
Body kit jant esp hepsi var 45' e fiyat iyi bence de. Keşke verseler bayan arayacağım dedi ama bakalım. Bir de şimdi 55 HH plaka bulmam lazım:D. (Hakan Hatice):D

LEWİS_16
22-11-2011, 11:59
levent ben alırken 47,100 tl di 46,500 zor aldım. cok fazla ındırım yapmıolar.araçlarda yeni kampanya yaptı seat indirim uyguladı güncellendi fiyatlar siteye bakabilirsin 44100 olan 1.4 tsı 42.900 e düştü fr da aynı şkilde 45.900 e düştü...

anilcoluk
22-11-2011, 11:59
araçlarda yeni kampanya yaptı seat indirim uyguladı güncellendi fiyatlar siteye bakabilirsin 44100 olan 1.4 tsı 42.900 e düştü fr da aynı şkilde 45.900 e düştü...

biliorum kardesım ama o 45,900 u 45 lıraya cekmek zor onu demek ıstedım :)

LEWİS_16
22-11-2011, 12:04
biliorum kardesım ama o 45,900 u 45 lıraya cekmek zor onu demek ıstedım :)orası öyle :) ama 45 liraya bursa doğuşotoda bırakırlar diye düşünüyorum bu arada aracın sunroof lusu bursada var aldığım bilgiye göre 47 binlira diyolar bilginiz olsun...

barbar55
22-11-2011, 12:06
biliorum kardesım ama o 45,900 u 45 lıraya cekmek zor onu demek ıstedım :)

Yaşınız kaç bir bilsem ona göre hitap edicem.:D

Abicim hevesi mi kırma verirler de:D Daha yay, film kol dayama alcaz

LEWİS_16
22-11-2011, 12:08
Yaşınız kaç bir bilsem ona göre hitap edicem.:D

Abicim hevesi mi kırma verirler de:D Daha yay, film kol dayama alcazfr bile koymamışlarmı kol dayyama ne çakal bunlar ya... ben 45 bine bırakırlar diyorum:)

anilcoluk
22-11-2011, 12:13
fr bile koymamışlarmı kol dayyama ne çakal bunlar ya... ben 45 bine bırakırlar diyorum:)

FR da kol dayama yok ben 600 lıra verdım aldım :)

LEWİS_16
22-11-2011, 12:14
FR da kol dayama yok ben 600 lıra verdım aldım :) o kadar doldurmuşlar aracı yine kaçırcak bişey bulmuşlar helala olsun:)

anilcoluk
22-11-2011, 12:15
o kadar doldurmuşlar aracı yine kaçırcak bişey bulmuşlar helala olsun:)

aynen oyle zaten hıcbır zaman hersey tam olmaz :)

LEWİS_16
22-11-2011, 12:18
aynen oyle zaten hıcbır zaman hersey tam olmaz :)aynen:)

barbar55
22-11-2011, 12:26
Aradı şimdi ayak bacak 45 e bırakıyoruz dedi.

LEWİS_16
22-11-2011, 12:30
Aradı şimdi ayak bacak 45 e bırakıyoruz dedi.ben demiştim:) hayırlı uğurlu olsun inşallah::)

barbar55
22-11-2011, 12:37
ben demiştim:) hayırlı uğurlu olsun inşallah::)

Bakalım hayırlısı uğraşıyoruz.

Sinan
22-11-2011, 12:40
hayırlı olsun inşallah :)

Serkan JR
22-11-2011, 16:23
Hadi hayırlısı.. Al da ıslatalım şunu ya :)

İlkan
22-11-2011, 16:56
Hayırlı olsun valla fiyatlar cok garip geliyor 1 sene olmadı 1.6tdı cr 42.000 almıstık vaybe, hayırlsı olsun gönlüne göre...

ERC
24-11-2011, 00:51
bende bugün fr mı geçsem diye düşündüm ama güncel arabaya biniceim en fazla 12ay belkide 9 ay ağustostada gelebilir yeni kasa o yüzden binmeye devam bi 9ay daha en iiysi dayanmak

barbar55
24-11-2011, 00:54
bende bugün fr mı geçsem diye düşündüm ama güncel arabaya biniceim en fazla 12ay belkide 9 ay ağustostada gelebilir yeni kasa o yüzden binmeye devam bi 9ay daha en iiysi dayanmak

Peki bana bi akıl ver. Ben alayım mı?. Leon aşkıyla yanıp tutuşuyorum. Kredi çekecem.
Düşünüyorum yeni leon düz haliyle en az 50 bin olacak. Bu donanımı alamayacağım. Fr ı alacağım ben galiba haftasonu gidiyorum bakalım

