PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sct Clup üyelerinin Ayricaliği

seydi
07-08-2007, 20:07
sevgili dostlar vede yöneticiler uzun zaman olmamasına rağmen clubümüzde gördüğüm kadarı ile (veya göremediğim kadarı ile) servis, parça fiyatı ,teknik yardım gibi bazı konularda eksiklik görmekteyim(yada görememekteyim)clup olarak x bir yerdeki yetrkili serevisimiz biz clup üyelerine özel indirim uygulaması yapsa,parça ararken öncelik tanınsa vede bunu yaparken kar amacı güdülmeden yapılsa gelen üyeleri üye isimleri ile yada numarsı ile vb yöntemlerle üyeliği tespitinden sonra işlemler yapılmış olsa hem seat larımız adına hem clubümüz adına hoş bir reklam olduğu gibi bu uygulamayı yapacak servis için de iyi bir reklam olmaz mı formun bir bölümünde kendimizi tanıtırken tekstilden kuyumcuya kadar,öğretmenden basın mensubuna kadar birçok çevreden dostlarımız varken ne bir parçacı nede servis sorumlusu veya yetkili bi dosta rastlamadım umarım bu bahsettiğim eksiklik değil benim göremediğim bir konu olarak formlar arasında duruyor.herkeze sevgiler saygılar :) :) :) :)

*Administrator*
07-08-2007, 21:17
Ben bu siteyi 4-5 senedir biliyorum ki zaten beraber kuduk Hakanla yani yardımcı oldum ve çok zaman yöneticilik yaptım, SCT el değiştirdi ve o zamandan 2-4 ay kadar önce RENTEL açıldı ve biz Hakan kardeşimle yani eski sahibi ile siteye üye olanlar için gidip konuştuk bu durumu Doğuşun değil henüz ama RENTEL bayisinin bizim için öncelik ve indirimi var arkadaşlar bunu uzun zaman oldu vurgulamayalı haklısınız. Bu konuda üstümüze düşeni zamanında yaptık şuan fazlası için çalışıyoruz, ama RENTEL bayimizdir ve her türlü imkanı bize sunacağına söz vermiştir gönül rahatlığıyla SCT üyesi olarak gidip ayrıcalığınızı yaşayabilirsiniz...

fultirtil
07-08-2007, 22:10
Bilgilendirme için teşekkürler.

seydi
07-08-2007, 23:15
iliginize teşkkür edserim yazımdada dediğim gibi göremediğimiz bir mesele idi umarım hepimize faydalı olur

aragorn
08-08-2007, 09:46
Arkadaşlar sadece hiç bir şey yapmadan hiç emek vermeden ben üye oldum hani bana indirim hani bana avantaj dememeliyiz bence.. Öncelikle aktif üye sayımız yüzlerle ifade edilsin toplantilarımıza onlarca araba gelsin ki bütün seat bayileri hatta doğuş desin ki "bak burada bir şeyler oluyor".. Ben başından beri bunu savunuyorum ama hep aynı yere gliyoruz sanki herkes şu halden memnun.. Ben zamanında kendi bastığım site tanıtımlarını parklarda gördüğüm seatların sileceklerine takıyordum ama tek başına bi yere kadar..

Demlik__
08-08-2007, 10:00
Arkadaşlar sadece hiç bir şey yapmadan hiç emek vermeden ben üye oldum hani bana indirim hani bana avantaj dememeliyiz bence.. Öncelikle aktif üye sayımız yüzlerle ifade edilsin toplantilarımıza onlarca araba gelsin ki bütün seat bayileri hatta doğuş desin ki "bak burada bir şeyler oluyor".. Ben başından beri bunu savunuyorum ama hep aynı yere gliyoruz sanki herkes şu halden memnun.. Ben zamanında kendi bastığım site tanıtımlarını parklarda gördüğüm seatların sileceklerine takıyordum ama tek başına bi yere kadar..

kesinlikle katılıyorum bu söylediklerine Mert, birlikte bişeyler yapmalıyız ki sende sitenin eskilerindensin gelişim yada gerilemeleri birlikte gördük... artık daha sıkı sarılıp bu işe devam etmek gerek... saymız az dğeil bişeyler yapabiliriz.... ki bunun bizlere mutlaka avantajları olacaktır.:ponder:

Güray
08-08-2007, 10:01
bu yazının altına imzamı atarım..
bu biraz fedakarlık işi.maalesef bir çaba harcamadan hiçbirşey elde edilemiyor.o yüzden biraz daha kalabalık bir grup olmamız lazım ki istediklerimize ulaşabilelim ve yönetim olarak da taleplerimiz daha açık olabilsin..

howercraft
08-08-2007, 12:21

Kesinlikle katılıyorum her yönü ile haklısın daha önce birkaç forumda yönetim olarak Doğuş grubunun bize görüşme yapmak için randevu verdiğini kendileriyle konuştuğumuzu fakat yeni yıl bütçe planlamarı yapıldığı için şu yıl itibari ile büyük maddi imkanlar sunamayacaklarını belirttiklerini ve Doğuşun karşısına çıktığımızdada aktif üye sayısının çok önemli olduğunu sizlere belirtmiştim olay yine dediğim noktaya gelmekte herkes bir şeyler yaparsa sorun olmaz önce bunu özümsemek gerek.Organizasyonlarda en az 30 araba bulunursak kalabalık olursak birşeyleri ispatlayabiliriz,hep yönetimden veya hani ben buraya üyeyim Doğuş grubu bana ne veriyor demekle olmaz,Rentel sağolsun elinden geleni yapıyor fazlası ile ,ayrıca aramızda yedek parça bölümünde Diesel Nickli Mustafa var kendisi Gaziosmanpaşa Seat Aygüv Otodan fakat yeni evlendiği için bu aralar siteye girememekte.Ayrıca son 1-2 aydır aktif olmasalarda Doğuş grubundan birkaç üyemiz var.Bunlarıda belirtmek istedim...

