PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [ ÖNERİ ] İstanbul Seat yetkili servisi hangisi?

Türkşad
06-04-2012, 16:44
İstanbul Anadolu Yakası gittiğiniz, gideceğiniz, daha önce gidenlerden duyduklarınızla en iyi Seat Servisi hangisi?
- SEAT KAYADİBİ
- SEAT ERYA
- SEAT KARTAL (DOĞUŞ OTO).

Fikir ve düşüncelerinizi paylaşırsanız çok makbule geçer, teşekkür ederim şimdiden.

bornkiller
06-04-2012, 16:52
Ben bir önceki arabam (2005 ibiza) için Erya ile muhattap olmuştum gayet memnun kalmıştım.Herhangi bir sıkıntı olmamıştı.Diğerleri hakkında bilgim olmadığından yorum da yapamayacağım... :)

Türkşad
06-04-2012, 16:55
Ben bir önceki arabam (2005 ibiza) için Erya ile muhattap olmuştum gayet memnun kalmıştım.Herhangi bir sıkıntı olmamıştı.Diğerleri hakkında bilgim olmadığından yorum da yapamayacağım... :)

Bana Servis yolu gözüktü de bir anket yapma gereği hissettim, fikirleriniz benim için çok değerli teşekkür ederim.

swotr
06-04-2012, 20:30
Kartal Doğuş iyidir :)

hade
06-04-2012, 21:46
servislere bosuna havadan para bayılma bostancı sanayide cok ıyı ustalar var

Türkşad
07-04-2012, 11:32
servislere bosuna havadan para bayılma bostancı sanayide cok ıyı ustalar var

Aracın 4 senelik garantisi var, onu kullanmayı düşünüyorum :)

sarvar
11-04-2012, 12:26
Kartal Doğuş servis bile değildir.

erkani
11-04-2012, 15:24
tek kelımeyle erya.muhteşem işçilik,müşteri memnunniyeti ön planda.çalışanlar on numara servıs muduru aykut bey de harıka ınsandır.benım selamımı soyle ne ıstersen yapsın sana pıyasanın en dip fıyatına :)

Türkşad
11-04-2012, 15:55
Kartal Doğuş servis bile değildir.

Seat'ın kendi sitesinde yazdığım için aldım onu.
Yine de verdiğiniz bilgi için teşekkürler.

Türkşad
11-04-2012, 15:55
tek kelımeyle erya.muhteşem işçilik,müşteri memnunniyeti ön planda.çalışanlar on numara servıs muduru aykut bey de harıka ınsandır.benım selamımı soyle ne ıstersen yapsın sana pıyasanın en dip fıyatına :)

15.000 bakımına girerken en dip fiyatın kendisini görmek isterim :)

ErdilErdem
11-04-2012, 16:04
Kartal doğusu ve kayadibini kesinlikle tavsiye etmem.Hic gitmedim ama Eryaya gitmeni tavsiye ederim.

erkanc
30-04-2012, 15:16
erya ya götürürdüm zamanında , dönemsel kampayalar iyi oluyor hizmetinden de memnundum açıkcası.

Türkşad
18-05-2012, 14:39
Geçenlerde Erya'nın da mekanını görmek niyetiyle hemde aracın el frenini ayarlatmak 1-2 mevzu hakkında da bilgi almak için gittim.
Memnun olmanın dışında Göztepe'yi nedensiz bir sebepten dolayı sevdiğim için favori yetkili servisim Erya oldu.
Her yere ulaşımı da kolay olduğu için bayağı memnun kaldım.

H-Alp
19-07-2012, 09:35
Geçenlerde cupra tampon siparişi için eryaya gittim.Çalışma ortamlarını pek beğenmedim açıkçası.Tamponda ellerinde yoktu 2 haftaya gelir dediler bakalım ararlarsa karar vericez ne kadar iyi olduklarına :D

XXcihanXX
06-06-2013, 14:01
erya derim başka da bişey demem

35LeonFR
06-06-2013, 20:01
Zaten iyi servis diye bişey yoktur..
Daha az kötü servis vardır.. :)

mehoy
10-11-2013, 13:25
Kartal Doğuş Oto

hade
12-11-2013, 23:06
kayadibi'nden uzak dur

bado
24-01-2014, 14:48
Ben aracımı alalı henüz 5 ay oldu. Mk3 FR için karar verdikten sonra Erya'ya gittim kimse ilgilenmedi, zar zor bulduk birini bu sefer adam SC yok dedi ve istediğim bir paket vardı sunroof ve led paket bi arada sitede bunların ikisinde içinde olduğu 3.100 TL'lik bir paket seçeneği varken, bu görevli bana ayrı almanız lazım o zamanda 3.800 tutuyo dedi.

Neyse ben delirdim falan hadi bide kayadibi diye bir yer varmış oraya bakıyım dedim. Gittiğim gibi kapılarda karşılandık, ortak havuz kullanmalarına rağmen burdaki görevliler istediğim SC FR'ı aracı buldular ve o bahsettiğim paketi sorduğumda da böyle bir paket tabiki var sitede de yazıyo dedi ve 3.100'TL ye aldım o paketi de.

Bu yüzden artık eryanın önünden bile geçmem. Her işimi kayadibi ile görüyorum herkese de tavsiye ederim.

tyson
24-01-2014, 15:40
Ben aracımı alalı henüz 5 ay oldu. Mk3 FR için karar verdikten sonra Erya'ya gittim kimse ilgilenmedi, zar zor bulduk birini bu sefer adam SC yok dedi ve istediğim bir paket vardı sunroof ve led paket bi arada sitede bunların ikisinde içinde olduğu 3.100 TL'lik bir paket seçeneği varken, bu görevli bana ayrı almanız lazım o zamanda 3.800 tutuyo dedi.

Neyse ben delirdim falan hadi bide kayadibi diye bir yer varmış oraya bakıyım dedim. Gittiğim gibi kapılarda karşılandık, ortak havuz kullanmalarına rağmen burdaki görevliler istediğim SC FR'ı aracı buldular ve o bahsettiğim paketi sorduğumda da böyle bir paket tabiki var sitede de yazıyo dedi ve 3.100'TL ye aldım o paketi de.

