PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 10 Şubat Sakarya Buluşması

svkubilay
31-12-2012, 19:19
Merhabalar, artık Adapazarı'ında köfte yeme organizasyonu efsane olmadan yapalım istedik.. Tarih 10 Şubat Pazar. Yemek sonrası spontane şekilde bir cafede oturulabilir çoğunluğun dediği olur tabi ki.. ilerde efsane olabilecek bir buluşma daha var planda ama onun için havaların düzelmesi bekleniyor haberiniz ola :)

Yer olarak KÖŞK uygun olacaktır diye düşünüyorum.. Sertaç abi ile de görüştük, uygun bir mekan güzel olur dedi o da.. eğer özellikle istenilen bir şey/bir yer varsa onu da yapabiliriz.. Sertaç abi mekan sahibini tanıyormuş, bu sebeple o görüşecek fiyat konusunu.. ben sadece bir video ekliyorum mekan hakkında bir kaç bilgi var..

Yer Sakarya diye bir tek Kocaeli ve Sakarya değil, tüm illerden katılım bekleriz.. ''Kocaeli Bölge Çalışıyor.. :)''

buyurun video:

http://www.selamtv.net/index.php?Itemid=164&option=com_hwdvideoshare&task =viewvideo&video_id=19

İzmit buluşma noktası: Baumaxx otopark
Hareket saati: 13:00

Organizasyon Saat : 14:00'te başlayacaktır. bu nedenle İzmit'ten gelen kardeşlerimizle saat 13:30'da E-5 Sapanca çıkışında buluşulması uygun olacaktır diye düşünüyorum. Böylelikle yeri bulma konusunda problem olmaz diye düşünüyorum. Bireysel gelerek Köşk'te buluşalım derseniz. Koordinatları ''40.777202, 30.332339''

Organizasyon Menüsü:

1 Porsiyon Köfte
1 Adet içecek(kola veya ayran)
1 Porsiyon Tatlı
Ortaya Salata.

**Sertaç Abimizin yapmış olduğu ikili görüşmeler sayesinde sadece 15 TL

çok iyi biliyorum ki aramızda bu menüyle doyamayacak olanlar var :D bu menü sadece SCT indirimi olan menüdür. İsteyen istediğini yemekle serbesttir. :D

Güzelliklerle buluşmak dileğiyle..

Geleceklerin Listesi:

*** Onur Konuğu Hakan(LoXoL)
0. Serkan(whitemoon) Onur konuğu :)
1. Sertaç(seto54) ***
2. Oğuz(.::RED.:.LION::.)
3. Harun(korfezli) 2 Kişi
4. İlker(lasthero)
5. Tuncay(demirbjk) ..CANCELED..
6. Murat(akgenç)
7. Erkan(seamann44) 3 Kişi
8. Cemil(bycml) 2 Kişi
9. Sefer Volkan(svkubilay)
10. Yasin(eneSene)
11. Fırat(leonfırat)
12. Kadir(?) 2 Kişi
13. Kayhan(LEON41)

.::ultrAslan::.
06-01-2013, 19:04
Herkesin sesi çıkmaz oldu bende dahil:( 27 Ocak köftecideyim.. +1

Edit: 10 Şubat:)

korfezli
06-01-2013, 19:22
+2
geçen hafta sonu ada'daydım.

svkubilay
06-01-2013, 19:46
+2
geçen hafta sonu ada'daydım.

Keşke arasaydın görüşürdük abi diyecektim ama bir an için fabrikada sabahladığım aklıma geldi geçen hafta komple.. :) Adapazarında işiniz olursa elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız abi.. bizim halledemeyeceğimiz birşey olursa da görüşmüş oluruz :)

VTEC
06-01-2013, 20:33
Köşk neresi sakaryada

svkubilay
06-01-2013, 20:58
Köşk neresi sakaryada

Kazımpaşa yolu üzeri selahiye köyü.. Ada Tıp'tan sonra Kazımpaşa'ya doğru giderken yol üzerinde solda yukarda..

Koordinatları bu olması lazım bir deneyin isterseniz maps.google.com'dan.. ''40.777202, 30.332339''

VTEC
07-01-2013, 09:48
Söz vermeyeyim ama gelmek isterim.

korfezli
07-01-2013, 12:11
Keşke arasaydın görüşürdük abi diyecektim ama bir an için fabrikada sabahladığım aklıma geldi geçen hafta komple.. :) Adapazarında işiniz olursa elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız abi.. bizim halledemeyeceğimiz birşey olursa da görüşmüş oluruz :)

Sefercim, benim yeğen Serdivan'da.
Her ay bir kere onlarla birlikte Sakaryayı dolaşırız. Sakarya merkezde balıkçılar çarşısına uğrar taze ızgara balık yeriz, ondan sonra sohbet muhabbet gelsin çaylar...
Ada bize kapı komşusu yarım saat, biz de yarım adalı sayılırız, bir dahaki sefere önceden haberleşiriz..

Last_Hero41
07-01-2013, 17:56
Aksi bir durum olmazsa bende gelmeyi düşünüyorum. İş yerindeki seat cılardan da katılım olur herhalde bilgi veririm.

svkubilay
08-01-2013, 00:01
Söz vermeyeyim ama gelmek isterim.

Bekliyoruz mutlaka.. görelim senin aslanı hayırlı olsun diyelim.. benim amcamın oğlu da honda'cı dır. aracı Honda olmasına rağmen gelmişti bir kere..

Sefercim, benim yeğen Serdivan'da.
Her ay bir kere onlarla birlikte Sakaryayı dolaşırız. Sakarya merkezde balıkçılar çarşısına uğrar taze ızgara balık yeriz, ondan sonra sohbet muhabbet gelsin çaylar...
Ada bize kapı komşusu yarım saat, biz de yarım adalı sayılırız, bir dahaki sefere önceden haberleşiriz..

Abi her zaman beklerim.. balık pek sevmem ama mecbur kalmadıkça yemem ama muhabbete ortak olmak isterim..

Aksi bir durum olmazsa bende gelmeyi düşünüyorum. İş yerindeki seat cılardan da katılım olur herhalde bilgi veririm.

Tamamdır ben ekliyorum listeye isminizi..

svkubilay
11-01-2013, 19:06
Değerli SCT sakinleri, tarihte ufak bir değişiklik olmuştur. kesinlikle iptal değildir. başlıktan da anlaşılacağı üzere 10 Şubat'ta görüşebilmek dileğiyle.. gelmek isteyenlerin ellerini görebilir miyiz?

korfezli
11-01-2013, 22:18
biz 2 kişi varız

demirbjk
11-01-2013, 22:26
ilerleyen zamanlarda kesinlik kazanacak ama gelmek istediğimi bilirsiniz :)

whitemoon
11-01-2013, 22:29
ismim listenin en başında olmazsa asla gelmem :P

gazanfer_ro
11-01-2013, 22:35
abi ne güzel ya sakaryada köfte-orduda köfte-kocaelide kahvaltı- süper:))) istanbul halı saha:(((

akgenç
11-01-2013, 22:43
Bir Hendek'li olarak bende gelmek isterim hem bizim ihtiyarları görmeme de vesile olur. ama şimdiden söz vermeyeyim.

