PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 29 Temmuz APEX MASTERS - Turkish Drift Series 1. Ayak İstanbul / Stand açmak istermisiniz ?

Mechanix
14-07-2012, 13:18
Selam arkadaşlar .

29 Temmuz da 1. Ayağını İstanbul da düzenleyeceğimiz APEX MASTERS - Turkish Drift Series de stand alanları ayarlıyoruz. Kalabalık ve kaliteli otomobil forumlarına ücretsiz stand alanı veriyoruz. Stand alanı 2 araçlık olacaktır. Bu standların amacı üyelerin buluşma noktası olmasıdır. Bizim için getirisi de seyirci katılımını arttırması olacaktır.

Bunun haricinde ticari standların fiyatları 500 TL'dir.Ve Yarış pisti çevresine 2 branda asma hakkı verilecektir.
10.000 civarında seyirci bekliyoruz. Yarışa 50 civarında otomobil katılacaktır.

İletişim için bana ulaşabilirsiniz. Telefon ile ararsanız daha hızlı ve sorunsuz olur.

Mustafa Mert Kazanç : 0532 636 65 93
Organizasyon detayları için : http://apexmasters.com/

blade038
14-07-2012, 13:29
forum olarak katılmayı isteriz tabi ki fakat tarih olarak ramazanda olması pek iyi olmamış. umarız beklediğiniz katılımı sağlarsınız

justsmile39
14-07-2012, 14:16
Tuğrul abi ve Berke abinin araçları mutlaka olmalı orada :) güzel bir organizasyon olur bencede inşallah bir plan yapılır bende katılmak isterim.

Mechanix
14-07-2012, 14:42
forum olarak katılmayı isteriz tabi ki fakat tarih olarak ramazanda olması pek iyi olmamış. umarız beklediğiniz katılımı sağlarsınız

Ramazan diye hayat duracak değil :)
Din ve motorsporu işlerini karıştırmıyoruz. O ayrı , bu ayrı :)

LEWİS_16
14-07-2012, 14:47
Ramazan diye hayat duracak değil :)
Din ve motorsporu işlerini karıştırmıyoruz. O ayrı , bu ayrı :)bu sıcakta oruçlu olunca hayat duruyor mustafa bey....

*Administrator*
14-07-2012, 15:33
Ramazan olmasından dolayı sadece iftar organizasyonlarına sıcak bakıyorum, oruç tutan kişiler için dışarda beklemek yada ayakta durmak vs sıkıntı sıcakta araç kullanmak bile dert mümkün olduğu kadar az hareket ve klima tüm gün için şart :) ben site geneli oalrak sıcak bakmıyorum ama şahsen gidebeilecekler tabiki gidebilir ben oruçlu olacağım için katılamam

Mechanix
14-07-2012, 15:43
Ramazan olmasından dolayı sadece iftar organizasyonlarına sıcak bakıyorum, oruç tutan kişiler için dışarda beklemek yada ayakta durmak vs sıkıntı sıcakta araç kullanmak bile dert mümkün olduğu kadar az hareket ve klima tüm gün için şart :) ben site geneli oalrak sıcak bakmıyorum ama şahsen gidebeilecekler tabiki gidebilir ben oruçlu olacağım için katılamam

Siz bilirsiniz arkadaşlar , teklif var ısrar yok. Diğer siteler fuar alanında olacak. Gelenleri bekleriz. :)

blade038
14-07-2012, 15:58
ben sizin için ramazan konusundan bahsettim, bence onemseyip tarih belirleseydiniz, geleceklerin %50 si oruç tutsa bununda %80 ı oruç oruç sıcakta beklemez. buda size %40 lık fire verdirirki, buyuk bir sayıdır bu..

Mechanix
24-07-2012, 16:52
Yarış programımız belli oldu. Seyirci olarak gelmek isteyen arkadaşlarımız takip edebilirler.

http://apexmasters.files.wordpress.com/2012/06/program.jpg