Bu yüzden artık eryanın önünden bile geçmem. Her işimi kayadibi ile görüyorum herkese de tavsiye ederim.
aynen bende ilk eryaya gittim evime yakın diye. adam bana sc yi bosver bak 5 kapı alsana dedi cok lakayıt bi tavırla. yanımda babamda var hemen etkilendi babamda bana dönmüs diyo evet 5 kaplı alsana napcan tek kapıyı demeye basladı. kendi bayisinin icine cekmis bi suru 5 kapı leonu elinde olanı satmak istiyo tabi bosver sc yi ne demek sanamı soracaktım. dinlemedim ne dedigini bile kalktım cıktım yuzune bakmadan dogru kayadibine gittim kapıdan bi girdim sc duruyodu zaten bas kosede. guzel ilgilendiler detaylı bilgi verdiler arac hakkında ve istedigim paketlerle aracında gumrukte var oldugunu soylediler fiyattada guzellik yaptılar aynı gun attım imzayı. aracı teslim almadan bikac gun once evde duramadım tekrar bayideki sc ye bakim kurcalim diye bayiye gittigmde bayideki beyaz sc satılmıs yerine kırmızısı gelmisti. bikac gun sonra ben aracı teslim almaya gittigimde ise kırmızı olanda satılmıstı. yani 10 gun icinde gorebildigim kadarıyla benimki dahil 3 sc sattılar.

Efe
24-01-2014, 15:44

Erya'dan bahsettiğinize emin misiniz? Hani Erenköy'de olan :)

bado
24-01-2014, 17:10
aynen bende ilk eryaya gittim evime yakın diye. adam bana sc yi bosver bak 5 kapı alsana dedi cok lakayıt bi tavırla. yanımda babamda var hemen etkilendi babamda bana dönmüs diyo evet 5 kaplı alsana napcan tek kapıyı demeye basladı. kendi bayisinin icine cekmis bi suru 5 kapı leonu elinde olanı satmak istiyo tabi bosver sc yi ne demek sanamı soracaktım. dinlemedim ne dedigini bile kalktım cıktım yuzune bakmadan dogru kayadibine gittim kapıdan bi girdim sc duruyodu zaten bas kosede. guzel ilgilendiler detaylı bilgi verdiler arac hakkında ve istedigim paketlerle aracında gumrukte var oldugunu soylediler fiyattada guzellik yaptılar aynı gun attım imzayı. aracı teslim almadan bikac gun once evde duramadım tekrar bayideki sc ye bakim kurcalim diye bayiye gittigmde bayideki beyaz sc satılmıs yerine kırmızısı gelmisti. bikac gun sonra ben aracı teslim almaya gittigimde ise kırmızı olanda satılmıstı. yani 10 gun icinde gorebildigim kadarıyla benimki dahil 3 sc sattılar.

Dostum Gittiğin tarihler ağustos'sa tam girişin karşısında ki araç beyaz sc onu ben aldım zaten işte =)

tyson
24-01-2014, 17:18
bado hayir kasim ayinda gittim zaten benim gordugum sc fr degildi style paketti.

Boraleo
30-03-2015, 18:15
arkadaslar bu servıs ıcın en son ne dıyorsunuz ben eryayı sene 2004 ve 2007 arası kullandım ozamanlar ıyıydı sanırım:)

AvŞaR
30-03-2015, 18:23
Arkadasım ben arabamı kayadıbınden aldım ama servısınden hıc bır zaman memnun kalmadım adamlar asık surat ılgılenme dıye bır sey yok.. neyse gecenlerde 15 bın km bakıma gırcek araba aradım sordum 530 tl dediler arabayı sızden aldım hıc ındırım yok mu dedım yok dedıler ... bi kaç yeri daha aradım 488tl fiyat veren eryaya götürdüm aracımı... adamlar güler yüzlü her seyi sorup kontrol ettıler ilgilendiler saolsunlar sanada tavsiyem Erya olur ona gore ;) kayadıbı bnm gozumde bıtık yani

augur
04-04-2015, 12:34
Ben 15-30-45 bakımları ve diğer işler için erya ya gittim. Memnunum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

34Deniz
04-04-2015, 12:56
bence bilhassa anadolu yakası eryadan şaşmasın , adamlar gerçekten ilgililer diğer gittiğim servislere göre , hatta benim sol koltuk kenarı aşınmıştı içindeki demirden dolayı garantiden bir defa avekte değiştirmişlerdi aradan bir o kadar daha zaman geçti yine aşınmaya başladı aveke gitmiştim bir kere değişti diye ikinciye değişmiyor diye garip bir cvp aldım (konumda vardır avekle ilgili bir daha asla gitmeyi bırakın oradan geçerken bile bakmam onlara doğru )

geçen gün aklıma geldi koltuk döşemesi ve süngerini sormak için aradım eryayı (sadece oturulan kısmı ) 580 tl gibi bir rakammış kumaş ve sünger , bana neden garantiden yaptırmadımı sordu aracınınz garantili dedi konuştuğum kişi bende bir kere değiştiginden dolayı 2 . ye değişmiyormuş dedim , olurmu öyle şey dedi ve ekledi diyelimki bir sey garantiden değişti ama yine sorun çıkardı , olabilir çıkarabilir böyle bir kanun yok dedi , doğuşa aynen yaşadığınız durumu anlatan bir mail atın cevaba göre hangi servise giderseniz değiştirmeye mecbur , buyrun bize gelin biz yardımcı olalım diye de ekledi garantiden

yani kısacası adamlar seat servislerinin ararsında bence en iyisi , usul bilen müşteri ile nasıl konuşulacağını bilen ve işinide temiz yapan bir servis Erya , ayrıca Alper beylede bir kere gittiğimde tanışmıştım oda çok ilgili bir arkadaş bana göre

g-rider
23-04-2015, 19:32
Ben skoda kullanırken kuzenim mican tavsiyesi üzerine kayadibi ne gittim, 90.000 normal bakım ve 105.000 ağır bakımlarım orda yapıldı, hem verdikleri fiyattan hemde işçiliklerinden çok memnun kaldım açıkçası. şimdi kullanmakta olduğum Leon'u da oradan aldım gene. 0 km aldığım aracıma ilk olarak cupra lip, seramik kaplama ve pleksi plaka montajı da orada yapıldı.

Jupra
29-04-2015, 14:20
Erya da spoiler taktirdim aracima. Orcun bey ilgilendi sagolsun. Gayet memnun kaldim. Forumda erya hakkinda hep olumlu geri bildirimler okumustum gercekten de oyleymis.

ermanovic
25-06-2016, 16:05
Bugün Ibiza aracımın 45.000 Km bakımını yaptırmak için Erya'ya gittim. 2004 yılından beri aracım var ve birçok markanın servislerine gitmiş biri olarak şunu söyleyebilirim. Hiç memnun kalmadım.