İlkan
24-11-2011, 01:09
Valla şöyle birşeyde var, en gec 1 yada 1.5 yıla yeni kasa gelicek o yüzden böyle yüksek rakamları verip pişman olmakta var.
Tamam şimdiki seçimler arasında 1.4 fr güzel donanıma sahip ama 1 yıl sonra sonucta oda eski olucak.
Ben suanda alacak olsam 45 vermem leona. :)

barbar55
24-11-2011, 01:18
Valla şöyle birşeyde var, en gec 1 yada 1.5 yıla yeni kasa gelicek o yüzden böyle yüksek rakamları verip pişman olmakta var.
Tamam şimdiki seçimler arasında 1.4 fr güzel donanıma sahip ama 1 yıl sonra sonucta oda eski olucak.
Ben suanda alacak olsam 45 vermem leona. :)

Ama bakıyorum hiç bir araba araba yokki 50 binden aşağı olsun. O 36 bine sıfır araçlar eskide kaldı gibi geliyor.

barbar55
24-11-2011, 01:25
Bugün kia ceed bile 49 olmuş leon 45 e alınmaz diyorsun. Bu kasa bu donanımlı en az 50 alınır alıcam. alıyorum:D

İlkan
24-11-2011, 01:38
ilk mesajdada dediğim gibi sen kararını verdiysen hayırlısı olsun,gönlüne göre hocam ben kendi fikrimi belirttim.
45bin ciddi büyük bir para yada 50bin, 1.4 manuel benzinli bir araca vermek bence hele 1 yıl içinde eski kasa olucak bir araca mantıklı değil.

mayham85
24-11-2011, 07:36
kasa degisme mevzusuna pek takilmayin abicim yeni kasalarin ilk gelenlerin ariza orani her zaman yuksek olur. bir modelin en keyifle binilecek versiyonu kasa degismeden hemen once satilanlari :)

bence de fiyat uygun al keyfine bak opelci arkadasina tur attir kendine gelsn sonra :)

bu arada sana donemedim kusura bakma benim leon artik tarsus lu haftaya 33 plaka olucak :) her seyde hayir vardir daha iyisini aliyorsun allah kaza bela vermesin.

barbar55
24-11-2011, 11:18
kasa degisme mevzusuna pek takilmayin abicim yeni kasalarin ilk gelenlerin ariza orani her zaman yuksek olur. bir modelin en keyifle binilecek versiyonu kasa degismeden hemen once satilanlari :)

bence de fiyat uygun al keyfine bak opelci arkadasina tur attir kendine gelsn sonra :)

bu arada sana donemedim kusura bakma benim leon artik tarsus lu haftaya 33 plaka olucak :) her seyde hayir vardir daha iyisini aliyorsun allah kaza bela vermesin.

Çok teşekkürler inşallah olacak gibi bakalım:D
Araba için ise bu sitedeki arkadaşlık çok güzel. Site içinden bir olarak buradan araba almak isterim ancak babamı kandıramıyorum illa da sıfır alacaz diyor. Hayırlısı olsun bakalım

Mustafa
24-11-2011, 12:05
Hayırlı olsun almışsınızdır inşallah. :]

Bu arada hakkatten bu seneki fiyat artışı benide şaşırttı. Nisan'da 37.250'ye almıştım 1.2 TSI'ı şimdi 43 yazmışlar. :blink:

LEWİS_16
24-11-2011, 12:21
Yenİ Çikacak leon 50 bİnden aŞaĞi olmaz o yÜsden takilma bunlara bence doĞru seÇİm yapiyosun..

blade038
24-11-2011, 12:57
yeni çıakcak leon hiç sanmıyorum ki bundan güzel, dolu, ve uygun olsun. 2. el piyasası daha da artacak benden demesi..

mayham85
24-11-2011, 13:21
Çok teşekkürler inşallah olacak gibi bakalım:D
Araba için ise bu sitedeki arkadaşlık çok güzel. Site içinden bir olarak buradan araba almak isterim ancak babamı kandıramıyorum illa da sıfır alacaz diyor. Hayırlısı olsun bakalım

takilma sifir her zaman sifirdir.

