PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bu sefer Bursa dan merhaba:)

mondoteq
13-06-2012, 15:11
ark.lar artık Bursadayım burda kendime yeni bi iş ve yeni bi ev arıyorum eğer uygun bişeyler bulabilirsem burda yaşamak istiyorm.. bursadaki ark.lar bu konuda yardımcı olrlarsa çok sevinirm. bu arada leonum kayseride kaldı ayrı düştük :doh:

LoXoL
13-06-2012, 15:15
Hoşgeldin Emre. Nasıl bir iş arıyorsun? Bursa'da nerede, hangi semtte ev arıyorsun? Bunları yazarsan belki daha detaylı yardımcı olacak arkadaşlar çıkabilir değilmi :)

Leonturco
13-06-2012, 15:15
ark.lar artık Bursadayım burda kendime yeni bi iş ve yeni bi ev arıyorum eğer uygun bişeyler bulabilirsem burda yaşamak istiyorm.. bursadaki ark.lar bu konuda yardımcı olrlarsa çok sevinirm. bu arada leonum kayseride kaldı ayrı düştük :doh:
Hayırlısı olsun. Ne iş yapıyorsun ve yaparsın? Detay verirsen biz de bakınırız.

mondoteq
13-06-2012, 15:21
hoşbuldum :) aslında sigortacıyım ama bu işi yapmak istemiyrm bi miktar sermayem var bunu doğru şekilde kullanmak istiyorm kafama yatan riski olmayan hertürlü iş olabilir ben bi tekstil atölyesi buldm onunla görüşcem ama dediğim gibi riski az olmalı.. ikinci bi şıkkım eğer kafama yatan bi iş olmazsa yani bi işe girmek olucak rakam olarak maksimum 150bin liralık bi iş bakıyrm. ev olarakta 400-500 kirası olan eşyalı bi ev arıyrm düzgün bi semt olsnda çok önemli diil

LEWİS_16
13-06-2012, 15:51
Ataevler beŞevler gÖrÜkle İhsanİye buralarda gÜzel daİreelr bulabİlİrİsn fakat yapacaiĞiun İŞ yada ÇaliŞacĞin İŞİn adresİne gÖre ev bakarsaniz daha İyİ olur..:) bu arada hayirli olsun umarim bursada aradiĞinizi bulurusnuz..:) ..:)

mondoteq
13-06-2012, 16:01
Ataevler beŞevler gÖrÜkle İhsanİye buralarda gÜzel daİreelr bulabİlİrİsn fakat yapacaiĞiun İŞ yada ÇaliŞacĞin İŞİn adresİne gÖre ev bakarsaniz daha İyİ olur..:) bu arada hayirli olsun umarim bursada aradiĞinizi bulurusnuz..:) ..:)

umarım beklentilerim yüksek bursadan hayırlısı bakalım bende evi oralardan düşünüyrm fsm ye yakın olan bölgelerden :) ama baktığm kadaryla görüklede uygun evler var öncelğim tabikide iş ve işe göre ev ama biyer devralıcak olrsamda pata küte girmek istemiyrm bişeylere vakit gerekiyr yani

LEWİS_16
13-06-2012, 16:33
umarım beklentilerim yüksek bursadan hayırlısı bakalım bende evi oralardan düşünüyrm fsm ye yakın olan bölgelerden :) ama baktığm kadaryla görüklede uygun evler var öncelğim tabikide iş ve işe göre ev ama biyer devralıcak olrsamda pata küte girmek istemiyrm bişeylere vakit gerekiyr yaniyardımcı olabileceğimiz ne olursa elimizden geleni yaparız ..:)

nail
13-06-2012, 18:06
bence anladığınız işi yapmalısınız mesleğiniz nedir?

Daywalker
13-06-2012, 18:09
öncelikle hoşgeldiniz. Allah kavuştursun dedikten sonra.... :
inegöle gelin mobilya işi yapın bence :D

:D

blade038
14-06-2012, 20:57
Farklı bir sektöre iyi bir yol gösteren olmadan girmek zor olacaktır. Bendede bildiginiz ısı yapmanız daha iyi olacaktır hayırlı olsun