PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bosch aquatak 1200 plus

baHad1r
23-02-2012, 17:27
BOSCH AQUATAK 1200 PLUS-Basınçlı 120 Bar Yıkama Makinesiyle ilgili fikri, izlenimi, araştırması olanlar ya da kullananlar var mı?

Bu makineden almak istiyorum Koçtaş da bir eleman 140 barlıklardan iyi olduğunu söyledi.Metal pompa sayesinde en iyi püskürtmeyi veriyormuş. Fiyatı da diğerlerine oranla pahalı piyasada 550TL gibi bir fiyatı var. Kararsız kaldım fikirlerinizi bekliyorum:)

ggt
23-02-2012, 19:25
zamanında bende biraz araştırmıştım.Bahsettiğiniz modeli bilmiyorum fakat bu aletlerde foam lance denen bir aparat oluyor , köpük yapmayı sağşıyor ve çok kullanışlı.Yani alacağınız modelde içerisinde bu ürünün gelip gelmediğine bakın yoksa temini zor ve pahalı diye biliyorum.

baHad1r
24-02-2012, 13:50
zamanında bende biraz araştırmıştım.Bahsettiğiniz modeli bilmiyorum fakat bu aletlerde foam lance denen bir aparat oluyor , köpük yapmayı sağşıyor ve çok kullanışlı.Yani alacağınız modelde içerisinde bu ürünün gelip gelmediğine bakın yoksa temini zor ve pahalı diye biliyorum.

Foam lance olmasa da olur:) Ama mutlaka vardır çünkü baya bir aparatı var. Benim için önemli olan basıncı iyi olsun ve uzun zaman sorunsuz kullanabileyim.

blade038
24-02-2012, 22:06
pek anlamam ama hortumu çok ince olanlarda basınç iyi olsada az su geliyor. onu araştırın derim..

atay78
01-03-2013, 21:24
konuyu hortlatayım bende bu profesyonel olmayan yıkma makınalrı hakkında bılgısı olanın bılgısını paylasmasını beklıyorum

patrıot
01-03-2013, 22:21
O fıyat o urune cok fazla....
O parayı vereceksen karcher al nırvanaya ulaş......