11-01-2013, 22:46
Bir Hendek'li olarak bende gelmek isterim hem bizim ihtiyarları görmeme de vesile olur. ama şimdiden söz vermeyeyim.

Bekliyoruz:)

svkubilay
11-01-2013, 23:21
biz 2 kişi varız

İki kişilik yeriniz hazırlandı.. :)

ilerleyen zamanlarda kesinlik kazanacak ama gelmek istediğimi bilirsiniz :)

Tuncay'cım listeye yazıldı bir kere silmek çok zor ben bilmiyorum silmeyi :)

ismim listenin en başında olmazsa asla gelmem :P

Abi sen geldikten sonra kendi ismimi bile silerim :) hatta benim porsiyonuma bile ortak olabilirsin..

abi ne güzel ya sakaryada köfte-orduda köfte-kocaelide kahvaltı- süper:))) istanbul halı saha:(((

Her zaman bekleriz.. Bizim grup yemek üzerine Spor yapmaya İstanbul'a gideceğiz inşallah.. :)

Özellikle bekliyoruz tanışmış oluruz..

Abi seni bir kişi mi yazıyoruz.

11-01-2013, 23:33

Abi seni bir kişi mi yazıyoruz.

Farkeder mi? :P Tek gelsem 2 porsiyon 2 kişi gelsem 2,5 porsiyon yiyecez nasıl olsa :P

svkubilay
11-01-2013, 23:41
Farkeder mi? :P Tek gelsem 2 porsiyon 2 kişi gelsem 2,5 porsiyon yiyecez nasıl olsa :P

Mesaj alınmıştır.. :)

erkanc
12-01-2013, 10:51
konu başlığını görünce şöyle bir yutkundum :D böyle başlıkmı olur ya çoluğumuz var çocugumuz var gelen vaar gelemeyen vaar:D

12-01-2013, 10:57
gelemiyorsan paket yapip gonderelim:)

erkanc
12-01-2013, 11:02
gelemiyorsan paket yapip gonderelim:)

ogun yuksek ıhtımal 15:00-23:00 çalışıyor olcam..tam kısır saatler yaa... Serkan abiyle gönderin vala :)

svkubilay
12-01-2013, 11:36
ogun yuksek ıhtımal 15:00-23:00 çalışıyor olcam..tam kısır saatler yaa... Serkan abiyle gönderin vala :)

Hizmette sınır yok.. evlere paket bile yaptırılır.. :)

seamann44
24-01-2013, 20:44
sefercim bizide eklermisin 3 kişi. ocak ayı benim için kötü başladı iş yerinden ve aile büyüklerimizden kaybımız oldu bu sebeple malatyaya gittim, bu sebeple epeydir siteye giremedim.

svkubilay
24-01-2013, 20:59
sefercim bizide eklermisin 3 kişi. ocak ayı benim için kötü başladı iş yerinden ve aile büyüklerimizden kaybımız oldu bu sebeple malatyaya gittim, bu sebeple epeydir siteye giremedim.

Hemen ekliyorum, doğru anladıysam eğer, Allah sizlere sabır versin.. rahmetlinin de günahlarını affetsin inşallah.. en kısa zamanda bu kederi geride bırakırsınız.. görüşmek üzere..

seamann44
24-01-2013, 21:16
sagol sefercim Allah tüm ölmüşlerimizin taksiratını affetsin...

ErdilErdem
24-01-2013, 21:46

Başınız sağolsun Erkan.Allah mekanını cennet eylesin inşallah.

bycml
24-01-2013, 21:48
Bi aksilik çıkmazsa beni de yaz Sefer 2 kişi

svkubilay
24-01-2013, 21:51
Bi aksilik çıkmazsa beni de yaz Sefer 2 kişi

Hemen ekliyorum listeye..

seamann44
24-01-2013, 21:53
sagol erdil teşekkür ederim...

24-01-2013, 23:25
sagol sefercim Allah tüm ölmüşlerimizin taksiratını affetsin...

Erkan başınız sağolsun..

seamann44
25-01-2013, 10:18
teşekkür ederim oguz abi dostlar sağolsun...

atay78
25-01-2013, 10:38
keyıflı bulusmlar

korfezli
25-01-2013, 11:36
Erkan şimdi okuyabildim,
Başınız sağolsun, akrabanızın mekanı cennet olsun, Allah geride kalanlarına sabırlar versin.

cagdassisman
29-01-2013, 09:55
Arkadaşlar birgünde sapancada kıyı restauranta gidelim havanın güneşli olduğu bir gün güzel olur orası süper bir mekandır bilen varsa:))

29-01-2013, 10:56
Arkadaşlar birgünde sapancada kıyı restauranta gidelim havanın güneşli olduğu bir gün güzel olur orası süper bir mekandır bilen varsa:))

Güzel fikir. Bahara doğru planlayalım..

erkani
29-01-2013, 10:58
Basiniz sagolsun adasim :(

Last_Hero41
29-01-2013, 12:05

Başın sağolsun Erkan. Allah rahmet eylesin, geride kalanlara sabır versin.

seamann44
29-01-2013, 16:32
Başın sağolsun Erkan. Allah rahmet eylesin, geride kalanlara sabır versin.
Allha razı olsun ilker sağol...

svkubilay
29-01-2013, 19:21

Köfte yemeğe de bekleriz.

seto54
31-01-2013, 02:03
sevgili sefer kardeşim adama sormazlarmı sakarya da etkinlik yapıyosunuz bir de sakryalı adamı yazmıyosunuz diye bu ne biçim liste kardeşim.Şuan samsundayım pzt-salı dönücem nasipse.Dönüşte özellikle görüşeceğim bu konuyu seninle:)Bu arada dönünce köşk ile ayrıntılı yemek listesi ve fiyat ile ilgili görüşüp ayrıntılı bilgi verelim...

seto54
31-01-2013, 02:04
erkan kardeşim yorumları okurken gördüm kusura bakma başın sağolsun:(

eecelin
31-01-2013, 11:25
selam aleykum arkadaslar ordu mangal bulusmasından sonra burayada katılırsam 2 organızasyona katılan tek ben olurum her halde :D tam olarak saat kacda yapılır benım pazar gunu macım var macdan sonra tanısmak ıcın ugrayabılırım ??

svkubilay
31-01-2013, 21:32
sevgili sefer kardeşim adama sormazlarmı sakarya da etkinlik yapıyosunuz bir de sakryalı adamı yazmıyosunuz diye bu ne biçim liste kardeşim.Şuan samsundayım pzt-salı dönücem nasipse.Dönüşte özellikle görüşeceğim bu konuyu seninle:)Bu arada dönünce köşk ile ayrıntılı yemek listesi ve fiyat ile ilgili görüşüp ayrıntılı bilgi verelim...

Abi sana yapılan yamuk bana yapılmış demektir. bakma bu Sefer'in densizliğine ben Volkan olarak hemen adını yazıp yanına da 2 kişi olarak ekliyorum.

selam aleykum arkadaslar ordu mangal bulusmasından sonra burayada katılırsam 2 organızasyona katılan tek ben olurum her halde :D tam olarak saat kacda yapılır benım pazar gunu macım var macdan sonra tanısmak ıcın ugrayabılırım ??