Sabah saat 9 da aracınızı teslim edeceksiniz dediler tam saatinde oradaydım. Karşılayan kimse olmadı elinde bir kağıt olan beyefendi 2 kere aracımın yerini değiştirtti oraya park etmeyin oraya bırakmayın vs diye. Her serviste bir araç kabul noktası olur ve aracı orada kabul ederlerken bahçede alelade bir şekilde aracımın kabul işlemleri yapıldı.

Aracı teslim ederken bir şikayetiniz var mı diye sorulmadan otomatik servis formu çıkartıldı. Sonrasında sadece sağ arka tekerlekten araç hareket edince bir ses geldiğini üzerine basarak 4-5 defa söyledim sonra telefon açtıklarında baktınız değil mi dedim. Her seferinde evet dediler aracı teslim aldığımda aynı ses devam ediyordu.

Bir daha gidermiyim. ASLA

Kişisel görüşümdür sadece paylaşmak istedim.

keopsmehmet
27-07-2016, 11:09
Arkadaşlar bakım zamanım geldi geçiyor bile.Dsg şanzıman olduğu için yetkili servise gideceğim.Hafifden Kavramada sıkıntı var gibi.2.vitesde bazen sarsıntı yapıyor..Ümraniyede ikamet ediyorum Kayadibine gidecektim ama yorumlardan sonra vazgeçtim.Avrupa yakası da olabilir yeterki iyi niyet garantisinden yararlanma konusunda sıkıntı çıkarmasın..Acil desteğinize ihtiyacım var arkadaşlar

hkalkan
27-07-2016, 11:20
Avek iyi diye duydum oraya gidebilirsiniz. Kayadibi ile ne duydunuz bilmiyorum fakat ben memnunum servisinden. Hem ismail abimin önerdiği Mobil yağı kullanıyorlar hem de çok ilgili ve alakalılar. Ben bugün aracımı bıraktım bakıma.Görkem bey gayet ilgiliydi.

Emre
27-07-2016, 22:44
Uzaklık farketmiyecekse Doğuşotoya bırakın eniyisi.

gültekinstyle
27-07-2016, 23:23
erya orçun

teknikeleman123
28-07-2016, 00:21
Avek iyi diye duydum oraya gidebilirsiniz. Kayadibi ile ne duydunuz bilmiyorum fakat ben memnunum servisinden. Hem ismail abimin önerdiği Mobil yağı kullanıyorlar hem de çok ilgili ve alakalılar. Ben bugün aracımı bıraktım bakıma.Görkem bey gayet ilgiliydi.

Servis bazlı yağ değişiyor mu?

hkalkan
28-07-2016, 22:37
Servis bazlı yağ değişiyor mu?

Genel olarak Castrol kullanılıyor. Kayadibinde ekstra olarak Mobil de kullanılıyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

buğratuna34
29-07-2016, 02:05
Kayadibine gittim bende bakım için gayet güzel ilgilendiler. Çok kötüyse veya daha iyileri varsa bir daha gitmeyelim :)

bilgetuna
29-07-2016, 08:03
Kayadibi anadolu yakasının eniyisi herkes hata yapar banada yaptılar ama gidiyorum gayet ilgililerki benimgibi takıntılı birine ilgi ekstra memnunum:Sct 001:

Türkşad
29-07-2016, 08:06
keopsmehmet
Erya'ya gidin ve Orçun'a benim sadece selamımı söyleyin.
Gerisini halleder.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

RedBaroNN
29-07-2016, 08:40
Florya mez e de hayatta gitmeyin. Ayak ustu ne varsa itelemeye calisiyorlar :)

HakanFr
29-07-2016, 09:15
Maslak doğuş mantıklı sanki problemlerinizi çözmesi gerekir birazda sizin diyolağunuza bağlı..
RedBaroNN vw mez florya ne itelemeye çalışıyor mesela seat eksesuar filan satmıyorlar zaten .

Sent from my iPhone

RedBaroNN
29-07-2016, 09:21
Maslak doğuş mantıklı sanki problemlerinizi çözmesi gerekir birazda sizin diyolağunuza bağlı..
RedBaroNN vw mez florya ne itelemeye çalışıyor mesela seat eksesuar filan satmıyorlar zaten .

Sent from my iPhone

El freni tusum firlamisti aracimin garantisi bitmisti. Bir tek o tus icin komple el frenini degistiriyoruz dediler. Ben usta cagirttim bi baksin kirik yok dedim. Bu takilacaga benziyor dedim usta geldi ne el freni degismesi dedi. Montaji yapti gonderdi beni + Dedim bakin el freninin degismesine gerek yok. 15 tlye tuşla cozmustuk işi.

HakanFr
29-07-2016, 09:39
El freni tusum firlamisti aracimin garantisi bitmisti. Bir tek o tus icin komple el frenini degistiriyoruz dediler. Ben usta cagirttim bi baksin kirik yok dedim. Bu takilacaga benziyor dedim usta geldi ne el freni degismesi dedi. Montaji yapti gonderdi beni + Dedim bakin el freninin degismesine gerek yok. 15 tlye tuşla cozmustuk işi.

Anladım her yerkili serviste olağan şeyler bunlar ..

Sent from my iPhone

RedBaroNN
29-07-2016, 10:03
Anladım her yerkili serviste olağan şeyler bunlar ..

Sent from my iPhone

Karsi tarafin ilk yaklasimi sorunumu anlamasi gidermek icin sunacagi alternatif secenekler gidilecek servis kadrosu icin önemli diye dusunuyorum

teknikeleman123
29-07-2016, 12:24
Hm.. Benim araç için Castrol olarak servisin uygun yağ koymadığını biliyorum. mobil varsa kayadibini tercih edeyim o zaman. ismail abi yanlışım var ise düzeltir misin :).

