PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Külfetli bir istek...

Ruslan
03-09-2012, 21:30
Buluşmalarda çekilen fotoğrafları koyuyorsunuz çok güzel oluyorda...

Fotoğraflarda kim kim anlaşılmıyor.. Takma adı , gerçek adı filan...

Fotoğraflarda görülen kişileri yolda görsem ne adını biliyorum ne takma adını....

Çok mu şey istiyorum.. Biliyorum o fotoğrafları kaydetmek... upload etmek zaten dert abi der gibi şeyler duyuyorum ama faydalı olacağını düşünüyorum....

murtiside
03-09-2012, 21:35
ya da kısaca herkes avatarına kendi fotosunu , imzasına aracını koysun da üyelerimizi görünce tanıyabilelim dmi :)

ibr@him
03-09-2012, 21:37
Basit bir işlem aslında paint ile hemen halledilip upload edilebilir ve mantıklı tabiki

HalilKoyuncu
03-09-2012, 21:39
ya da kısaca herkes avatarına kendi fotosunu , imzasına aracını koysun da üyelerimizi görünce tanıyabilelim dmi :)

Bunu Hemen Gerçekleştirelim O Halde :)

Ruslan
03-09-2012, 21:42
paintle yazılmasına da gerek yok.. Fotoğrafın altına bile yazılsa olur...

Avatarda fotoğraf olması bazen doğru olmuyor... Mesela eskiden Mümin in fotoğrafı vardı avatarında ( Daywalker ).. Ben onu ilk gördüğümde fotoğrafına benzetemedim.. Buluşmalarda çekilen fotoğraflar daha bir gerçekçi oluyor..

ErdilErdem
03-09-2012, 21:49
Abi güzel ve mantıklı bir istekte bulunmuşsun gerçekten.Paylaşılan fotoğrafın altına soldan sağa doğru kişi isimleri yazılabilir en basiti.

HalilKoyuncu
03-09-2012, 21:49

Avatarda fotoğraf olması bazen doğru olmuyor... Mesela eskiden Mümin in fotoğrafı vardı avatarında ( Daywalker ).. Ben onu ilk gördüğümde fotoğrafına benzetemedim.. Buluşmalarda çekilen fotoğraflar daha bir gerçekçi oluyor..

Abi aynen katılıyorum...

LEWİS_16
04-09-2012, 09:27
katılıyorum.....:)

LoXoL
04-09-2012, 10:04
Ben katılmıyorum kardeşim. Buluşmalara gelin öğrenin kimin kim olduğunu Allah Allah :P

Şaka bir yana güzel olur, bende hep söyleyeceğim ama nedense hep çekindim "sanane la kimse kim" deyip döverler diye :P

Daywalker
04-09-2012, 10:24

Fotoğraflarıma bakış daha yakışıklıyımdır :D

Ruslan
04-09-2012, 10:46
Ben katılmıyorum kardeşim. Buluşmalara gelin öğrenin kimin kim olduğunu Allah Allah :P

Şaka bir yana güzel olur, bende hep söyleyeceğim ama nedense hep çekindim "sanane la kimse kim" deyip döverler diye :P

Hakan...
Fotoğraflarda senin isminin yazılmasına gerek yok hiç...
Seni tanımayan yok zaten... Airbag in yeter :P

LoXoL
04-09-2012, 10:48
Hakan...
Fotoğraflarda senin isminin yazılmasına gerek yok hiç...
Seni tanımayan yok zaten... Airbag in yeter :P

olay budur işte :D birde adamın biri ne demiş abi biliyormusun? Gerçi eski topraksın sen bilirsin, tevellütün yeter senin, devren sayılır söyleyenler :D:D
"Dinime küfür eden müslüman olsa" diye bir ata sözü var biliyon değilmi? Sendekide az değil hani :P

Ruslan
04-09-2012, 10:53
olay budur işte :D birde adamın biri ne demiş abi biliyormusun? Gerçi eski topraksın sen bilirsin, tevellütün yeter senin, devren sayılır söyleyenler :D:D
"Dinime küfür eden müslüman olsa" diye bir ata sözü var biliyon değilmi? Sendekide az değil hani :P

Hakan seninkisi airbag ise benimkisi airbagçik olur valla...
Onu bunu bırak... Sen geliyon mu pazar günü belgrad ormanına.. :P..

Alp_
04-09-2012, 10:57
Murad abi valla saygılar diyorum, başka da birşey demiyorum, bu olay benim kaç zamandır aklımda (bkz: vizontele; "şerrefsizim benim aklıma gelmiştir" :D )
Kim kimdir hiç belli olmuyor gerçekten,, :)

Ruslan
04-09-2012, 10:59
Ya burada baskıcı bir yönetimde yok ama.. herkes korkmuş kimse gıkını çıkarmamış... :P Herkes aynı dertten muzdaripmiş meğerse.. :D

LoXoL
04-09-2012, 11:10
Hakan seninkisi airbag ise benimkisi airbagçik olur valla...
Onu bunu bırak... Sen geliyon mu pazar günü belgrad ormanına.. :P..

Abi muhtemelen geleceğim ama dediğim gibi net değil henüz. son güne kadar da, yani belli olana kadarda birşey söylemek istemiyorum :)

nail
04-09-2012, 11:47

aynen abi aynı şey benimde başıma geldi bende inegöl buluşmasında hakan abiyi gösterdiler alakası yok resimdeki adamın iki katı göbek vardı inanamadım:D

LoXoL
04-09-2012, 11:53
aynen abi aynı şey benimde başıma geldi bende inegöl buluşmasında hakan abiyi gösterdiler alakası yok resimdeki adamın iki katı göbek vardı inanamadım:D

Sen tokken denk gelmişsin demekki bana :D