Pazar günü olduğu için çok geçe kalmak istemeyiz diye düşünüyorum. şahsi fikrim 14:00 da olması yönünde ama 15 veya 16 olsun derlerse de problem yaratmam işin aslı :)

svkubilay
31-01-2013, 21:35

Bu arada maçın kaçta? belki sana göre de bir saat ayarlayabiliriz herkese uygun olursa.. bu arada Oğuz Başkan maç izlemeye de gidebiliriz başka bir hafta ?

seto54
01-02-2013, 00:55
[QUOTE=svkubilay;775818]Abi sana yapılan yamuk bana yapılmış demektir. bakma bu Sefer'in densizliğine ben Volkan olarak hemen adını yazıp yanına da 2 kişi olarak ekliyorum.
sana ben ne diyim hemi.Tamam şu volkan kardeşime sorarmısın organizatör yardımcısı olarak katılımda 9.sırada ne işim var:)Hehehe çok pislik yaparım amaaa:)

eecelin
01-02-2013, 11:02
Bu arada maçın kaçta? belki sana göre de bir saat ayarlayabiliriz herkese uygun olursa.. bu arada Oğuz Başkan maç izlemeye de gidebiliriz başka bir hafta ?

benim macdan cıkmam 4 ü bulur yemege gelip fazla duramam ama tanısmak için ugrarım siz bana gore ayarlamayın bıde mac kotu bıterse farklı olaylarda olur ondan siz kendinize göre yapın ben ugramaya calısırım

svkubilay
01-02-2013, 13:18
[QUOTE=svkubilay;775818]Abi sana yapılan yamuk bana yapılmış demektir. bakma bu Sefer'in densizliğine ben Volkan olarak hemen adını yazıp yanına da 2 kişi olarak ekliyorum.
sana ben ne diyim hemi.Tamam şu volkan kardeşime sorarmısın organizatör yardımcısı olarak katılımda 9.sırada ne işim var:)Hehehe çok pislik yaparım amaaa:)

Bu duruma bir formül düşünmem lazım :ponder: en kısa zamanda liste değişir, bu arada ne demek yardımcısı abi bizzat sahibi diyebilirsin.. bizimkisi sekreterlik.. :)

benim macdan cıkmam 4 ü bulur yemege gelip fazla duramam ama tanısmak için ugrarım siz bana gore ayarlamayın bıde mac kotu bıterse farklı olaylarda olur ondan siz kendinize göre yapın ben ugramaya calısırım

Başarılar diliyorum sana umarım güzel geçer maçın.. her zaman bekleriz.. tanışmak için başka organizasyonlar da yaparız diye düşünüyorum, değil mi Oğuz Abi. ?

bycml
01-02-2013, 16:51
Oğuzabi bugün chiptuning işine giriyor diye duydumudumdu. O yüzden yoktur buralarda

eecelin
01-02-2013, 17:33
[QUOTE=seto54;775965]

Bu duruma bir formül düşünmem lazım :ponder: en kısa zamanda liste değişir, bu arada ne demek yardımcısı abi bizzat sahibi diyebilirsin.. bizimkisi sekreterlik.. :)

Başarılar diliyorum sana umarım güzel geçer maçın.. her zaman bekleriz.. tanışmak için başka organizasyonlar da yaparız diye düşünüyorum, değil mi Oğuz Abi. ?

inş kardesım saolasın 5 ay burdayım inş gelırım baska organızasyonlara

svkubilay
01-02-2013, 20:25
Oğuzabi bugün chiptuning işine giriyor diye duydumudumdu. O yüzden yoktur buralarda

Haberini aldım.. 150 BG olmuş araç sanıyorum.. Serkan abinin başarılı hareketi herkesin içindeki beygir sevgisini ortaya çıkardı :) benim araçtakiler de beygir olsa ben de yapacam da benimkiler maalesef eşek.. :D

eneSene
01-02-2013, 20:37
Sefer yaz bakalım bir aksilik olmazsa gelirim inşallah.

Tapatalk 2 programıyla Samsung Galaxy SIII aracılığıyla gönderilmiştir.

seto54
02-02-2013, 00:52
Haberini aldım.. 150 BG olmuş araç sanıyorum.. Serkan abinin başarılı hareketi herkesin içindeki beygir sevgisini ortaya çıkardı :) benim araçtakiler de beygir olsa ben de yapacam da benimkiler maalesef eşek.. :D
anammmm ne zaman olmuş nasıl olmuş.Serkan arabayı 100000 liraya mı satmış:):)

svkubilay
02-02-2013, 05:39
Sefer yaz bakalım bir aksilik olmazsa gelirim inşallah.

Tapatalk 2 programıyla Samsung Galaxy SIII aracılığıyla gönderilmiştir.

Tamamdır abi, yazıyorum prensesi unutma, yanaklarını koparmam lazım :)

svkubilay
02-02-2013, 05:42
anammmm ne zaman olmuş nasıl olmuş.Serkan arabayı 100000 liraya mı satmış:):)

Abi İstanbul'da bir hoca var süphanekeyi tersten okuyo arabandaki beygirler coşuyo :) senin aracı da okutalım istersen ?

LoXoL
04-02-2013, 23:54
Abi İstanbul'da bir hoca var süphanekeyi tersten okuyo arabandaki beygirler coşuyo :) senin aracı da okutalım istersen ?

Sefer o hoca sübhanekeyi tersten okuyunca menü'de güncelleniyormu 1. sayfada? :P

05-02-2013, 00:09
Sefer o hoca sübhanekeyi tersten okuyunca menü'de güncelleniyormu 1. sayfada? :P

Way way way güncellenmez mi hiç:D
Sefer köşk restaurantı ara özel konukların sayısı artacak bu gidişle hazırlıklı olsunlar:P

svkubilay
05-02-2013, 00:30

Hakan abi Yıldızlı Onur konuğumuzu kaç kişi yazıyoruz acaba ?

05-02-2013, 00:43

Hem izleriz hem oynarız hemde yeni organizasyonlar yaparız;)
Bu arada mesajları biraz geç farkettim kusura bakma sefeercim:P

LoXoL
05-02-2013, 09:41
Way way way güncellenmez mi hiç:D
Sefer köşk restaurantı ara özel konukların sayısı artacak bu gidişle hazırlıklı olsunlar:P

Hakan abi Yıldızlı Onur konuğumuzu kaç kişi yazıyoruz acaba ?

:D:D gelicem demedim ki :D sadece gelecek olan arkadaşların ne yiyeceklerini bilmeleri açısından menüyü güncellerseniz iyi olur demek istedim :D

LoXoL
05-02-2013, 09:42
:D:D gelicem demedim ki :D sadece gelecek olan arkadaşların ne yiyeceklerini bilmeleri açısından menüyü güncellerseniz iyi olur demek istedim :D

Gerçi bellide olmaz. Bakarsın İznik'ten kaçarım yanınıza. Hafta sonu İznik'te olacağım çünkü :)

05-02-2013, 09:56

Gerçi bellide olmaz. Bakarsın İznik'ten kaçarım yanınıza. Hafta sonu İznik'te olacağım çünkü :)

ya birak allahaskina bilmece gibi yazip umitlendiriyorsun insanlari sonrada oyle demedim diyorsun:( sen dememis olabilirsin ama biz seni bekliyoruz:P

svkubilay
05-02-2013, 19:56

Abi artık listenin en başına yazıldı numarasız direk yıldızlı yazıldın, ayıp olmayacak mı şimdi gelmezsen :( bu arada menü belli diye yazmadım.. sonuç olarak organizasyon köfte yeme organizasyonu ama seçenekleri görmek adına video da ekledim abi.. Bu şehre ağırlığını koyman lazım abi.. ısrarla bekliyoruz seni..

