PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 15.06.2013 Sakarya Kahvaltı Organizasyonu

svkubilay
09-06-2013, 20:35
Merhaba Değerli Seat'daşlarım...

Düğünler geçsin dernekler geçsin diye diye bir türlü toplanamadık.. akşam toplanamıyorsak sabah toplanır mantığı ile siz değerli Seat'daşlarımın katılımı ile 15.06.2013 tarihinde kahvaltı organizasyonu yapmayı planlıyoruz.
seto54 (Bana artistlik yapma önceden mesaj atmadın falan diye.. Sanki Belediye Başkanı.. Geleceksin bitti...) lubimaya54 (Kardeşim sen çalışıyor olabilirsin o yüzden bişey söylemiyorum ama gelirsen sevinirim) yellowleon (Kusura bakma kardeşim sen de gelmek zorundasın GÜNEŞsiz bırakma bizi) eneSene (Senin gelmen yetmez prensesi de isterim) mustafa19935 (okul kapandı sanıyorum.. yaz okulu staj falan varsa mutlaka listedesiniz haberiniz olsun..Sakarya'da olmasanız da bekleriz..) ss_oflu (okul kapandı sanıyorum.. yaz okulu staj falan varsa mutlaka listedesiniz haberiniz olsun.. Sakarya'da olmasanız da bekleriz..) WizarD (bir daha görüşemedik inceleyemedik aracı..) .::ultrAslan::. (İzmit olmadan Sakarya düşünülemez.. İzmit'i sen organize edersin abi..) gkhnd (artık tanışalım bence hep direkten döndü..) selem (sen zaten geliyorsun :D ) ROG (Abi sen olmadan olmaz VagCom ağlar sonra :) )

Duyanlar duymayanlara söylesin.. özledim sizleri.. hafta içi sticker'larla boğuşacağım.. inşallah yetişecek buluşmaya..

Yer: Kıyı Restaurant Sahil Yolu Kırkpınar / Sapanca
Tel: 0264 592 16 04
Kıyı Cafe Restaurant Sapanca Kıyı Restaurant Kırkpınar Cafe Kahvaltı Restaurant Açık Büfe Kahvaltı Sakarya, Adapazarı (http://www.adapazarinet.com/sakarya/kiyi-cafe-restaurant-fd-1067.html)

Kaç kişi olacağını tam olarak bilemediğimden dolayı pazarlık yapmadım.. ama Kahvaltımız 25 TL dedi. Mekan olarak güzel bir mekan ama önceden kahvaltı etmemiştim umarım kahvaltısı da güzel olur.. şimdiden afiyet olsun.. dileğim, ailecek geleceğiniz bir organizasyon olması.. görüşebilmek dileğiyle..

Program:

08:52 Sakarya Tek(Sedaş)'ten hareket ediş..
09:23 Kıyı Restaurant'a varış..
09:37 kahvaltıya başlama..
10:24 İyiden iyiye birbiriyle kaynayan SCT topluluğunun Araba muhabbetleri..
11:42 VagCom kablosu getiren arkadaşlar sayesinde ufak denemeler :D + bol sohbet ve eğlence..
15:00 Kapanış ve akşamki düğünlere hazırlık :D

https://lh3.googleusercontent.com/-Tll22Is4eUs/UVyubXxjRrI/AAAAAAAABUk/QTQy893dzQQ/w958-h719-no/DSCN5288.JPG

svkubilay
09-06-2013, 20:36
Geleceklerin Listesi :

1.Sefer (svkubilay)
2.Emre (selem)
3.Yasin (eneSene) +3 (2 Çocuk)
4.Cihan (cihanair)
5.Sertaç (seto54) +3 (2 Çocuk)
6.Özkan (lubimaya54) ''Perşembe netleşecek, yüksek ihtimal bizimle''
7.Gökhan (gkhnd) +1
8.

