PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ModeratÖr

BARON38
25-12-2012, 14:13
Edİrnede moderatÖr yoksa bende talibim

Oğuz Eken
25-12-2012, 14:47
7 mesajla bıraz zor gıbı :D

LoXoL
25-12-2012, 15:54
Edİrnede moderatÖr yoksa bende talibim

Levent bak hep merak ettiğim bir konuya deyindin.
Bu moderatörün anlamı nedir arkadaş? Hep forumlarda filan görüyorum ama ne anlama geliyor? Ne iş yapar moderatör? :ponder:

MeTuRuZ
25-12-2012, 17:12
7 mesajla bıraz zor gıbı :D

+2013

Emre
25-12-2012, 17:37
Levent bak hep merak ettiğim bir konuya deyindin.
Bu moderatörün anlamı nedir arkadaş? Hep forumlarda filan görüyorum ama ne anlama geliyor? Ne iş yapar moderatör? :ponder:

hakkaten ??

Büyük Amiral
25-12-2012, 17:44
Moderatör, bölümleri kontrol eder, yanlış konu veya yanlış mesaj varsa düzenler, bölüm onaylı bölüm ise açılan konuları gözden geçirip onaylar, büyük bir forumda birkaç sene yapmıştım ben de moderatörlük :)

nail
25-12-2012, 17:49
bende istiyom moderatör olmak:D

LoXoL
25-12-2012, 17:52
Arkadaşlar tabiki mesaj sayısıda önemli ancak "Selam, hoşgeldin, hayırlı satışlar" gibi mesajlarla sayıyı dolduranlarda var :)
Önemli olan bizimle yaptığı paylaşımlar, , ne kadar yardımcı olabilir, forum için neler yapabilir?
Önemli olanlar bence bunlar.

LoXoL
25-12-2012, 17:53
Moderatör, bölümleri kontrol eder, yanlış konu veya yanlış mesaj varsa düzenler, bölüm onaylı bölüm ise açılan konuları gözden geçirip onaylar, büyük bir forumda birkaç sene yapmıştım ben de moderatörlük :)

Erdoğan bende yaptım o işleri, çok iyi bilirim ne olduğunu :) Ben sadece moderatörlük talebinde bulunan arkadaş bu soruma nasıl cevap verecek diye sordum. Ancak gördüğüm kadarıyla sadece mesajı yazmış ve ilk mesajda kaçmış :)

Büyük Amiral
25-12-2012, 17:54
Arkadaşlar tabiki mesaj sayısıda önemli ancak "Selam, hoşgeldin, hayırlı satışlar" gibi mesajlarla sayıyı dolduranlarda var :)
Önemli olan bizimle yaptığı paylaşımlar, , ne kadar yardımcı olabilir, forum için neler yapabilir?

Elbette, moderatör olabilmek için istediği bölüm ve online süresi en önemli kavramlar benim fikrimce... :)

Leo16
25-12-2012, 17:58
Hakan abi arkadaş yeni bazı formlarda moderatörlük talebi falan oluyo herhalde o yuzden boyle bi konu açmış kötü bi niyeti oldugunu sanmıyorum ama tabıkıde burda taleple moderaörlük vermezler en azından bi süre tanıyana kadar..

Serkan JR
25-12-2012, 18:10
Moderatörlük kursu açalım derim :) sonunda sınav yaparız, 60 ve üstü alanlar aday olur :) Nassı fikir ama? :P

Bizage
25-12-2012, 20:42

ben hep öyle yaptım mesajları :)

HalilKoyuncu
25-12-2012, 21:17
Hayırlısı olsun :) 7 mesaj işi değil bence icraat önemli sanki :D

BARON38
25-12-2012, 23:51
Yapilacak icraata onemli burda sonucta bos yere konu acip bos bos yazmiyoruz biz sct ailesine nasil yeni uyeler kazandiririz diye plan yaparken anlasilan burda o durumlar pek on plana cikmamis sonucta sct ailesinde yer almak istemek gayet normaldir diye dusunuyorum

Şafak!
26-12-2012, 00:21
ben hep öyle yaptım mesajları :)

Bende :) Flood :P

Alp_
26-12-2012, 00:38
Yapilacak icraata onemli burda sonucta bos yere konu acip bos bos yazmiyoruz biz sct ailesine nasil yeni uyeler kazandiririz diye plan yaparken anlasilan burda o durumlar pek on plana cikmamis sonucta sct ailesinde yer almak istemek gayet normaldir diye dusunuyorum

Levent Bey, aslında düşünceniz çok güzel, ailemizin genişlemesi tanınması / tanıtılması açısından çok güzel olur ancak bunun için moderatör olmaya gerek yok ki,,
bakın mesela sitemizin stickerlarından alıp (hem kendinize, hem de 3-5 fazla alıp) gördüğünüz seatlara verebilirsiniz, kendiniz de yapıştırırsanız görünür ve tanınır böylelikle,,
veya örneğin ben ibizayı satıp başka bir modele geçtim, bu aracım seat değil ama arka camımda SCT sticker'ım yapıştırılıdır yani, ama görevli / sorumlu / moderatör değilim, demek istediğim bu yani,, ;)
bu ailenin her ferdi, ailesi için bişeyler yapıyor zaten, görev olmasına gerek yok,, ;)

MeTuRuZ
26-12-2012, 00:51
Levent Bey, aslında düşünceniz çok güzel, ailemizin genişlemesi tanınması / tanıtılması açısından çok güzel olur ancak bunun için moderatör olmaya gerek yok ki,,
bakın mesela sitemizin stickerlarından alıp (hem kendinize, hem de 3-5 fazla alıp) gördüğünüz seatlara verebilirsiniz, kendiniz de yapıştırırsanız görünür ve tanınır böylelikle,,
veya örneğin ben ibizayı satıp başka bir modele geçtim, bu aracım seat değil ama arka camımda SCT sticker'ım yapıştırılıdır yani, ama görevli / sorumlu / moderatör değilim, demek istediğim bu yani,, ;)
bu ailenin her ferdi, ailesi için bişeyler yapıyor zaten, görev olmasına gerek yok,, ;)

:clap: :thumbup:

LoXoL
26-12-2012, 10:03

Levent, katılmak isteyenleri sen bir araya topla bir haftasonu. İlla "yeni üye kaydı" yapmak için moderatör olmaya gerek yok :) Gönüllü ve içten olman yeterli :)

BARON38
26-12-2012, 11:01
bende sct ailesi icin elimden geleni yaparim en kisa zamanda sct edirne bulusmasi planlarni hazirlamak lazim