PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Foruma Yapılan Siber Saldırı

RoniN
17-01-2012, 01:07
Merhaba arkadaşlar,

şu anda kısmi olarak siteye girişlerde yavaşlama sorunu yaşanıyor. Buda foruma yapılan ciddi saldırıdan kaynaklanmakta. Ben problem ile ilgileniyorum fakat buradan saldırı yapan kişiye iki çift sözüm var. Eğer düşündüğüm yer saldırıyı yapıyorsa Allah yukarda o siteyi 1 dakika bile açamassınız kafamı attırmayın.

Oğuz Eken
17-01-2012, 01:13
Cıddı hukukı yaptırımları var dıye bılıyorum boylesı saldırıların...

ErdilErdem
17-01-2012, 01:15
Belki 1 saatliğine buraya girmemize engel oldular ama buradaki birlik ve beraberliği bu şekilde bozamaz o kansızlar.Yapan ve yaptıran her kimse Allahından bulsun.
Ayberk'cim emeklerin için çok teşekkürler kardeşim.

barbar55
17-01-2012, 01:22
Saldırıyı yapanları söyleyin tahmin ettiklerinizi belki bizim de yapabilceğimiz şeyler vardır

RoniN
17-01-2012, 02:00
Cıddı hukukı yaptırımları var dıye bılıyorum boylesı saldırıların...

ipler spoof ciddi sıkıntı.

Belki 1 saatliğine buraya girmemize engel oldular ama buradaki birlik ve beraberliği bu şekilde bozamaz o kansızlar.Yapan ve yaptıran her kimse Allahından bulsun.
Ayberk'cim emeklerin için çok teşekkürler kardeşim.

Kim olduğunu bulursam benden bulacaklar zaten.

Saldırıyı yapanları söyleyin tahmin ettiklerinizi belki bizim de yapabilceğimiz şeyler vardır

Öğrenirsek paylaşırız zaten.

punisherkp
17-01-2012, 02:56
su gecen banlanan sapik olmasin :)

Şafak!
17-01-2012, 08:26
Hayda rinna :D İhale bana kalmasın :) :) :)

Daywalker
17-01-2012, 08:57
gerizekalı bunlar ya :) gecenin o saatinde siteye saldırı yaptılar da ne oldu... mallar vallahi mallar...

Leonturco
17-01-2012, 08:58
gerizekalı bunlar ya :) gecenin o saatinde siteye saldırı yaptılar da ne oldu... mallar vallahi mallar...

Kıskanan çok galiba... :)

bornkiller
17-01-2012, 09:08
Kurusıkı bunlar,saldırdıda nooldu... :)

Daywalker
17-01-2012, 09:10
Kıskanan çok galiba... :)

Abi ne güzel kıskanılmak ya. :) yalnız bu aralar harbiden karabulutlar üzerimizde tüm SCT ailesi olarak.... hep ufak tefek kazalar atlatıyoruz. bunu da ondan sayalım ve diyelim ki .... Kıskanan kasıklarıma kadar :) :) :) :) :) abi ayıp olduysa editlersin... :)

anilcoluk
17-01-2012, 09:21
Abi ne güzel kıskanılmak ya. :) yalnız bu aralar harbiden karabulutlar üzerimizde tüm SCT ailesi olarak.... hep ufak tefek kazalar atlatıyoruz. bunu da ondan sayalım ve diyelim ki .... Kıskanan kasıklarıma kadar :) :) :) :) :) abi ayıp olduysa editlersin... :)

yok yok bence cuk oturmuş o laf :)

mustafa serdar
17-01-2012, 09:24
Ya ne adamlar var ya:) Kötü düşünmek istemiyorum ama ilk aklıma gelen "banlı sapık" vakası oldu nedense:)

blade038
17-01-2012, 11:33
sanmıyorum banlanan birinin yaptığını, forumun bilgi paylaşımını ve aktifliğini çekemeyen kişi sayısı çok fazla ne yazık ki..

bakomat
17-01-2012, 12:22
pek akıl erdiremedim bu forumun kime ne zararı olabilir site çökse kime ne fayda sağlar.şayet hint kınası uygunsa yapan arkadaşa sesleneyim rengi muhayyer 1kg göndereyim bol bol yakarsın

Mustafa
17-01-2012, 13:17
Konuyu yeni gördüm. Umarım birisi hayatının hatasını yapmaz.

RoniN
17-01-2012, 18:38
Konuyu yeni gördüm. Umarım birisi hayatının hatasını yapmaz.

