PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adana vag-com ayarları buluşması

etna57
11-03-2013, 08:47
Dün vag-com ayarlarını Fırat'a yaptırmak üzere kısa bir buluşma yaptık. O esnada bu fotoğrafları çekebildim.

8118
8115
8117

xanu
11-03-2013, 09:44
Volkan ne ara cektiniz farkinda bile degilim, Firata odaklanmisim :),
sagolsun Firat ne var ne yok acilabilen tum ozellikleri aktif hale getirdi (wellcome mode dahil) , burakta stickerleri getirdi , gelen herkezle de tanismis oldum benim acimdan cok keyifliydi.
herkeze tesekurler.

techemr
11-03-2013, 09:55
sagolsun Firat ne var ne yok acilabilen tum ozellikleri aktif hale getirdi (wellcome mode dahil) , burakta stickerleri getirdi , gelen herkezle de tanismis oldum benim acimdan cok keyifliydi.
herkeze tesekurler.
hayırlı olsun , yolum oralara düşerse benim aslan parçasına da bi el atarsınız :) fr da hangi değişiklikler yapılabiliyor ?

atay78
11-03-2013, 10:18
herkeze tesekurler.
aynen fırat bızde senınle tanıstık guzel bulusmaydı gelen herkezın ayagına saglık

hayırlı olsun , yolum oralara düşerse benim aslan parçasına da bi el atarsınız :) fr da hangi değişiklikler yapılabiliyor ?
benım aracta ve dıger araclarda welcome mod -comıng levavıng home da zenonların sıse alınmasıkac lt yakıt alınması-anı kalkıslarda dıreksıyonun savrulmasını onleme-gerı vıteste goruntu gelmesı - buzzer (busadece fr da oldu)-konfor sınyalını 5 yaptık-sellektor yaptıgında sıslerın sonmesı hatırlayabıldıklerım bu kadar

Emre
11-03-2013, 10:24
güzel buluşma olmuş emeğinize sağlık.

arkadaşlar bu saydığınız özellikler, welcome mod -comıng levavıng home da zenonların sise alınması, kac lt yakıt alınması, ani kalkıslarda dıreksıyonun savrulmasını önleme bu nedir? gerı vıteste goruntü gelmesı (busadece fr da oldu) demişiniz copada olmuyormu?
ver nerelerden açılıyor detaylı yazabilirmisiniz?

atay78
11-03-2013, 10:27
güzel buluşma olmuş emeğinize sağlık.

arkadaşlar bu saydığınız özellikler, welcome mod -comıng levavıng home da zenonların sise alınması, kac lt yakıt alınması, ani kalkıslarda dıreksıyonun savrulmasını önleme bu nedir? gerı vıteste goruntü gelmesı (busadece fr da oldu) demişiniz copada olmuyormu?
ver nerelerden açılıyor detaylı yazabilirmisiniz?
ben sadece buzzer yanı kapıyı kılıtledıgınde otme sesının frda oldugunu yazdım dıger tum ozellıkler copalardada oluyor buzzer copalarda olmaamsının sebebı alarm olmaması dıye dusunuyoruz

etna57
11-03-2013, 10:53
herkeze tesekurler.

ya arada derede 2-3 poz çekebildim :) şahinciler olmasaydı daha çok çekerdim :)

firozat
11-03-2013, 11:45
Bütün özellikler Copada acilabiliyor. FR da alarm oldugu icin fazladan kapilari kilitleyip acarken bip bip sesi aktif edilebiliyor ama sanirim o seste biraz rahatsiz edici oldugundan pek kullanan olmuyor.
Bahsedilen diger bir özellikte; sert kalkislarda ve direksiyon serbest halde saga sola kendini savrulmasini engelliyor. Öncesinde denemedim ama actiktan sonra sert kalkis yaptigimda direksiyon saga sola kaymadi. Manuel Copada denemedim bunu ama ESP olan araclarda aktif edilebilir ozellik olmasi lazim bu.
Bunlardan benim cektigim bir kac kareden;
http://imageshack.us/a/img46/6894/dsc0339wx.jpg
http://imageshack.us/a/img835/5106/dsc0337tp.jpg

Emre
11-03-2013, 12:30
fırat bu yapılan işlemlerin nereden açıldığını yazabilirmisin bende yapcamda.

firozat
11-03-2013, 12:42
fırat bu yapılan işlemlerin nereden açıldığını yazabilirmisin bende yapcamda.

Forumda bunlarla ilgili güncel vag-com özellikleri ve benzeri konularda olmasi lazimdi.. Ben hepsini bir duzenleyip, paylasayim daha sonra..

my_kirli
11-03-2013, 12:53
Kıskandım walla bizde bir ankarada vagcom buluşması yapsak çok güzel olurdu.

bycml
11-03-2013, 13:08
Forumda bunlarla ilgili güncel vag-com özellikleri ve benzeri konularda olmasi lazimdi.. Ben hepsini bir duzenleyip, paylasayim daha sonra..

