PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : seat kampanya!!!

Vekz
01-03-2013, 23:00
bugun cep telefonuma gelen msjı paylasmak ıstıyorum cogumuzun ısıne yarıyacak bır kampanya belkı baskalarınada gelmıstır cep telefonuna haberı olan olmayan herkes bilsin istedim seatta özel mekanik ıscılıkte ve yedek parcada %20 varan ındırımler varmıs mesela ben bumerang stop almak ıstıyorum acaba bu kampanyaya gırıyormu eger gırıyorsa 1050 lıra olan stoplar %20 ındırımle 800 cıvarı bırsey olması lazım yarın sorucam buradan gene paylasırım gelen msjıda paylasıyorum
http://f1303.hizliresim.com/17/1/kn2s0.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Emre
01-03-2013, 23:04
Ali sen eniyisi sat copa yada fr al kardeşim benim gibi başa çıkamıcan yosa;)

Leonturco
01-03-2013, 23:04
5 yaş üstüne de periyodik bakımda %50 indirim var. Benim aracın periyodik bakımı 196 tl tutuyor. Külüstür olunca indirim yapıyorlar. :)

Vekz
01-03-2013, 23:05
Ali sen eniyisi sat copa yada fr al kardeşim benim gibi başa çıkamıcan yosa;)

:) zamanı var emre ınsallah ılerde yenı leon tdı alırım :)

Vekz
01-03-2013, 23:07
5 yaş üstüne de periyodik bakımda %50 indirim var. Benim aracın periyodik bakımı 196 tl tutuyor. Külüstür olunca indirim yapıyorlar. :)

senın arabada kulusturse bızımkılerde teneke abi :)

my_kirli
01-03-2013, 23:11
O zaman ben lip alsam 100 lira olsa 80 lira öder çıkarım güzel haber. :D

atay78
01-03-2013, 23:39
bır yerı atlıyorsunuz dostlar %20ye varan ındırım demıs %20ındırım dememıs yanı bu yedek parcaya gore %5te olur %10da %20de olabılır;)

mudy
02-03-2013, 00:38
O zaman ben lip alsam 100 lira olsa 80 lira öder çıkarım güzel haber. :D

Bu kapanya sadece bakımda kullanılacak yedek parçalarda olmasın? yoksa bütün yedek parçalarda varmıdır indirim acaba?

AZZCUPRA
02-03-2013, 00:45
Böyle olmıcak sabah en iisi ben yetkili bayiyi arıyım sorayım.Herkes birbirine soruyo :D

EAgle
02-03-2013, 00:54
SEAT YETKİLİ SERVİSLERİ’NDE SÜREKLİ KAZANDIRAN SERVİS KAMPANYASI

Doğuş Otomotiv – SEAT müşterilerine bir ayrıcalık daha sunuyor:

SEAT kullanıcıları SEAT Yetkili Servisleri’ nde gerçekleştirdikleri harcama tutarı paralelinde artan indirim oranları ile yüzde 20’ye varan indirimler kazanıyor!

Aracı 2 yaşını doldurmuş tüm SEAT kullanıcıları için geçerli olan kampanyada, araç sahipleri Yetkili Servisler’de gerçekleştirilen işlemler sonucu harcama tutarına paralel olarak artan oranlar ile yüzde 20’ye varan indirim hakkına sahip oluyorlar.

SEAT kullanıcılarının belli bir süre zarfında değil sürekli faydalanabilecekleri kampanyada aracının garantisi biten, yani 2 yaşı geçen tüm müşteriler anında %10 iskonto hakkı kazanıyor. Her 400 TL’lik parça ve işçilik dâhil onarım harcamalarında indirim oranını yüzde 2 artırıyorlar. Harcamalar arttıkça indirim oranı % 20’ye kadar çıkartılabiliyor.

SEAT Yetkili Servisleri’nde sürekli kazandıran kampanya hasar onarımları hariç, mekanik bakım ve onarım dâhilindeki tüm orijinal parça, aksesuar ve işçiliği kapsıyor.

İndirim % 10 dan başlıor 5 yaş ve üzeri bakimda 169 tl :clap:

MeTuRuZ
02-03-2013, 01:40
direk %20 indirim değil. her 400 tl ye % 2 artarak çıkıyo. garantisi dolan araçlara da ilave %10 indirim.

ismail
02-03-2013, 02:20
bugun cep telefonuma gelen msjı paylasmak ıstıyorum cogumuzun ısıne yarıyacak bır kampanya belkı baskalarınada gelmıstır cep telefonuna haberı olan olmayan herkes bilsin istedim seatta özel mekanik ıscılıkte ve yedek parcada %20 varan ındırımler varmıs mesela ben bumerang stop almak ıstıyorum acaba bu kampanyaya gırıyormu eger gırıyorsa 1050 lıra olan stoplar %20 ındırımle 800 cıvarı bırsey olması lazım yarın sorucam buradan gene paylasırım gelen msjıda paylasıyorum
http://f1303.hizliresim.com/17/1/kn2s0.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

SEAT YETKİLİ SERVİSLERİ’NDE SÜREKLİ KAZANDIRAN SERVİS KAMPANYASI

Doğuş Otomotiv – SEAT müşterilerine bir ayrıcalık daha sunuyor:

SEAT kullanıcıları SEAT Yetkili Servisleri’ nde gerçekleştirdikleri harcama tutarı paralelinde artan indirim oranları ile yüzde 20’ye varan indirimler kazanıyor!

Aracı 2 yaşını doldurmuş tüm SEAT kullanıcıları için geçerli olan kampanyada, araç sahipleri Yetkili Servisler’de gerçekleştirilen işlemler sonucu harcama tutarına paralel olarak artan oranlar ile yüzde 20’ye varan indirim hakkına sahip oluyorlar.

SEAT kullanıcılarının belli bir süre zarfında değil sürekli faydalanabilecekleri kampanyada aracının garantisi biten, yani 2 yaşı geçen tüm müşteriler anında %10 iskonto hakkı kazanıyor. Her 400 TL’lik parça ve işçilik dâhil onarım harcamalarında indirim oranını yüzde 2 artırıyorlar. Harcamalar arttıkça indirim oranı % 20’ye kadar çıkartılabiliyor.

SEAT Yetkili Servisleri’nde sürekli kazandıran kampanya hasar onarımları hariç, mekanik bakım ve onarım dâhilindeki tüm orijinal parça, aksesuar ve işçiliği kapsıyor.

İndirim % 10 dan başlıor 5 yaş ve üzeri bakimda 169 tl :clap:

bilgilendirme için ali ve hüseyin arkadaşlara teşekkürler
hatay daki seat ın bayiliği iptal oldu
200 km adana yada gidemem şahsen
bosch car service (filitreler (yağ, yakıt, polen, hava hepsi bosch marka), balatalar ve diskler (trw (lucas), valeo marka), triger kayışı continental in contitech i gergi makarası alman ina marka (servisin de kullandığı bu zaten) rulman da aynı şekilde veya
hatay skoda bayisi CSM Otomotiv (özel seat servisi diyede geçiyor) ile hallediyorum
orjinal özel yedek parçaları adana kavi grup tan tedarik ediyorum
öyle hallediyoruz
teknik bir eleman olduğumdan yapılan işçiliğinde karşılığını üç aşağı beş yukarı tahmin edip anlaşıyorum