HakanFr
29-07-2016, 13:01
Karsi tarafin ilk yaklasimi sorunumu anlamasi gidermek icin sunacagi alternatif secenekler gidilecek servis kadrosu icin önemli diye dusunuyorum

aynen öle olmalı tabiki ...

bence en başta seat satışı yapmayan mez i tercih etmekle yanlış yapmışsınız sanki.
seatın kendi servis danışmanlarının olduğu yetkili servisler daha doğru olur ..
bende mez e gittim bir kere baktım seat la alakalı hiçbirşey yok birdaha gitmedim
ilgi ve alaka iyi olmasına rağmen birdaha tercih etmem ;)

RedBaroNN
29-07-2016, 13:02
aynen öle olmalı tabiki ...

bence en başta seat satışı yapmayan mez i tercih etmekle yanlış yapmışsınız sanki.
seatın kendi servis danışmanlarının olduğu yetkili servisler daha doğru olur ..
bende mez e gittim bir kere baktım seat la alakalı hiçbirşey yok birdaha gitmedim
ilgi ve alaka iyi olmasına rağmen birdaha tercih etmem ;)

Belkide.. Haklisin :)

ismail
29-07-2016, 15:41
Hm.. Benim araç için Castrol olarak servisin uygun yağ koymadığını biliyorum. mobil varsa kayadibini tercih edeyim o zaman. ismail abi yanlışım var ise düzeltir misin :).

kayadibi mobil kullanıyor diye hatırlıyorum
hatta hkalkan kadeşimde kayadibi nde yaptırmıştı
http://www.seatclubturkey.com/teknik-destek/69144-istanbul-yetkili-servis-tavsiyesi-yardim.html#post1555765

evelon
29-07-2016, 15:55
keopsmehmet eğer uzaklık fark etmiyorsa esenyurt doğuş derim seat servis sorumlusu hakan bey var işinde gayet başarılı bir insan kesinlikle tavsiye ederim.

hkalkan
29-07-2016, 16:06
kayadibi mobil kullanıyor diye hatırlıyorum
hatta hkalkan kadeşimde kayadibi nde yaptırmıştı
http://www.seatclubturkey.com/teknik-destek/69144-istanbul-yetkili-servis-tavsiyesi-yardim.html#post1555765

Aynen İsmail abicim bakımı 2 gün önce yaptırdım Kayadibi servisinde. Mobil1 kullanıyorlar. Arabanın sesi azaldı çok iyi oldu. Sanada ilgin alakan için çok teşekkür ederim abicim iyi ki varsın :)

ismail
29-07-2016, 16:07
Aynen İsmail abicim bakımı 2 gün önce yaptırdım Kayadibi servisinde. Mobil1 kullanıyorlar. Arabanın sesi azaldı çok iyi oldu. Sanada ilgin alakan için çok teşekkür ederim abicim iyi ki varsın :)

rica ederim kardeşim
iyiki varız iyi ki sct var :sct-118:

keopsmehmet
29-07-2016, 17:30
Arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim.Salı gününe randevu aldım kayadibinden.Servis sonrası yorum yapacağım inşallah. Özellikle 10 yıl iyi niyet garantisi konusunda sıkıntı cikarmamalari benim için önemli.

keopsmehmet
09-08-2016, 23:26
Merhaba arkadaşlar nihayet 10bin bakımını yaptırdım..Konuyla ilgilenen kayadibi otomotive tesekkur ederim...Dsg şanzıman için 2.viteste vuruntu oluyor demiştim,yeni yazılım yuklemisler fakat beni kekliyorlar diye dusunmustum..Gerçekten de o vuruntu neredeyse gitti gibi.Fiyat olarak 470 tl verdim ve çok memnun kaldım tavsiye ederim.Fikir ve yorum bildiren arkadaşlara da tekrar teşekkür ederim

luckybullshitter
02-09-2016, 14:56
Arkadaşlar merhaba,

Belki bir benzer konu açılmıştır. Aradım ancak bulamadım. İstanbul anadolu yakasında oturuyorum. Bu tarafta önerebileceğiniz ve memnun olduğunuz yetkili servisleri benimle paylaşabilir misiniz? Arabayı aldığım yere gitmeyi düşünmüyorum. Bazı noktalarda dürüst davranmadılar. Bu sebeple buranın servisine 15.000 - 30.000 vs. bakımları için bırakmak istemiyorum arabayı. Yer adı ya da detay vermeyeceğim.

Arabayı rutin olarak bırakıp memnun kaldığınız yetkili teknik servisler hangileridir?

emirkayra
02-09-2016, 15:05
Memnun kalmadığınız bayinin ve servisin ismini sebebiyle beraber söylerseniz buradaki arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz bence

ismail
02-09-2016, 15:11
luckybullshitter kardeşim mobil 1 esp formula yağ kullandığı için kayadibi servisini önerebilirim
http://www.seatclubturkey.com/teknik-destek/69144-istanbul-yetkili-servis-tavsiyesi-yardim.html?highlight=kayadibi#post1555765

pyrzz
02-09-2016, 15:14
avek iyi ama avrupa yakasında tabi

hkalkan
02-09-2016, 15:45
luckybullshitter kardeşim mobil 1 esp formula yağ kullandığı için kayadibi servisini önerebilirim
http://www.seatclubturkey.com/teknik-destek/69144-istanbul-yetkili-servis-tavsiyesi-yardim.html?highlight=kayadibi#post1555765
luckybullshitter İsmail abime katılıyorum. Bende bakımımı orada yaptırdım. Çok ilgili ve alakalılar. Tavsiye ederim.

luckybullshitter
02-09-2016, 15:59
Memnun kalmadığınız bayinin ve servisin ismini sebebiyle beraber söylerseniz buradaki arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz bence

İsim vermeme sebebim haksız yere karalama ihtimalim. Çünkü şu an kendilerine sinirliyim ve düzgün düşünemiyorum. Aynı davranışı teknik serviste de göstermelerinden çekiniyorum. Bu sebeple buradan fikir almak istedim. Nihayetinde kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem.

Eğer olur da burada en çok önerilen servis, benim çekindiğim bu yer çıkarsa, ben yine buraya bırakacağım arabayı. Ama içim rahat olacak... Deneyerek bulmaktan çok, burada bulunan arkadaşların deneyimlerinden faydalanmak istedim.

Bu arada cevap veren arkadaşlara teşekkürler. Dikkate alacağım yazdıklarınızı :Sct 001:

cenk84
02-09-2016, 16:18
İsim vermeme sebebim haksız yere karalama ihtimalim. Çünkü şu an kendilerine sinirliyim ve düzgün düşünemiyorum. Aynı davranışı teknik serviste de göstermelerinden çekiniyorum. Bu sebeple buradan fikir almak istedim. Nihayetinde kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem.

Eğer olur da burada en çok önerilen servis, benim çekindiğim bu yer çıkarsa, ben yine buraya bırakacağım arabayı. Ama içim rahat olacak... Deneyerek bulmaktan çok, burada bulunan arkadaşların deneyimlerinden faydalanmak istedim.