ERC
27-11-2011, 02:29
Peki bana bi akıl ver. Ben alayım mı?. Leon aşkıyla yanıp tutuşuyorum. Kredi çekecem.
Düşünüyorum yeni leon düz haliyle en az 50 bin olacak. Bu donanımı alamayacağım. Fr ı alacağım ben galiba haftasonu gidiyorum bakalım

valla 45bine ben baktım böyle bir araç zaten yok şeytan dürttü geçiyimmi dedim pazarlık vs. ettim 45 e indirdim bende sora bi araştırdım 2013 modeller yeni kasa giricekmiş bu arabalar ağustosta gelse 9 ay al güncel kasaya binicem ocakta gelse 12 ay dedim beklerim hiç değilse 6 sene araba derdim olmaz güncel kasa kullanırım diye düşünüyorıum ben.ayrıca herhangi bir sorun olmaz yeni kasada neden olmaz çünkü motorları sabit yine bir tek kasa farklı yoksa yine tsi tdi gelecek.ayrıca yeni kasa yı 50binden verirlerse ... satarlar golf 42binden başlıo en donanımlısı olan hıghline 51 bin düz vitesi geçip leona 51 bin fiyat çekerlerse hiç kimse almaz ben leonu almadan önce a3 le 30 küsür bin golfle 8 bin oynuodu aynı motor die leonu tercih ettim aynı para olsa tabiki golf ü tercih ederdim.yani burda konuşulanlar gibi yeni kasanın fiyatı uçacak ikinci elde ucacak die birşey yok aracların eni sonu belli ederi belli en önemlisi pazar belli türkiyede vw ile seat aynı fiyatken çogu kişinin vw alıcağı bilinmekte zaten euro fırladı diye otomotiv şirketleri çok rahatsız çünkü fiyatlar aşırı arttı talep düştü önümüz kriz bekleyin o dolara müdahale edilip düşünce 1.70 lere dolar alın o parayla 1sene sorada üstüne paranız olur.anlıyorum heves takılmıs bir kere alıncak ama o sabretseniz daha güzel

LEWİS_16
27-11-2011, 10:14
valla 45bine ben baktım böyle bir araç zaten yok şeytan dürttü geçiyimmi dedim pazarlık vs. ettim 45 e indirdim bende sora bi araştırdım 2013 modeller yeni kasa giricekmiş bu arabalar ağustosta gelse 9 ay al güncel kasaya binicem ocakta gelse 12 ay dedim beklerim hiç değilse 6 sene araba derdim olmaz güncel kasa kullanırım diye düşünüyorıum ben.ayrıca herhangi bir sorun olmaz yeni kasada neden olmaz çünkü motorları sabit yine bir tek kasa farklı yoksa yine tsi tdi gelecek.ayrıca yeni kasa yı 50binden verirlerse ... satarlar golf 42binden başlıo en donanımlısı olan hıghline 51 bin düz vitesi geçip leona 51 bin fiyat çekerlerse hiç kimse almaz ben leonu almadan önce a3 le 30 küsür bin golfle 8 bin oynuodu aynı motor die leonu tercih ettim aynı para olsa tabiki golf ü tercih ederdim.yani burda konuşulanlar gibi yeni kasanın fiyatı uçacak ikinci elde ucacak die birşey yok aracların eni sonu belli ederi belli en önemlisi pazar belli türkiyede vw ile seat aynı fiyatken çogu kişinin vw alıcağı bilinmekte zaten euro fırladı diye otomotiv şirketleri çok rahatsız çünkü fiyatlar aşırı arttı talep düştü önümüz kriz bekleyin o dolara müdahale edilip düşünce 1.70 lere dolar alın o parayla 1sene sorada üstüne paranız olur.anlıyorum heves takılmıs bir kere alıncak ama o sabretseniz daha güzel şunu söyliyeyim öncelkle golf midline 1.6 hala 38.500 den başlayan fiyatla satılıyo yani leondan ucuz neden almıyo leon alanlar golf... şuanki güncel golf kalite olarak iyi olabilir ama leonun tasarımının yanından bile geçemez...benim bütçem a3 de scirocco yada yetiyodu ama ben gittm leonn aldım zevk meselesi benim aracıma bakan bi daha bakıyo diğer arçlara değişmem bir jant bir cupra tampon koyup basıyosun senden dahah gösterişlisi olmuyo leon başka bir araç bu kADAR kötülemeyin saygılar...:9

