PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Antalya 23.02.2013 mini toplanma

Koray
21-02-2013, 14:01
Arkadaşlar 23Şubat cumartesi akşamı toplanmayı düşünüyoruz. Eski üyelerle uzun zamandır görüşemedik hem de yeni arkadaşlarımızı tanıyalım sohbet edelim.
Çoğu kişiye telefonla ulaştım ama yeni katılan arkadaşların bende numarası yok arayamadım. Cumartesi akşam saat 20:00'da Atatürk Parkı Beyzade cafede buluşalım hava durumuna göre açık hava veya kapalı mekanı var ve alkollü alkolsüz herkese göre bişeyler var. Gelecek arkadaşları görelim bakalım..

- Koray
- Alp
- Serdar
- Çisem
- Volkan
- Apo
- Aydın
- Ali Refik - Mukaddes
- ?

Sinan
21-02-2013, 17:46
Antalya az kıpırdanın bakalım artık :)

Sinan
21-02-2013, 17:50
Ali abi katılmazsa olmaz zaten, İzmiri temsilen katılması gerekir :) :)

Alp_
21-02-2013, 18:49
Her türlü, Korayım başkanım,, :D

Koray
21-02-2013, 18:50

Refik abi demirbaştır sinanım hiç sektirmez buluşmaya gelir :)

Koray
21-02-2013, 18:52
Her türlü, Korayım başkanım,, :D

Kardeşim dün konuştuk diye sormadım sana yazdım direk adını

Alp_
21-02-2013, 19:13
tamam tamam zaten kardeşim, biliyorum, iyi yapmışsın,, ;)

ares
21-02-2013, 20:03

Doğru söyledin Sinan'ım teşekkür ederim,bir aksilik olmazsa oradayız...:)

dralex
21-02-2013, 20:34
Ben çalışıyorum cumartesi maalesef((((((

Koray
21-02-2013, 23:19
Ben çalışıyorum cumartesi maalesef((((((

sonraki buluşmalara mutlaka bekleriz o zaman :)

Sinan
22-02-2013, 17:21
belli mi olur, biz de katılırız belki :whistle:

Sinan
22-02-2013, 17:22
akşam değil de öğlen mi buluşsanız siz :whistle:

dralex
22-02-2013, 17:25
Bir sonrakine insallah kuzenimle (ablokad) ile geliriz:)

Koray
22-02-2013, 19:59
akşam değil de öğlen mi buluşsanız siz :whistle:
sen gel gel ben toplarrım öğleyin de işi olmayanları :)

Bir sonrakine insallah kuzenimle (ablokad) ile geliriz:)
herkesi bekleriz tanışmak isterim evlerimiz de yakın sanırım siz fenerdesiniz ben dedemanda oturuyorum görüşmek üzere

Sinan
22-02-2013, 20:32

Son saniye değişikliği nedeniyle iptal oldu abicim bizim iş. Başka zamana inşallah, yoksa yarın öğlen oradaydık :)

dralex
22-02-2013, 21:02

herkesi bekleriz tanışmak isterim evlerimiz de yakın sanırım siz fenerdesiniz ben dedemanda oturuyorum görüşmek üzere

Evet ben fenerde ozgurlukteyım rus okulunun karşısında 13 notere yakınım yanı:) kuzen de şirinyalıda ramazan savaş ilkoretim okulunun karşısında oturuyor:) dedeman da sürekli gezerim, starbaks ve burgerde:)

Koray
22-02-2013, 21:30
Son saniye değişikliği nedeniyle iptal oldu abicim bizim iş. Başka zamana inşallah, yoksa yarın öğlen oradaydık :)

acele etmeyin zaten sinanım biraz daha araştırın bakalım yine haberim olsun gelirseniz

Koray
22-02-2013, 21:32
Evet ben fenerde ozgurlukteyım rus okulunun karşısında 13 notere yakınım yanı:) kuzen de şirinyalıda ramazan savaş ilkoretim okulunun karşısında oturuyor:) dedeman da sürekli gezerim, starbaks ve burgerde:)

adonis otele yakınım ben de starbucks-burgera çok giderim karşılaşırız mutlaka oralarda

Koray
23-02-2013, 16:44
Gençler başka gelecek yok sanırım yine gelmek isteyen olursa yerimiz belli kapımız açık, akşama görüşürüz.. :)

ares
24-02-2013, 07:26
>>Arkadaşlar dün akşam için özür dilerim,ben Beach Park'taki Beyzade sanıp oraya gittim tabii ki kimse yok,telefon açayım neredeler diyeceğim telefonuda evde şarjda unut
sonra hep beraber kös kös geri döndük geldik bizim oralara doğru Vatan Bilgisayaraın yanında House Cafede oturduk sonrada eve gittik,Muko nun telefonunda ise Seat Club'tan
kimse de olmayınca ulaşamadım sizlere,yakın zamanda bir daha toplanalım...Eve geldiğimde baktım tekrar Siteye Atatürk Parkı'ndaki Beyzade yazıyor,hemde önünden geçtik...
Sağlık Olsun diyelim bir sonrakine inşallah ama akşam için gerçekten üzüldüm,ben ki wc'ye bile telefonla giden adam sen kalk telefonu evde unut....:(
http://imageshack.us/a/img832/277/tuvaletteykentelefonlak.jpg

Alp_
24-02-2013, 11:26
>>Arkadaşlar dün akşam için özür dilerim,ben Beach Park'taki Beyzade sanıp oraya gittim tabii ki kimse yok,telefon açayım neredeler diyeceğim telefonuda evde şarjda unut
sonra hep beraber kös kös geri döndük geldik bizim oralara doğru Vatan Bilgisayaraın yanında House Cafede oturduk sonrada eve gittik,Muko nun telefonunda ise Seat Club'tan
kimse de olmayınca ulaşamadım sizlere,yakın zamanda bir daha toplanalım...Eve geldiğimde baktım tekrar Siteye Atatürk Parkı'ndaki Beyzade yazıyor,hemde önünden geçtik...
Sağlık Olsun diyelim bir sonrakine inşallah ama akşam için gerçekten üzüldüm,ben ki wc'ye bile telefonla giden adam sen kalk telefonu evde unut....:(
http://imageshack.us/a/img832/277/tuvaletteykentelefonlak.jpg

ahah :D
olur öyle abi ya, sorun değil, toplanırız yine,,
bazen denk geliyor dediğin gibi; telefonu bir an yanımdan ayırmam, 2dk ya, sadece 2dk odada bırakıp lavaboya filan giderim, arkadaş tam o arada aramasını beklediğim kişiden 2 cevapsız çağrı 1 sms gelir, o aradığı an da o kişinin tek müsait olduğu zamandır da geri arayamam ya, cinnet geçiririm oracıkta,, :banghead2: :crying:

Emre
26-02-2013, 21:13
Arkadaşlar hiç foto çekmedinizmi buluşmada?