bycml
09-06-2013, 21:10
Cumartesileri çalışıyorum. pazar olursa beni+vagcom kablomu yazabilirsin :)

svkubilay
09-06-2013, 21:15
Cumartesileri çalışıyorum. pazar olursa beni+vagcom kablomu yazabilirsin :)

Normalde ben de çalışıyorum.. kesik atsan olmaz mı ? hem o kadar zamandır görmedik seni.. :(

bycml
09-06-2013, 21:19
Vallahi Sefer'im bilemiyorum ki. Yurtdışı şantiyemize personel sevkiyatları var ve ben ilgileniyorum. Şimdi bekleyen sevkiyatlar var ve Sudan'lı firmadan onlar için uçak biletleri bekliyorum. Eğer Cumartesiye kadar biletler gelir ve adamları postalarsam gelme ihtimalim var ama aksi halde 0 ..
Pazarları olurdu ama önceden neden olmadı ki :(

svkubilay
09-06-2013, 21:21
Vallahi Sefer'im bilemiyorum ki. Yurtdışı şantiyemize personel sevkiyatları var ve ben ilgileniyorum. Şimdi bekleyen sevkiyatlar var ve Sudan'lı firmadan onlar için uçak biletleri bekliyorum. Eğer Cumartesiye kadar biletler gelir ve adamları postalarsam gelme ihtimalim var ama aksi halde 0 ..
Pazarları olurdu ama önceden neden olmadı ki :(

İstanbul'dan gelecek arkadaşımız var.. Cuma yapacaktık, c.tesi oldu.. şimdi bir daha erteleyip büyüsü bozulsun istemiyorum :)

eneSene
09-06-2013, 21:24
Hafta içi belli olur durumum. Muhtemelen olursa da 2+2 olur. Prenses ile beraber geliriz.

Tapatalk 2 programıyla Samsung Galaxy SIII aracılığıyla gönderilmiştir.

svkubilay
09-06-2013, 21:26
Hafta içi belli olur durumum. Muhtemelen olursa da 2+2 olur. Prenses ile beraber geliriz.

Yazdım gitti :D

eneSene
09-06-2013, 21:27
Dur lenn. :))

svkubilay
09-06-2013, 21:30
Dur lenn. :))

Bitti o iş geçmiş olsun :) yarın iş yerinde görüşürüz :D

cihanair
09-06-2013, 21:30
SCT'den çok fazla kişi tanımıyorum ama gelmek çok isterim istanbul'da yaşıyorum sizler ile tanışmış olurum

svkubilay
09-06-2013, 21:32
SCT'den çok fazla kişi tanımıyorum ama gelmek çok isterim istanbul'da yaşıyorum sizler ile tanışmış olurum

Çok memnun oluruz.. ben yazıyorum listeye.. onur verirsiniz..

cihanair
09-06-2013, 21:33
Çok memnun oluruz.. ben yazıyorum listeye.. onur verirsiniz..

Tamam hocam zaten erkenmiş çok iyi olur tekrar görüşürüz inşallah

.::ultrAslan::.
09-06-2013, 21:35
Sefercim kardeşim yurtdışından geliyor, haftaya cumadan onu karşılamaya Ankara ya gidiyorum:(
Bunun dışında her hafta olurdu ama bu hafta olmadı beee..
Bir sorsaydın keşke:)

svkubilay
09-06-2013, 21:40
Tamam hocam zaten erkenmiş çok iyi olur tekrar görüşürüz inşallah

Her zaman beklerim.. organizasyon olmasa da beklerim Sakarya'ya..

Sefercim kardeşim yurtdışından geliyor, haftaya cumadan onu karşılamaya Ankara ya gidiyorum:(

Off ya 1.8T nin sesini duymak istiyorum ben.. :( İstanbul'a geleydi keşke.. onu da al gel diyeceğim ama yine gidecek sanıyorum :( off offf offf.. o zaman İzmit'te organizasyon yapman lazım Ramazan'dan önce.. sonradan da İftar organizasyonumuz olacak Sakarya'da haberin olsun..

