PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beycoast Onlıne Pırıvate server

exclusive
07-03-2012, 15:03
Arkadaşlar uzun zaman once acmıstım serverı.yakın bı zamandada vps sunucuya tasıdık oyunu 7/24 aktıp servere.oyunu knight tan bılen bılır. o tarzda bır oyun 110 lvl max .ınternette çeşitli videoları mevcut(SİLKROAD ONLİNE )..suan yenıden yapılandırdık oyunu ve beklıyoruz sizleride.

kayıt ve web sayfası : WEB&KAYIT&DOWNLOAD (31.210.67.250)

Sitede yakın bı zamanda Rank sistemi guild sistemi silk satışları ve ıtem acık arttırma sıstemı yapılacak.
http://silkroadserver.com/images/referans/468Banner.jpg (http://www.silkroadserver.com/enjoyonline-sc5080b9a6.html)
;)

CeyhuN
07-03-2012, 15:46
bende MMORPG oyunları seven ve zevk alan biriyim. Uzun süredirde boş zamanlarımda Worl.d of Warcraft oynuyorum.

LoXoL
07-03-2012, 15:56
bu tip oyunlara ısınamadım nedense. kuzenim saatlerce başından kalkmıyor. karakterleri filan satın alıyorlar para ile. nasıl bir delilik anlamış değilim :D

CeyhuN
07-03-2012, 16:04
bende bu tip oyunlara başlamadan önce nasıl oynanır bu oyun diyodum. ama bi başlayınca başka tür oyun oynıyamaz oluyosun çunku artık sanal id ye karşı, oyunun sana sunduğu yaratıklara karşı oynamak artık sana zevk vermiyor çünkü bu tip oyunlarda pc başında oturan diğer insanlara karşı oynuyosun. Hal böyle oluncada daha bi başka zevk alıyosun oynadığın oyundan :) Karakterlerin satış olayıda aynen dediğin gibi. Kardeşim seneler önce yine bu tip bir oyundaki karakterini 5bin tl ye satmıştı :)

LoXoL
07-03-2012, 16:41
heheheh, para var bu oyunlarda diyorsun yani Ceyhun :)

CeyhuN
07-03-2012, 16:51
heheheh, para var bu oyunlarda diyorsun yani Ceyhun :)

aynen öyle :)

LoXoL
07-03-2012, 16:59
akşam bakayım linke o zaman :P sağolasın Ceyhun :) Sende çok sağol Seçkin bu yararlı bilgi için :)

CeyhuN
07-03-2012, 17:01
akşam bakayım linke o zaman :P sağolasın Ceyhun :) Sende çok sağol Seçkin bu yararlı bilgi için :)

hehe ne demek rica ederiz :D

exclusive
08-03-2012, 01:13
bende bu tip oyunlara başlamadan önce nasıl oynanır bu oyun diyodum. ama bi başlayınca başka tür oyun oynıyamaz oluyosun çunku artık sanal id ye karşı, oyunun sana sunduğu yaratıklara karşı oynamak artık sana zevk vermiyor çünkü bu tip oyunlarda pc başında oturan diğer insanlara karşı oynuyosun. Hal böyle oluncada daha bi başka zevk alıyosun oynadığın oyundan :) Karakterlerin satış olayıda aynen dediğin gibi. Kardeşim seneler önce yine bu tip bir oyundaki karakterini 5bin tl ye satmıştı :)

kesinlikle busekilde oluyor. :smoke: tesekkurler beklerim servere

exclusive
03-03-2013, 18:12
server yeniden online :funky:

Türkşad
03-03-2013, 18:39
Knight Online'dan sonra başlamam kesinlikle :D
Ömrümü yediler ömrümü :)