PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dünya Seatlilar Selamlaşma Günü

seydi
10-08-2007, 20:16
değerli dostlar 19 ağustos gününü dünya seatlılar selamlaşma günü olarak ilan edelimmi nedersiniz??? Yolda karşılaştığımız tanıdığımız veya tanımadığımız tüm seatlılara selam verelim hem üyelerimizin birbirine nekadar yakın olduğunu görürüz hemde seatlı olmanın ayrıcalığnı yaşarız hoş olmazmı????:) :) :)

samet
10-08-2007, 20:55
güzel fikir neden olmasın:)

Demlik__
10-08-2007, 20:55
niye 19 ağustos :) ben onu merakettim ;)

gkhnkoseoglu
10-08-2007, 21:33

+1905

seydi
10-08-2007, 22:09
30 ağustos da olabilir :-))

howercraft
10-08-2007, 23:09
:) valla ben zaten yolda gördüğüm göz göze gelince azıcık güler yüz gösteren tüm seat kullanıcıları ile diyalog kurmaya çalışıyorum hele bide trafik sıkışıksa bide siteyi anlatıp üye yapıyorum :)

mesutyj0822
10-08-2007, 23:31
harika bir fikir bence saol bence yapmalıyız

patrıot
11-08-2007, 01:15
+1903 her zaman yapalım tarıh onemlı degıl bence

*ACI*
11-08-2007, 07:40
:) valla ben zaten yolda gördüğüm göz göze gelince azıcık güler yüz gösteren tüm seat kullanıcıları ile diyalog kurmaya çalışıyorum hele bide trafik sıkışıksa bide siteyi anlatıp üye yapıyorum :)
bende senin gibi yapıom ama bi gün dayak yemiyek kardeş:D:D:D

Güray
11-08-2007, 12:16
ben de tüm seat kullanıcılarıyla her zaman diyalog kurup sitemizi anlatıyorum,üye olsun ya da olmasın bu oluşumun farkında olması bile yeterli.
ama seydinin dediği gibi böyle bir gün istenirse yapılabilir.bu günün yaratıcısı olarak da bizim namımız yürür.ama sadece kendi aramızda değil bu çok fazlaca koordineli olmak lazım bunun için.dünyadaki tüm seat forum sitelerinde bu konuya yer verdirmek gerekir.bu da biraz zahmetli bir iş..

samet
11-08-2007, 14:12
bende senin gibi yapıom ama bi gün dayak yemiyek kardeş:D:D:D
ben varım ibo:)

dilber
11-08-2007, 15:18
Ben de gordugum seat kullanicilarina sitenin adresini veriyorum.Ve seat kullanmanin ayrıcalik oldugunu ballandira ballandira anlatiyorum.Ama su 19 Agustos olayini 20 Agustos yapsak olmaz mi?? Tek sayilara karsi alerjim var da:)

samet
11-08-2007, 15:24
Ben de gordugum seat kullanicilarina sitenin adresini veriyorum.Ve seat kullanmanin ayrıcalik oldugunu ballandira ballandira anlatiyorum.Ama su 19 Agustos olayini 20 Agustos yapsak olmaz mi?? Tek sayilara karsi alerjim var da:)
teşekkürler,öncelikle ortak bi tarihde uzlaşmak lazım:)

seydi
11-08-2007, 16:05
ben de tüm seat kullanıcılarıyla her zaman diyalog kurup sitemizi anlatıyorum,üye olsun ya da olmasın bu oluşumun farkında olması bile yeterli.
ama seydinin dediği gibi böyle bir gün istenirse yapılabilir.bu günün yaratıcısı olarak da bizim namımız yürür.ama sadece kendi aramızda değil bu çok fazlaca koordineli olmak lazım bunun için.dünyadaki tüm seat forum sitelerinde bu konuya yer verdirmek gerekir.bu da biraz zahmetli bir iş..