09-06-2013, 21:54

Off ya 1.8T nin sesini duymak istiyorum ben.. :( İstanbul'a geleydi keşke.. onu da al gel diyeceğim ama yine gidecek sanıyorum :( off offf offf.. o zaman İzmit'te organizasyon yapman lazım Ramazan'dan önce.. sonradan da İftar organizasyonumuz olacak Sakarya'da haberin olsun..

Bir planım olmadığı sürece her organizasyonda olurum ama bu sefer elimden birşey gelmiyor:(
Yeğenlerimi görmeyeli 1 yıl oldu:)

cihanair
09-06-2013, 22:06

Ben adapazarına çok sık gidip gelirim eşim adapazarlı :)

svkubilay
09-06-2013, 22:19
Bir planım olmadığı sürece her organizasyonda olurum ama bu sefer elimden birşey gelmiyor:(
Yeğenlerimi görmeyeli 1 yıl oldu:)

Sözün bittiği andır abi.. yapacak bişey yok.. bir değişiklik olursa mutlaka bekleriz..

Ben adapazarına çok sık gidip gelirim eşim adapazarlı :)

Ooo enişte tamam o zaman.. Cuma Akşamı iş çıkışı eşinle birlikte ev ziyareti.. sonra sabahında yine eşinle birlikte bekleriz kahvaltıya.. sonrasında yine ev ziyareti.. bir taşla üç beş kuş birden vurulur.. :D +1 yazayım sen de uygun görürsen.. çocuk var mı bilmiyorum ama varsa onları de ekleyebiliriz..

gkhnd
09-06-2013, 22:32

vallahi ben bugün önümden uzarken az biraz duyabildim sesini... :)

bizi de 2 kişi yazabilirsin. o gün için başka bir yere daha sözümüz var ama sabahında kahvaltıya geliriz.

svkubilay
09-06-2013, 22:50
vallahi ben bugün önümden uzarken az biraz duyabildim sesini... :)

bizi de 2 kişi yazabilirsin. o gün için başka bir yere daha sözümüz var ama sabahında kahvaltıya geliriz.

Hemen Güncelledim listeyi.. çok hoş bir sesi ve zevki var.. insanı arabadan soğutuyor.. böyle araçları aramızda barındırmamak lazım esasında.. :D

selem
09-06-2013, 23:03

Abicim al gel onuda nolcak :D

_WhiTe AnGeL_

cihanair
09-06-2013, 23:03
Sözün bittiği andır abi.. yapacak bişey yok.. bir değişiklik olursa mutlaka bekleriz..

Ooo enişte tamam o zaman.. Cuma Akşamı iş çıkışı eşinle birlikte ev ziyareti.. sonra sabahında yine eşinle birlikte bekleriz kahvaltıya.. sonrasında yine ev ziyareti.. bir taşla üç beş kuş birden vurulur.. :D +1 yazayım sen de uygun görürsen.. çocuk var mı bilmiyorum ama varsa onları de ekleyebiliriz..

Eş ile gelen olursa eşimle gelirim hem hava değişimi olur :)

selem
09-06-2013, 23:04
cihanair kardesim bak bende istanbuldan gidiorum birazcikta ben teskil ettim sanki bu organizasyonu :D:cool::D

_WhiTe AnGeL_

selem
09-06-2013, 23:07
Yaa keske hakan abide gelse LoXoL :D

_WhiTe AnGeL_

svkubilay
09-06-2013, 23:11

_WhiTe AnGeL_

Bence de.. ama Oğuz abiyi bildiğim için zorlamadım.. çünkü gerçekten, hele ki böyle iki adımlık yol için hiç laf etmez ne yapıldığına bakmadan gelir hemen.. bizi asla yalnız bırakmaz..