LoXoL
05-02-2013, 22:42
Abi artık listenin en başına yazıldı numarasız direk yıldızlı yazıldın, ayıp olmayacak mı şimdi gelmezsen :( bu arada menü belli diye yazmadım.. sonuç olarak organizasyon köfte yeme organizasyonu ama seçenekleri görmek adına video da ekledim abi.. Bu şehre ağırlığını koyman lazım abi.. ısrarla bekliyoruz seni..

oğlum arabam gazla çalışıyor ben değil :D:D

svkubilay
06-02-2013, 20:16
oğlum arabam gazla çalışıyor ben değil :D:D

çok belli ettim di mi ? :D ne yapalım abi istiyoruz sadece gelmeni.. :d

LoXoL
06-02-2013, 20:23
çok belli ettim di mi ? :D ne yapalım abi istiyoruz sadece gelmeni.. :d

bende istiyorum da kısmet. dediğim gibi haftasonu İznik'te olacağım. ancak o tarafa gelebilirmiyim bilmiyorum :(

svkubilay
06-02-2013, 20:53
bende istiyorum da kısmet. dediğim gibi haftasonu İznik'te olacağım. ancak o tarafa gelebilirmiyim bilmiyorum :(

Bi hava almaya çıkayım deyip, uğrarsın aramıza.. 14:00 gibi buluşuruz abi.. şimdiden haberin olsun :)

svkubilay
06-02-2013, 21:19
Çok değerli SCT sakinleri, Sertaç abimizin girişimleri sayesinde, ilk sayfada organizasyon zamanları ve menüsü güncellenmiştir. Sohbetinizle güzelleşecek bu buluşmada görüşmek üzere.. Hakan Abi seni de bekliyoruz :)

Not: Hakan Abi bu konuda yazacağım tüm mesajların sonuna her seferinde seni de beklediğimizi yazacağım :D

Last_Hero41
06-02-2013, 22:13
Sefer işyerinden birkaç arkadaş da gelmeyi istiyor yarın net olarak bildirecekler ben sana dönerim.

svkubilay
06-02-2013, 22:39
Sefer işyerinden birkaç arkadaş da gelmeyi istiyor yarın net olarak bildirecekler ben sana dönerim.

Tamamdır abi şeref verirler, onur duyarız..

Not:Hakan abi seni de bekliyoruz :D

seto54
06-02-2013, 23:46
sevgili hakan abicim hem hemşehriliğimizi pekiştirmek adına hem de3 şu volkanın susması için seni bu etkinliğe özel olarak davet ediyorum:)

07-02-2013, 00:19
İzmitten hep beraber hareket etmek için Baumaxx otoparkta buluşup 13:00 te hareket edeceğiz..
Sefer ilk sayfaya bu bilgiyi ekleyebilir misin :)

seamann44
07-02-2013, 08:28
Hareket saatini değiştirirseniz özel olarak bildirin lütfen söğukda 11:00 gibi beklemeye başlayıp hatundan fırça yedirtmeyin yaaaw :) Şaka bir yana saat 13:00 çok iyi oldu öğlene kadar iş yerindeki işlerimi haledebilirim.

bycml
07-02-2013, 11:19
O değil de bizim buluşma neden ana sayfada gösterilmiyor ? Evlatlıkmıyız biz ?

07-02-2013, 11:43
Hareket saatini değiştirirseniz özel olarak bildirin lütfen söğukda 11:00 gibi beklemeye başlayıp hatundan fırça yedirtmeyin yaaaw :) Şaka bir yana saat 13:00 çok iyi oldu öğlene kadar iş yerindeki işlerimi haledebilirim.

hahaha:D cok fena taş geldi:D erkan degismez sende firca yemezsin bu sefer..13:00 en ideal saat. 13:00 e kadar gelenlerle toplanir gideriz adaya:)

07-02-2013, 11:45
O değil de bizim buluşma neden ana sayfada gösterilmiyor ? Evlatlıkmıyız biz ?

dogru soyluyorsun ama gec kaldik. en az 10 gun once koymaliydik..

bycml
07-02-2013, 12:44
dogru soyluyorsun ama gec kaldik. en az 10 gun once koymaliydik..

Kocaeli'nin reklama ihtiyacı yok der, olayı toparlar giderim :drive1:

07-02-2013, 12:51

:clap::clap::clap:

seamann44
07-02-2013, 13:48
abi 2 seferdir sabah ezanında kalkıp hadi hadi hadi çabuk geç kaldık diye evdekileri telaşa sokup sonrada buluşma yerinde takriben 40 dk tek başına beklediğim için bu sefer saat konusunda daha dikkatli olacağım :)

korfezli
07-02-2013, 14:01

Her 15 günde bir toplanan Kocaeli- Sakarya ekipleri olarak bizden bıktılar artık Cemil:D

Bir sonraki 15 gün için önerim: Sapanca - Sasa Harmanlık 'ta kahvaltı:)
(dün oradaydım, hava güneşli ve göl kıyısı manzara nefisti). Kahvaltı 10 numaraydı (Cansu'da yaptığımız kahvaltıyı hacim ve kalite açısından 2 ile çarpınız)

bycml
07-02-2013, 14:36
Her 15 günde bir toplanan Kocaeli- Sakarya ekipleri olarak bizden bıktılar artık Cemil:D

(dün oradaydım, hava güneşli ve göl kıyısı manzara nefisti). Kahvaltı 10 numaraydı (Cansu'da yaptığımız kahvaltıyı hacim ve kalite açısından 2 ile çarpınız)

Onlar bizden bıksa da , biz birbirimizden bıkmayız ;)

seamann44
07-02-2013, 15:07
Harun bey görüşemez olduk epeydir sizden de ses yoktu :) Neyseki buluşma tarihi geldi artık.

svkubilay
07-02-2013, 20:31
İzmitten hep beraber hareket etmek için Baumaxx otoparkta buluşup 13:00 te hareket edeceğiz..
Sefer ilk sayfaya bu bilgiyi ekleyebilir misin :)

Sayfaya eklenmiştir efenim..

İstanbul'dan onur konuğumuz var daha ne olsun.. Serkan Abime selamlar..

Abi beni yazabilirsin listeye ama ilk önce günü belirlemek lazım tabi :)

Not: Hakan abi seni de bekliyoruz :D

svkubilay
07-02-2013, 20:32
Hakan Abi özellikle gelip beni bir güzel benzettikten sonra direk geri dönecek gibi bir his var içimde ama yine de olsun Hakan Abi seni de bekliyoruz..

seamann44
07-02-2013, 20:47
sertaç çocukları getiriyorsun değilmi?

korfezli
07-02-2013, 23:09
Harun bey görüşemez olduk epeydir sizden de ses yoktu :) Neyseki buluşma tarihi geldi artık.