cagdas
27-11-2011, 10:26
istanbul Aygüvde cam tavanlı var 46000 nakite alırsın

ERC
27-11-2011, 17:00
şunu söyliyeyim öncelkle golf midline 1.6 hala 38.500 den başlayan fiyatla satılıyo yani leondan ucuz neden almıyo leon alanlar golf... şuanki güncel golf kalite olarak iyi olabilir ama leonun tasarımının yanından bile geçemez...benim bütçem a3 de scirocco yada yetiyodu ama ben gittm leonn aldım zevk meselesi benim aracıma bakan bi daha bakıyo diğer arçlara değişmem bir jant bir cupra tampon koyup basıyosun senden dahah gösterişlisi olmuyo leon başka bir araç bu kADAR kötülemeyin saygılar...:9
kötülediğim yok aracı sadece şeffaf bakabiliyorum olaylara ben aracı kötülediğimde yok ama belli başlı gerçekler var ben 1.6sından bahsetmiyorum golfle leonun denk motorundan bahsetmekteyim bu bütce yetme meseleside değil yetebilir yetmeyedebilir benim söylediğim ayrı birşey leonu golften pahalı yapamazlar çünkü seat daha kendini kanıtlayabilmiş bir marka değil çoğu kişi halen seata okadar para verilmez diye bilip bilmeden atıp tutmakta daha türk milletininz gözünde oturmuş bir araç değil bu yüzdende o fiyatlara gitmez.

barbar55
27-11-2011, 19:17
Tartışmayın aldım ben aracı 1 aya çıkışa hazır oluyor inşallah:D

ERC
27-11-2011, 20:25
hayırlı olsun Allah kazasız belasız iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.bu fiyata alınabilcek en iyi arabayı aldınız

barbar55
27-11-2011, 20:52
hayırlı olsun Allah kazasız belasız iyi günlerde kullanmayı nasip etsin.bu fiyata alınabilcek en iyi arabayı aldınız

Teşekkürler:D

Daywalker
27-11-2011, 23:25
Hayırlı olsun dostum. Allah tabanini düz bastırsın.

mayham85
28-11-2011, 09:27
şunu söyliyeyim öncelkle golf midline 1.6 hala 38.500 den başlayan fiyatla satılıyo yani leondan ucuz neden almıyo leon alanlar golf... şuanki güncel golf kalite olarak iyi olabilir ama leonun tasarımının yanından bile geçemez...benim bütçem a3 de scirocco yada yetiyodu ama ben gittm leonn aldım zevk meselesi benim aracıma bakan bi daha bakıyo diğer arçlara değişmem bir jant bir cupra tampon koyup basıyosun senden dahah gösterişlisi olmuyo leon başka bir araç bu kADAR kötülemeyin saygılar...:9

mk6 da midline diye bor donanim yok o dedigidne 1.6 trendline ek olarakta 1 yilda satilan tum motor donanim secenekleri ile beraber toplam leon sayisindan daha fazla 1 yilda sadece 1.6 motorlu trendline golf satilmistir bu ulkede.

kötülediğim yok aracı sadece şeffaf bakabiliyorum olaylara ben aracı kötülediğimde yok ama belli başlı gerçekler var ben 1.6sından bahsetmiyorum golfle leonun denk motorundan bahsetmekteyim bu bütce yetme meseleside değil yetebilir yetmeyedebilir benim söylediğim ayrı birşey leonu golften pahalı yapamazlar çünkü seat daha kendini kanıtlayabilmiş bir marka değil çoğu kişi halen seata okadar para verilmez diye bilip bilmeden atıp tutmakta daha türk milletininz gözünde oturmuş bir araç değil bu yüzdende o fiyatlara gitmez.

Seat suan ederine satiliyor zaten o eder icin tasarlanmis en basindan beri ne kadar ekmek o kadar koftedir fiyatin ne ise malinda odur otomotiv pazarinda.

Ford focusu golf ayarina getirmeye calisti suan golfle ayni paraya focus satiyorlar forumalri acin bakin millet forda sovuyor ama kimse de demiyor kalite artti bedelini bu sekilde oduyrosun diye ki muazzam kalite artisi var eski kasa focusla yenisi arasinda. sonucta hic bir uretici hic bir detayi donanimi kalite ozelligini babasinin hayrina vermez adamlarin ana amaci zaten para kazanmak kazancindan neden feragat etsin.

LEWİS_16
28-11-2011, 11:02
mk6 da midline diye bor donanim yok o dedigidne 1.6 trendline ek olarakta 1 yilda satilan tum motor donanim secenekleri ile beraber toplam leon sayisindan daha fazla 1 yilda sadece 1.6 motorlu trendline golf satilmistir bu ulkede.

Seat suan ederine satiliyor zaten o eder icin tasarlanmis en basindan beri ne kadar ekmek o kadar koftedir fiyatin ne ise malinda odur otomotiv pazarinda.