Eş ile gelen olursa eşimle gelirim hem hava değişimi olur :)

Eşle gelecek olanlar var.. listede özellikle belirtmek istedim arada kalanlar olmasın diye.. hem de sayı belli olması için.. Sertaç abi eşi ve iki çocuğu.. Yasin abi de aynı şekilde.. Gökhan da eşiyle geleceğini söyledi.. Benim eşim yok ama eğer zamanı uydurabilirse kız arkadaşım da gelecek..

cihanair kardesim bak bende istanbuldan gidiorum birazcikta ben teskil ettim sanki bu organizasyonu :D:cool::D

_WhiTe AnGeL_

Seni de eşli yazayım mı Emrecim ?

svkubilay
09-06-2013, 23:13
Yaa keske hakan abide gelse LoXoL :D

_WhiTe AnGeL_

Bence de gelmesi lazım :D açık havada kahvaltı ne güzel gider.. LoXoL değil mi Hakan abi..

selem
09-06-2013, 23:29
Bence de.. ama Oğuz abiyi bildiğim için zorlamadım.. çünkü gerçekten, hele ki böyle iki adımlık yol için hiç laf etmez ne yapıldığına bakmadan gelir hemen.. bizi asla yalnız bırakmaz..

Eşle gelecek olanlar var.. listede özellikle belirtmek istedim arada kalanlar olmasın diye.. hem de sayı belli olması için.. Sertaç abi eşi ve iki çocuğu.. Yasin abi de aynı şekilde.. Gökhan da eşiyle geleceğini söyledi.. Benim eşim yok ama eğer zamanı uydurabilirse kız arkadaşım da gelecek..

Seni de eşli yazayım mı Emrecim ?

Yazma benim hatun calisiyor bende izne ciktigim icin ablama gelicektim ve organizasyonda ona gore oldu tekim kardesim ama kandirirsam cok guzel olucak :D;)

_WhiTe AnGeL_

selem
09-06-2013, 23:29
Hakan abiyi isterizzzzzzzzz LoXoL

_WhiTe AnGeL_

svkubilay
09-06-2013, 23:34
Yazma benim hatun calisiyor bende izne ciktigim icin ablama gelicektim ve organizasyonda ona gore oldu tekim kardesim ama kandirirsam cok guzel olucak :D;)

_WhiTe AnGeL_

tamamdır.. aynen görüşürüz dedin, madem öyle komple görüşelim dedik.. bu çıktı :D

svkubilay
09-06-2013, 23:36
Hakan abiyi isterizzzzzzzzz LoXoL

_WhiTe AnGeL_

o uyuyor şimdi ama yarın gördüğünde şok olabilir :D

svkubilay
09-06-2013, 23:38
Bakarsın whitemoon da sürpriz yapar.. seto54 'ün kulağına söyleyeceği bişeyler vardır belki :D

selem
10-06-2013, 07:23
Bakarsın whitemoon da sürpriz yapar.. seto54 'ün kulağına söyleyeceği bişeyler vardır belki :D

Walla whitemoon gelmesini isterizzzzzzzz :D:cool:

_WhiTe AnGeL_

seto54
10-06-2013, 11:32
volkicim şansını bayaaa bi zorluyosun bakıyorum:) O minik dev benim kulağıma kadar eğilemez:)

lubimaya54
10-06-2013, 13:43
Sefercim ben farkli bir durum olmazsa sizinleyim.12.30 ise giderim.maksat muhabbet olsun perşembe net cevap vercem

10-06-2013, 13:57

_WhiTe AnGeL_

Katılamama nedenimin Tam olarak anlaşılmadığını düşündüğüm için tekrar yazayım.

Sizin kahvaltı ettiğiniz saatlerde Ankara'da olacağım yoksa lafı bile olmaz her türlü gelirdim:)

Ama sefercim madem davet edeceksin bir ara sor de mi? :)

whitemoon
10-06-2013, 15:09

Walla whitemoon gelmesini isterizzzzzzzz :D:cool:

_WhiTe AnGeL_

volkicim şansını bayaaa bi zorluyosun bakıyorum:) O minik dev benim kulağıma kadar eğilemez:)

Arkadaşlar aranızda olmak çok isterdim. Ama cumartesi çalışıyorum. Yoksa her zaman yanınızdayım biliyorsunuz.

