PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SCT '12 Teması Hk.

Mustafa
01-01-2012, 11:05
Merhaba,

2012 ile birlikte kullanımınıza yeni bir tema daha sunulmuştur. Yeni yılına yeni bir tema ile girmek isteyenler, forumun en alt kısımındaki "Tema Seçim" bölümünden "SCT '12" temasını seçebilirler.

Bilginize.

Leonturco
01-01-2012, 13:56
Eline sağlık Mustafacım.

Sinan
01-01-2012, 14:07
eline sağlık abicim, gayet güzel olmuş. :) Bir de telefondan girerken, temayı mobil seçiyorum, sonra neler yeni deyip konuları açtığımda yine eskiye dönüyor, sıkıntı bende mi? :)

anilcoluk
01-01-2012, 14:35
ELlerine saglik

Mustafa
01-01-2012, 15:30
eline sağlık abicim, gayet güzel olmuş. :) Bir de telefondan girerken, temayı mobil seçiyorum, sonra neler yeni deyip konuları açtığımda yine eskiye dönüyor, sıkıntı bende mi? :)

Bakıcam buna, evde denerim artık. ;]

ErdilErdem
01-01-2012, 15:30
Ellerine saglık Mustafa.

HalilKoyuncu
01-01-2012, 16:01
Ellerinize Sağlık Süper Olmuş

Daywalker
01-01-2012, 17:41
Mobile formu hiç beğenmedim açıkcası. Cok düz ve sade. Eskisni kullanamıyor muyuz. ?

Şafak!
01-01-2012, 18:29
Eline sağlık yavru.

metalcil
01-01-2012, 18:29
Elinize sağlık, oldukça sade ve şık..

Mustafa
01-01-2012, 18:54
Mobile formu hiç beğenmedim açıkcası. Cok düz ve sade. Eskisni kullanamıyor muyuz. ?

Mobil tema sadece cep telefonları için fazladan mb'larınız gitmesin diye öyle o. :] Ama telefondanda girildiğinde alt kısımda tema seçim bölümü çıkıyor oradan değiştirilebilir. ;]

Daywalker
01-01-2012, 18:56
Mobil tema sadece cep telefonları için fazladan mb'larınız gitmesin diye öyle o. :] Ama telefondanda girildiğinde alt kısımda tema seçim bölümü çıkıyor oradan değiştirilebilir. ;]

Tesekkur ederim alışmaya çalışcaz artık

Mustafa
01-01-2012, 19:04
Tesekkur ederim alışmaya çalışcaz artık

Eski temada duruyor Mümin istediğini kullanabilirsin. ;]

Sinan
01-01-2012, 19:27
kota nedeniyle değil de, telefondan girince imajlar çok olunca üzülebiliyor bazen benim alet, hem daha hızlı oluyor mobile tema. :)

swotr
02-01-2012, 09:35
eline sağlık Mustafa.. bir kaç not : :)

- Yeni tema da Profil bölümü -sanırım bazı bilgilerin tek satıra sıgmamasından kaynaklı- çok uzun olmuş bu da mesajlar arasını çok açıyor.. 2011 deki profil bilgisi çok daha kompakt..
- Profil başlıklarından 'Konular' 'ı da diğer başlıklar gibi olsun
- Mobil tema çok güzel olmuş; mobil deyken normale geçiş linki var ama normaldeyken mobile geçiş linki göremedim, zor zahmet profil ayarlarından değiştirebildim.. normal temaya da mobil linki konulabilir mi
- Mobil tema ya forum istatistkleri konulabilir mi :)
- Hep dile getirdğimiz; Forum istatistiklerini ana sayfa da üste çekebilir miyiz.. O bölüm çok fonksiyonel ve ta aşağılarda ulaşmak bu veriye güzel değil :)

nacizane önerilerimdir, teşekkürler :)

bornkiller
02-01-2012, 09:40
Eline sağlık çok güzel olmuş...