Tam da onu diyecektim ki baktım yazmıssın :)

OguZ
11-03-2013, 15:15
Benim kablo yolda geldi gelicektir yani gelsinde istanbul 'da bizde yapalım isteyene istediğini açalım..

kaghan_88
11-03-2013, 15:17
adanayı da özlemişim resimlere bakınca daha iyi anladım :D güzel buluşma olmuş

my_kirli
11-03-2013, 17:12
Benim kablo yolda geldi gelicektir yani gelsinde istanbul 'da bizde yapalım isteyene istediğini açalım..

Benim istanbulda olduğum bir cuma yaptın bende katılayım yada siz cuma ayarlayın bende izin ayarlayıp geleyim :(

DESTROYER
11-03-2013, 18:36
Benim Dobloyu da 300 hp yaptı Fırat bunu yazmayı unutmuşlar :D :D

mehmetmert
12-03-2013, 20:36
Herkese merhabalar;
güzel bir buluşma olmuş birdahakine bende gelmek isterim.Birde geri vitese takıldığında görüntünün ekrana gelmesini nasıl yaptınız öğrenmemin bir mahsuru varmıdır ?

DESTROYER
12-03-2013, 20:46
Bi dahaki buluşmaya bekleriz tabi. Birde görüntü ekrana gelmiyor orda yanlışlık olmasın. Mesafe kontrol ekranı geliyor hemen hemen aşağıdaki resme benzer ama farklı tabi

http://img231.imageshack.us/img231/1036/rcd310214cf8.jpg

mehmetmert
12-03-2013, 20:50
Aynen bende ondan bahsediyorum,bir arkadaşımda leon var ona RCD510 taktık görüntüyü bir türlü kodlayamadım :)

firozat
12-03-2013, 20:50
Herkese merhabalar;
güzel bir buluşma olmuş birdahakine bende gelmek isterim.Birde geri vitese takıldığında görüntünün ekrana gelmesini nasıl yaptınız öğrenmemin bir mahsuru varmıdır ?

Bekleriz bir dahaki sefere.. Vag-com kablonuz varsa forumda da konusu var nasil yapilacaginin o sekilde yapabilirsiniz. Kemalinda gösterdiginin benzeri bir sekli oluyor.

DESTROYER
12-03-2013, 20:51
Forumda var vag com kodları ama Fırat bununla ilgili ayrıntılı bir konu açacaktı. Kabloyu yeni aldı hala özellikleri tes ediyor herşeyi çözünce açar galiba :)

mehmetmert
12-03-2013, 21:00
Forumda var vag com kodları ama Fırat bununla ilgili ayrıntılı bir konu açacaktı. Kabloyu yeni aldı hala özellikleri tes ediyor herşeyi çözünce açar galiba :)

O zaman birde kademeli ESP kodlaması yapsın isteyenlere :) Ben arkadaşımın Leon FR'ına yapmıştım. ESP'yi kapatabiliyorsunuz tamamen
http://imageshack.us/a/img59/2277/leonesc.png

Konu açtım ama onay bekliyor sanırım nasıl olacğaıyla ilgili.Fırat abi/kardeşim umarım nasıl yaptığını söyler ben taktığıma takarım yapmam lazım :D

mehmetmert
12-03-2013, 21:49
Az önce kurcalarken buldum,Gerek kalmadı ama genede teşekkür ederim :)

atay78
12-03-2013, 22:02
.......

halil01
13-03-2013, 01:26
fatih abinin vag-com u mu bu :D Sende fatih abi gibi olma sonra fırat bozup durursun arabayı :D

firozat
13-03-2013, 01:35
fatih abinin vag-com u mu bu :D Sende fatih abi gibi olma sonra fırat bozup durursun arabayı :D

Yok bu benim, yeni geldi :) Bozacak pek bir sey yok gibi :D Bu arada bizim ELM327 ne alemde, yasiyormu hala :D

blade038
13-03-2013, 01:40
bu arada sct adana acıldı dostlar katılmak ısteyen adanalıları beklerız mehmet sende davetlısın lınkı eklıyorum https://www.facebook.com/groups/157274571097981/

grubu siz mi açtınız. neden iki farklı yeri birleştirme gereği duydunuz onu anlayamadım işin açığı. herkes dilediği yerde bulunabilir. boyle birleştirme çabaları genelde sıkıntılı sonuçlara neden oluyor bilginiz olsun

halil01
13-03-2013, 01:47
yaşıyor ya satmaya niyetlendik alacak kimse çıkmıyor :D:D

d_darko
13-03-2013, 09:15
Buralardayım Halil İbrahim, ona göre haaa!!! :) Okumuyorum sanma...

DESTROYER
13-03-2013, 10:33
Fatih abiyi kızdırmayın :D

halil01
13-03-2013, 14:25
Buralardayım Halil İbrahim, ona göre haaa!!! :) Okumuyorum sanma...

Biliyorum abi saygılar :d

tolgackngn
13-03-2013, 15:09
vagcom BOL bol kurcalamalar :)