Ford focusu golf ayarina getirmeye calisti suan golfle ayni paraya focus satiyorlar forumalri acin bakin millet forda sovuyor ama kimse de demiyor kalite artti bedelini bu sekilde oduyrosun diye ki muazzam kalite artisi var eski kasa focusla yenisi arasinda. sonucta hic bir uretici hic bir detayi donanimi kalite ozelligini babasinin hayrina vermez adamlarin ana amaci zaten para kazanmak kazancindan neden feragat etsin.trendline var ewet doğru yanlış yazmışım fakat sen konuyu anlamadın sanırım emre 1.6 golf leondan çok satmıştır diyosun ben az satmıştır demiyorumki .bi arkadaş dediki aynı fiyat olsa golfle bende dahil herkes golf alırdı diyor bende şuan golf 1.6 leondan daha ucuz diyorum neden leon alanlar golf almıyor diyorum çünkü golfün tasarımı kuusura bakmayın mütavazi hiç olamıcam leon 6 yıllık kasa olmasına rağmen yanına yaklaşamaz ...ve şu tabiri dikkat ediyorum her seferinde söylüyosunuz leon için özellikle ne kadar ekmek o kadar köfte ne alaka leon golf fiyatında bi araç şuan golfede aynı ekmeği veriyosun leonada golf size ve bi çok kişye göre kaliteliyken leon o kadar köfte yani kötümü oluoyo bu ifade yanlış bi kere başka ifade kullanın anlıyayım saygılar....

mayham85
28-11-2011, 18:23
trendline var ewet doğru yanlış yazmışım fakat sen konuyu anlamadın sanırım emre 1.6 golf leondan çok satmıştır diyosun ben az satmıştır demiyorumki .bi arkadaş dediki aynı fiyat olsa golfle bende dahil herkes golf alırdı diyor bende şuan golf 1.6 leondan daha ucuz diyorum neden leon alanlar golf almıyor diyorum çünkü golfün tasarımı kuusura bakmayın mütavazi hiç olamıcam leon 6 yıllık kasa olmasına rağmen yanına yaklaşamaz ...ve şu tabiri dikkat ediyorum her seferinde söylüyosunuz leon için özellikle ne kadar ekmek o kadar köfte ne alaka leon golf fiyatında bi araç şuan golfede aynı ekmeği veriyosun leonada golf size ve bi çok kişye göre kaliteliyken leon o kadar köfte yani kötümü oluoyo bu ifade yanlış bi kere başka ifade kullanın anlıyayım saygılar....

valla levent tasarim sence yaklasamaz ama bence daha iyi bu tartisilacak konu degil kisinin sahsi begenisine kalmis bir sey bu yuzden ayni para olsa kimse onu olmaz gibi bir sey yok.

gelelim ne kadar ekmek o kadar koftesine. daha once defalarca yazdim neleri eksik diye tekrar tekrar yazmiyorum. bir mali aliyorsun bu digerinden daha ucuz ama neden daha ucuz? bu leonun sasesi almanyada uretilmiyormu motorda orada uretilmiyormu ab uyesi ispanyada ab standartlarinda iscilik maliyetleri ile uretilmiyormu evet. digerinden %25 nasil daha ucuz olur buda malin bir cok yerinden kisarsin o sekilde olur. ne yapior adam daha ucuz uretim kalitesi kullaniyor daha ozensiz iscilik kullaniliyor digerine fazladan ekledigi cok goze batmayan baxzi detaylari digerinden cikartiyor birine koydugu yalitimi digerine koymuyor gibi. soyle dusun bir ibiza ile leon un yalitimi donanimi malzemesi bir degil niye ibiza leondan ucuz bir tercih olmasi icin tasarlaniyor olay bundan ibaret.

ERC
28-11-2011, 18:44
Bence kendi arabalarımız diye at gözlüğü takmamalıyız ortada gerçekler net olarak gözükmektedir leon golfü a3 ü tasarım olarak karşılaştırırz hatta her aracı fakat golf leondan bariz kaliteli bir araç a3te öyle şıklık göreceli bir kavram ben bu aracı almadan önce a3 alıcaktım 70bin tl ye düz vites sportback donanımlısını indirim yaptıralım tanıdık vasıtasıyla derken konuştuk düz vites alıcaksan git leon tsi çıkardı onu al arada 33bin oynuyor o parayada başka araba alırsın dedi ama tabiki a3 ten kalite olarak düşük yol lastik sesi alır iç malzemesi kaliteli değildir vs.die bende hak verdim arada bir araba parası fark var die leon aldım ama karşılaştırılan ve üstüne çıkardığınız arablar seat markasının babasıdr vw dir.bence kullanmak gerekli binmek gerekli bi golfun iç döşeme kalitesine bakın birde golfün.golf leondanda ucuz değil.1.6 motor tsi den zaten pahalı olamaz siz golfün tsi ile leon tsi ni karşılaştırmalısınz arabalarımız kalitesiz değil tabiki okadarda ama bi kııyaslıcamız arabalar golf vs.olamaz kalite konusunda skodayla kıyaslayabilrsiniz ama skodanında içine falan baktım çok kaliteli

