PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yönetimden acil yardım...?

LEWİS_16
18-03-2012, 18:12
resimlerimin olduğu konudaki resimlerim açılmıyo sadece 2 resim açık bu neden kaynaklanıyo yardımcı olursanz sevinrim..:)http://www.seatclubturkey.com/threads/27402-LEON-umun-Profesyonel-foto%C4%9Fraf-%C3%A7%C4%B1n%C4%B1n-elinden-%C3%A7%C4%B1km%C4%B1%C5%9F-kareleri-!!!be%C4%9Fenecekmisiniz-))?highlight=

Leonturco
18-03-2012, 19:07
Levent resimlerin çıkmamasının aciliyeti nedir? Bu tür şeylere konu açmanıza gerek yoktur. PM atarsınız bakarız. Sorun forumdan değil, resimleri facebooktan yüklemişsin. Yüklediğin linkler açılmıyor. Ya resimleri silmişsin ya da linkte sorun var. Mesajı edit edip içindeki linkleri tek tek ayrı sayfalara yapıştırırsan çıkmadığını görürsün.

LEWİS_16
18-03-2012, 19:13
Levent resimlerin çıkmamasının aciliyeti nedir? Bu tür şeylere konu açmanıza gerek yoktur. PM atarsınız bakarız. Sorun forumdan değil, resimleri facebooktan yüklemişsin. Yüklediğin linkler açılmıyor. Ya resimleri silmişsin ya da linkte sorun var. Mesajı edit edip içindeki linkleri tek tek ayrı sayfalara yapıştırırsan çıkmadığını görürsün.abi ne yapayım bugün resim konusun içinde yardım istedim kimse ilgilenmedi bende müsait olan kimmse o baksın diye konu açtım resimler duruyor ama facete ama neyse ilginç silinmesi..neyse teşekürler silinebilri konu abi.:)

Leonturco
18-03-2012, 19:19
abi ne yapayım bugün resim konusun içinde yardım istedim kimse ilgilenmedi bende müsait olan kimmse o baksın diye konu açtım resimler duruyor ama facete ama neyse ilginç silinmesi..neyse teşekürler silinebilri konu abi.:)

Resmi foruma eklenti olarak yüklemişseniz kendi profilinizden kontrol edebilirsiniz. Yok eğer link olarak atmışsanız önce linki kontrol etmelisiniz. Resim yükleme siteleri bir süre sonra siliyor. Eski konularda bazen benim de karşıma çıkıyor. Sen resimleri facebook'tan bir kontrol et.

LEWİS_16
18-03-2012, 19:26
Resmi foruma eklenti olarak yüklemişseniz kendi profilinizden kontrol edebilirsiniz. Yok eğer link olarak atmışsanız önce linki kontrol etmelisiniz. Resim yükleme siteleri bir süre sonra siliyor. Eski konularda bazen benim de karşıma çıkıyor. Sen resimleri facebook'tan bir kontrol et.url kopyalayıp yapıştırmıştım abi facete duruyo resimler ama neyse sağol yardımın için abi..:)