Bu arada cevap veren arkadaşlara teşekkürler. Dikkate alacağım yazdıklarınızı :Sct 001:

yagını kendın almanı tavsıye ederım lt 50 tl yazıyorlar yaklasık olark 4 lt kendın 100 tl ye alabılırsın

immortal_plt
07-11-2016, 23:28
2 hafta sonrası için servis randevusu alacağım.
anadolu yakasında servis kullanan arkadaşlar son zamanlarda hangi servisi kullanıyorsunuz / tavsiye edersiniz? ermanovic yazısını okuyana kadar erya yı düşünüyordum ama şimdi kararsızım.
standart bakımı her servis aynı yapıyor ama ben aracımı bıraktığımda check-up tan geçmesini istiyorum. bunun için bu konuda gerçekten servisin ilgili ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışması lazım.
herkese keyifli ve emniyetli sürüşler...

ermanovic
12-11-2016, 15:51
immortal_plt çok açık söylüyorum erya ya gitmenizi hiç tavsiye etmem. aracımdan çıkan eski hava filtresi vs parçaları bile bir poşete koyma tenezzülünde bulunmadan bagajıma bırakan bir yetkili servisten uzak durmak gerektiğini düşünüyorum.

Swisyn
14-11-2016, 09:34
Aracımı 4 nisan 16 da eryadan satın aldım. Satın aldığım yerdir ilgilenirler diye daha önce aynamda bir çatlak oluştu oraya gitmiştim. Yapanın Allah belasını versin, aynada çatlak olan parçayı takarken komple aynayı çizip yamulttular mahvettiler, forumda konusu mevcut. Neyse komple aynayı değiştirdiler, değişim sonrası aracı teslim aldığımda şöför tarafındaki kapı direğinin çizik olduğunu gördüm. Lanet olsun bir daha eryaya gidene, sağlam araba ile gelip çizik, vuruk şekilde dönmek istemiyorsanız kesinlikle ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bende trim seslerinin düzeltilmesi için alternatif servise bakıyorum doğuş kartal 30 kasıma anca randevu verebiliyor, kayadibi hakkında da malesef bir bilgim yok.

gorkemkaan
14-11-2016, 10:12
Erya mı benden uzak olsun garanti var diye mecburiyetten hep orada yaptırdım bakımını. İlgi alaka 0 memnuniyetim de aynı ölçüde haram olsun verdiğim paralar:sct-035:

immortal_plt
14-11-2016, 18:49
ermanovic sizin yazınızı okuyana kadar erya yı düşünüyordum açıkçası. son durumda doğuş oto kartal dan randevu aldım. umarım memnun kalırım.
bu arada erya dan çok memnun olan gibi çok pişman olanlarda varmış.
şimdiye kadar bakımları hep izmir yetkili serviste yaptırmıştım gayette memnundum. artık mecburen istanbulda devam.

Şerif44
14-11-2016, 20:33
Selamlar erya ile ilgili olarak aynı fikirdeyim 30000 bakımından aracımı teslim alırken gözümüzün önünde işgüzar bir personel tarafından aracın birini yer değiştirmek isterken duvar kolonuna vurdular elimde herhangi bir foto delil olmadan konuyu forumda paylaşmadım lâkin durumu doğuşa bildirdim ama onlar da duyarsız kaldı

E5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

celikkemre
28-11-2016, 10:53
Merhabalar,

2016 Model 1.6 TDI DSG aracım 15bin bakımına yaklaştı, anadolu yakasında kaliteli hizmet veren bir servis arıyorum sizden tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler...

ismail
28-11-2016, 11:11
Merhabalar,

2016 Model 1.6 TDI DSG aracım 15bin bakımına yaklaştı, anadolu yakasında kaliteli hizmet veren bir servis arıyorum sizden tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler...

kardeşim birleştirdiğim bu konu sana yardımcı olacaktır
ayrıca konu açmadan önce forumda aratma yaparsanız memnun olurum
http://www.seatclubturkey.com/forum-yardimi/72075-forum-da-konu-aratma.html

emre_1903
29-11-2016, 10:28
2 gündür kendimce sorun olduğunu düşündüğüm bir konu için servis arıyordum Anadolu Avrupa farketmiyor o noktaya geldim :d mez'i asla tercih etmiyorum zira 2 ay önce ikinci el alırken yaptıkları usülsüzlükleri farkettim. servisine de sahiplerine de buradan nefret baloncuklarımı gönderiyorum :d

aracı maslak doğuştan aldım, bana birçok konuda alakasız davrandılar randevu için de en erken 1 ay sonrasına gün veriyorlar. esenyurt doğuşu aradım servislerine telefondan ulaşamadım. kayadibi servisini için de açıkçası Alemdağ caddesi trafiğine girme cesaretini kendimde göremedim :d erya'yı aradım dün, orada Batuhan bey var. çok ilgilenen bir arkadaş. ustalarından birisinin numarasını da verdi sağolsun. ennihayetinde usta randevu almam gerektiğini bakılmasının elzem olduğunu söyledi. bu sabah aradım, cuma gününe randevu aldım.

elbet burayla da sorun yaşamış birileri çıkar, sorun yaşanmamış servis bugüne kadar hiç görmedim. fakat ilk izlenim başarılı geçti diyebilirim :) randevu verdikleri tarih de çok yakın. bu açıdan da bir tercih sebebi denilebilir.

engnyldz
29-11-2016, 19:34
2 gündür kendimce sorun olduğunu düşündüğüm bir konu için servis arıyordum Anadolu Avrupa farketmiyor o noktaya geldim :d mez'i asla tercih etmiyorum zira 2 ay önce ikinci el alırken yaptıkları usülsüzlükleri farkettim. servisine de sahiplerine de buradan nefret baloncuklarımı gönderiyorum :d

aracı maslak doğuştan aldım, bana birçok konuda alakasız davrandılar randevu için de en erken 1 ay sonrasına gün veriyorlar. esenyurt doğuşu aradım servislerine telefondan ulaşamadım. kayadibi servisini için de açıkçası Alemdağ caddesi trafiğine girme cesaretini kendimde göremedim :d erya'yı aradım dün, orada Batuhan bey var. çok ilgilenen bir arkadaş. ustalarından birisinin numarasını da verdi sağolsun. ennihayetinde usta randevu almam gerektiğini bakılmasının elzem olduğunu söyledi. bu sabah aradım, cuma gününe randevu aldım.