LEWİS_16
28-11-2011, 20:53
golfte kullandım a3 te sriccoda bmv 3.20 de audi Q5 te kullandım remaulttada fabrikasında deneme test şoförüydüm 3 yıl boyunca ne kadar kaliteli kalitesiz çok çok iyi bildiğime inanıyorum araçları yol sesi tıkırtı sesi bunları duyarak test ediyoduk araçları benim leondan ne yol sesi ne tıkırtı gelmiyo demekki buda benim şansım ama ben sizin yerinizde olsam bu kalitesizliği kullandığım araçta düşünsem bir dakika elimde tutmam gider golf alırım ki yunus yapmış ... benim düşüncem bu at gözzlüğüylede bakmıyorum bundan önceki aracımda golf 4 tü zaten ve şunuda unutmayın bence leonu golf 6 ile değil 5 ile kıyaslayın en son golf çıktı ve yeni leon çıktğında tekrar golf 6 ile kıyaslarız:) diyor saygılar sunuyorum..:)

hsn003
28-11-2011, 21:37
hayırlı olsunn LEON'un.. iyi günlerde kullan..

barbar55
28-11-2011, 23:10
hayırlı olsunn LEON'un.. iyi günlerde kullan..
Teşekkürler

EAGLE01
28-11-2011, 23:21
golfte kullandım a3 te sriccoda bmv 3.20 de audi Q5 te kullandım remaulttada fabrikasında deneme test şoförüydüm 3 yıl boyunca ne kadar kaliteli kalitesiz çok çok iyi bildiğime inanıyorum araçları yol sesi tıkırtı sesi bunları duyarak test ediyoduk araçları benim leondan ne yol sesi ne tıkırtı gelmiyo demekki buda benim şansım ama ben sizin yerinizde olsam bu kalitesizliği kullandığım araçta düşünsem bir dakika elimde tutmam gider golf alırım ki yunus yapmış ... benim düşüncem bu at gözzlüğüylede bakmıyorum bundan önceki aracımda golf 4 tü zaten ve şunuda unutmayın bence leonu golf 6 ile değil 5 ile kıyaslayın en son golf çıktı ve yeni leon çıktğında tekrar golf 6 ile kıyaslarız:) diyor saygılar sunuyorum..:)

hocam yeni leonu golf 7'yle kıyaslayacakmışız galiba :)

LEWİS_16
29-11-2011, 09:55
hocam yeni leonu golf 7'yle kıyaslayacakmışız galiba :)öyle yapalım o zaman:) yani yeni leon golf 7 çıkmadan bile karşılaştırılabiliyosa diyecek söz yok herşey ortada:)

ERC
29-11-2011, 15:36

nie bukadar sinirlendinz anlamadım:)ama ben 4senedir bu araca biniyorum kaç bin km yol yapmışım herşeyini görmüşüm etmişim konu çok sapıo ama benim aracım yol seside alıyo kapılardanda ses yapıyo iç malzemesi 98 ford ka ile aynı nerdeyse:)içini de malzeme kalitesinide işciliğinide beğenmiyorum ama kullanımını donanımı seviyorum yol tutuşunu seviyorum dış dizaynını seviyorum vs.bu bnm düşünem arabadan işcilik kalite bazında şikayetim var motorsal mekanik değil hangi araca nekadar bindiniz bilmiyorum neysede önemli değil bu benm düşüncem oda sizin saygı duyalım

LEWİS_16
29-11-2011, 19:50
nie bukadar sinirlendinz anlamadım:)ama ben 4senedir bu araca biniyorum kaç bin km yol yapmışım herşeyini görmüşüm etmişim konu çok sapıo ama benim aracım yol seside alıyo kapılardanda ses yapıyo iç malzemesi 98 ford ka ile aynı nerdeyse:)içini de malzeme kalitesinide işciliğinide beğenmiyorum ama kullanımını donanımı seviyorum yol tutuşunu seviyorum dış dizaynını seviyorum vs.bu bnm düşünem arabadan işcilik kalite bazında şikayetim var motorsal mekanik değil hangi araca nekadar bindiniz bilmiyorum neysede önemli değil bu benm düşüncem oda sizin saygı duyalım2011 iç tasarımı çok farklı bende iç tasarımı hiç sewmiyodum amam makyaj olayı almamı sağladı leonu:) artı tsı da gelince tam oldu:)

