PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul Avrupa Yakasında Araç Yıkama Sorunu

rustubarisbenzes
27-03-2013, 22:33
Arkadaşlar, yıkamacılara sinir olmaya başladım. Nerede iş bilmez öküzler var, hepsi de yıkamacılarda araba yıkadığını sanıyorlar. Ellerindeki basınçlı makineleri çok yaklaştırıp boyaya zarar veriyorlar, ayrıca yıkarken ne idüğü belirsiz şampuan ya da köpük kullanıp boyayı mahvediyorlar. Hele bir de silerken kullandıkları bezler, çizik içinde bırakıyor arabayı. Bıktım bu işbilmez adamlardan. Arabamı kendim yıkamak istiyorum ama oturduğum yerde böyle bir imkanım yok. Sizlerden istediğim, Avrupa yakasında, kendi başıma yıkama yapabileceğim bir yer. Hani para atıp yıkama makinelerini kullandığımız yerlerden. Genelde benzin istasyonlarında olur böyle yerler. Antalya'da birkaç tane var ama burada hiç görmedim. Böyle bir yer bilen var mı?

KEN
27-03-2013, 22:43
Valla paralı makineleri tavsiye etmem.

Bir tanıdıgım o makineden dolayı hayatını kaybetti. Ogun bugun elimi bile sürmem. Cihazda elektirik kaçagı varmış ve arcını yıkamak isterken 2tl para vererek hayatını kaybetti. Hiç güvenmiyorum o paralı cihazlara. Dikkat edin derim.

rustubarisbenzes
27-03-2013, 23:07
Valla paralı makineleri tavsiye etmem.

Bir tanıdıgım o makineden dolayı hayatını kaybetti. Ogun bugun elimi bile sürmem. Cihazda elektirik kaçagı varmış ve arcını yıkamak isterken 2tl para vererek hayatını kaybetti. Hiç güvenmiyorum o paralı cihazlara. Dikkat edin derim.

Çok üzücü hakikaten, hiç duymamıştım. Dikkat ederim, teşekkürler.