elbet burayla da sorun yaşamış birileri çıkar, sorun yaşanmamış servis bugüne kadar hiç görmedim. fakat ilk izlenim başarılı geçti diyebilirim :) randevu verdikleri tarih de çok yakın. bu açıdan da bir tercih sebebi denilebilir.
Merhaba,

Erya ya dün sabah 60.000 km bakımı için aracımı bıraktım
Bugün akşam teslim aldım.Ikinci güne sarkmasının sebebi buji bobinlerinin değişmesi gerektiği ve ellerinde olmayışıydı.
Izlenimlerim şöyle;

Batuhan beyden yakın bir tarihe randevu alabildim
Araç kabulünde ilgi alaka iyiydi
Sibel hanım yardımcı oldu.
Bakım sürecinde bilgi almak,ekstra parça değişimi hakkinda bilgi vermek konusunda iletişim biraz zayıftı ama sonrasında bunun için özür dilediler.Gerekçe yoğunluk.
Ekstra olarak Değişmesi gereken buji bobinlerinin iyi niyet kapsamında değişimi için doğuş oto ile yazisarak şanslarını denediler ama red geldi.
Ama kavrama ile ilgili sikayetimi dikkate alıp iyi niyet garantisi kapsamında sadece 500 TL işçilik ucreti karşılığında değişimi için onay aldılar ve parca siparişini geçtiler. 2-3 güne kavrama değişecek.
Aracın teslimi konusunda da ilgi iyiydi.Tek tek neler yapıldığı anlatıldı ve kapıdan uğurlandik.
Birkac gün sonra kavrama degisimi için tekrar gideceğim.
Genel olarak memnun kaldım diyebilirim.

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tmac61
29-11-2016, 20:51
engnyldz abi bana çok yakın servis, şu teyp için "çıbıkları" getirsen de arkasına yalıtım yapsak ne güzel olurdu :)

engnyldz
29-11-2016, 20:56
engnyldz abi bana çok yakın servis, şu teyp için "çıbıkları" getirsen de arkasına yalıtım yapsak ne güzel olurdu :)

Biliyorum yakınsın . Ben aracı bırakıp alma konusunda baya sıkıntı yaşadım.Yağmura denk geldim,taksi bulamadım vs.Ümraniye Çakmaktan gidip gelmek zor oldu baya .
Yalıtım işi için çıbıklara gerek olmuyor.O kısmı komple almak gerekli ki bunun için plastik trim levyeleri yeterli olur.Sipariş etmiştim,geldiler. Olur inşallah,havalara göre ayarlarız bi gün.

FR.BJK
14-06-2019, 23:00
Güzel konuymuş. Güncel fikirler nedir arkadaşlar?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AkutSG
29-06-2019, 15:38
Selamlar.iş dolayısıyla tuzlaya tayin olunca 75.000 bakımı için kartal doğuş otoya götürdüm aracı.Genel olarak izlenimlerim iyi.08:30 da aracı bıraktım 10:30 da yıkanmış olarak geri aldım.ilgileri de alakaları da iyiydi.müşteri temsilcilerinden Sercan bey var.Tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

FR.BJK
30-06-2019, 00:04
Selamlar.iş dolayısıyla tuzlaya tayin olunca 75.000 bakımı için kartal doğuş otoya götürdüm aracı.Genel olarak izlenimlerim iyi.08:30 da aracı bıraktım 10:30 da yıkanmış olarak geri aldım.ilgileri de alakaları da iyiydi.müşteri temsilcilerinden Sercan bey var.Tavsiye ederim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildiNe ödedin hocam?

AkutSG
30-06-2019, 09:35
Ne ödedin hocam?

Hocam Zubizu indirimiyle yaklaşık 830 tl gibi bişey ödedim.

blackeagle4348
26-02-2020, 09:02
Arkadaşlar merhaba İstanbul için önerebileceğiniz yetkili servis varmıdır ? memnun kaldıklarınız hangileriydi ?

asb34
26-02-2020, 09:04
Arkadaşlar merhaba İstanbul için önerebileceğiniz yetkili servis varmıdır ? memnun kaldıklarınız hangileriydi ?

Altur (basın express), Esenyurt doğuşoto’ ya bizzat gittim beğenmedim. Benim açımdan Maslak doğuş oto baya iyi oldu, hem ilgi hem problem çözümünde.

FR.BJK
26-02-2020, 09:18
Anadolu Yakası - Doğuş Oto Kartal...

Gerisi hikaye...

Asla ama asla kayadibi'ne bulaşma!!!

Agave
26-02-2020, 20:20
Tekstilkent Avek'ten memnunum ben.
Bakırköy için de yakın sayılır.

ahnk
02-03-2020, 18:02
Cumartesi günü için bobinlere baktırmak üzere Erya Otomotivden randevu aldım. Bobin tane fiyatına 325 TL söylediler.

Zubizu indrimi nedeniyle seçtim açıkçası umarım kötü değildir.

AykutClyn
05-03-2020, 13:37
Arkadaşlar Merhaba,

2014 1.2 TSI manuel Leon'um 87bin KMlerde ve sene olarak bakımı 10-15 gün önce geçti kısmetse bu hafta sonu bakıma götürmeyi planlıyorum.
Doğus oto V kayış,filtreler ve yağ bakımı için 1760 + %20 zubizu indirimi gibi bir fiyat teklif edince başka arayışlara girmeye karar verdim :)

Mann filtre seti ve Liqui Moly 4200 yağı temin ettim İstanbul içi tavsiye edebileceğiniz servis varsa değerli bilgilerinizi rica ediyorum.

Not: V kayışını tahmini 2000 KM önce değiştirdim, fren balataları 45000 KM'de , bujiler 60000 KM'de Doğuş otoda değiştirildi.

ahnk
05-03-2020, 15:24
Olay sadece ve filtreler ise 160 lira civarı filtreler 250 civarı da yağ tutar gerisi usta bedeli ama sağlam bir yer bulabilecek misiniz?