ERC
29-11-2011, 22:14
2009 2010 makyajlı olanlarınki yine pek güzel değil ama 2011 2012 de baya toparlamışlar hatta bizdeki orta ve kapı da olan o saçma konsol rengini siyah yapmaları bizdeki kalitesiz duran görüntüyü 0 a indirgemiş.geçen 33bin verdiler bnm arabaya ne alıyım ne alıyım die düşndüm gittim fr ı gördüm çok beğendim arkasını bi-xenon sunroof 15 bin vericektim üstüne sonra dedim bi 3 4 sene daha manuel yorar çogu arabyla beraber kasada değiştircekmiş yenisine bakıyım dedim ama fr ın içi direksiyonuna özellikle bittim.iç döşemesi düşündürücü çabuk krlenicek birenk koymuşlar beyaz olmamlıydı evde bide honda var bej döşeme in bin koltuklar boyanıo kıyafetlerden

LEWİS_16
30-11-2011, 11:34
2009 2010 makyajlı olanlarınki yine pek güzel değil ama 2011 2012 de baya toparlamışlar hatta bizdeki orta ve kapı da olan o saçma konsol rengini siyah yapmaları bizdeki kalitesiz duran görüntüyü 0 a indirgemiş.geçen 33bin verdiler bnm arabaya ne alıyım ne alıyım die düşndüm gittim fr ı gördüm çok beğendim arkasını bi-xenon sunroof 15 bin vericektim üstüne sonra dedim bi 3 4 sene daha manuel yorar çogu arabyla beraber kasada değiştircekmiş yenisine bakıyım dedim ama fr ın içi direksiyonuna özellikle bittim.iç döşemesi düşündürücü çabuk krlenicek birenk koymuşlar beyaz olmamlıydı evde bide honda var bej döşeme in bin koltuklar boyanıo kıyafetlerden gÖrÜŞlerİne katilioyorum dÖŞeme rengİ tek sikintisi fr aracin...

Oguzhan
25-12-2011, 21:57
Merhaba ben perşembe günü FR aldım sunroof lu ve metalik beyaz renk. 1 aydır dolaşmadığım firma kalmadı evde heryer fiyat teklifi tam Reno Megane alıyordum iyiki almamışım boş arabaya 50 bin veriyordum,neyse arkadaşın arabası Doğuşta serviste bakımdaydı almaya gittik onu beklerken Seat a girdim dizel leon satın aldım 2011 kalan bi araç vardı 48700 e anlaştık satıcı bayan kapıda beni uğurlarken FR a baktım çok iyiymiş dedim ama çok pahalıdır dedim bayana yoo dedi aldığınızdan 1000 tl ucuza verebiliriz dedi, spor koltuklar alcantara deri esp+xds diye yeni bir sistem lastik basınç far yağmur bilmem ne sensörleri bluetoot inanılmaz direksyon sunroof metalik beyaz saydıda saydı ya dedim eminmisiniz evet dedi şu an Sunroof lu tek araç dedi tabi bende dizel falan dururmuyum zaten senede max 15 binkm yapıyorum senede 750 lira avantaj için bu donanım kasa sonuçta satın aldım.
arabayı tescil ve vergiden dolayı ocak 2 de alıcam telefon açıp fiyat arttı falan diycek diye acayip tırsıyorum ama beklemekten başka çare yok.Birde bazı arkadaşlar kasa falan değişecek falan değişecek diyor tüm C segmenti 2013 senesinde kasa değiştircek bilginize ve yeni kasalarda bu donanım en az 7000 bin tl fazla olacak bakınız Ford focus Opel Astra.Saygılar.

KEN
25-12-2011, 22:09
Merhaba ben perşembe günü FR aldım sunroof lu ve metalik beyaz renk. 1 aydır dolaşmadığım firma kalmadı evde heryer fiyat teklifi tam Reno Megane alıyordum iyiki almamışım boş arabaya 50 bin veriyordum,neyse arkadaşın arabası Doğuşta serviste bakımdaydı almaya gittik onu beklerken Seat a girdim dizel leon satın aldım 2011 kalan bi araç vardı 48700 e anlaştık satıcı bayan kapıda beni uğurlarken FR a baktım çok iyiymiş dedim ama çok pahalıdır dedim bayana yoo dedi aldığınızdan 1000 tl ucuza verebiliriz dedi, spor koltuklar alcantara deri esp+xds diye yeni bir sistem lastik basınç far yağmur bilmem ne sensörleri bluetoot inanılmaz direksyon sunroof metalik beyaz saydıda saydı ya dedim eminmisiniz evet dedi şu an Sunroof lu tek araç dedi tabi bende dizel falan dururmuyum zaten senede max 15 binkm yapıyorum senede 750 lira avantaj için bu donanım kasa sonuçta satın aldım.
arabayı tescil ve vergiden dolayı ocak 2 de alıcam telefon açıp fiyat arttı falan diycek diye acayip tırsıyorum ama beklemekten başka çare yok.Birde bazı arkadaşlar kasa falan değişecek falan değişecek diyor tüm C segmenti 2013 senesinde kasa değiştircek bilginize ve yeni kasalarda bu donanım en az 7000 bin tl fazla olacak bakınız Ford focus Opel Astra.Saygılar.