Birde aşağılardan çokkkk derinlerden bir ses geldi. Kim o sertaç beymi? Sefer Serkan Volkan Kubilay dikkat ette buluşma yaparken maça falan denk gelmesin . yoksa kaytaran arkadaşlar oluyor biliyorsun :))

FRK_6190
10-06-2013, 16:22
Arkadaşlar aranızda olmak çok isterdim. Ama cumartesi çalışıyorum. Yoksa her zaman yanınızdayım biliyorsunuz.

Birde aşağılardan çokkkk derinlerden bir ses geldi. Kim o sertaç beymi? Sefer Serkan Volkan Kubilay dikkat ette buluşma yaparken maça falan denk gelmesin . yoksa kaytaran arkadaşlar oluyor biliyorsun :))

Serkan abi bizde avrupa yakasında bi ara buluşalım ya:D

whitemoon
10-06-2013, 16:26
Serkan abi bizde avrupa yakasında bi ara buluşalım ya:D

ayarlıyoruz anadolu - avrupa birlikte buluşacağız

FRK_6190
10-06-2013, 17:05
tamam abi iyi olur...

yellowleon
10-06-2013, 21:55
Eyvah Cumartesi günü mü :drive2: cumartesi iş var güç var ya tüh :no:

seto54
11-06-2013, 01:22

vayyyy küçük beyimiz teşrif etmişler.Sen hala oralarda mı takılı kaldın yaaa:)

svkubilay
11-06-2013, 01:23

Adamda bel fıtığı olacak, bir basamak al da yardımcı ol adama :D

Sefercim ben farkli bir durum olmazsa sizinleyim.12.30 ise giderim.maksat muhabbet olsun perşembe net cevap vercem

Tamamdır kardeşim sonuç olarak geliyorsun :D

Katılamama nedenimin Tam olarak anlaşılmadığını düşündüğüm için tekrar yazayım.

Sizin kahvaltı ettiğiniz saatlerde Ankara'da olacağım yoksa lafı bile olmaz her türlü gelirdim:)

Ama sefercim madem davet edeceksin bir ara sor de mi? :)

Farkındayım abi ama spontane gelişti herşey.. ama bence sen İzmit grubunu ateşlersin.. :D

Abi camımda duruyor her gördüğümde de seni hatırlıyorum.. bu nedenle de İlkan a teşekkürü bir borç biliyorum..

Eyvah Cumartesi günü mü :drive2: cumartesi iş var güç var ya tüh :no:

aaaa.. güneş olmadan kahvaltı olmaz ki ama.. bulutlu havada kötü geçer.. bak sabah erken zaten.. öğleden sonra geçersin olmaz mı.. ben de kesik atıyorum işe.. hem senin kendi iş yerin :D yaparsın bir güzellik ve bizi güneşsiz bırakmazsın sen ;)

LoXoL
11-06-2013, 18:43
Arkadaşlar inanın gelmeyi çok isterim ama o gün arabam gelin arabası olacak :) Kuzenimin düğünü var o gün ve aylardır çocuk benim arabayı beyazlar içinde görme planları yapıyor. Nasıl süsleteceğini bilr bulmuş adam :D Ama söz bir ara organizasyon dışıda olsa gelicem "yanmamış kabak tatlısı" yemeye :D:D:D

svkubilay
12-06-2013, 00:14
Arkadaşlar inanın gelmeyi çok isterim ama o gün arabam gelin arabası olacak :) Kuzenimin düğünü var o gün ve aylardır çocuk benim arabayı beyazlar içinde görme planları yapıyor. Nasıl süsleteceğini bilr bulmuş adam :D Ama söz bir ara organizasyon dışıda olsa gelicem "yanmamış kabak tatlısı" yemeye :D:D:D

