PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acil Fren Isıkları (Emergency Brake) Kodlama

KenBlock
05-04-2013, 15:56

Sert@ç
05-04-2013, 16:01
Bende de acik gercekten arkadakiler icin dikkat cekici
Sadece fren degil esp gercekten calismaya basladigi zamanda isiklar yaniyo

KenBlock
05-04-2013, 16:01
http://www.youtube.com/watch?v=VVDmetJZNog&feature=player_embedded

LEWİS_16
05-04-2013, 16:09
güzel bir uygulama tşekürler..:)

KenBlock
05-04-2013, 16:14
güzel bir uygulama tşekürler..:)

ne demek abi. boyle paylasımlar cok gelıcek ıstersenız bır konu acayım sabıtleyın oraya atayım paylasımları.

AZZCUPRA
05-04-2013, 16:19
Yeni bir Ömer KARTAL doğuyor :)

KenBlock
05-04-2013, 16:28
Yeni bir Ömer KARTAL doğuyor :)

Hayırdır abi o kim . ? Forumdanmı

ismail
05-04-2013, 16:37
vallahi güzelmiş
benim araçta sanırım hemen flaşör yanmaya başlıyor

KenBlock
05-04-2013, 16:38
vallahi güzelmiş
benim araçta sanırım hemen flaşör yanmaya başlıyor

sende olabilir abi fr 2.0 ise bin arabaya bir arkadasınıda al yanına bas gaza sonrada aniden frenle arkadasında kontrol eder .

firozat
05-04-2013, 16:44
Bizim araçlarda standart fren lambasının yanıp sönmesi (bit1) açık olarak geliyor zaten.
Bit2 kapalı yani dörtlülerin yanması kapalı olarak geliyor. Vag-com ile uyguladığım araçlarda bit2yide aktif yapmıştım ben.
Hasan, forumda Vag-Com ile ilgili bir konu var aslında onun altında da devam edebilirsin ama sonraki sayfalarda yazdıkların görünmeyecektir. Bu durumda bu tür paylaşımlarını tek bir konu altnda paylaşsan daha iyi olur gibi sanki..

KenBlock
05-04-2013, 16:48
Bizim araçlarda standart fren lambasının yanıp sönmesi (bit1) açık olarak geliyor zaten.
Bit2 kapalı yani dörtlülerin yanması kapalı olarak geliyor. Vag-com ile uyguladığım araçlarda bit2yide aktif yapmıştım ben.
Hasan, forumda Vag-Com ile ilgili bir konu var aslında onun altında da devam edebilirsin ama sonraki sayfalarda yazdıkların görünmeyecektir. Bu durumda bu tür paylaşımlarını tek bir konu altnda paylaşsan daha iyi olur gibi sanki..

vag com konusu görmedim ama bakayım abi...

ismail
05-04-2013, 16:49
sende olabilir abi fr 2.0 ise bin arabaya bir arkadasınıda al yanına bas gaza sonrada aniden frenle arkadasında kontrol eder .

arkadan kontrol etmeye gerek yok ki
ani fren yaptığına içerideki flaşör düğmesi de yanıp sönüyor
kendim kapatıyorum

AZZCUPRA
05-04-2013, 16:49

Forumdan evet oda sever böyle işleri

KenBlock
05-04-2013, 17:10
Forumdan evet oda sever böyle işleri

heheeh. hadi bakalım yerini doldurabilecekmiyiz... . :)

ismail
05-04-2013, 17:20
heheeh. hadi bakalım yerini doldurabilecekmiyiz... . :)

ömer daha forumda
forumdan ayrılmadı ki yerini doldurmaya çalışıyorsun
herkesin yeri ayrıdır

KenBlock
05-04-2013, 17:21
ömer daha forumda
forumdan ayrılmadı ki yerini doldurmaya çalışıyorsun
herkesin yeri ayrıdır
yok be abim öyle bir çabam yok benim makaradayım ben paylasım yapıyorum sadece cok anlamam bıle bu ıslerden.

LEWİS_16
06-04-2013, 12:34
ne demek abi. boyle paylasımlar cok gelıcek ıstersenız bır konu acayım sabıtleyın oraya atayım paylasımları.yönetm görür sabitler istekte bulunursan kardeşim..:)

OmerKartal
06-04-2013, 12:45
Güzel bir uygulama denicem bakalım aracımda.
Sağol Kardeş.

LoXoL
06-04-2013, 13:52

Ömer Usta, Kartal'da seyyar oto elektrik elektronik, mekanik tamir işleri, çok güzel pasta cila, yıkama yağlama işleri yaptığı gibi 7/24 yol yardım'da vermekte. Ayrıca bu dediklerimi genelde çay, karpuz veya yemek karşısında hoş sohbet karşılığında yapıyor.

Ama şahsen sevmem ben kendisini, forumda en uyuz olduğum adamlardan birisi. Yakın arkadaşları çok kral adam filan diyor ama ben bir türlü ısınamadım. Hayırlısı artık...

OmerKartal
06-04-2013, 14:06
Ömer Usta, Kartal'da seyyar oto elektrik elektronik, mekanik tamir işleri, çok güzel pasta cila, yıkama yağlama işleri yaptığı gibi 7/24 yol yardım'da vermekte. Ayrıca bu dediklerimi genelde çay, karpuz veya yemek karşısında hoş sohbet karşılığında yapıyor.

Ama şahsen sevmem ben kendisini, forumda en uyuz olduğum adamlardan birisi. Yakın arkadaşları çok kral adam filan diyor ama ben bir türlü ısınamadım. Hayırlısı artık...

:)) Sevgiler karşılıklı göbeğini yidiğim :)

KenBlock
06-04-2013, 16:11

Seyyar mı ... :@ açık sözlü olmanız güzel ama bu yorumu görmesi onu üzebilir . :/