PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Çerkezköy Uyuma 9 Aralık Pazar Günü İstanbula Gidiyoruz..

maskex88
07-12-2012, 13:34
Evet Çerkezköy'de bulunan SCT ailesinin üyeleri.. Ben Pazar günü istanbuldaki Golfturkiye ile yapılacak olan halısaha macı ve öncesindeki bulusmaya gidiyorum.. Gelmek isteyen arkadaşlardan msjlarını bekliyorum.. Çerkezköyde'ki LEON lar hadi bakalım 4-5 araba gidelimde bizde burdayız diyelim :))

maskex88
07-12-2012, 14:02
Heyyy Çerkezköy'deki Park Halindeki LEON' lar hadi basın marşa korkmayın fazla yakmaz o arabalar çoğu 1.6 105hp :) Cimriliği bırakında takılın pazar günü peşime :)

*Administrator*
07-12-2012, 14:03
duyun sesini kardeşimin :)

maskex88
07-12-2012, 14:05
duyun sesini kardeşimin :)

abi çok zor be günde belki 10 tane LEON görüyorum ama hepsi aynı yerlernde park halinde :)) inş. katılan olurda SCT Çerkezköy olarak orda oluruz :) Yoksa tek basıma temsil edicem Cerkezköyü :))

Emre
07-12-2012, 14:25
Evet Çerkezköy'de bulunan SCT ailesinin üyeleri.. Ben Pazar günü istanbuldaki Golfturkiye ile yapılacak olan halısaha macı ve öncesindeki bulusmaya gidiyorum.. Gelmek isteyen arkadaşlardan msjlarını bekliyorum.. Çerkezköyde'ki LEON lar hadi bakalım 4-5 araba gidelimde bizde burdayız diyelim :))

Uğur senden başka kimse yok sanırım orda etkisiz kalmışın göster gücünüde başkan sanada bir kolluk versin :)

maskex88
07-12-2012, 16:41
aga kolluka gerek yok önemli olan kolluksuz bişeyler yapmak :) ama burdakiler sadece binici baska şeylerle ugrasmıyorlar 1-2 kişi hariç ;) ama kısa sürede onlarada aşılıycam SCT sevgisini :=)