Her zaman bekleriz abi.. en güzelinden bulmak için elimden geleni yapacağım.. :D

12-06-2013, 00:18
Her zaman bekleriz abi.. en güzelinden bulmak için elimden geleni yapacağım.. :D

Bırak ya ne zaman gelsek ya yanmış yada çiğ yediriyorsun:P

svkubilay
12-06-2013, 00:25
Bırak ya ne zaman gelsek ya yanmış yada çiğ yediriyorsun:P

aaa büyük iftira :D sen gel abi beğenene kadar tüm mekanları gezeriz sakarya'da..

12-06-2013, 00:31
aaa büyük iftira :D sen gel abi beğenene kadar tüm mekanları gezeriz sakarya'da..

Ben öyle mekan mekan gezemem senin gibi genç değilim.. Öyle bir mekana gidelim ki herşey hazır ve enfes olsun:)
Dersine çalışmaya başla döndüğümde gelirim götürürsün olmaz mı:)
Ama o sertaç ı hiç dinleme ben onu dinlemeyi uzun zaman önce bıraktım:)
O uzaktan gazel okuyor nameler boşta kalıyor..
Hala beni izmire gelip gelmeyeceği hakkında arayacak beklemekten usandım.. :rant:

svkubilay
12-06-2013, 00:40
Ben öyle mekan mekan gezemem senin gibi genç değilim.. Öyle bir mekana gidelim ki herşey hazır ve enfes olsun:)
Hala beni izmire gelip gelmeyeceği hakkında arayacak beklemekten usandım.. :rant:

tamamdır abi yapacak bişey yok.. senin için bu riske girilir.. her zaman beklerim.. Sertaç abi ile görüştüm bugün.. iyi gördüm.. adam tatilde tabi iyi olmayacak da ben mi olacağım :D

12-06-2013, 00:47
tamamdır abi yapacak bişey yok.. senin için bu riske girilir.. her zaman beklerim.. Sertaç abi ile görüştüm bugün.. iyi gördüm.. adam tatilde tabi iyi olmayacak da ben mi olacağım :D

Tmm geldiğimde buluşuyoruz o zaman:) sertaç hayırdır tatile izmire mi gitmiş yoksa:)

seto54
12-06-2013, 08:31
abi kalbimi kırıyorsun ama bak:)Bu volkan var ya hepsi bunun başının altından çıkıyor zaten:):)

svkubilay
12-06-2013, 22:18
abi kalbimi kırıyorsun ama bak:)Bu volkan var ya hepsi bunun başının altından çıkıyor zaten:):)

Herkes seni tanıyor artık abicim, boşuna uğraşma :D

lubimaya54
13-06-2013, 17:08
Turizm sektöründe çalışırsak böyle olur..vardiyami yoğunluk nedeniyle öne çektiler çok üzgünum ben gelemiyorum..cumartesi pazari tatil olan is arıyorum bilginize..kusura bakmayın dostlar..sefercim sanada mahcup oldum

svkubilay
14-06-2013, 00:00
Turizm sektöründe çalışırsak böyle olur..vardiyami yoğunluk nedeniyle öne çektiler çok üzgünum ben gelemiyorum..cumartesi pazari tatil olan is arıyorum bilginize..kusura bakmayın dostlar..sefercim sanada mahcup oldum

Problem yok iyi mesailer.. öğlen tatilinde gelirsin :D

svkubilay
15-06-2013, 00:16
Yarın Kahvaltı çok güzel olacak inşallah.. aracım ne güzel temizdi ama bugün yağmurdan nasibini aldı.. yarın sabah inşallah vaktim olur yıkamaya..

gkhnd
15-06-2013, 00:37
Hava güzel olur umarım. TEKin orada duracak yer var mı benim hiç dikkatimi çekmedi?
bu arada ben muhtemelen +2 olarak geliyorum.

selem
15-06-2013, 00:42
Yarın Kahvaltı çok güzel olacak inşallah.. aracım ne güzel temizdi ama bugün yağmurdan nasibini aldı.. yarın sabah inşallah vaktim olur yıkamaya..