by'gry ninde dediği gibi oranize olmak vede her yere adı üstünde dünyaya duyurmak adına 19 ağustos dedim biraz zamana ihtiyacımız olduğnu düşünerek clubümüz adına bir ivme kazanmış vede hızı almışken arayı fazla soğutmadan zamanda kazanmaya ihtiyacımız var bu konuda site yönetimininde tarih kararını vermesini rica ediyorum DİLBER'in istediği de olablir 20 ağustos daha ileri bir zamanda olabilir 1 eylül dibi üyesi olduğum bazı sitelerden sitemizin reklamnı yaptığım ve link bıraktığım için banlanmış olmama rağmen değişik isimlerle tekrar girip ısrarla link bırakmaya devam ediyorum dünya SEAT lılar selamlaşma gününde böyle bir oluşumla duyurarak kutlamak istiyorum .Sayın site yöneticileri tarihi sizin belirlemeniz daha hoş olacak sanıyorum herkeze teşekkür ediyorum

samet
11-08-2007, 16:07
by'gry ninde dediği gibi oranize olmak vede her yere adı üstünde dünyaya duyumak adına 19 ağustos dedim biraz zamana ihtiyacımız olduğnu düşünerek clüğbümüz adına bir ivme kazanmış vede hızı almışken arayı fazla soğutmadan zamanda kazanmaya ihtiyacımız var bu konuda sitew yönetiminize tarih kararını vermesini rica ediyorum DİLBER'in istediği de olablir 20 ağustos daha ileri bir zamanda olabilir 1 eylül dibi üyesi olduğum bazı sitelerden sitemizin reklamnı yaptığım ve link bıraktığım için banlanmış olmama rağmen değişik isimlerle tekrar girip ısrarla link bırakmaya devam ediyorum dünya SEAT lılar selamlaşma gününde böyle bir oluşumla duyuyrarak kutlamak istiyorum .Sayın site yöneticileri tarihi sizin belirlemöeniz daha hoş olacak sanıyorum herkeze teşekkür ediyorum
ısrarlarından ötürü teşekkür ederim.bir an önce dünya seat günü belirlenecektir eminim.

kfy
11-08-2007, 22:55
Zaten yaptığımız bişey.

howercraft
12-08-2007, 13:32
Seydi emek için teşekkürler bunun için en kısa zamanda girişimlerimiz başlayacak ben sloganı buldum uluslararası nitelikte.hatta şu sıralar bir iki ülkenin seat forumlarına göz atmaya başladım...

existaras
12-08-2007, 15:08
değerli dostlar 19 ağustos gününü dünya seatlılar selamlaşma günü olarak ilan edelimmi nedersiniz??? Yolda karşılaştığımız tanıdığımız veya tanımadığımız tüm seatlılara selam verelim hem üyelerimizin birbirine nekadar yakın olduğunu görürüz hemde seatlı olmanın ayrıcalığnı yaşarız hoş olmazmı????:) :) :)

e guzel olur bencede ama bu siteye uye olmayıp da boyle bsyden haberdar olmayanlar icin aslnda basına ,kamuoyuna acıklama yapılmalı bence... ne dersinz ? hem kamuoyundada yankı uyandırmıs oluruz :)

seydi
12-08-2007, 16:33
e guzel olur bencede ama bu siteye uye olmayıp da boyle bsyden haberdar olmayanlar icin aslnda basına ,kamuoyuna acıklama yapılmalı bence... ne dersinz ? hem kamuoyundada yankı uyandırmıs oluruz :)

Bu etkinlik düşüncesi bile bi kamuoyudur bir baın mensubu olarak basını bu konu ile ilgilenip haber yapama gbi bi girişimi olacağını düşüşnmüyorum sadece kendi çabamız ile gerk sitelere link bırakarak gerkese şifahen dostlarımıza tanıdıklarımıza söyleyerek bu olaı genlleşetirebiliriz bazı gruplaral bende iletişime geçtim elimden geldiğince clubümüzün yayagınlaşmasını sağlamaya çalışıyorum.Ayrıca bu günden haberi olmayan ancak yolda giderken bir seatlı tarafından selm alan veya birden fazla selam alan x bir SEAT kullanıcıeninde sonunda durumun ne olduğnu öğrenmek isteyecekdir.aynı zamanda bu gün sayesinde clübümüz üylerinini nekadar çok oldğunu ve nekadar yakınımızda olduklarıı öğrenmiş oluruz diye düşünüyorum herkeze selamlar sevgiler

Güray
12-08-2007, 17:06
yakın zamanda bu düşünceyle ilgili net bir karar ve bunun gerçekleşmesi için bir program oluşturulacaktır.benim şahsi fikrim olarak en kötü ihtimalle denemeye değer bir organizasyonun yöneticisi ve fikir sahipleri oluruz ve reklamımız olur.bununla ilgili olarak yöneticiler haricinde de sizlerden yardım talep edebileceğimizi şimdiden söylemek isterim.ve daha önce unuttuğum bir şey;bu güzel düşünce için teşekkür ederim..