Şafak!
02-01-2012, 13:06
Yahu ben mobile moddan normale geçiiyorum sonra herhangi bi konuya tıkladıgımda yine mobile modda konuya giriyor :D

Mustafa
02-01-2012, 15:51
eline sağlık Mustafa.. bir kaç not : :)

- Yeni tema da Profil bölümü -sanırım bazı bilgilerin tek satıra sıgmamasından kaynaklı- çok uzun olmuş bu da mesajlar arasını çok açıyor.. 2011 deki profil bilgisi çok daha kompakt..
- Profil başlıklarından 'Konular' 'ı da diğer başlıklar gibi olsun
- Mobil tema çok güzel olmuş; mobil deyken normale geçiş linki var ama normaldeyken mobile geçiş linki göremedim, zor zahmet profil ayarlarından değiştirebildim.. normal temaya da mobil linki konulabilir mi
- Mobil tema ya forum istatistkleri konulabilir mi :)
- Hep dile getirdğimiz; Forum istatistiklerini ana sayfa da üste çekebilir miyiz.. O bölüm çok fonksiyonel ve ta aşağılarda ulaşmak bu veriye güzel değil :)

nacizane önerilerimdir, teşekkürler :)

Öncelikle forum istatistiklerini tepeye aldım.

Profil alanının uzun oluşu her değeri çerçeveye almamdan oluştu, öbür türlü kötü duruyordur diye böyle yapmıştım ama dediğim şekilde yeniden düzenlerim o kısmı.

Normal temaya mobile geçiş yap linki eklerim ama forum istatistikleri kısmı sanırım olmaz. :[

Bitirince dönerim tekrar. ;]

Şafak telefonu upgrade ediyorum bitince denerim kardeşim onada bakarız. ;]

swotr
02-01-2012, 15:54
Öncelikle forum istatistiklerini tepeye aldım.

Profil alanının uzun oluşu her değeri çerçeveye almamdan oluştu, öbür türlü kötü duruyordur diye böyle yapmıştım ama dediğim şekilde yeniden düzenlerim o kısmı.

Normal temaya mobile geçiş yap linki eklerim ama forum istatistikleri kısmı sanırım olmaz. :[

Bitirince dönerim tekrar. ;]

Şafak telefonu upgrade ediyorum bitince denerim kardeşim onada bakarız. ;]

işte bu, teşekkürler :)

Leonturco
02-01-2012, 16:00
Eline sağlık Mustafa. İşyerinde yeni tema bozuk çıkıyor. O yüzden 2011 temasını kaldırmazsan sevinirim. :) Bir de şu araba projesini de ekleyelim derim. :)

Mustafa
02-01-2012, 16:30
Eline sağlık Mustafa. İşyerinde yeni tema bozuk çıkıyor. O yüzden 2011 temasını kaldırmazsan sevinirim. :) Bir de şu araba projesini de ekleyelim derim. :)

Tamam Abi zaten diğer temayı silmem ona alışmış olanlar onu kullanır. ;] Araba projesinide bu akşam işyerinden hallederim sanırım. ;]

Mustafa
02-01-2012, 16:42
Peki avatarlar bu şekilde nasıl oldu?

Leonturco
02-01-2012, 17:26
Peki avatarlar bu şekilde nasıl oldu?

Güzel olmuş ama resim dışında taşıyor.

Mustafa
02-01-2012, 17:39
Tekrar ayarladım abi şuan her boyutta sorunsuz olması lazım.

Leonturco
02-01-2012, 19:03
Tekrar ayarladım abi şuan her boyutta sorunsuz olması lazım.

Tamamdır. Yalnız hiç kimsenin avatarı seninki kadar güzel değil. :) Akşamları bir de Murat Amcası'nın yerine öp :)

Sinan
02-01-2012, 21:11
Tamamdır. Yalnız hiç kimsenin avatarı seninki kadar güzel değil. :) Akşamları bir de Murat Amcası'nın yerine öp :)

katılmamak elde değil :)

--

İmza kısmını boş yere yedirme şansımız var mı? boşuna tekerlek çeviriyoruz sürekli :D mesela benim imza, onu profil bilgilerinin olduğu hizaya yedirsek nasıl olur, mümkün müdür, kötü durur mu acaba..

Mustafa
02-01-2012, 21:57

Çok teşekkürler Abicim. ;]

katılmamak elde değil :)

--

İmza kısmını boş yere yedirme şansımız var mı? boşuna tekerlek çeviriyoruz sürekli :D mesela benim imza, onu profil bilgilerinin olduğu hizaya yedirsek nasıl olur, mümkün müdür, kötü durur mu acaba..

