PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Meguiars te SCT Neden Yok. . !

Greatest
01-03-2012, 22:22
Arkadaşlar neden biz yokuz? Halbu ki o kadar organizasyon da yapmıştık. . .

http://www.meguiars.com.tr/contents.php?c=19&post=198

blade038
01-03-2012, 22:43
bende merak etmiştim, üstelik bi ara sponsorumuzdu. en önemli seat sitesi yok..

Sinan
01-03-2012, 22:55
mail attım siteye, bakalım ne diyecekler

Greatest
01-03-2012, 23:08
mail attım siteye, bakalım ne diyecekler
Sunum yapan bölge müdürünü arasaydın Sinanım. . .

Sinan
01-03-2012, 23:15
Sunum yapan bölge müdürünü arasaydın Sinanım. . .

ürün tanıtımı yapacaklar diye öldürdü zaten içeride bizi o adam da. Zerre hoşlanmadım kendisinden. O kadar ürün alındı aşağıda kendimiz yıkadık araçlarımızı, bize 1 tane water magnet bez verdiler araçları kurulamamız için, bezi Celal kullanıyordu ben dedim bez var mı başka size verdim ya diyo. Adam idare edin bunla yaptı bildiğin.

Greatest
01-03-2012, 23:17
ürün tanıtımı yapacaklar diye öldürdü zaten içeride bizi o adam da. Zerre hoşlanmadım kendisinden. O kadar ürün alındı aşağıda kendimiz yıkadık araçlarımızı, bize 1 tane water magnet bez verdiler araçları kurulamamız için, bezi Celal kullanıyordu ben dedim bez var mı başka size verdim ya diyo. Adam idare edin bunla yaptı bildiğin.
Bu zamanda parasız kim kime birşey veriyor yaw :) İyi ki bizden yıkama parası istemediler. . .

Sinan
01-03-2012, 23:22
o organizasyon araçlarımızı kendimiz yıkayacağız şeklinde planlandı ama ürün tanıtımı yapıp bin tane foto çektiler, satıştan sonra da şutladılar bildiğin. ben ferhat celal kalmıştık o gün sanırım. O günün akşamına zaten Celalle uzun süre imzamda kalan bostanlı sahildeki fotoları çektik.

Greatest
01-03-2012, 23:27
o organizasyon araçlarımızı kendimiz yıkayacağız şeklinde planlandı ama ürün tanıtımı yapıp bin tane foto çektiler, satıştan sonra da şutladılar bildiğin. ben ferhat celal kalmıştık o gün sanırım. O günün akşamına zaten Celalle uzun süre imzamda kalan bostanlı sahildeki fotoları çektik.
Bende ordaydım. . Havayla arabaları kuruttuk yaa. . Bizi kaideye almadılar herhalde. . .

Sinan
01-03-2012, 23:30
geldiğini hatırlıyorum abicim zaten de, basit basit işler. Bize yaptırmadılar zamanında istediğimizi, belki 2 haftada bir yapılacak organizasyonu kendi kendilerine baltaladılar.

Greatest
01-03-2012, 23:40
geldiğini hatırlıyorum abicim zaten de, basit basit işler. Bize yaptırmadılar zamanında istediğimizi, belki 2 haftada bir yapılacak organizasyonu kendi kendilerine baltaladılar.

Gönderdiğin mesajın cevabını merakla bekliyorum. .

Sinan
02-03-2012, 21:20
henüz dönen yok

Ruslan
02-03-2012, 22:13
Boykot edelim Meguairs ürünlerini....

Greatest
02-03-2012, 22:34
henüz dönen yok

Ben yarın gidip bi sorayım neden yokuz. . !

Sinan
02-03-2012, 23:32
Boykot edelim Meguairs ürünlerini....
bana uyar, bende bir ürünü yok zaten Meguairs'in :)

Ben yarın gidip bi sorayım neden yokuz. . !

ık mık yapacaklar, silin kardeşim fotoğraflarımızı, izinsiz reklam yapıyorsunuz ismimizi kullanıyorsunuz dava mı açalım demeye kadar yolu var ;)

Greatest
02-03-2012, 23:45
bana uyar, bende bir ürünü yok zaten Meguairs'in :)

ık mık yapacaklar, silin kardeşim fotoğraflarımızı, izinsiz reklam yapıyorsunuz ismimizi kullanıyorsunuz dava mı açalım demeye kadar yolu var ;)
Ben daha aldığım ürünleri bitiremedim. .
Aramızda avukat varmı hemen tazminat davası açalım. .

Sinan
02-03-2012, 23:46
Savcı var, olur mu? :D

Greatest
02-03-2012, 23:49
Savcı var, olur mu? :D
Olmaz mı. . ! Olur tabiki de. . . Avrupa insan haklarına kadar gider bu dava :)

Sinan
02-03-2012, 23:52
Olmaz mı. . ! Olur tabiki de. . . Avrupa insan haklarına kadar gider bu dava :)

telif haklarına falan bulaşabilirsek Meguiars'ı bile alırız :D

Greatest
02-03-2012, 23:57
telif haklarına falan bulaşabilirsek Meguiars'ı bile alırız :D

Meguiars ın SCT nin elinde olması ne kadar da güzel olur. . Düşüncesi bile güzel yaw. . .

Sinan
03-03-2012, 00:25
başına da seni oturturuz haaaah hasta işi araç nasıl bakılır konulu seminer verirsin artık :P

Greatest
03-03-2012, 00:52
başına da seni oturturuz haaaah hasta işi araç nasıl bakılır konulu seminer verirsin artık :P
Çok kolay bu yaw :) Araclar garajdan çıkartılmaz olur biter. . .

Sinan
03-03-2012, 00:55
Çok kolay bu yaw :) Araclar garajdan çıkartılmaz olur biter. . .

bugün Ege Üniversitesi Hastanesi'ne girdin mi arabayla? Beyaz leon gördüm, jantları da benziyordu ama başka detay yok görebildiğim :) diyorum ve konudan çıkıyorum, İzmir konusundan devam ;)

cnk
03-03-2012, 06:39
bi ara uğramıştım gaziemir mgiuarsa oanlar bdaha organizasyon isticeklermiş üst tarafa daha geniş yere taşınacaklardı yoklamak lazım :)

Sinan
03-03-2012, 12:19
bizi ağırlamak mı istiyorlarmış? çok sinirlendim bak şimdi. alt katta vermediler 1 tane daha water magnet bez kurulayıverelim çabucak diye, belki o gün 500-600 liralık alışveriş yapıldı sadece bizden. O "bilgilendirme" adı altında ağır reklam yapıldığı kısma tekrar girmek isteyen herhalde yoktur bizden.

cnk
05-03-2012, 05:10
bizi ağırlamak mı istiyorlarmış? çok sinirlendim bak şimdi. alt katta vermediler 1 tane daha water magnet bez kurulayıverelim çabucak diye, belki o gün 500-600 liralık alışveriş yapıldı sadece bizden. O "bilgilendirme" adı altında ağır reklam yapıldığı kısma tekrar girmek isteyen herhalde yoktur bizden.

yok bu sefer ciddi ciddi konuşucam istediklerimizi yapsınlar diye söz verpte bu sefer yaptırmazlarsa çeker gideriz ne gerekiyosada face deki sayfalarına tek tek yazarız çokmu zor yani? :)