Ben ümraniyeye sağlam araba ile gittim bobin masrafı ile geri döndüm yani keşke yetkili servise gitseymişim dedim

Kubilayyakdag
23-06-2020, 10:58
Selam arkadaşlar. yetkili servis tavsiyesi istenilmiş ufak bir yorumda bulunmak istiyorum.
garanti kapsamındaki aracı tabikide yetkili servise götürmek en mantıklısı fakat garanti kapsamından çıkmışsa araç yetkili servise götürmenin hiçbir esprisi yok ekstra ödüceğiniz fazla fazla ücretler dışında. anadolu yakasında yıllarca sağa sola gittim baya usta gezdim yaklaşık 10 yıldır alman arabası kullanıyorum. genelde de seat leon kullandım. kısaca işinin ehli , sözünün eri güzel bir servis buldum İstanbul anadolu yakasında Bostancı sanayide Kumral otomotiv var . oraya gidip Fatih abiyi bulursanız size araç bakım onarım ile ilgili her konuda yardımcı olucaktır. kendisi hem kibar hem anlayışlı hemde fiyat konusunda uçuk rakamlar vermemektedir. hakkı kadarını alıyorlar ayrıca full orjinal parça kullanıp yaptıkları işe garanti veriyorlar. geçen hafta aracımın altını vurmuştum karteli delinmiş yağ kaçırıyodu araba hem altını hemde ağır bakımını aynı gün içerisinde yaparak aracımı teslim ettiler. ve araç başında beklemediğim için sürekli bana whatsappdan yapılan işlemlerin videosunu göndererek bilgilendirme yaptılar. ayrıca aracımı bakım onarıma alırlarken araç vermek istediler işlerimi halledeyim diye gitceğim yer yakın olduğu için kabul etmedim ama ben böyle hizmeti yetkili servislerde bile görmedim. not olarak buraya bırakayım dedim tecrübelerimi belki işinize yarar , kazasız belasız hayırlı günler dilerim.

http://bostanciotosanayi.com/?call=Detail&ID=205
fatih usta iletişim : 05330941022

FR.BJK
23-06-2020, 11:17
Selam arkadaşlar. yetkili servis tavsiyesi istenilmiş ufak bir yorumda bulunmak istiyorum.
garanti kapsamındaki aracı tabikide yetkili servise götürmek en mantıklısı fakat garanti kapsamından çıkmışsa araç yetkili servise götürmenin hiçbir esprisi yok ekstra ödüceğiniz fazla fazla ücretler dışında. anadolu yakasında yıllarca sağa sola gittim baya usta gezdim yaklaşık 10 yıldır alman arabası kullanıyorum. genelde de seat leon kullandım. kısaca işinin ehli , sözünün eri güzel bir servis buldum İstanbul anadolu yakasında Bostancı sanayide Kumral otomotiv var . oraya gidip Fatih abiyi bulursanız size araç bakım onarım ile ilgili her konuda yardımcı olucaktır. kendisi hem kibar hem anlayışlı hemde fiyat konusunda uçuk rakamlar vermemektedir. hakkı kadarını alıyorlar ayrıca full orjinal parça kullanıp yaptıkları işe garanti veriyorlar. geçen hafta aracımın altını vurmuştum karteli delinmiş yağ kaçırıyodu araba hem altını hemde ağır bakımını aynı gün içerisinde yaparak aracımı teslim ettiler. ve araç başında beklemediğim için sürekli bana whatsappdan yapılan işlemlerin videosunu göndererek bilgilendirme yaptılar. ayrıca aracımı bakım onarıma alırlarken araç vermek istediler işlerimi halledeyim diye gitceğim yer yakın olduğu için kabul etmedim ama ben böyle hizmeti yetkili servislerde bile görmedim. not olarak buraya bırakayım dedim tecrübelerimi belki işinize yarar , kazasız belasız hayırlı günler dilerim.

Araç DSG değilse söylediklerinde haklısın ama DSG ise yetkili mecbur bi nevi.

macroline
23-06-2020, 14:30
Dsg sebebiyle garanti bitene kadar aracımı 3 yıl Kayadibi ne götürdüm, teknik olarak bir sıkıntı yaşamasamda insani ilişkileri ve yoğunluk kaynaklı gecikmeleri ve ciddi işçilik bedellleri sebebiyle pek önerilecek bir yer değil.
şuan ümraniyede bir ustaya gidiyorum 2 yıldır Kayadibinin yarı fiyatına yine orjinal parçalarla periodik bakımlarımı yaptırıyorum

FR.BJK
23-06-2020, 19:19
Dsg sebebiyle garanti bitene kadar aracımı 3 yıl Kayadibi ne götürdüm, teknik olarak bir sıkıntı yaşamasamda insani ilişkileri ve yoğunluk kaynaklı gecikmeleri ve ciddi işçilik bedellleri sebebiyle pek önerilecek bir yer değil.
şuan ümraniyede bir ustaya gidiyorum 2 yıldır Kayadibinin yarı fiyatına yine orjinal parçalarla periodik bakımlarımı yaptırıyorum

Kayadibi mi? Allah yazdıysa bozsun. Beceriksiz iş bilmezler!

Fusion
21-08-2020, 12:07

Tavsiyenize uyup gittim bugün Kumral Otoya. Memnun kaldım, standart akarsız kokarsız normal esnaflar. Başka bi beklemtim yok zaten.

1,5 saatte 2017 İbiza'nın bakımlarını bitirdiler.
Klasik yağ, filtreler, vs düz bakım 550 tl şu an.
Ben balataları da değiştirttim 300 de onlar tuttu.
850 tl ye işçilik dahil 3. yaş bakımımı (36.000 km) bitirdim.
Giderim buraya ben, sevdim adamları.

ozngzl
26-09-2021, 15:51
Merhaba Arkadaşlar ,

2020 model seat leon 1.5 tsi fr sahibiyim .
Aracımın 20 bin bakımını yaptıracağım ama iyi bir yetkili servis istiyorum . Aracım otomatik vites garantisi bittikten sonrada iyi niyet için yardımcı olacak servis istiyorum. Siz hangisini önerirsiniz bölge anadolu yakası olacak . Kendi yağımı götürsem sıkıntı yaşarmıyız ?

fr150act
27-09-2021, 13:47
Merhaba Arkadaşlar ,

Aracımın 20 bin bakımını yaptıracağım ama iyi bir yetkili servis istiyorum . Aracım otomatik vites garantisi bittikten sonrada iyi niyet için yardımcı olacak servis istiyorum. Siz hangisini önerirsiniz bölge anadolu yakası olacak . Kendi yağımı götürsem sıkıntı yaşarmıyız ?

Artık 3 yaşını geçmiş araçlara iyi niyet garantisi vermiyorlar haberin olsun senin daha iki senen var ama

Bu mesaj iPhone cihazımdan Seat Club Turkey - SCT mobile uygulaması (http://r.tapatalk.com/byo?rid=94659) kullanılarak gönderilmiştir.