Aynen benimde walla sefer...
Yarin sabah oradayim ist hala sabah cikicam yer konusunda sabah telefonlasiriz...

_WhiTe AnGeL_

svkubilay
15-06-2013, 00:52
Hava güzel olur umarım. TEKin orada duracak yer var mı benim hiç dikkatimi çekmedi?
bu arada ben muhtemelen +2 olarak geliyorum.

Ben duraktan sonra kenara çekeriz diye düşündüm, çok problem olacağını zannetmiyorum.. olursa da en kötü ihtimal tekin aşağısına gideriz orası müsait haberleşiriz.. hiç problem değil.. istersen +3 gel :)

Aynen benimde walla sefer...
Yarin sabah oradayim ist hala sabah cikicam yer konusunda sabah telefonlasiriz...

Tamamdır. sen o zaman sapanca çıkışından çıkıp, beni ara ben seni yönlendiririm..

_WhiTe AnGeL_

gkhnd
15-06-2013, 00:53
Ben duraktan sonra kenara çekeriz diye düşündüm, çok problem olacağını zannetmiyorum.. olursa da en kötü ihtimal tekin aşağısına gideriz orası müsait haberleşiriz.. hiç problem değil.. istersen +3 gel :)

saat 08:52 de sorun olacağını zannetmiyorum ben de :)
sabah görüşürüz o zaman.
iyi geceler.

svkubilay
15-06-2013, 00:57
saat 08:52 de sorun olacağını zannetmiyorum ben de :)
sabah görüşürüz o zaman.
iyi geceler.

Görüşmek üzere.. :) iyi geceler..

selem
15-06-2013, 13:42
Sefercim cok guzel bir gundu ellerine saglik sakarya ekibinede tesekkurlerimi sunarim...

Aksamada ufak resim ve video ekliyecegim.

_WhiTe AnGeL_

eneSene
15-06-2013, 14:33
Resimleri bekliyoruz :)))

svkubilay
16-06-2013, 01:03
Resimleri bekliyoruz :)))

Resimleri ancak bilgisayara atabildim.. yarın hizmetinizde.. ;)

cihanair
16-06-2013, 01:19

Hocam gelemedim kusura bakma

Hiç hesapta olmayan bir mevlüt varmış :)

Mecbur ona katıldım

svkubilay
16-06-2013, 13:21
Hocam gelemedim kusura bakma

Hiç hesapta olmayan bir mevlüt varmış :)

Mecbur ona katıldım

Problem yok ne demek.. Allah kabul etsin.. :D

svkubilay
16-06-2013, 13:22
http://www.seatclubturkey.com/fotograflarimiz-130/38849-15-06-2013-sakarya-kahvalti-organizasyonu-video-ve-resimleri.html

Video ve resimlere buradan ulaşabilirsiniz.. iyi seyirler...

cihanair
29-06-2013, 11:42

Abi sakaryadayim ben :)

0533 488 94 35 telefon numaram musait olursaniz tanismak isterim

svkubilay
02-07-2013, 23:11
Abi sakaryadayim ben :)

0533 488 94 35 telefon numaram musait olursaniz tanismak isterim

Bu hafta sonu gerçekten yoğun geçti.. hafta içi de aynı hızla devam ediyor.. ramazana girene kadar rahat yok sanıyorum bana.. o yüzden ramazan ayını iple çekiyorum.. ben sana numaramı yollamıştım.. keşke arasaydın belki az da olsa tanışmak için bir zaman ayırmaya çalışırdım.. siteye giremedim hiç.. girseydim yine arardım emin ol.. iftar yemeğine bekleriz..

http://www.seatclubturkey.com/f236/kocaeli-sakarya-iftar-yemegi-17-temmuz-carsamba-39207.html