Bu dönemde işler biraz yoğundu..siteye de pek uğrayamadım...
10 Şubatta buluşmada olmak isterim kısmetse eğer...

korfezli
07-02-2013, 23:11
Onlar bizden bıksa da , biz birbirimizden bıkmayız ;)

+41:)

korfezli
07-02-2013, 23:14
Abi beni yazabilirsin listeye ama ilk önce günü belirlemek lazım tabi :)

[/QUOTE]

Köşkteki yemekte hep birlikte belirleriz Sefer:)

Her son yeni bir başlangıcın habercisidir.;)

LoXoL
07-02-2013, 23:41
Hakan Abi özellikle gelip beni bir güzel benzettikten sonra direk geri dönecek gibi bir his var içimde ama yine de olsun Hakan Abi seni de bekliyoruz..

dua et de gelmeyeyim :) yoksa seni sevginin yolunda elinden tutarak yürütücem :D:D:D (digiersoy kulakların çınlasın) :D:D

svkubilay
09-02-2013, 11:17
dua et de gelmeyeyim :) yoksa seni sevginin yolunda elinden tutarak yürütücem :D:D:D (digiersoy kulakların çınlasın) :D:D

Bunu cok merak ettim :) zaten bir insanin basina ne gelirse meraktan geliyormus :D ne olursa olsun Hakan abi seni de bekliyoruz :D

svkubilay
09-02-2013, 11:18
Millet hava cok guzel hadi herkes disari arabalari temizleyelim. :)

09-02-2013, 11:25
Millet hava cok guzel hadi herkes disari arabalari temizleyelim. :)

Temizleyin temizleyin yarın yağmur var :P

http://b1302.hizliresim.com/16/9/jy26w.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

svkubilay
09-02-2013, 11:44
Temizleyin temizleyin yarın yağmur var :P

http://b1302.hizliresim.com/16/9/jy26w.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Semsiye ile gideriz :) mekandaki arkadas yikiyor araclari ama isin asli pek begenmiyorum fircayla yikadigi icin. Cok mecbur kalirsak artik yapacak bisey yok :)

09-02-2013, 11:49
Semsiye ile gideriz :) mekandaki arkadas yikiyor araclari ama isin asli pek begenmiyorum fircayla yikadigi icin. Cok mecbur kalirsak artik yapacak bisey yok :)

Fırçaya kesinlikle KARŞIYIM:furious:
Pis kalsın daha iyi:)

svkubilay
09-02-2013, 12:07
Fırçaya kesinlikle KARŞIYIM:furious:
Pis kalsın daha iyi:)

Isin asli ben de karsiyim ama bi kac kere farkli yerlere gitmistik ciktigimda arac cok temizdi bi baktim diger araclari yikarken gordum. Is isten gecmisti tabi ki. Sirf fircayla yikama yapmiyim diye basincli araba yikama ve fircasiz yikamacilarda olan ilactan aldim. 1.5 yil oldu 20 lt civarindaydi bitmek uzere. Her zaman kendim yikamiyorum. Bazen bakiyorum cok zaman alacak direk yikamaciya gidiyorum. :).

korfezli
09-02-2013, 17:39
Sakarya'daki mekana E-5'ten mi, yoksa Akmeşe-Serdivan yolundan mı gidilse daha iyi olur?
Akmeşe-Serdivan yolunda doğa manzarası oldukça güzel, yol daha keyifli.
Ne dersin Sertaç, ne dersin Sefer?

svkubilay
09-02-2013, 18:14
Sakarya'daki mekana E-5'ten mi, yoksa Akmeşe-Serdivan yolundan mı gidilse daha iyi olur?
Akmeşe-Serdivan yolunda doğa manzarası oldukça güzel, yol daha keyifli.
Ne dersin Sertaç, ne dersin Sefer?

Dediğin gibi abi çok güzel bir yol orası ama size dahil olabilmem için Kocaeli'ye gitmem gerekir :) o zaman siz İzmit'te buluştuktan sonra kararlaştırın, E-5'ten gelecekseniz beklerim sizi köprüde, diğer taraftan gidilecekse de uygun bir yerde buluşuruz.. en kötü ihtimal, Köşk'te buluşuruz. değişik opsiyonları görebilmek adına yerin koordinatlarını yazdım. yarın görüşmek üzere..

svkubilay
09-02-2013, 18:21
Biz artık yarın ki güne hazırız.. çok ince bir temizlik olmadı ama kış şartları için gayet güzel :D üzücü durum yağmur atmaya başladı :(

http://g1302.hizliresim.com/16/9/jykpy.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://g1302.hizliresim.com/16/9/jykqx.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://g1302.hizliresim.com/16/9/jykrj.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://g1302.hizliresim.com/16/9/jyksg.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://g1302.hizliresim.com/16/9/jykts.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Artık yuvamıza girme vakti..

http://g1302.hizliresim.com/16/9/jykuv.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

http://g1302.hizliresim.com/16/9/jykwp.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

09-02-2013, 19:37
Maaşallah maaşallah çok şugar olmuş.. Ellerine sağlık:):):)

svkubilay
09-02-2013, 20:34
Maaşallah maaşallah çok şugar olmuş.. Ellerine sağlık:):):)

Sagolasin abi. Allah razi olsun. Bi yere de gitsem babamin araciyla giderim bundan sonra :) yarin sabaha kadar cikarmam garajdan. Yarin islanacak gerci ama.

korfezli
09-02-2013, 21:48
Dediğin gibi abi çok güzel bir yol orası ama size dahil olabilmem için Kocaeli'ye gitmem gerekir :) o zaman siz İzmit'te buluştuktan sonra kararlaştırın, E-5'ten gelecekseniz beklerim sizi köprüde, diğer taraftan gidilecekse de uygun bir yerde buluşuruz.. en kötü ihtimal, Köşk'te buluşuruz. değişik opsiyonları görebilmek adına yerin koordinatlarını yazdım. yarın görüşmek üzere..

Sana ters olur bu güzergah. E-5'ten gideriz.
Seninle hangi köprüde buluşuyoruz? Arifiye-Sapanca Köprüsü mü?

09-02-2013, 21:57
Sana ters olur bu güzergah. E-5'ten gideriz.
Seninle hangi köprüde buluşuyoruz? Arifiye-Sapanca Köprüsü mü?

Üstad daha önceki mesajlarda yazmıştı Sefer:) hatta sapanca sapağındaki köprü altındayım fazla bekletmeyin geç kalmayın çabuk gelin diye basbas bağırmıştı:D

korfezli
09-02-2013, 22:12
Üstad daha önceki mesajlarda yazmıştı Sefer:) hatta sapanca sapağındaki köprü altındayım fazla bekletmeyin geç kalmayın çabuk gelin diye basbas bağırmıştı:D

sağol başgan,
"sapanca sapağındaki köprü altındayım" ifadesi invisible karakterlerle yazıldığı için pek okunmuyor:D:D

09-02-2013, 22:20
sağol başgan,
"sapanca sapağındaki köprü altındayım" ifadesi invisible karakterlerle yazıldığı için pek okunmuyor:D:D

Yazık gencecik çocuğa bildiğimiz yoldan gidelim kurda kuşa yem etmeyelim Sefer'i:D
Dönüşte vakit geç olmazsa söylediğin yoluda görmek isterim:)

korfezli
09-02-2013, 22:21

Sertaç üstad,
Sefer'in son buluşmada çektiği ofsayt resimlerin hesabını bir şekilde soracaktın değil mi?;)