*ACI*
12-08-2007, 17:14
Seydi emek için teşekkürler bunun için en kısa zamanda girişimlerimiz başlayacak ben sloganı buldum uluslararası nitelikte.hatta şu sıralar bir iki ülkenin seat forumlarına göz atmaya başladım...
maşallah yönetim in hızına

seydi
12-08-2007, 18:59
maşallah yönetim in hızına

en az seat kadar hızlılar:) :) :)
asıl ben teşkkür ederim dostlar hepimiz üzerize düşneni yapacağımıza inanıyorum

eyup_ur
12-08-2007, 23:09
Benim için fark etmez her türlü sayıda tarihte bana uyar Seatçılardan hariç kralına gider

seydi
16-08-2007, 12:16
yöneticiler tarih konusunda herhangi bir karara vardılarmı yoksa ilk teklifimde olduğu gibi 19 ağustosmu diyoruz arkadaşlar

OzzzY
16-08-2007, 12:54
Arkadaşlar, bence de çok iyi bir fikir. Ve etrafımda Seat kullanıcısı ola ya da olmayan herkese bahsediyor ve sizin gibi İzmir'de gördüğüm her seat kullanıcısına jestler yapıp fırsat oldukça iletişim kuruyorm. Bu konuda da elimden geleni ardıma koymam.Yeterki tarih belli olsun. Bu arada benim için farketmez hangi tarih olduğu. Zira hangi tarih olursa olsun sonuçta seçilen tarih BİZİM tarihimiz olarak bizim tarafımızdan sahiplenilecektir.

Güray
16-08-2007, 13:45
arkadaşlar 19'u diye sınırlamayalım biz düşündüğünüzden daha büyük bir organizasyon planı yapıyoruz şu anda.hedef büyük bu da zaman alacak.bu zamanı kısaltmanın yolu konuda herşeye karar verildiğinde sizlerden yardım alabilmektir..

atakan
16-08-2007, 13:48
arkadaşlar 19'u diye sınırlamayalım biz düşündüğünüzden daha büyük bir organizasyon planı yapıyoruz şu anda.hedef büyük bu da zaman alacak.bu zamanı kısaltmanın yolu konuda herşeye karar verildiğinde sizlerden yardım alabilmektir..

yardım için ben burdayım;)

Güray
16-08-2007, 13:51
eyvallah kardeşim sana hep ihtiyacımız var hem yöneticimiz hem de dostumuz olarak..

seydi
16-08-2007, 15:19
top sizde ozaman arkadaşalar herkezin elinden geldiğince yardımda ve katkıda bulunacağına inanıyorum düşündüğünüz proje hakkında biraz bilgi verirseniz belki yeni fikirlerde ortaya çıkabilr bir selamdan başka bir fikrin çıktığı gibi herkeze selamlar

Güray
17-08-2007, 14:23
bu akşam yönetim toplantımızdan sonra alınan kararlar duyurulacaktır.herşey program dahilinde olduğu için bununla ilgili işler başladıktan sonra bir raya girince bilgi verilecektir..

HHaKo
25-09-2007, 04:20
düşünce çok güzel tabi ama ilk önce BUNU bütün dünyaya nasıl duyurucagımızı duyursakta nsaıl kabul ettirecegimizi düşünmemiz gerek :) adam demez mi koca dünyada size mi kaldı o günü belirlemek diye :)

Güray
25-09-2007, 09:34
reklamın iyisi kötüsü olmaz ama zamanlama çok önemli.yani zamanı geldiğinde bunu yapacağız en kötü ihtimalle namımız yürüsün..

seydi
25-09-2007, 15:44
yapmayı düşündüğünüz projeler hakkındada bilgi verirseniz iyi olur

Güray
26-09-2007, 09:29
sadece bu konuyla ilgili bir tanesi hakkında bilgi vereyim;yurtdışında belirlediğimiz forum siteleriyle irtibata geçerek bazı ilklere imza atmaya çalışacağız.

seydi
26-09-2007, 15:06
geri kalanların ısabırsızla bekliyoruz