Bize dokunmayan bin yaşasın Mustafa bizim kimseyle bir işimiz yok. Ama tabiikide huzurumuzu kaçırmaya çalışan olursa çok çok 1 gün uğraşırım kıyarım paraya sağlam bir firewall arkasına alırım forumu açık tutarım. Eeee sonra ne olacak ? Bu iş böylemi kalacak ? Bence kalmaz :)

Mustafa
17-01-2012, 19:48
Bize dokunmayan bin yaşasın Mustafa bizim kimseyle bir işimiz yok. Ama tabiikide huzurumuzu kaçırmaya çalışan olursa çok çok 1 gün uğraşırım kıyarım paraya sağlam bir firewall arkasına alırım forumu açık tutarım. Eeee sonra ne olacak ? Bu iş böylemi kalacak ? Bence kalmaz :)

Bencede kalmaz. :]

Zaten asıl anlamadığım şu "Neden herkes işini yapmıyor ki?"...

mgencay
17-01-2012, 19:56
Saldırsalar ne çıkar, bu kardeşliği bozamazlar...

Leonturco
17-01-2012, 19:59
Eşeği tarlaya salarsan saldıracak yer arar. :)

ReinaLeon
17-01-2012, 20:10

Ayberk ben de konuyu okurken aklımdan firewall geçiriyordum. Ama bizim sitenin server'ı nerede ve nasıl yaparız onu düşündüm. Daha önce satışında çalıştığım iyi bir firewall cihaz var, bana sitedeki maksimum anlık throughput değerlerini ve mevcut yapıyı özelden gönderirsen yardımcı olmaya çalışırım.

RoniN
18-01-2012, 03:01
Ayberk ben de konuyu okurken aklımdan firewall geçiriyordum. Ama bizim sitenin server'ı nerede ve nasıl yaparız onu düşündüm. Daha önce satışında çalıştığım iyi bir firewall cihaz var, bana sitedeki maksimum anlık throughput değerlerini ve mevcut yapıyı özelden gönderirsen yardımcı olmaya çalışırım.

Ablacım sen o konuda içini ferah tut. Senelerdir bu işi yapıyorum. Türkiyenin en büyük verimerkezi ile çalışıyoruz ve en büyük bayiside benim. Böyle şeyleri söylemektende hiç haz duymam ama bazı bazı kişilerin bazı şeyleri anlaması lazım. Bizimle uğraşmasınlar. Türkiyenin en büyük hat kapasitesi bizim elimizde.

ReinaLeon
18-01-2012, 19:58
Ablacım sen o konuda içini ferah tut. Senelerdir bu işi yapıyorum. Türkiyenin en büyük verimerkezi ile çalışıyoruz ve en büyük bayiside benim. Böyle şeyleri söylemektende hiç haz duymam ama bazı bazı kişilerin bazı şeyleri anlaması lazım. Bizimle uğraşmasınlar. Türkiyenin en büyük hat kapasitesi bizim elimizde.

Çok iyi o zaman. Susuyorum :)

stsby
18-01-2012, 21:23
Kullandigim araclar itibariyle 2006 yilindan bu yana cesitli markalarin en bilindik forumlarina uyeydim. Hicbirisinde buradaki dostluk, paylasim ve yardimseverlik yok bence. Hatta vw asigi biri olarak sirf bu yuzden ilk tercihim her zaman Seat olacak. Ola ki baska marka arac aldim. Yine burada sizlerle birlikte olmaktan asla vazgecmeyecegim. YASASİN SCT.

sweetcrazy
19-01-2012, 15:45
valla sadece buradaki dostluk ve samimiyet yüzünden seattan başka marka düşünmez oldum :)

KEN
19-01-2012, 16:28
Ben leonu satmistim. Burasi icin kafamdan baska arac geciremedim. Yine leon aldim. İyikide yine leon almisim.

feda
21-02-2012, 16:58
Ben leonu satmistim. Burasi icin kafamdan baska arac geciremedim. Yine leon aldim. İyikide yine leon almisim.

aynen bende leonumu sattım golf aldım bmw3.20 aldım ama leondaki tadi bulamadım ve tekrar leon aldım buradanda bizi çemeyenler anten taksınlar diyorum nereye takıcaklarınıda söylemiyorum

TORUNOĞLU
21-02-2012, 19:40
Sct bir bağımlılık zaten . İki gün önce hiçbirtürlü giremedim siteye hemen sizleri cepten aramaya başladım sizlere ulaşamıyorum diye :)

Sinan
21-02-2012, 21:21
neyse çözebilmişsin abi sorunu :)

wonderfullchild
21-02-2012, 21:34
Meyve veren ağaç taşlanır..

TORUNOĞLU
21-02-2012, 21:58
neyse çözebilmişsin abi sorunu :)
Kendi düzeldi :)

erkanc
24-02-2012, 00:57