Sefercim sen bizi Sapanca köprüsünün altında bekle, biz yarın kesin E-5'ten geleceğiz:D
Ama gecikirsek telaş yapma sakın:P:P:P

korfezli
09-02-2013, 22:34
Yazık gencecik çocuğa bildiğimiz yoldan gidelim kurda kuşa yem etmeyelim Sefer'i:D
Dönüşte vakit geç olmazsa söylediğin yoluda görmek isterim:)

Dönüşte Sapanca Kırkpınar'da bir yere uğramam lazım, o nedenle sizden belki erken ayrılacağız. Ama senin görmek istediğin bu yol kolay bir güzergah üzerinde...Sefer'den de yol tarif alırız.

demirbjk
09-02-2013, 22:49
abilerim ben yarın gelemiyorum sefer abi listeye ekledi ama istanbuldan misafirlerim geldi onlarıda alıp gelmek istedim kanlarına girmeyede calıstım ama yemedi :) kartepe diye tutturdular aranızda olmayı cok isterdim :( beni bu kez affedin artık..

korfezli
09-02-2013, 23:17

svkubilay Nickli Üyeden Alıntı http://www.seatclubturkey.com/images/styles/Movara/buttons/viewpost-right.png (http://www.seatclubturkey.com/showthread.php?p=780974#post780974) Dediğin gibi abi çok güzel bir yol orası ama size dahil olabilmem için Kocaeli'ye gitmem gerekir :) o zaman siz İzmit'te buluştuktan sonra kararlaştırın, E-5'ten gelecekseniz beklerim sizi köprüde, diğer taraftan gidilecekse de uygun bir yerde buluşuruz..

Organizasyon Saat : 14:00'te başlayacaktır. bu nedenle İzmit'ten gelen kardeşlerimizle saat 13:30'da E-5 Sapanca çıkışında buluşulması uygun olacaktır diye düşünüyorum

NOT:
1)İzmit'ten İLK Sapanca sapağında malesef bir köprü yok:D
2)Size dahil olabilmem için Kocaeli'ye gitmem gerekir dediği nokta, Sefer'e (Arifiye'ye) oldukça uzak olan İzmit'ten İLK sapanca sapağı
3)Bize İLK sapak deyip duruyorsun, E-5'ten Sapanca'ya İKİNCİ bir sapak mı var yoksa la:) varr başgann:D E-5'ten Arifiye Sapanca sapağı ve o sapakta köprü de var.
4) Şimdi tekrar soruyorum Sefer: Sen bizi hangi Sapanca sapağındaki köprü altında bekloor olacaksın?:P
5)E-5 Sapanca çıkışında buluşulması uygun olacaktır dediğin nokta, size dahil olabilmem için Kocaeli'ye gitmem gerekir dediğin yerin ta kendisi zaten...
yani sen zaten izmite gelmiş ve akmeşe alternatif yol sapağına varmış olyorsun Seferciim:D
6)Erkan'ın buluşma noktasına 1 saat erken gelmesi çok normal, çünkü tarif noktaları hepten ofsayt
7) Sen bizi o sapakta bekle Sefercim gecikirsek endişe etme ama:P:P:P
8) Kocaeli'yi iyi bilen Kocaeli üyeleri aranıyor:P
9) Sakarya'yı bilen üyelere de ihtiyaç olacak zamanla..üzüm üzüme baka baka:D
10) Bu kadar makara yeter , yarın 13.00'te Baumax'ta geyiğe kaldığımız yerden devam ederiz

svkubilay
10-02-2013, 00:09
svkubilay Nickli Üyeden Alıntı http://www.seatclubturkey.com/images/styles/Movara/buttons/viewpost-right.png (http://www.seatclubturkey.com/showthread.php?p=780974#post780974) Dediğin gibi abi çok güzel bir yol orası ama size dahil olabilmem için Kocaeli'ye gitmem gerekir :) o zaman siz İzmit'te buluştuktan sonra kararlaştırın, E-5'ten gelecekseniz beklerim sizi köprüde, diğer taraftan gidilecekse de uygun bir yerde buluşuruz..

Organizasyon Saat : 14:00'te başlayacaktır. bu nedenle İzmit'ten gelen kardeşlerimizle saat 13:30'da E-5 Sapanca çıkışında buluşulması uygun olacaktır diye düşünüyorum

NOT:
1)İzmit'ten İLK Sapanca sapağında malesef bir köprü yok:D
2)Size dahil olabilmem için Kocaeli'ye gitmem gerekir dediği nokta, Sefer'e (Arifiye'ye) oldukça uzak olan İzmit'ten İLK sapanca sapağı
3)Bize İLK sapak deyip duruyorsun, E-5'ten Sapanca'ya İKİNCİ bir sapak mı var yoksa la:) varr başgann:D E-5'ten Arifiye Sapanca sapağı ve o sapakta köprü de var.
4) Şimdi tekrar soruyorum Sefer: Sen bizi hangi Sapanca sapağındaki köprü altında bekloor olacaksın?:P
5)E-5 Sapanca çıkışında buluşulması uygun olacaktır dediğin nokta, size dahil olabilmem için Kocaeli'ye gitmem gerekir dediğin yerin ta kendisi zaten...
yani sen zaten izmite gelmiş ve akmeşe alternatif yol sapağına varmış olyorsun Seferciim:D
6)Erkan'ın buluşma noktasına 1 saat erken gelmesi çok normal, çünkü tarif noktaları hepten ofsayt
7) Sen bizi o sapakta bekle Sefercim gecikirsek endişe etme ama:P:P:P
8) Kocaeli'yi iyi bilen Kocaeli üyeleri aranıyor:P
9) Sakarya'yı bilen üyelere de ihtiyaç olacak zamanla..üzüm üzüme baka baka:D
10) Bu kadar makara yeter , yarın 13.00'te Baumax'ta geyiğe kaldığımız yerden devam ederiz

Abi izmit tarafindaki sapagi hic dusunmemistim isin asli. Benim soylexigim adapazarina vardiktan sonraki sapak. Yani adapzarina dogru geldiginizde E-5 ten, sapanca yoluna girmek icin dondugunuz sapaktan bahsediyorum. Yer olarak baktiginda adapazari sinirlarinda oldugunuzu dusunun. Beim amacim sadece konvoy halinde gidip yer bulmada problem olmamasini dusunmekti. Akmese yolu isin basinda hic aklima gelmemisti. Guzel bir guzergah. O yol uzerinden de gelebilirsiniz. Ama oradan gelecekseniz biraz daha erken cikmanizda fayda var. yol hem yavas hem de guzel oldugundan vakit kaybettirebilir. Yarin gorusmek uzere. Yagmur simdiden basladi. :(

korfezli
10-02-2013, 00:29
Abi izmit tarafindaki sapagi hic dusunmemistim isin asli. Benim soylexigim adapazarina vardiktan sonraki sapak. Yani adapzarina dogru geldiginizde E-5 ten, sapanca yoluna girmek icin dondugunuz sapaktan bahsediyorum. Yer olarak baktiginda adapazari sinirlarinda oldugunuzu dusunun. Beim amacim sadece konvoy halinde gidip yer bulmada problem olmamasini dusunmekti. Akmese yolu isin basinda hic aklima gelmemisti. Guzel bir guzergah. O yol uzerinden de gelebilirsiniz. Ama oradan gelecekseniz biraz daha erken cikmanizda fayda var. yol hem yavas hem de guzel oldugundan vakit kaybettirebilir. Yarin gorusmek uzere. Yagmur simdiden basladi. :(

Senin tarif etmeye çalıştığın ve bizim de buluşma yeri orası olmalıdır diye ihtilafa düştüğümüz yer Arifiye sapağı.
İzmit'ten gelen kardeşlerimizle saat 13:30'da E-5 Sapanca çıkışında buluşulması uygun olacaktır. diye yazdığında ,
Arifiye sapağı değil, Sapanca sapağı dikkate alınır:drive1:

seamann44
10-02-2013, 09:40
Beyler günaydın, havanın soğuk olması nedeniyle busefer tek geliyorum bilginize. Saate özellikle baktım şimdi bir değişiklik olmamış :) buluşma noktasında görüşmek üzere...