Sinancım onu denedim olmuyor maalesef ya Vbulletin sitesinede yazmıştım kimse iplemedi. :] Ama şu profil bilgileri kısmındaki kutucukları kaldırınca o bölüm biraz daha yukarı kayacaktır o şekilde kısmen halledelim. :] Hem ne güzel işte benzini düşünmeden tekerlek çevirtiyoruz sana. :]

LoXoL
03-01-2012, 09:38
Mustafa eline koluna sağlık. Çok hoş olmuş gerçekten.

Denizci
03-01-2012, 19:16
yeni her zaman güzeldir tema harika olmuş ama benim bir önerim vardı o uygulanırsa daha süper olacak

http://www.seatclubturkey.com/threads/24742-leon-b%C3%B6l%C3%BCm%C3%BCn%C3%BCn-mk1-ve-mk2-(1p)-olarak-ayr%C4%B1lmas%C4%B1

Mustafa
04-01-2012, 04:44
yeni her zaman güzeldir tema harika olmuş ama benim bir önerim vardı o uygulanırsa daha süper olacak

http://www.seatclubturkey.com/threads/24742-leon-b%C3%B6l%C3%BCm%C3%BCn%C3%BCn-mk1-ve-mk2-(1p)-olarak-ayr%C4%B1lmas%C4%B1

O konuyu daha yeni görüyorum desem ayıp olacak ama gerçekten yeni gördüm. :(

Şimdi şöyle bir durum var benim forumu dediğiniz şekilde değiştirmem Google ile aramın bozulmasına neden olabilir. (forumun düzeni değişeceği için google daha önce kaydettiği adreslere baktığında orada bir şey bulamazsa sorun ediyor.) Ama şöyle bir şey olsa nasıl olur:
Mesela her konu açılmadan önce konunun içeriğinin hangi modele göre olduğunun seçileceği bir seçenek olsa ve siz konuyu açtığınızda aşağıdaki gibi görünse yardımcı olur mu?

http://b1201.hizliresim.com/t/4/1kqsb.png

Burada da gördüğünüz gibi deneme konusu açarken bunun MK1 ile ilgili olduğunu seçtiğimde konu diğerlerinin arasında bu şekilde ayrılıyor. Hatta bunlara değişik renkler filanda verebiliriz.

Denizci
04-01-2012, 19:15
O konuyu daha yeni görüyorum desem ayıp olacak ama gerçekten yeni gördüm. :(

Şimdi şöyle bir durum var benim forumu dediğiniz şekilde değiştirmem Google ile aramın bozulmasına neden olabilir. (forumun düzeni değişeceği için google daha önce kaydettiği adreslere baktığında orada bir şey bulamazsa sorun ediyor.) Ama şöyle bir şey olsa nasıl olur:
Mesela her konu açılmadan önce konunun içeriğinin hangi modele göre olduğunun seçileceği bir seçenek olsa ve siz konuyu açtığınızda aşağıdaki gibi görünse yardımcı olur mu?

http://b1201.hizliresim.com/t/4/1kqsb.png

Burada da gördüğünüz gibi deneme konusu açarken bunun MK1 ile ilgili olduğunu seçtiğimde konu diğerlerinin arasında bu şekilde ayrılıyor. Hatta bunlara değişik renkler filanda verebiliriz.

ilgilendiğin için teşekkürler.
oda bir seçenek tabi ama öyle yaparsan biraz yazı karmaşası olacak gibi geldi bana klasör gibi içine girmek daha iyi olurdu
site tasarlamasını anlamam ben tabiki siz daha iyi bilirsiniz benimki öneri sadece

buradan ilham almıştım

http://www.seatcupra.net/forums/

Bizage
11-06-2013, 13:09
bizim tema mi bozuldu ben mi bozuldum yaw? 2012 seciyorum ama clubseat yazilari logo falan gitti hep eskiye dondu bu site?

*Administrator*
11-06-2013, 13:18
yok ben kaldırttım dün gece Mustafa kardeşime yeni bir logo tasarlıcaz :) yani yeni derken sadece site için :)

Bizage
11-06-2013, 13:19
yok ben kaldırttım dün gece Mustafa kardeşime yeni bir logo tasarlıcaz :) yani yeni derken sadece site için :)

oki o zaman kurcalamiyim