hayırlı olsun güle güle kullanın.

barbar55
25-12-2011, 22:59

Hayırlı olsun ben alalı 1 ay olacak haftaya artık çatlıyorum. Ben de sunroof yok bekleyemedim aldım.
Son 1 hafta kaldı ama dayanamıyorum. Kafayı yicem

melil
27-12-2011, 14:29
fr almanıza sevindim gerçekten değer bi araba kazasız günler dilerim ama su fr larda esp standart diyor ya ve esp düğmesi iptal olmusya bunu bir türlü anlayamadım

barbar55
27-12-2011, 14:39
fr almanıza sevindim gerçekten değer bi araba kazasız günler dilerim ama su fr larda esp standart diyor ya ve esp düğmesi iptal olmusya bunu bir türlü anlayamadım

Evet esp düğmesi iptal olmuş galiba. Ancak esp standartmış. bir arkadaş bunu paylaşmıştı. Galiba servise de sormuştu.

Cevap ne geldi hatırlamıyorum ama esp vardır değil mi? Kandırmasınlar bizi:D

melil
27-12-2011, 14:43
Evet esp düğmesi iptal olmuş galiba. Ancak esp standartmış. bir arkadaş bunu paylaşmıştı. Galiba servise de sormuştu.

Cevap ne geldi hatırlamıyorum ama esp vardır değil mi? Kandırmasınlar bizi:D

o arkadaş benim iyi hatırladınız servis esp var standart dedi esp düğmes yerine asc düğmesi iptal tusu koymuslar sizinde arastırma sansınız varsa fr sahiplerininde aklında soru işareti kalmamış olur

esp devreyegirdiğinde nerden anlıycaz ekranda bir ibare varmı bilmiyorum patinaj yapınca ekranda kayan araba ikazı cıkıyor ama

dediğiniz gibi espli diye insanları kandırmazlar sanırım çünki sitesinde donanım ların altında doğuş oto donanımı değişitirme hakkını saklı tutar diye söylüyor yani kaldırdılarsa bile haberimiz olmamıştır:D
şaka biyana iyi bişi değil tabi bu böyle olursa

melil
27-12-2011, 14:56
o arkadaş benim iyi hatırladınız servis esp var standart dedi esp düğmes yerine asc düğmesi iptal tusu koymuslar sizinde arastırma sansınız varsa fr sahiplerininde aklında soru işareti kalmamış olur

esp devreyegirdiğinde nerden anlıycaz ekranda bir ibare varmı bilmiyorum patinaj yapınca ekranda kayan araba ikazı cıkıyor ama

dediğiniz gibi espli diye insanları kandırmazlar sanırım çünki sitesinde donanım ların altında doğuş oto donanımı değişitirme hakkını saklı tutar diye söylüyor yani kaldırdılarsa bile haberimiz olmamıştır:D
şaka biyana iyi bişi değil tabi bu böyle olursa

bu esp konusu yeni fr sahibi olucakların ve olmusların açısından bence cok önemli 100% bir sonuç lazım...

barbar55
27-12-2011, 15:26
bu esp konusu yeni fr sahibi olucakların ve olmusların açısından bence cok önemli 100% bir sonuç lazım...

Bu cumartesi arabayı almaya gidiyorum ayrıntılı bir şekilde soracağım o zaman.

Bir de ayak yapayım. Hani benim için güvenlik önemli yoksa esp ben taktrımak istiyorum falan diye:D

melil
27-12-2011, 15:27
valla kesin şekilde öğrenin bence taktik size kalmış :D

anilcoluk
27-12-2011, 16:06
hakan arabayı aldıktan sonra gel hemen boya korumasını yapalım

barbar55
27-12-2011, 17:13
hakan arabayı aldıktan sonra gel hemen boya korumasını yapalım

Tamam inşallah en geç 15 güne geleceğim. Heralde bi 15 gün geçse sıkıntı olmaz dimi

melil
27-12-2011, 17:17
Tamam inşallah en geç 15 güne geleceğim. Heralde bi 15 gün geçse sıkıntı olmaz dimi

bende isteremmm :D:D