Last_Hero41
10-02-2013, 10:05
Herkese günaydın. Sabah kalkıp arabayı yıkamadan önce hava durumuna bakayım dedim ama resimdeki durumu gördükten sonra vazgeçtim. Rüzgaz güney ve güney batılı olacağından tüm gün aralıklı yağmur olacak gibi gözüküyor. Sağlık olsun maksat beraber keyifli zaman geçirmek. Görüşmek üzere.
http://c1302.hizliresim.com/16/b/jzb4q.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

korfezli
10-02-2013, 10:12
Beyler günaydın, havanın soğuk olması nedeniyle busefer tek geliyorum bilginize. Saate özellikle baktım şimdi bir değişiklik olmamış :) buluşma noktasında görüşmek üzere...

Günaydın Erkan, Ben de baktım şimdi, çok şükür ki saat değişmemiş:)

korfezli
10-02-2013, 10:15
Herkese günaydın. Sabah kalkıp arabayı yıkamadan önce hava durumuna bakayım dedim ama resimdeki durumu gördükten sonra vazgeçtim. Rüzgaz güney ve güney batılı olacağından tüm gün aralıklı yağmur olacak gibi gözüküyor. Sağlık olsun maksat beraber keyifli zaman geçirmek. Görüşmek üzere.

Günaydın İlker,
Bugün dediğin gibi yağmurdan nasibimizi bol alacağız gibi görünüyor,
Araçlarımız pek temiz kalmayacağı için, ben de çamurlu gelmeye karar verenlerdenim:)

Last_Hero41
10-02-2013, 10:38
Gerçi ben iki gün önce yıkayıp cila çkmiştim ama malum pek koruyamadım bu gün de son rütuşları yapayım demiştim. Yine de kötü sayılmaz benimki.

10-02-2013, 10:39
Günaydın everybody:)

İzmitten gelecekler için buluşma saati DEĞİŞMİŞTİR!!!

Yeni buluşma saati 13:00 tür:P:P:P

svkubilay
10-02-2013, 11:01
Senin tarif etmeye çalıştığın ve bizim de buluşma yeri orası olmalıdır diye ihtilafa düştüğümüz yer Arifiye sapağı.
İzmit'ten gelen kardeşlerimizle saat 13:30'da E-5 Sapanca çıkışında buluşulması uygun olacaktır. diye yazdığında ,
Arifiye sapağı değil, Sapanca sapağı dikkate alınır:drive1:

O tabelada yanlış hatırlamıyorsam, Sapanca da yazıyor, Arifiye'yi bilmeyenler çoğunluktadır diye akılda kalması sebebiyle Sapanca dedim ama dediğin gibi abi Arifiye daha doğru bir tabir olacaktır. Teşekkür ederiz. Zor da olsa yeri anlatabilmek güzel en azından yanlış bir köprü altında beklememiş olacağım :D

Görüşmek üzere, Ela'ya sevgiler..

Yağmur çamur fark etmez artık... muhtemelen temiz olan aracım yanınıza gelene kadar çamurlardan nasibini alacaktır :D

Yazını okumaya başlayınca eyvah dedim bomba geliyor.. :D

korfezli
10-02-2013, 11:41

Görmedin mi başgan bağıra bağıra 13:00 demiştiii:P:P:P

svkubilay
10-02-2013, 12:23
Görmedin mi başgan bağıra bağıra 13:00 demiştiii:P:P:P

Okuyarak sonuna gelince rahatladım :D

10-02-2013, 12:26
Okuyarak sonuna gelince rahatladım :D

Kahvaltıdan yeni kalktım köfteyi nereme yiyeceğim acaba? :D:D:D

svkubilay
10-02-2013, 12:29
Kahvaltıdan yeni kalktım köfteyi nereme yiyeceğim acaba? :D:D:D

Köşk'e girerken bir bayır çıkılıyor abi.. olmadı sen aracı aşağıda bırakır yürüyerek çıkarsın :D bu arada Serkan abiyle görüştüm.. Hereke'deymiş.. size katılacak sonra malum yerde buluşup mekana gideceğiz :D

svkubilay
10-02-2013, 12:30
bu arada söylemeyi unuttum Hakan Abi seni de bekliyoruz :P

kaygun
10-02-2013, 12:31
Baumaxx da kimse yok kacirdikmi konvoyu

10-02-2013, 12:32

Yine sessiz sedasız geldin di mi?
Biraz önce kulaklarını çınlattım yine sessiz sedasız gelecek diye:D

svkubilay
10-02-2013, 12:33

Saat 13:00'de kalkış olduğundan 10 kala herkes gelir abi bence.. :D bu arada dediğim gibi Serkan abi İstanbul'dana geliyor, Herekedeydi en son.. muhtemelen bir çok izmitliden önce gelecek oraya ondan sonra basacak fırçayı :D

korfezli
10-02-2013, 19:45
SCT 'nin yine efsane buluşmalarından birini yaşadık bugün.
Buluşmaya katılan ve buluşma organizasyonuna emeği geçen tüm arkadaşlarımıza, başta Sertaç ve Sefer kardeşlerimize çok teşekkür ederiz.

Oğlumla birlikte çok keyifli ve sıcak bir sohbet ortamında çok güzel bir gün yaşadık.
Buluşmada çok sayıda foto ve video çekildi. Herkesten resimleri bekliyoruz. Ama bizim ekibin bu defa balonluk pozu yok değil mi Sefer..:)
Ehliyet ve ruhsat lütfen, Fırat sağa çek...Ahan da diğeri kaçıyoo...Şu Seatı da çevirin:cop: ...Hangisini amirim? Bunların hepsi Seat :P:P

korfezli
10-02-2013, 19:52
İstanbul'dan Whitemoon Serkan ve Gemlik'ten Loxol Hakan arkadaşlarımız da şeref konuğumuz oldular..
Pedallarına sağlık, her zaman bekleriz.
Kazımpaşa köfteler de on numaraydı...
Gerçekten güzel tercihdi Sertaç Hocam. Mekan organizasyonu için sana ve Sefer'e ayrıca teşekkür ederiz.

seamann44
10-02-2013, 20:06
sefer bikaç resim yüklemiş konu oradan da devam ediyor.