Okanceliks
27-09-2021, 14:15
Artık 3 yaşını geçmiş araçlara iyi niyet garantisi vermiyorlar haberin olsun senin daha iki senen var ama

Bu mesaj iPhone cihazımdan Seat Club Turkey - SCT mobile uygulaması (http://r.tapatalk.com/byo?rid=94659) kullanılarak gönderilmiştir.

evet geçen ay bakıma götürdüm.İyi niyet devam ediyor diye bagaj kapağının yayı çıkmış baktılar 400 lira fiyat çekti bunlara iyi niyet yokmu dedim malesef yok diyorlar.Oldu ki dsg şanzıman hata verdi ne kadara mal olur dedim 12-13 olur dedi.iyi niyetin şartları geçen yıl değişti dedi.Bilseydim sanayide yaptırırdım bakımlarını boşuna 1800tl verdim 60bin bakıma

ozngzl
27-09-2021, 14:49
evet geçen ay bakıma götürdüm.İyi niyet devam ediyor diye bagaj kapağının yayı çıkmış baktılar 400 lira fiyat çekti bunlara iyi niyet yokmu dedim malesef yok diyorlar.Oldu ki dsg şanzıman hata verdi ne kadara mal olur dedim 12-13 olur dedi.iyi niyetin şartları geçen yıl değişti dedi.Bilseydim sanayide yaptırırdım bakımlarını boşuna 1800tl verdim 60bin bakıma

Yani yetkili servise götürmemizin bir anlamı yok doğru mu anladım

emirkayra
27-09-2021, 15:33
2 sene garantiye girdikten sonra servise gitmek haram oldu artık boşa fazla para vermeye gerek yok soyguncular zaten her yönden

FR.BJK
27-09-2021, 20:23
Merhaba Arkadaşlar ,

Anadolu yakasında gözü kapalı Kartal Doğuş Oto derim. Diğerlerine asla. Kendi yağını götürürsen not düşüyolar. Olası bi ihtiyaçta kapsam dışı bırakırlar.

Bu arada 3 yaşın üzeri iyi niyet garantisi artık yok demek intihar olur onlar için. Eminmisiniz?

FR.BJK
27-09-2021, 20:23

Bu mevzu kesin mi? Nerden öğrendiniz? O zaman ne diye yetkiliye gidelim ki?

Tncykr
28-09-2021, 11:15
Florya mez oto da bakım sonrası banada aynısını söylediler iyi niyet kapsamlı garantisi artık yokmuş, dsg bişey olursa nolucak dedim tam ücretli hizmet verilecek dediler

SCT - Seat Club Turkey kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

FR.BJK
28-09-2021, 11:33
Florya mez oto da bakım sonrası banada aynısını söylediler iyi niyet kapsamlı garantisi artık yokmuş, dsg bişey olursa nolucak dedim tam ücretli hizmet verilecek dediler

Bunlar naptığını sanıyor o zaman ya.

Yeni marka model bakalım yavaştan.

ozngzl
28-09-2021, 15:05

Ne zaman dediler size bunu ?

mcemrek
28-09-2021, 20:28
2017 model DSG aracıma garantiden işlem yapmadılar 13 bin fiyat çıkardılar geçen sene. Bende bıraktım servis işini artık. Serviste 2000 lira zubizu indirimi ile yaparız dedikleri bakımı 600 liraya hallettim.

M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tncykr
29-09-2021, 15:29
Ne zaman dediler size bunu ?
Agustos ayında

fr150act
30-09-2021, 10:02
Bütün bakımları florya mez de yaptırdığımız iki tane aracımız var 3 yaşını geçince iyi niyet bitti artık dediler bundan sonra niye 2.000 tl verelim bakıma dışarda 600 tl lik iş dsg de arızalanırsa artık güvendiğimiz bir yerde servisin yarı fiyatına yaptırırız

*LEON2015*
30-09-2021, 11:24
İyi niyet garantinizin devam etmesini istiyorsanız sanayiden uzak durun kartal Doğuş olabilir.

fr150act
30-09-2021, 15:28
İyi niyet garantinizin devam etmesini istiyorsanız sanayiden uzak durun kartal Doğuş olabilir.

3 yaşını geçince iyi niyet bitti diyorlar yüzümüze daha ne desinler , acaba iyi niyete sokarlarmı diye tekrar gidip fahiş rakamlar neden ödeyelim
Ben yetkili servisten yanaydım herzaman ama iyi niyet yoksa devam etmiyorsa ne anlamı var bu rakamları ödememizin

gknergl
01-10-2021, 21:53
İyi niyet bitti diye bir şey yok arkadaşlar. Mez onu diyebilir ama doğuş kendi yerine götürün. Ben 7 yaşındaki aracın mekatroniğini %70 indirimli değiştirdim. Maslak doğuş veya Kartal doğuş. Başka yere gitmeyin

*LEON2015*
03-10-2021, 09:06
3 yaşını geçince iyi niyet bitti diyorlar yüzümüze daha ne desinler , acaba iyi niyete sokarlarmı diye tekrar gidip fahiş rakamlar neden ödeyelim
Ben yetkili servisten yanaydım herzaman ama iyi niyet yoksa devam etmiyorsa ne anlamı var bu rakamları ödememizin

Ben 6 yaşındaki aracımın stop lambasını Altur serviste %60 indirimle iyi niyet garantisinden değiştirdim. Herkes hür iradesi ile istediğini yapabilir. Ben zamanında 10 yıllık polo aracın otomatik şanzımanın iyi niyet garantisinden ücretsiz değiştiğini görmüş eski bir doğuş personeliyim.

FR.BJK
17-01-2022, 08:47
Anadolu yakasında derdi olana Kartal Doğuş Oto...

Kayadibi Erya fln hikaye.

pokeimam
26-03-2022, 20:58
Arkadaşlar merhaba,

2021 model Arona Style Plus 1.0 dsg sahibiyim. Aracımın yıllık bakımını önümüzdeki hafta yaptırıcam, ancak her servis için mutlaka bir kötü yorum var. İstanbul için hangi yetkili servisi önerirsiniz? Erya merdivenköy ve Doğuş Maslak arasındayım. Biri evime biri de işime yakın, tercih sebebim bu. Aracın 5 yıllık garantisini de bozmak istemiyorum. Yorumlar ve öneriler için şimdiden tşk.