cnrleon
08-08-2007, 13:28
Araçlarimiz Bence Emin Ellerde Rentel Oğuz Abi Sağolsun Cok Ilgili Cok Yakinda Bulusmlarada 30da Olur 40 Da Olur Insaallah Ama Sitedeki Arkadaslarimiz Birzz Yol Problemi Yapior Yani Anadolu Yakasinda Bulusma Olursa Avrupadan Gelmeyenler Avrupada Olursa Anadoludan Gelmeyenler Oluor Ama Bu Sorunuda Kardeslerimizle Insallah Bundan Sonra Cözecegiz

samet
08-08-2007, 13:33
Araçlarimiz Bence Emin Ellerde Rentel Oğuz Abi Sağolsun Cok Ilgili Cok Yakinda Bulusmlarada 30da Olur 40 Da Olur Insaallah Ama Sitedeki Arkadaslarimiz Birzz Yol Problemi Yapior Yani Anadolu Yakasinda Bulusma Olursa Avrupadan Gelmeyenler Avrupada Olursa Anadoludan Gelmeyenler Oluor Ama Bu Sorunuda Kardeslerimizle Insallah Bundan Sonra Cözecegiz
bence de yol sorun olmamalı,maksat bir arada olmak ve birlikte bi şeyler paylaşmak olunca istanbul içerisinde yol sorunu olmamalı.inşallah bundan sonraki günlerde daha dolu daha kalabalık organizasyonlarla bir arada oluruz....

howercraft
08-08-2007, 13:50
Gelen olsun benzin parası olmayana gereken yardımıda yaparız elimizden geldiğince hep birlikte.Hiç sorun değil sonuçta hepimiz insanız yanımızda her an para olmayabiliyor katılmak isteyipte bu durumda olanlar bize söylesinler bunda ayıp veya gocunulucak bişey yok yeterki gelmek istesin kardeşlerimiz.Her sorunun üstesinden geliriz...

samet
08-08-2007, 13:52
her derde deva SCT...:D

atakan
08-08-2007, 14:16
Gelen olsun benzin parası olmayana gereken yardımıda yaparız elimizden geldiğince hep birlikte.Hiç sorun değil sonuçta hepimiz insanız yanımızda her an para olmayabiliyor katılmak isteyipte bu durumda olanlar bize söylesinler bunda ayıp veya gocunulucak bişey yok yeterki gelmek istesin kardeşlerimiz.Her sorunun üstesinden geliriz...

+1907:smoke:

cnrleon
08-08-2007, 14:24

SÖYLENECEK SÖYLENMİŞ +1907

eyup_ur
08-08-2007, 15:29
yolu kimse dert etmemeli biz seatçılar için böle şeyler sorun olmamalı herkes ufakta olsa fedakarlık yaparsa ortyaya çok daha ii şeyler çıkabilir herkese saygılar

Analist1
08-08-2007, 17:04
Sitedeki mazim çok eski değil ama, 4.aydan beri taikp ettiğim kadarıyla bu seferki katılımın yüksek olacağı kanaatindeyim...

seydi
08-08-2007, 17:13
farkında olmadan ve tamamen iyi niyetle aslında kanayan bir yaraya parmöak bastığımı vede bu acıdanda güzel sonuçlar çıkacağını görmek beni gerçekten mutlu etti herkeze ilgisinden ve emeğinden dolayı teşekkür ediyorum

samet
08-08-2007, 21:28
Sitedeki mazim çok eski değil ama, 4.aydan beri taikp ettiğim kadarıyla bu seferki katılımın yüksek olacağı kanaatindeyim...
bence de yüksek olacak kim bilir şehir dışından da katılanlar olabilir:wave: :wave:

eyup_ur
08-08-2007, 21:31
hocam bu ima nedir böle iboyla yoksa ............................

samet
08-08-2007, 21:32
bilemiyorummm:D :D

eyup_ur
08-08-2007, 21:34
aman Allahım gözlerime inanamıyorum yoksa yoksa ..................... kelimeler boğazımda düğümleniyor :)

samet
08-08-2007, 21:36
şimdilik sadece beklemedeyim eyüp ve işin içinde tabi ki ibo hemşerimde var;)

eyup_ur
08-08-2007, 21:37
inşallah gelmek nasip olur valla sizi burda görmek çok güzel olurrr kendi adıma çok sevinirim

samet
09-08-2007, 11:08
inşallah gelmek nasip olur valla sizi burda görmek çok güzel olurrr kendi adıma çok sevinirim
inşallah eyüp bizler de orda olmak istiyoruz Allah'dan bi mani çıkmazsa

howercraft
09-08-2007, 12:20
Seydi valla aslına bakarsan katılımlar fena olmuyor normalde mesela geçtiğimiz kış ,Rentelde yapılan mangal organizasyonunda -3 derecelik havaya rağmen 16-17 arabaydık ama o zamandan bu zamana büyüme kaydettik aile olarak buna eş bağlamdada katılımlardada büyüme görmek istiyoruz...

seydi
09-08-2007, 16:53
herhangi bi aksilik olmaz ise elimden geldiğince katılmaya çalışacağım herşeyin biilki vardır dimi buda bizim ilkimiz olacak:-))