_turgut_
10-02-2013, 20:06
İlk defa bir buluşmaya katıldım ve daha öncekileri neden kaçırdım diye üzüldüm.Sizler ile tanıştığım için çok memnunum.Bu organizasyonda emeği geçen arkadaşlara da ayrıca teşekkürler.En kısa zaman tekrar görüşmek ümidiyle..

svkubilay
10-02-2013, 20:27
Hepinize çok teşekkürler.. gerçekten keyif aldığım bir buluşma oldu.. insanlar birbirlerini tanıdıkça her seferinde daha da güzel bir buluşma oluyor.. sizlere yetişmeye çalışırken polis amcalar beni de durdurdu, dedim şimdi elli tane nasihat söyler ama iyidi sadece kimlik sorgusu ve devam.. :D

leonfırat
11-02-2013, 11:59
SCT 'nin yine efsane buluşmalarından birini yaşadık bugün.
Buluşmaya katılan ve buluşma organizasyonuna emeği geçen tüm arkadaşlarımıza, başta Sertaç ve Sefer kardeşlerimize çok teşekkür ederiz.

Oğlumla birlikte çok keyifli ve sıcak bir sohbet ortamında çok güzel bir gün yaşadık.
Buluşmada çok sayıda foto ve video çekildi. Herkesten resimleri bekliyoruz. Ama bizim ekibin bu defa balonluk pozu yok değil mi Sefer..:)
Ehliyet ve ruhsat lütfen, Fırat sağa çek...Ahan da diğeri kaçıyoo...Şu Seatı da çevirin:cop: ...Hangisini amirim? Bunların hepsi Seat :P:P
Bendekide şans işte abi ya ::)) o kadar arabanın içinden bana denk geldi ::)) göze battık demekki :)

whitemoon
11-02-2013, 12:00
Bendekide şans işte abi ya ::)) o kadar arabanın içinden bana denk geldi ::)) göze battık demekki :)

Bence Murat abinin ahı var sende :P

leonfırat
11-02-2013, 12:01
Ama polise çok güldüm ya :) "hangisi amirim? Bunların hepsi SEAT!"

leonfırat
11-02-2013, 12:04
Bence Murat abinin ahı var sende :P
Murat abinin buna vereceği tepkiyi tahmin edebiliyorum. zaten kulaklarım çınlıyor hala serkan :)

korfezli
11-02-2013, 12:25

O kadar Seat içinde tek siyah olmak kolay değil:)

korfezli
11-02-2013, 12:26
Murat abinin buna vereceği tepkiyi tahmin edebiliyorum. zaten kulaklarım çınlıyor hala serkan :)

Sen Murat abinin hediyesini hala vermedin değil mi:D

leonfırat
11-02-2013, 12:50
Sen Murat abinin hediyesini hala vermedin değil mi:D

maalesef harun abi. bir daha unutmayayım diye bagajda gezdiriyorum :(

Leonturco
11-02-2013, 12:56

Daha senin adın geçer geçmez çınlatmaya başladım. :) Şaka bir yana, senin canın sağolsun. O olmadan da taksi diye çeviriyorlar zaten... :)

leonfırat
11-02-2013, 13:46
Daha senin adın geçer geçmez çınlatmaya başladım. :) Şaka bir yana, senin canın sağolsun. O olmadan da taksi diye çeviriyorlar zaten... :)

eyvallah abim benim

eneSene
11-02-2013, 14:22
Orada beni de çevirdiler. Direk indirdim camı ve başladı saydırmaya, sorduklarına hiç cevap veremedim.

"Sende öndeki çeteden misin, sende mi kahvaltıya geldin. Şunlara bak ya birini durdurdukmu hepsi duruyo, hadi devam et et, bizde yabancı plakaları görünce durduralım dedik."

korfezli
11-02-2013, 14:51
Orada beni de çevirdiler. Direk indirdim camı ve başladı saydırmaya, sorduklarına hiç cevap veremedim.

"Sende öndeki çeteden misin, sende mi kahvaltıya geldin. Şunlara bak ya birini durdurdukmu hepsi duruyo, hadi devam et et, bizde yabancı plakaları görünce durduralım dedik."

Dikiz aynalarımızdan bir de gördük ki konvoyumuzdan arabaları durduruyorlar, biz de çevirmeyi hemen 30 metre geçince komple sağa çekip 15 araba durduk ve arabalardan teker teker inmeye başladık.
Zaten Hakan kardeşim kapısını açıp inmek için sol ayağını yere bastığı an, arkadan o muhteşem cümle duyuldu: " Şunlara bak yaa... birini durdurduk mu hepsi duruyo, hadi devam et et, n'olur çabuk ettt:P

svkubilay
11-02-2013, 19:30

Sırf göze battığı için durduran var ya.. bizim burdakilerin psikolojileri iyi değil.. birini durdurmuşlar, arabayı satar mısın demişler, adam yok satılık değil demiş, tamam devam et demişler sonra..

maalesef harun abi. bir daha unutmayayım diye bagajda gezdiriyorum :(

bence bu işe bir nokta koymamız lazım ;)

Şu yabancı plaka olayına nasıl kıl oluyorum anlatamam.. Oğuz abi İzmit'te yaşıyor, 34 plaka ve yanlış bilmiyorsam İzmir'li (yanlışsa düzelt abi) İzmit'te yabancı plakaları durdursa adam yandı..

Dikiz aynalarımızdan bir de gördük ki konvoyumuzdan arabaları durduruyorlar, biz de çevirmeyi hemen 30 metre geçince komple sağa çekip 15 araba durduk ve arabalardan teker teker inmeye başladık.
Zaten Hakan kardeşim kapısını açıp inmek için sol ayağını yere bastığı an, arkadan o muhteşem cümle duyuldu: " Şunlara bak yaa... birini durdurduk mu hepsi duruyo, hadi devam et et, n'olur çabuk ettt:P

O gün ordan geçen bütün Seat'lar sayemizde kesin durdurulmuştur.. sırf polislerin sen de mi kahvaltıdan geliyon esprisini yapmak için Seat'ların tamamı nasibini almıştır :D Keşke geri dönüp bir daha geçseydik :D

korfezli
11-02-2013, 20:34
O gün ordan geçen bütün Seat'lar sayemizde kesin durdurulmuştur.. sırf polislerin sen de mi kahvaltıdan geliyon esprisini yapmak için Seat'ların tamamı nasibini almıştır :D Keşke geri dönüp bir daha geçseydik :D

1 ay sonraki buluşmada, sevgi yolunu kullanarak (Akmeşe orman yolu'ndan) Serdivan'a ineriz.
Yine aynı yerde çevirme varsa, Hakan camı açarken, yanındaki koltuktakiyle yürüyüş elele pozisyonununu koruduğunu gören memur :scary:, o şok içinde ne der acebaa:P:P
SCT film tarafından çekilecek "Sevgi yolu" filminin fragmanına bu sahneyi almayı teklif ediyorum:D

svkubilay
11-02-2013, 23:30
1 ay sonraki buluşmada, sevgi yolunu kullanarak (Akmeşe orman yolu'ndan) Serdivan'a ineriz.
Yine aynı yerde çevirme varsa, Hakan camı açarken, yanındaki koltuktakiyle yürüyüş elele pozisyonununu koruduğunu gören memur :scary:, o şok içinde ne der acebaa:P:P
SCT film tarafından çekilecek "Sevgi yolu" filminin fragmanına bu sahneyi almayı teklif ediyorum:D

Bu film çekilecek gibi duruyor.. :D